Μεταμόσχευση στην ahc

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
έκανα ένα δικό μου μείγμα, μάλλον βλακεια αλλά πες μου αν θέλεις την γνώμη σου, σε Johnson σαμπουάν έριξα 2,3 σταγόνες betadine για αντισηψια κ λίγη κρέμα fusicort με κορτιζόνη που ενισχύει την τρίχα..
Όχι φίλε μην κάνεις πειράματα δικά σου αλλά και ούτε ότι θα βρεις στο φόρουμ.Φινα μινοξ και ένα σαμπουάν και είσαι οκ.
 

obi one

Active Member
Όχι φίλε μην κάνεις πειράματα δικά σου αλλά και ούτε ότι θα βρεις στο φόρουμ.Φινα μινοξ και ένα σαμπουάν και είσαι οκ.
ναι, έχεις δίκιο,,θα πάρω ενα σαμπουάν της Frezyderm που έχω διαβάσει καλές κριτικές κ έχει λογική τιμή..Φίνα κ μινοξ έχω ήδη ξεκινήσει. Φίνα εδώ κ 15 ημέρες, κ μινοξ εχθές..Έυχαριστω για τις συμβουλές....
 

Teo96

New Member
Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και 2 χρόνια τον αφρό της fagron μινοξιδίλη και φιναστερίδη χωρίς κανένα θέμα, που τον χρησιμοποιούν και πολλοί στο φόρουμ χωρίς κανένα θέμα επίσης. Είναι απόλυτα φιλικός για το δέρμα με φυτικά συστατικά. Πάρε αυτόν φίλε να τα έχεις και τα 2 μαζί σε ένα. Είναι πολύ καλή και θα σε βοηθήσει με την επέμβαση. Καλή φύτρωση κιόλας @dimitrisSTR
Έχεις δει αποτελέσματα από τον αφρό της Fagron?
 

TiEisai

Member
ναι και τα 2 μαζί σε εναν αφρό. Οπότε δεν σε κουράζει και στην εφαρμογή ειναι βολικό. Πας σε ενα φαρμακείο και ζητάς το Fagron Derma Pack MFT με μινοξιδίλη 5%, φιναστερίδη 0.1%. Θα στο παραγγείλουν και θα στο φτιάξουν στο φαρμακείο. Τιμή γύρω στα 17-20 ευρώ το μπουκαλάκι.
Ξέρεις κάποιο φαρμακείο στην Αθήνα να προτεινεις ;
 

jersey

Well-Known Member
Έχεις δει αποτελέσματα από τον αφρό της Fagron?
Ναι κάνει δουλειά. Σίγουρα αρκετά πιο αποδοτικό από το να βάζεις μόνο μινοξιδίλη. Αναλόγως και το πρόβλημα σου βέβαια. Άμα έχεις επιθετική τριχόπτωση τότε καλύτερα να πας στο χάπι.
 

Teo96

New Member
Ναι κάνει δουλειά. Σίγουρα αρκετά πιο αποδοτικό από το να βάζεις μόνο μινοξιδίλη. Αναλόγως και το πρόβλημα σου βέβαια. Άμα έχεις επιθετική τριχόπτωση τότε καλύτερα να πας στο χάπι.
Ναι κάνει δουλειά. Σίγουρα αρκετά πιο αποδοτικό από το να βάζεις μόνο μινοξιδίλη. Αναλόγως και το πρόβλημα σου βέβαια. Άμα έχεις επιθετική τριχόπτωση τότε καλύτερα να πας στο χάπι.
Έκανα πρόσφατα μεταμόσχευση και μου έδωσαν οδηγίες να
Ναι κάνει δουλειά. Σίγουρα αρκετά πιο αποδοτικό από το να βάζεις μόνο μινοξιδίλη. Αναλόγως και το πρόβλημα σου βέβαια. Άμα έχεις επιθετική τριχόπτωση τότε καλύτερα να πας στο χάπι.
Έκανα πρόσφατα μεταμόσχευση και μου έδωσαν οδηγίες να χρησιμοποιώ μινοξιδιλι 5% και τζελ φιναστεριδη 0,25%.Αν χρησιμοποιήσω της Fagron που τα έχει και τα δυο μαζί είναι λάθος;Της Fagron έχει 0,1 αν το αυξήσω σε 0,2 % φιναστεριδη είναι λάθος;
 

jersey

Well-Known Member
Έκανα πρόσφατα μεταμόσχευση και μου έδωσαν οδηγίες να

Έκανα πρόσφατα μεταμόσχευση και μου έδωσαν οδηγίες να χρησιμοποιώ μινοξιδιλι 5% και τζελ φιναστεριδη 0,25%.Αν χρησιμοποιήσω της Fagron που τα έχει και τα δυο μαζί είναι λάθος;Της Fagron έχει 0,1 αν το αυξήσω σε 0,2 % φιναστεριδη είναι λάθος;
Που έκανες μεταμόσχευση; Έχεις ανοίξει κάποιο νήμα με την παρουσίαση σου;

Όχι δεν είναι λάθος. Μπορείς να πάρεις της fagron. Είναι και πιο βολικό νομίζω να τα έχεις και τα 2 σε ένα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα