Μεταμόσχευση μαλλιών με τη μέθοδο FUE, 2465 grafts

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Εδώ το ξεκινήσαμε εδώ συνεχίζουμε λοιπόν.
Με τις ταπεινές μου γνώσεις περί φωτογραφίας, νομίζω πως η συγκεκριμένη είναι αρκετά φωτεινή και ευκρινής

Με λίγο "πείραγμα" όμως!!!
 

Συνημμένα

  • 20210725_184518(1)~2.jpg
    20210725_184518(1)~2.jpg
    813.2 KB · Προβολές: 173
  • 20210726_220750~2.png
    20210726_220750~2.png
    2.3 MB · Προβολές: 178

m3e36

Well-Known Member
Εδώ το ξεκινήσαμε εδώ συνεχίζουμε λοιπόν.
Με τις ταπεινές μου γνώσεις περί φωτογραφίας, νομίζω πως η συγκεκριμένη είναι αρκετά φωτεινή και ευκρινής

Με λίγο "πείραγμα" όμως!!!
Ιουλιε αν στο 12μηνο δω τον φιλο μου να εχει αυτη την εικονα τοτε θα πω οτι ειμαι 100% ευχαριστημενος με το αποτελεσμα.
 

oreo

Well-Known Member
Εδώ το ξεκινήσαμε εδώ συνεχίζουμε λοιπόν.
Με τις ταπεινές μου γνώσεις περί φωτογραφίας, νομίζω πως η συγκεκριμένη είναι αρκετά φωτεινή και ευκρινής

Με λίγο "πείραγμα" όμως!!!
Φίλε Ιούλιε, έπιασες το αποτέλεσμα του touch up σε όλη την επιφάνεια, αν έμπαινε για 2ερη.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιε αν στο 12μηνο δω τον φιλο μου να εχει αυτη την εικονα τοτε θα πω οτι ειμαι 100% ευχαριστημενος με το αποτελεσμα.
Το αποτέλεσμα του φίλου σου είναι ήδη πολύ καλό!
Στο δωδεκάμηνο περιμένουμε μία παρόμοια φωτογραφία να κάνουμε τις συγκρίσεις έτσι;
 

Ronaldo

Well-Known Member
Εδώ το ξεκινήσαμε εδώ συνεχίζουμε λοιπόν.
Με τις ταπεινές μου γνώσεις περί φωτογραφίας, νομίζω πως η συγκεκριμένη είναι αρκετά φωτεινή και ευκρινής

Με λίγο "πείραγμα" όμως!!!

χαχαχα... βλέπετε πόσο εύκολα φτιάχνεται η φωτογραφία και γίνεται πιο πυκνό το αποτέλεσμα, χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα;; Και έγινε από άνθρωπο που απλά το κάνει με μια απλή εφαρμογή ερασιτεχνικά, φανταστείτε από επαγγελματία και να έχει το κίνητρο τι μπορεί να γίνει...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ας κρατήσουμε ένα επίπεδο Geoege
χαχαχα... βλέπετε πόσο εύκολα φτιάχνεται η φωτογραφία και γίνεται πιο πυκνό το αποτέλεσμα, χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα;; Και έγινε από άνθρωπο που απλά το κάνει με μια απλή εφαρμογή ερασιτεχνικά, φανταστείτε από επαγγελματία και να έχει το κίνητρο τι μπορεί να γίνει...
Ότι θέλεις σου κάνω και εγώ με το κινητό μου Ronaldo που είμαι ερασιτέχνης.
Δε χρειάζεσαι καν επαγγελματία.
Τι να τον κάνεις να τον πληρώνεις?
 
Μπλουζα