Μεταμόσχευση στην Τουρκία

Καλησπέρα στην παρέα έχω κλείσει τελικά μετά από αρκετό ψάξιμο και βάσει τον χρημάτων που έχω σε κλινική στην Τουρκία για μεταμόσχευση. Απλά κάνω αυτό το νήμα έτσι για να ξέρετε τι παίζει και εκεί και τι αποτελέσματα θα έχω γενικά είναι η δεύτερη που θα κάνω με τη μέθοδο fue.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kardinalios

Well-Known Member
Τον έψαξα λίγο στο ινσταγκραμ και αν και η φάτσα του δεν μου εμπνέει καμιά εμπιστοσύνη ( κλασσική τουρκοφατσα ) μπορώ να πω ότι είδα κάποια πολύ εντυπωσιακα αποτελέσματα . Βλέπω ότι επενδύει πολύ στη διαφήμιση ( πρόσφατα είδα διαφήμιση σε ταμπέλες σε ματς της premier league ) , οπότε θεωρώ ότι θα κάνει προσεκτικη δουλειά .
Φαίνεται να κάνει σοβαρή δουλειά πάντως ...
Καλή επιτυχία φίλε !!!
 
Τον έψαξα λίγο στο ινσταγκραμ και αν και η φάτσα του δεν μου εμπνέει καμιά εμπιστοσύνη ( κλασσική τουρκοφατσα ) μπορώ να πω ότι είδα κάποια πολύ εντυπωσιακα αποτελέσματα . Βλέπω ότι επενδύει πολύ στη διαφήμιση ( πρόσφατα είδα διαφήμιση σε ταμπέλες σε ματς της premier league ) , οπότε θεωρώ ότι θα κάνει προσεκτικη δουλειά .
Φαίνεται να κάνει σοβαρή δουλειά πάντως ...
Καλή επιτυχία φίλε !!!
Συμφωνώ μαζί σου αν και ακριβώς μπορώ να πω γιατί η λύρα ένα προς 7 σχεδόν έχει φτάσει.. ευχαριστώ..!θα σας έχω ενήμερους για το αποτέλεσμα!
 
Βασίλη ποιο πακέτο έχει διαλέξει το 2 που που ανοίγει τις τομές ο Cinik?
Ναι Παύλο το 2 πακέτο αλλά πριν το διαλέξω μίλησα μαζί του και για το πακέτο dhi και μου λέει είναι το ίδιο.. γιατί τον ρώτησα τι διαφορά έχει? Και μου λέει είναι το ίδιο.
 

paulakos266

Active Member
Δεν νομίζω να είναι το ίδιο, το πακέτο 3 η τοποθέτηση γίνεται με choi που πιστεύω ότι είναι πιο ασφαλές για τα μοσχεύματα γιατί με το τσιμπιδάκι καθώς θα βάζει μπορεί να τραυματιστούν τα μοσχεύματα Αλλά με χαλάει που δεν κάνει τις τομές ο cinik και με το choi είναι πιο ασφαλές και μπορείς να δημιουργήσεις μεγαλύτερες πυκνότητες
 

manly_Man

Well-Known Member
τι εχετε να πειτε για αυτο ; και εγω ειχα δει αρκετα του καλα αποτελεσματα σε πολυ καλη τιμη..αλλα αρχισα να ειμαι διστακτικος μετα απο αυτο...

 

paulakos266

Active Member
τι εχετε να πειτε για αυτο ; και εγω ειχα δει αρκετα του καλα αποτελεσματα σε πολυ καλη τιμη..αλλα αρχισα να ειμαι διστακτικος μετα απο αυτο...

Το διάβασα το νήμα του παιδιού κράζει πολύ την κλινική. Αλλά δεν μιλάει με στοιχεία δεν έχει βάλει κάποιες φωτογραφίες για να δούμε αν όσα λέει είναι αλήθεια, που ξέρουμε ότι δεν είναι καμία αντίπαλοι κλινική και σαμποτάρει τν Cinik
 

manly_Man

Well-Known Member
αμα ομως η κλινικη του Cinik ειχε αντιθετη αποψη και δεν ισχυουν οσα λεγονται τοτε θα μπορουσε να απαντησει και να τα διαψευσει αφου την ειδοποιησε ο υπευθυνος του forum.
 

paulakos266

Active Member
αμα ομως η κλινικη του Cinik ειχε αντιθετη αποψη και δεν ισχυουν οσα λεγονται τοτε θα μπορουσε να απαντησει και να τα διαψευσει αφου την ειδοποιησε ο υπευθυνος του forum.
Σε αυτό έχεις δίκιο τον κάλεσαν να απαντήσει αλλά τίποτα
 
Μπλουζα