Μεταμόσχευση 20-21/10/22

Lex-A

New Member
1,5 χρόνο μετά τη μεταμόσχευση, έχουμε μπει στο δρόμο για το μακρύ μαλλί που έχω και στη φωτογραφία στο avatar.
 

Συνημμένα

  • IMG_20240220_195516.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 117
  • IMG_20240220_195459.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 91
  • IMG_20240220_195541.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 86
  • IMG_20240220_195559.jpg
    2.9 MB · Προβολές: 87

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Καλης ποιοτητας οι φωτο και τιμη σου που τις ανεβαζεις , μπορεις να βαλεις καμια φωτο εξω με φως ;


Πιστευω εδω επρεπε να εχει λιγο μεγαλυτερη πυκνοτητα

1708452247758.png



Επισης πολλα πολυτριχα μπροστα αλλα ειναι γνωστα αυτα στον Τυρκαλα.

Overall καλο αποτελεσμα, να το χαιρεσαι
 

g_pal

Member
1,5 χρόνο μετά τη μεταμόσχευση, έχουμε μπει στο δρόμο για το μακρύ μαλλί που έχω και στη φωτογραφία στο avatar.
Ωραίος φιλε. Νομίζω πέτυχες τον στοχο σου...η hairline σου επίσης φαινεται φυσική με micro-irregulations που δεν προδίδουν μεταμόσχευση..να το χαιρεσαι!
 

Lex-A

New Member
Καλης ποιοτητας οι φωτο και τιμη σου που τις ανεβαζεις , μπορεις να βαλεις καμια φωτο εξω με φως ;


Πιστευω εδω επρεπε να εχει λιγο μεγαλυτερη πυκνοτητα

Προβολή συνημμένου 62450


Επισης πολλα πολυτριχα μπροστα αλλα ειναι γνωστα αυτα στον Τυρκαλα.

Overall καλο αποτελεσμα, να το χαιρεσαι
Θα ανεβάσω τις επόμενες μέρες και με εξωτερικό φως. Όντως η hairline στην πρώτη σειρά έχει αρκετά πολύτριχα και λιγότερα μονότριχα.
 

Legend

Member
Φαινεται να έχεις πάει πολυ καλά και η αλλαγή στην εμφάνιση σου ειναι μεγάλη σε σχέση με το πριν..

image.jpg
 

LoverBoy

Well-Known Member
Να το χαίρεσαι φίλε μου!Πολύ τίμια δουλειά και τίμια τιμή!Συνεχίζεις την θεραπεία?Τι ακολούθησες μετά την ΜΜ?
 

Giorgos30

Member
Ωραίος φιλε. Νομίζω πέτυχες τον στοχο σου...η hairline σου επίσης φαινεται φυσική με micro-irregulations που δεν προδίδουν μεταμόσχευση..να το χαιρεσαι!
Εμένα μου μοιάζει για μεταμόσχευση πάντως , με χοντρά μοσχεύματα . Ψιλό κάνει μπαμ από μακριά . Παραταυτα έχει αλλαγή από πριν και σίγουρα είναι καλύτερος
 

g_pal

Member
Εμένα μου μοιάζει για μεταμόσχευση πάντως , με χοντρά μοσχεύματα . Ψιλό κάνει μπαμ από μακριά . Παραταυτα έχει αλλαγή από πριν και σίγουρα είναι καλύτερος
Η τοποθέτηση που έχει γινει με ανομοιομορφίες δεν προδίδει μεταμόσχευση, δεν είναι δηλαδή παρατεταγμένα σε μια ευθεία γραμμή που θα έδειχνε αφύσικο. Επισης τα μοσχεύματα έχουν σωστές γωνιές τοποθέτησης και φορές. Αυτά μαζί δίνουν ένα φυσικό αποτέλεσμα.
Το αν έχει και διτριχα μπροστά δεν νομίζω οτι ειναι κάτι που παρατηρεί ο κοσμος έξω..επίσης σε πολλούς γιατρούς βλέπω δίτριχα στη hairline.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα