Μεταμόσχευση σε νεαρή ηλικία

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Serifis

Active Member
Εάν ήμουν στην θέση σου θα ξεκινούσα ξανά φίνα (ξέρω τι είπες αλλά θα το ρίσκαρα) για τα μαλλιά στην κορυφή και θα έκανα μμ μόνο hairline και κροτάφους. Βλέποντας πως θα εξελιχθεί η κορυφή δρας στο μέλλον. Στο crown δεν έχεις καθόλου θέμα;
 

metacid

New Member
οντως ακομη και η hairline πυκνωσε. φαινεται να εχεις παντου μαλλι αλλα αραιο..
Ακριβώς έτσι είναι φίλε μου, η αραίωση είναι περισσότερο στη hairline την οποία θέλω να γεμίσω με μμ και τα υπόλοιπα συντήρηση με μινοξ.
 

metacid

New Member
Εάν ήμουν στην θέση σου θα ξεκινούσα ξανά φίνα (ξέρω τι είπες αλλά θα το ρίσκαρα) για τα μαλλιά στην κορυφή και θα έκανα μμ μόνο hairline και κροτάφους. Βλέποντας πως θα εξελιχθεί η κορυφή δρας στο μέλλον. Στο crown δεν έχεις καθόλου θέμα;
Ούτε καν φίλε μου δεν χαναχαπακώνομαι. Στο crown ουδέποτε είχα θέμα, μόνο η hairline είναι αραιωμένη. Το σημαντικότερο είναι ότι όλα αυτά τα χρόνια έχω καταφέρει να συντηρήσω το ύψος της παρόλα αυτά με τις θεραπείες!
 

metacid

New Member
Ωχ......bergman kord...τζάμπα λεφτά....τρια χρόνια χρήσης τέτοιων προιοντων ισούται με μια μμ σε αξια
Γαμησέτα ψηλέ μου, και δυο μμ μη σου πω... Πιο πολύ κλαίω τα λεφτά της prp που έδωσα και στο τέλος και μου ζητούσαν και 2η μετά, fuckoffen τους είπα...
 

piros75

Well-Known Member
κάνε επισκέψεις σε όσους περισσότερους μπορείς και ζήτα να δεις αποτελέσματα από κοντά, γιατί όπως λέει και ο αεράτος, ο καθένας εδώ μέσα (συμπεριλαμβανομένου και εμού) θα σου πει το μακρύ του και το κοντό του. Μόνος σου πρέπει να αποφασίσεις.
 
Μπλουζα