Μεταμόσχευση γνώμες

aeratos28

Just aeratos
φίλε αν σκέφτεσαι για κάτι τέτοιο,τότε δεν υπάρχει λόγος να ψαχτεις για εξωτερικό και καλές κλινικές..διάλεξε μία από τις 2 που ειπες και είσαι οκ..και για ακομα πιο οικονομικά πάς ahc..ούτε εκτιμησηνδοτριας χρειάζεται από μεγάλες κλινικές ούτε τίποτα,από τη στιγμή που έχεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου..το μόνο που πρέπει να υπολογιζεις είναι το ποσό θα κατέβουν οι γέφυρες σου στο μέλλον για να μην έχεις άκυρες τρίχες στο πάνω μέρος και δεν συνδέονται με τα πλαϊνά σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
φιλε παντως αν το σκεφτεσε για μεταμοσχευση,ιδου ενα περιστατικο σαν κ εσενα με φτωχη δοτρια απο ενα κορυφαιο γιατρο
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=68&threadid=110469
με 4500 grafts ο τυπας απο τελειως αδειος,απεκτησε μια αξιοπρεπεστατη εικονα με ενα ωραιο Νοrwood 2,5 buzz cut.
Aν εχεις καλη δοτρια κ βαλεις κ απο μουσι μπορεις να γινεις ακομα καλυτερος εσυ.
Ψησου;)
 

DiamondK

New Member
μια χαρά ειναι ο τύπος, thanks για το link. Όταν ευκαιρήσω θα πάω να με δούνε στη Θεσσαλονίκη στις 2 μεγάλες όπως είχα πει και στην αρχή. buzz cut και απλά να μην είναι τελείως κενό το πάνω μέρος και θα είμαι ευχαριστημένος.
 

Serifis

Active Member
Να σου πω και εγώ την άποψη μου. Δεν φαίνεται να έχεις δυνατή δότρια για να καλύψεις όλη την επιφάνεια έτσι ώστε να είναι πυκνό το αποτέλεσμα. Μια ιδέα, με βάση τα γούστα μου, είναι να κινηθείς να φτιάξεις μια δυνατή-πυκνή hairline(4 δάχτυλα πες) και στο crown και στην κορυφή να επέμβεις με bodyhair( δεν έχω ιδέα ποιες κλινικές το δουλεύουν) για ένα φυσικά πιο αραιό αποτέλεσμα. Προσωπικά θεωρώ πολύ πιο άσχημο να μην υπάρχει hairline αντί για crown. Έτσι θα έχεις ένα mature κεφάλι που θα μπορείς να υποστηρίξεις ένα αντρικό buzz cut κούρεμα(να μην πολυφαίνεται και η δότρια). Γούστα είναι βέβαια αυτά, αλλά όπως σου είπα θα προτιμούσα να έχω θέμα στο crown, παρά να είμαι κουτέλας.
 

pithikas

Well-Known Member
φιλε παντως αν το σκεφτεσε για μεταμοσχευση,ιδου ενα περιστατικο σαν κ εσενα με φτωχη δοτρια απο ενα κορυφαιο γιατρο
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=68&threadid=110469
με 4500 grafts ο τυπας απο τελειως αδειος,απεκτησε μια αξιοπρεπεστατη εικονα με ενα ωραιο Νοrwood 2,5 buzz cut.
Aν εχεις καλη δοτρια κ βαλεις κ απο μουσι μπορεις να γινεις ακομα καλυτερος εσυ.
Ψησου;)
Πάλι φαλακρός είναι...
 
φιλε παντως αν το σκεφτεσε για μεταμοσχευση,ιδου ενα περιστατικο σαν κ εσενα με φτωχη δοτρια απο ενα κορυφαιο γιατρο
http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=68&threadid=110469
με 4500 grafts ο τυπας απο τελειως αδειος,απεκτησε μια αξιοπρεπεστατη εικονα με ενα ωραιο Νοrwood 2,5 buzz cut.
Aν εχεις καλη δοτρια κ βαλεις κ απο μουσι μπορεις να γινεις ακομα καλυτερος εσυ.
Ψησου;)
Φίλε μου,
Αυτές είναι φωτογραφίες. Με 4,000 grafts και με όχι πολύ κοντά μαλλιά θα φαίνονται κάτι υπέροχα λευκά σημάδια απ' το ένα αφτί ως τ' άλλο. Αν το δέχεσαι αυτό το αισθητικό αποτέλεσμα, πάω πάσο.
 

piros75

Well-Known Member
βλέποντας λίγο τα νήματα από το φόρουμ που ανάρτησε ο naruto, έπεσα πάνω σ' αυτό: http://www.hairlosshelp.com/forums/messageview.cfm?catid=58&threadid=97120&enterthread=y
Ο τυπάς λέει ότι είναι από Ελλάδα και έχει κάνει στην DHI έχει και φωτο άλμπουμ στην υπογραφή του το οποίο δείχνει αναλυτικά την εξέλιξή του εδώ: Ομολογώ πως το αποτέλεσμά του είναι πολύ εντυπωσιακό και δίνει ελπίδες σε ΝW 6-7 επίσης.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν εχεις υπομονη και χρηματα οτι θες κανεις. Ποσες μμ εκανε; 4 αν καταλαβα καλα. Το τελειο αποτελεσμα με μια μμ δεν το πιανει κανεις απο norw 2 και πανω πιστευω. Μιλαω για σημαντικη πυκνοτητα. Και πολλα αποτελεσματα που βλεπουμε στο ιντερνετ πιθανον να μην ειναι αποτελεσματα μιας μμ μονο. Δυστυχως δεν μπορουμε να το γνωριζουμε απο ενα βιντεο.
 

hijikos

Active Member
δημητρη ο tazmania ηταν πανω απο nw2 οπως επισης και ο dance τα αποτελεσματα και των 2 ειναι αρκετα καλα.
 

crossfire

Well-Known Member
Παλιό μέλος του φόρουμ ειναι ο συγκεκριμένος ο οποίος αυτή τη στιγμή εργάζεται για την D@I ....
Αυτός ήταν ο λόγος που αποχώρησε αν θυμάμαι καλά.

Αβαντάριζε συνεχώς την συγκεκριμένη κλινική μέχρι που έπιασε δουλειά...
Απίστευτες κόντρες θυμάμαι ....

Δεν ξέρω αν έχει μείνει το νήμα του στο φόρουμ.

Έχει κάνει 4 σε συνδυασμό με γενιά και tattoo
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο dance δεν θεωρω οτι ειχε μεγαλο προβλημα και σε συνδιασμο με τη φινα και τα μοσχευματα που εβαλε συμφωνω οτι εχει ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα. Και ο tasmania επισης εχει πολυ καλο αποτελεσμα. Εγω μιλησα για το τελειο αποτελεσμα με πυκνοτητες στα 70 gr που παει να πιασει ο cvial επισης με 2η μμ σε ενα μεγαλο ονομα. Δεν ειναι απαραιτητο φυσικα καποιος να κυνηγησει τετοιες πυκνοτητες σημασια εχει για τον καθενα να ειναι ικανοποιημενος με την εικονα του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ο no94 είναι..ο τύπος έχει βάλει κοντά 6300 μοσχεύματα.+ smp..τον έχω δει από κοντά,καλος φαίνεται πραγματικά ,το μόνο που τον χαλάει και φαίνεται είναι το smp,έχει κάτι βούλες μαύρες πίσω που κάνουν μπαμ.αλλά σαν αποτέλεσμα μεταμοσχεύσεων είναι αρκετά καλό..οποίος τον έχει δει δεν νομίζω να διαφωνεί.τώρα για το αν είχε κάνει αλλού και είχε καλύτερο αποτέλεσμα,ίσως ναι ισως όχι..δεν θα το μάθουμε ποτέ.
 
Μπλουζα