Μεταμόσχευση στην ahc

dimitrisSTR

New Member
g

γεια σου φίλε,, καλή επιτυχία,,, μπορεις να μου πεις σε παρακαλώ τιμή για την Minodril ? επίσης, γιατι προτίμησες αυτή κ ΄΄οχι το regaine ή καποια άλλη ? σκέφτομαι κ εγω να πάρω κ ψαχνω την καλύτερη επιλογή καθώς ο γιατρός μου είπε απλά να παρω ΜΙΝ δεν πρότεινε μάρκα κ ξέρω ότι το regaine είναι κάπως ακριβό.. ευχαριστω,
Καλησπέρα φίλε μου! Την μινοντριλ την έδωσαν στα 18 ευρώ και έχει διάρκεια 2 μήνες με 5-6 ψεκασμούς το βράδυ. Όμως το κουτί γράφει από κάτω «τιμή πώλησης 13,10»
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

obi one

Active Member
Καλησπέρα φίλε μου! Την μινοντριλ την έδωσαν στα 18 ευρώ και έχει διάρκεια 2 μήνες με 5-6 ψεκασμούς το βράδυ. Όμως το κουτί γράφει από κάτω «τιμή πώλησης 13,10»
ευχαριστώ πολύ,, εγώ αύριο θα πάρω από το φαρμακείο ένα γενοσημο στα 15 ευρω, ίσως είναι το ίδιο,, 60ml , καλή συνέχεια κ εύχομαι καλή φυτρωση ..
 

obi one

Active Member
Ναι όντως είναι καλή της fagron και είναι αφρός 100 ml
Mόλις το προμηθευτηκα απο φαρμακείο. Botafex σε υγρή μορφή που λέγεται ΄΄οτι έχει καλύτερη απορρόφηση έναντι του αφρού. 15€ / 60ml + 6€ το Proscar που σημαίνει ότι με λιγότερο απο 10€/μήνα έχουμε μια δυνατή αντιμετώπιση της φαλάκρας μας,,Ετσι θέλω να πιστευω τουλάχιστον..
 

Συνημμένα

  • Minox Botafex.jpg
    Minox Botafex.jpg
    70.4 KB · Προβολές: 94
  • Minox.jpg
    Minox.jpg
    43.2 KB · Προβολές: 102

Gianney

Well-Known Member
Mόλις το προμηθευτηκα απο φαρμακείο. Botafex σε υγρή μορφή που λέγεται ΄΄οτι έχει καλύτερη απορρόφηση έναντι του αφρού. 15€ / 60ml + 6€ το Proscar που σημαίνει ότι με λιγότερο απο 10€/μήνα έχουμε μια δυνατή αντιμετώπιση της φαλάκρας μας,,Ετσι θέλω να πιστευω τουλάχιστον..
Καλή επιτυχία φιλε.Αυτην την μάρκα την γνώριζες από κάποιον;Δεν είναι διαδεδομένη ,πάντως τιμή καλή
 

obi one

Active Member
Καλή επιτυχία φιλε.Αυτην την μάρκα την γνώριζες από κάποιον;Δεν είναι διαδεδομένη ,πάντως τιμή καλή
ευχαριστώ,, μου την πρότεινε το φαρμακείο κ o γιατρός μου ως καλή κ οικονομική,, ελπίζω να "δουλέψει".. 20ημέρες μετά απο την 3η μμ, έχω ήδη ξεκινήσει proscar κ απο αυριο ξεκινάω την Botafex,,
 

obi one

Active Member
Καλή επιτυχία φιλε.Αυτην την μάρκα την γνώριζες από κάποιον;Δεν είναι διαδεδομένη ,πάντως τιμή καλή
γεια σου Iωάννη,, να σε ρωτήσω αν έχεις να προτεινεις καποιο "καλό" σαμπουαν για συχνή χρήση? Υπενθυμίζω, οτι ήδη λαμβάνω fina k minox, κ έχω 3 μμ στο πρώην φαλακρό κεφάλι μου - τώρα είναι ημι φαλακρο -..
 

Gianney

Well-Known Member
γεια σου Iωάννη,, να σε ρωτήσω αν έχεις να προτεινεις καποιο "καλό" σαμπουαν για συχνή χρήση? Υπενθυμίζω, οτι ήδη λαμβάνω fina k minox, κ έχω 3 μμ στο πρώην φαλακρό κεφάλι μου - τώρα είναι ημι φαλακρο -..
Γεια σου φίλε.Σαμπουαν για κάθημερινη χρήση ένα παιδικο πχ Johnson για πιο καλά σαμπουάν και χρήση μέρα παρά μέρα ένα που μου πρότειναν cystiphane biogra η ένα με κάφεινη.Τελος υπάρχει το σαμπουάν με κετοκοναζολη που λένε ότι κάνει καλή δουλειά για δύο φορές την εβδομάδα αλλά εγώ τελικά το έκοψα γτ μου έκανε χαλιά την τρίχα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

obi one

Active Member
Γεια σου φίλε.Σαμπουαν για κάθημερινη χρήση ένα παιδικο πχ Johnson για πιο καλά σαμπουάν και χρήση μέρα παρά μέρα ένα που μου πρότειναν cystiphane biogra η ένα με κάφεινη.Τελος υπάρχει το σαμπουάν με κετοκοναζολη που λένε ότι κάνει καλή δουλειά για δύο φορές την εβδομάδα αλλά εγώ τελικά το έκοψα γτ μου έκανε χαλιά την τρίχα.
αναφέρεσαι στο FUNGORAL ? σκεφτομουν κάτι σε πιο "φαρμακευτικό" απο το Johnson.
Οκ, ευχαριστώ,, θα δω αυτά που αναφέρεις,, καλή συνέχεια
 

Gianney

Well-Known Member
αναφέρεσαι στο FUNGORAL ? σκεφτομουν κάτι σε πιο "φαρμακευτικό" απο το Johnson.
Οκ, ευχαριστώ,, θα δω αυτά που αναφέρεις,, καλή συνέχεια
Ναι φουνγκοραλ και κάποια ακόμα με κετοκοναζολη.Φαρμακευτικα cystiphane biogra sebamed με κάφεινη hairgen κάτι από αυτά.
 

obi one

Active Member
Ναι φουνγκοραλ και κάποια ακόμα με κετοκοναζολη.Φαρμακευτικα cystiphane biogra sebamed με κάφεινη hairgen κάτι από αυτά.
έκανα ένα δικό μου μείγμα, μάλλον βλακεια αλλά πες μου αν θέλεις την γνώμη σου, σε Johnson σαμπουάν έριξα 2,3 σταγόνες betadine για αντισηψια κ λίγη κρέμα fusicort με κορτιζόνη που ενισχύει την τρίχα..
 

alex7

Well-Known Member
έκανα ένα δικό μου μείγμα, μάλλον βλακεια αλλά πες μου αν θέλεις την γνώμη σου, σε Johnson σαμπουάν έριξα 2,3 σταγόνες betadine για αντισηψια κ λίγη κρέμα fusicort με κορτιζόνη που ενισχύει την τρίχα..
Τι κανείς φίλε εκεί ;πειραματίζεσαι στο κεφάλι σου ; Θες να το κάψεις;.
 

obi one

Active Member
Τι κανείς φίλε εκεί ;πειραματίζεσαι στο κεφάλι σου ; Θες να το κάψεις;.
λες? απο ότι διάβασα η κορτιζόνη βοηθάει κ έβαλα ελάχιστη κ το betadine έχει αντισηπτική δράση,, αλλά μάλλον έχεις δίκιο, δεν θα το χρησιμοποιήσω...
 

alex7

Well-Known Member
λες? απο ότι διάβασα η κορτιζόνη βοηθάει κ έβαλα ελάχιστη κ το betadine έχει αντισηπτική δράση,, αλλά μάλλον έχεις δίκιο, δεν θα το χρησιμοποιήσω...
Η κορτιζόνη λεπταίνει το δέρμα .Ποιος σου είπε ότι κάνει καλό ;Ρίχνει τοπικά την άμυνα κα .Έχει και τα καλά της .Βοηθά σε δερματικές παθήσεις .Αλλά μόνο τότε
 
Μπλουζα