Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

g_pal

Member
Καθόλου δεν ενοχληθηκα... Σου λέω συνέχισε να τινάξεις την μπάνκα στον αέρα..
δείχνεις να ενοχλείσαι πολύ με το να γράφουμε συμπεράσματα βασιζόμενα σε πραγματικά γεγονότα. Και δεν καταλαβαίνω τον λόγο που ενοχλείσαι; Έχεις κάποια σχέση με την κλινική και σε ενοχλεί; Καμία μπανκα δεν τινάζω..σε όλα τα νήματα ο καθένας γράφει οτι θέλει. Αλλά εκεί δεν ενοχλείσαι, και σε ενοχλεί συγκεκριμένα εδώ. Για ποιο λόγο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bigk

Well-Known Member
δείχνεις να ενοχλείσαι πολύ με το να γράφουμε συμπεράσματα βασιζόμενα σε πραγματικά γεγονότα. Και δεν καταλαβαίνω τον λόγο που ενοχλείσαι; Έχεις κάποια σχέση με την κλινική και σε ενοχλεί; Καμία μπανκα δεν τινάζω..σε όλα τα νήματα ο καθένας γράφει οτι θέλει. Αλλά εκεί δεν ενοχλείσαι, και σε ενοχλεί συγκεκριμένα εδώ. Για ποιο λόγο;
Είμαι μεγαλομετοχος...
 

g_pal

Member
Είμαι μεγαλομετοχος...
Δεν σε ενόχλησε η συμπεριφορά του γιατρού προς τον ασθενή του στο παρόν νήμα, δεν σε ενόχλησε οτι δεν ενημερώθηκε ο ασθενής για τις πιθανές "επιπλοκές", δεν σε ενόχλησε η τομή του ασθενή κτλπ..αλλά σε ενόχλησε που κάποιος έκανε κάποιες αναφορές βασιζόμενες σε αυτά τα γεγονότα. Μπράβο καλά τα πάς.
Επίσης από οτι είδα στο προφίλ σου συνεχώς αβαντάρεις και υποστηρίζεις τον συγκεκριμένο γιατρό στα περιστατικά που τον αφορούν. Οπότε οτι ενοχλήθηκες με τα συμπεράσματα που έβγαλα μόνο τυχαίο δεν είναι...αλλά λιγο πολυ αναμενόμενο να ενοχληθείς, όπως και ο προηγούμενος που ενοχλήθηκε πριν απο εσένα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν σε ενόχλησε η συμπεριφορά του γιατρού προς τον ασθενή του στο παρόν νήμα, δεν σε ενόχλησε οτι δεν ενημερώθηκε ο ασθενής για τις πιθανές "επιπλοκές", δεν σε ενόχλησε η τομή του ασθενή κτλπ..αλλά σε ενόχλησε που κάποιος έκανε κάποιες αναφορές βασιζόμενες σε αυτά τα γεγονότα. Μπράβο καλά τα πάς.
Επίσης από οτι είδα στο προφίλ σου συνεχώς αβαντάρεις και υποστηρίζεις τον συγκεκριμένο γιατρό στα περιστατικά που τον αφορούν. Οπότε οτι ενοχλήθηκες με τα συμπεράσματα που έβγαλα μόνο τυχαίο δεν είναι...αλλά λιγο πολυ αναμενόμενο να ενοχληθείς, όπως και ο προηγούμενος που ενοχλήθηκε πριν απο εσένα.
Αυτο που εχει ενοχλήσει ατομα που δεν εχουν καμια ...προτιμηση καν προς εμενα ειναι οτι
1. εμφανιζεσαι ως νεο μέλος, και δηθεν ενδιαφερεσαι να κανεις MET και μαλιστα ...παραγγελιά τεχνική στριπ! (ενω στην Ελλάδα μονο εγω κάνω πλεον, πολυ σπανια, και δεν αναφερεις να σε εχω εξετασει).
2. Αντι να ρωτησεις αυτο που εχει σημασια (ΑΝ ισχυουν αυτα που λες); "Μαγκες, ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ;", επιμενεις με μια πολυ επιτηδευμενη γλώσσα (με ΠΟΛΥ υπογειες μπηχτες προς εμενα θαμμενες μεσα στις φρασεις που δηθεν ρωτας κατι για τα ...αισθηματα του ασθενούς μου!) να ρωτας και να ξαναρωτας για το τι εγινε, σαν την κλασσική αθωα κουτσομπολα που ρωταει απο ενδιαφερον ενω ο σκοπός ειναι η διχονοια. Πως γινεται να μην ρωτας αυτο που σε ΚΑΙΕΙ? Η μηπως ρωτας ΑΥΤΟ που σε ...καιει?
3. Οταν σου ζητανε να δουνε φωτογραφιες ΣΟΥ πετας τη μπαλα στην κερκίδα και αλλαζεις θεμα
4. μιλας για γεγονοτα τα οποια φυσικα δεν ησουν μπροστα (και που εχω παρουσιασει και την άλλη πλευρα που προφανως κανεις πως δεν γνωριζεις) και μιλας για το δραμα του μελους καπιλευομενος την οποια περισταση για να με παρουσιασεις δηθεν ως κακο χειορυργο ή κακό 'ανθρωπο. (αλλα σε πηραν χαμπαρι ολοι, οπως ειδες)
5. Νεο μέλος και μπαινεις σε προφιλ παλιου μελους και ΨΑΧΝΕΙΣ προκειμενου να ακυρωσεις το αλλο ατομο υπονοώντας δηθεν οτι ειναι βαλτός ή ότι έχει καποιο συμφερον να υποστηριζει εμενα. Τουλαχιστον ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, ασε που δεν ισχυει και που ειναι ΠΟΛΥ υποπτο να σπαταλας χρονο ΚΑΙ για την ακυρωση μελων (εκτος από εμενα) αντι να μαθεις που μπορεις να κανεις ...στριπ!
Σου φτανουν?
Τα μελη δεν ειναι βλακες, ξερεις.
Αν ΟΝΤΩΣ εχεις προβλημα που η μονη λυση να ειναι το ...στριπ, έλα να σε δω, θα σου δωσω και ενα αντιγραφο του κεφαλαιου του ολοκαινουργιου βιβλιου μου με τις επιπλοκές του στριπ να ...ενημερωθεις και σου υποσχομαι εσενα ειδικα να σου φερθω καλα;)

ΔΕΣ ΕΔω

ο @CVIAL θα παρει θεση?
 

g_pal

Member
Εγώ διαβάζοντας το νήμα που ήταν κοντά στην περίπτωση μου, έβγαλα κάποια συμπεράσματα βάσει γεγονότων που αναφέρθηκαν από το συγκεκριμένο μέλος. Τώρα ο καθένας μπορεί να φαντάζεται οτι θέλει για μένα αλλά δεν με απασχολεί αυτό και δεν θα απαντήσω σε ιστορίες με πράσινα άλογα και δράκους που σκέφτεται ο καθένας και τις θεωρίες συνωμοσίας.
Οποιος διαβάζει το νήμα θα καταλάβει ότι έβγαλα κάποια λογικά συμπεράσματα βασιζόμενα τόσο στις φωτογραφίες όσο και στα λεγόμενα του μέλους. Ο καθένας διαβάζοντας το νήμα τα ίδια θα καταλάβαινε. Απλά μερικούς τους ενοχλεί η αλήθεια και ψάχνουν να επιτεθούν με χυδαίο τρόπο σε αυτούς που τη βγάζουν στην επιφάνεια. Συνηθισμένη τακτική.
Το ειρωνικό ύφος προς τους συνομιλητές που γράφει κάποιος δείχνει και το μορφωτικό του επίπεδο και τον χαρακτήρα του. Οπότε ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του.
Υ.Γ. FUT κάνουν και στο εξωτερικό κορυφαίες κλινικές όπως hattinger hair, Bisanga κτλπ Οπότε αν τελικά επρεπε να κάνω FUT θα πήγαινα σε μια από αυτές.
Υ.Γ. 2 Όσα ανέφερα για τον BigK είναι διαβάζοντας το προφιλ του...από περιέργεια να δω γιατί θίγεται τόσο πολύ με αυτά που έργαψα στο συγκεκριμένο νήμα και μετά κατάλαβα τον λόγο, αφού γενικά αβαντάρει και υποστηρίζει το συγκεκριμένο γιατρό εδώ μέσα. Οπότε αναμενόμενο και να θιχτεί.

Καλή συνέχεια!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bigk

Well-Known Member
Εγώ διαβάζοντας το νήμα που ήταν κοντά στην περίπτωση μου, έβγαλα κάποια συμπεράσματα βάσει γεγονότων που αναφέρθηκαν από το συγκεκριμένο μέλος. Τώρα ο καθένας μπορεί να φαντάζεται οτι θέλει για μένα αλλά δεν με απασχολεί αυτό και δεν θα απαντήσω σε ιστορίες με πράσινα άλογα και δράκους που σκέφτεται ο καθένας και τις θεωρίες συνωμοσίας.
Οποιος διαβάζει το νήμα θα καταλάβει ότι έβγαλα κάποια λογικά συμπεράσματα βασιζόμενα τόσο στις φωτογραφίες όσο και στα λεγόμενα του μέλους. Ο καθένας διαβάζοντας το νήμα τα ίδια θα καταλάβαινε. Απλά μερικούς τους ενοχλεί η αλήθεια και ψάχνουν να επιτεθούν με χυδαίο τρόπο σε αυτούς που τη βγάζουν στην επιφάνεια. Συνηθισμένη τακτική.
Το ειρωνικό ύφος προς τους συνομιλητές που γράφει κάποιος δείχνει και το μορφωτικό του επίπεδο και τον χαρακτήρα του. Οπότε ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του.
Υ.Γ. FUT κάνουν και στο εξωτερικό κορυφαίες κλινικές όπως hattinger hair, Bisanga κτλπ Οπότε αν τελικά επρεπε να κάνω FUT θα πήγαινα σε μια από αυτές.
Υ.Γ. 2 Όσα ανέφερα για τον BigK είναι διαβάζοντας το προφιλ του...από περιέργεια να δω γιατί θίγεται τόσο πολύ με αυτά που έργαψα στο συγκεκριμένο νήμα και μετά κατάλαβα τον λόγο, αφού γενικά αβαντάρει και υποστηρίζει το συγκεκριμένο γιατρό εδώ μέσα. Οπότε αναμενόμενο και να θιχτεί.

Καλή συνέχεια!
Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενος που κάποιος αφιέρωσε χρόνο να διαβάσει το προφίλ μου .. και να βγάλει και συμπεράσματα. Θα σου στείλω το ινστα μου να γίνεις follower...
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ διαβάζοντας το νήμα που ήταν κοντά στην περίπτωση μου, έβγαλα κάποια συμπεράσματα βάσει γεγονότων που αναφέρθηκαν από το συγκεκριμένο μέλος. Τώρα ο καθένας μπορεί να φαντάζεται οτι θέλει για μένα αλλά δεν με απασχολεί αυτό και δεν θα απαντήσω σε ιστορίες με πράσινα άλογα και δράκους που σκέφτεται ο καθένας και τις θεωρίες συνωμοσίας.
Οποιος διαβάζει το νήμα θα καταλάβει ότι έβγαλα κάποια λογικά συμπεράσματα βασιζόμενα τόσο στις φωτογραφίες όσο και στα λεγόμενα του μέλους. Ο καθένας διαβάζοντας το νήμα τα ίδια θα καταλάβαινε. Απλά μερικούς τους ενοχλεί η αλήθεια και ψάχνουν να επιτεθούν με χυδαίο τρόπο σε αυτούς που τη βγάζουν στην επιφάνεια. Συνηθισμένη τακτική.
Το ειρωνικό ύφος προς τους συνομιλητές που γράφει κάποιος δείχνει και το μορφωτικό του επίπεδο και τον χαρακτήρα του. Οπότε ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του.
Υ.Γ. FUT κάνουν και στο εξωτερικό κορυφαίες κλινικές όπως hattinger hair, Bisanga κτλπ Οπότε αν τελικά επρεπε να κάνω FUT θα πήγαινα σε μια από αυτές.
Υ.Γ. 2 Όσα ανέφερα για τον BigK είναι διαβάζοντας το προφιλ του...από περιέργεια να δω γιατί θίγεται τόσο πολύ με αυτά που έργαψα στο συγκεκριμένο νήμα και μετά κατάλαβα τον λόγο, αφού γενικά αβαντάρει και υποστηρίζει το συγκεκριμένο γιατρό εδώ μέσα. Οπότε αναμενόμενο και να θιχτεί.

Καλή συνέχεια!
Σου παρεθεσα 5 λογους που ολο αυτο που κανεις ειναι πολυ περιεργο και ο μονος λογους που δεν σε εχουν παρει με τις πετρες ειναι γιατι δεν τολμούν πολλοι που με εκτιμούν να μιλησουν γιατι βαριουνται τις επιθεσεις των δειλων του πληκτρολογιου.
Οπότε σου γραφω εγω ΕΠΩΝΥΜΑ

ΔΕΝ ειναι πρασινα αλογα και δρακοι, οπως ΑΛΛΗ μια προσπαθεια ακυρωσης που κανεις, ειναι ΓΕΓΟΝΟΤΑ.
Προσωπικα δεν φανταζομαι τιποτε, σου εξηγω 5 τουλαχιστον λογους που δεν βγαζει νοημα αυτο που λες με τα ...κινητρα που ΛΕΣ οτι εχεις, ενω βγαζει ΤΕΛΕΙΟ νοημα αν κανεις το δει αλλιως. Ελπιζω τωρα να καταλαβες
Ναι οποιος διαβασει το νημα θα βγαλει συμπερασματα. Σε ευχαριστουμε που μοιραστηκες τα δικα σου τα οποια ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ σε εμμονικο τροπο σε καθε ποστ. Ναι ειμαι απαραδεκτος ανθρωπος και ιατρός.... Μην με κανεις παρεα, και ΣΙΓΟΥΡΑ μην γινεις ασθενής μου!

Εχεις δικιο για την ειρωνεια που γραφεις. Η ειρωνεια και ο σαρκασμός ειναι υψηλού επιπεδου μορφη διαλογου, διότι εμμεσα και χωρις να επιτιθεσαι ευθεως στον άλλον (οπως κανεις εσυ που μπαινεις σε προφιλ και προσπαθεις να ακυρωσεις το εκαστοτε μελος υπονοώντας οτι ειναι εγκάθετος, πραγμα τουλαχιστον ελεεινό και λασπη!) του δειχνεις που μπορει να κανει λάθος, να υπερβαλει ή να πλαναται.

ΥΓ 1 Ναι, FUT κανουν οι παραπανω κλινικές. ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΟΛΟΥ ΑΥΤΟΥ???? Βλεπεις τωρα ποσο μπάζει το ολο θεμα? Απλα μπηκες για να μου επιτεθεις και σε καταλαβαν ΟΛΟΙ!
ΥΓ 2 Αυτα που ανεφερες για τον μελος @Bigk ειναι ΛΑΣΠΗ, προσωπική επιθεση, συκοφαντική δυσφημιση, καταστροφη φημης και υπαγεται στο χυδαια τακτική argumentum ad hominem
Μάλιστα συνεχιζεις γραφοντας "Οπότε αναμενόμενο και να θιχτεί."
Απορω γιατι δεν επεμβαινει ο @CVIAL σε αυτη την επιθεση σε παλαιότερα μελη από νεο μελος με τοσο τοξικη και επιθετική συμπεριφορα
 

g_pal

Member
Γράφω για τελευταία φορά στο παρόν νήμα.
Ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του διαβάζοντας στο νήμα. Όσα είπα περιγράφονται μέσα σε αυτό από το μέλος που το άνοιξε....!!!
Από εκεί και πέρα δεν θα ασχοληθώ με χυδαίες επιθέσεις κάποιων εδώ μέσα που τραμπουκίζουν και επιτίθενται με προσβλητικό, απαράδεκτο και χυδαίο τρόπο σε όποιον τολμήσει να πει αυτά που βλέπει μέσα σε ενα νήμα (τα οποία συμφωνούν και με το νηματοθέτη) και επειδή τους ενοχλεί η άποψη κάποιων και είναι κόντρα στο συμφέρον τους...και έτσι προσπαθούν να σε μειώσουν/προσβάλλουν με κάθε ύπουλο τρόπο κάτι το οποίο γίνεται εύκολα αντιληπτό.
Για μένα τέτοιες συμπεριφορές και τραμπουκισμοί ορισμένων γιατρών ειναι επιεικώς απαράδεκτες να συμβαίνουν σε ενα φορουμ και δεν το έχω ξανασυναντήσει ποτέ και σε κανένα φόρουμ κλινικές να επιτίθονται στους ασθενείς τους και στα μέλη που απλά λένε την άποψη τους βασιζόμενα σε γεγονότα που περιγράφονται από τους νηματοθέτες. Ευτυχώς όμως υπάρχουν και αυτά εδώ καταγεγραμμένα για να είναι πιο προσεκτικός στις επιλογές του ο καθένας.
Έτσι και εγώ διαβάζοντας αυτό το νήμα αναθεώρησα τις επιλογές μου και θα είμαι πιο προσεκτικός από εδώ και πέρα στην επιλογή κλινικής.
Δεν υπονοώ τίποτα και για κανέναν και δεν προσβάλλω κανέναν, απλά σχολίασα και είπα την άποψη μου βασιζόμενη σε όσα είδα εδώ μέσα, τα οποία μπορεί να τα διαπιστώσει ο καθένας διαβάζοντας απλά το νήμα από την αρχή.
Με θεωρίες συνωμοσίας και το τι φαντάζεται ο καθένας επίσης δεν ασχολούμαι, έχω πιο σημαντικά πράγματα να κάνω. Οπότε καλή συνέχεια και πάλι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Προς τι η επίθεση στο μέλος γιατρέ ? Ότι βλέπει,λέει..αμεσωε να μπεις να απαντήσεις...όταν σου έχουμε κανει ερωτήσεις εδώ και κάνα χρόνο,κοντευουμε δύο χρόνια και δεν απαντάς καν,εκεί ξέρεις να το κάνεις...εδώ γτ η επίθεση?? Σε τι λέει ψεμματα και αμέσως θιχτηκες και απάντησες?δεν μας έχεις συνηθίσει στο να απαντάς ..επιλεκτικά το κάνεις..όπου σε παίρνει μάλλον.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Kalispera , o sygekrimenos o giatros apeilei kosmo me agwges k dikastiria se opoion tolmisei na grapsei tin proswpiki arnitiki empeiria tou.
Den dexetai kamia arnitiki kritiki para mono thetikes.
Oses ktitikes exoun katevei exoun katevei gt ta atoma ayta den exoun lefta na trexoun se dikastiria, exw erthei se epikoinwnia me arketa apo ayta ta paidia.

Γελάει ο κόσμος με τους απατεωνες ρε @user33
Οι αρνητικές κριτικες ειναι ολες εκεί, δεν εχεις ΚΑΝΕΝΑ τροπο ρε ασχετε να επικοινωνησεις με κανεναν γιατι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Ειναι ΕΝΑΣ μόνο που εχω χειρουργησει και ολα τα υπολοιπα ειναι άτομα που ΔΕΝ εχω αναλάβει κι παραπονιούνται γιατι δεν εγινε αυτο που θελανε. Και τα υπολοιπα ειναι ψευτικα προφιλ.
Σε ΟΛΟΥΣ υπάρχει απάντηση και οντως στα ψευτικα προφιλ απευθυνθηκα στην Διωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.
Ας πούμε ενα δηθεν profile nena charalampous ανέβασε το απογευμα της 27/6 μαζικα περισσότερες απο 15 κριτικές.
Το 90% των αξιολογήσεων που έγιναν αφορά σε τοποθεσίες επιχειρήσεων στη Θεσσαλονίκη.
'Αξιολόγης" μεσα σε μόλις 5 λεπτα! 4 ιατρεία μεταμόσχευσης μαλλιών εκ των οποίων τα 3 βρίσκονται στην Αθήνα.
Μπρέντας Θεσσαλονίκη, DHI, Seneca & Anastasakis
Σε μερικες ημέρες ανεβασε θετικό για τα βλαστοκύτταρα στο MEDI ZENESSE (σιγα μην γραψω και σωστα το ονομα, κάτοχος Sorbonne II)

Δειτε εδω! ειναι τραβηγμένα με τη σειρα!

Screenshot 2023-10-11 at 01-02-51 Συνεισφορές του χρήστη Nena Xaralampous.png

Screenshot 2023-10-11 at 01-03-10 Συνεισφορές του χρήστη Nena Xaralampous.png

Screenshot 2023-10-11 at 01-03-28 Συνεισφορές του χρήστη Nena Xaralampous.png



ΚΑΙ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ!!!
Screenshot 2023-10-11 at 01-01-04 Συνεισφορές του χρήστη Nena Xaralampous.png



Πόσο ηλίθιους τους περνας όλους εδω μέσα απορω...
 

JDalton

New Member
Γελάει ο κόσμος με τους απατεωνες ρε @user33
Οι αρνητικές κριτικες ειναι ολες εκεί, δεν εχεις ΚΑΝΕΝΑ τροπο ρε ασχετε να επικοινωνησεις με κανεναν γιατι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Ειναι ΕΝΑΣ μόνο που εχω χειρουργησει και ολα τα υπολοιπα ειναι άτομα που ΔΕΝ εχω αναλάβει κι παραπονιούνται γιατι δεν εγινε αυτο που θελανε. Και τα υπολοιπα ειναι ψευτικα προφιλ.
Σε ΟΛΟΥΣ υπάρχει απάντηση και οντως στα ψευτικα προφιλ απευθυνθηκα στην Διωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.
Ας πούμε ενα δηθεν profile nena charalampous ανέβασε το απογευμα της 27/6 μαζικα περισσότερες απο 15 κριτικές.
Το 90% των αξιολογήσεων που έγιναν αφορά σε τοποθεσίες επιχειρήσεων στη Θεσσαλονίκη.
'Αξιολόγης" μεσα σε μόλις 5 λεπτα! 4 ιατρεία μεταμόσχευσης μαλλιών εκ των οποίων τα 3 βρίσκονται στην Αθήνα.
Μπρέντας Θεσσαλονίκη, DHI, Seneca & Anastasakis
Σε μερικες ημέρες ανεβασε θετικό για τα βλαστοκύτταρα στο MEDI ZENESSE (σιγα μην γραψω και σωστα το ονομα, κάτοχος Sorbonne II)

Δειτε εδω! ειναι τραβηγμένα με τη σειρα!

Προβολή συνημμένου 60326
Προβολή συνημμένου 60325
Προβολή συνημμένου 60324


ΚΑΙ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ!!!
Προβολή συνημμένου 60328


Πόσο ηλίθιους τους περνας όλους εδω μέσα απορω...
Πωπω......Κρίνοντας πάντως από το τελευταίο σχόλιο συμπεραίνω ότι το λιμάνι Θεσσαλονίκης για βόλτες και η πλατεία Αριστοτέλους πρέπει να αποτελούν αναπόσπαστο κομμάτι μίας πετυχημένης θεραπείας....
 
Μπλουζα