Μεταμφύτευση dhi θεσσαλονίκη

koumparos

Well-Known Member
Αυτη η κλινικη πραγματικα ειναι θλιβερη.Για γελια και για κλαματα ο τροπος προωθησης λες και απευθυνονται σε ηληθιους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapelakias

New Member
Ευχαριστω για τα καλα και τα κακα σχολια..ειμαι ανοιχτος στη κριτικη αλλωστε το εχω συνηθισει τοσα χρονια. Τι να πρωτοαπαντησω..τοπικ οχι δεν εχω βαλει, ναι εχει ενα κενο πισω χαμηλα αλλα με το σωστο χτενισμα και κουρεμα δε φαινεται και θα ξανακανω μαλλον τα χριστουγενα, οχι δε κανω διαφημιση με καποιο σκοπο ειχα ενα καλο αποτελεσμα και θελω να το δειξω για να βοηθηθουν αλλα παιδια που φοβουνται και πληρωσα 6 χιλιαρικα συνολικα. Οποιος θελει μπορει να μου στειλει στο φεισμπουκ μηνυμα η να με δει απο κοντα στη Θεσσαλονικη. Δειτε σε φυσικο φως πως φαινεται η μεταμφυτευση μου. Ειναι προσφατες. Θα βαλω καποιον να με βγαλει μια πισω ξανα να με δειτε. Ευχαριστω.
 

Συνημμένα

  • 21553141_10213046857793379_1897824356_n.jpg
    21553141_10213046857793379_1897824356_n.jpg
    96.7 KB · Προβολές: 523
  • 21552394_10213046855433320_1069128824_n.jpg
    21552394_10213046855433320_1069128824_n.jpg
    64.8 KB · Προβολές: 556

renos espresso

Active Member
για τις 10.000+ που εβαλες με 2μμ πληρωσεις 6.000€? γιατι συνηθως απ οσο ξερω η χρεωση απ την dhi γινεται με την τριχα και ειναι λιγο πανω απο 1€/τριχα... Αν ναι μπραβο σου εκανες ενα πολυ καλο deal.
στην πανοραμική φωτο που ανεβασες με σιγουρια λεω επειδη ειμαι χρηστης οτι δεν φορας τοππικ..
Απλα να ξερεις, επειδη στο εισαγωγικο σου μηνυμα φανηκες πολυ απελπισμενος και τωρα μαλλον βρηκες την λύτρωση σου
, οτι υπαρχουν παρα πολλα παιδια μεσα στο φορουμ (ετσι πιστευω δλδ) οπως και εγω που ειμαστε στην ιδια και χειροτερη ψυχολογια απ αυτη που φαινόσουν στο εισαγωγικο σου μηνημα...ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να εφτιαχνες μια πιο σωστη παρουσιαση εφοσον καταλαβαινεις σε ποια ψυχολογικη κατασταση μπορει να ειναι αυτοι που θα διαβασουν το νημα σου!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το χρωμα δερματος με συνδιασμο μαλλιου βοηθαει παρααα μα παρααα πολυ γιαυτο και για μενα φενεται αξιοπρεπες.
Ετσι ειναι και ενας φιλος μου ενω ειναι σχεδος φαλακρος απο τα χρωματα που εχει δεν μπορεις να πεις οτι φενεται κατι ασχημο ακομα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η παρουσίαση κανονικά θα έπρεπε να κλειδώσει γιατί αυτό που διαβάζω 3 σελίδες μόνο παρουσίαση δεν είναι. Εν πάσει περιπτώση επειδή οι τελευταίες φώτο, ειδικά η πανοραμική, μάλλον λένε την αλήθεια το νήμα θα μείνει ανοιχτό.
 

Adriano

Well-Known Member
Λιγη ευγενεια παιδια δε βλαπτει..δεν ειμαι ειδικος σε παρουσιαση.
Δε τελειωσα με τις φωτο. Λιγη υπομονη. Εδω ειναι η κορυφη δευτερη μερα.

Καλησπέρα σας.

Τι εννοείται ότι δεν ξέρετε από παρουσίαση; Παρουσιαστής δεν είστε;

http://dhi.gr/nea/press/dimitris-galanidis-i-apofasi-pou-tou-allaxe-ti-zoi/
 

kapelakias

New Member
Καλημέρα παιδια. Καταρχην να ξεκαθαρισουμε οτι ειναι η πρωτη φορα που γράφω σε φορουμ και ζητω συγνωμη που δε παρουσιαστηκε η ιστορια μου σωστα. Οι φωτογραφιες επρεπε να γίνουν πιο μικρες και η συνδεση μου δεν ήταν καλή. Δειτε ξανα το 1ο μου ποστ οπου εβαλα ολες φωτογραφιες με την εξελιξη της μεταμφυτευσης αυτα τα 2 χρονια. Να επαναλαβω για οτι εχω κανει 2 φορες μια το 2015 και μια το 2016. Δεν εχω κανενα σκοπο να διαφημισω η να δυσφυμισω τη DHI ισα ισα μονο καλο μου εχει κανει αυτη η εμπειρια. Θελω να μοιραστω μαζι σας την ιστορια μου για να βοηθησω αλλους σαν εμενα που φοβουνται και δισταζουν. Συγνωμη για το μπερδεμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Δημητρη θα μπορουσες να μας στειλεις μερικες φωτο τωρινες? Στειλε δυο πανοραμικες δυο hairline απο διαφορετικες γωνιες, με καλο φωτισμο να ειναι καθαρες. Θα βοηθησεις πολλα παιδια.


Καλημέρα παιδια. Καταρχην να ξεκαθαρισουμε οτι ειναι η πρωτη φορα που γράφω σε φορουμ και ζητω συγνωμη που δε παρουσιαστηκε η ιστορια μου σωστα. Οι φωτογραφιες επρεπε να γίνουν πιο μικρες και η συνδεση μου δεν ήταν καλή. Δειτε ξανα το 1ο μου ποστ οπου εβαλα ολες φωτογραφιες με την εξελιξη της μεταμφυτευσης αυτα τα 2 χρονια. Να επαναλαβω για οτι εχω κανει 2 φορες μια το 2015 και μια το 2016. Δεν εχω κανενα σκοπο να διαφημισω η να δυσφυμισω τη DHI ισα ισα μονο καλο μου εχει κανει αυτη η εμπειρια. Θελω να μοιραστω μαζι σας την ιστορια μου για να βοηθησω αλλους σαν εμενα που φοβουνται και δισταζουν. Συγνωμη για το μπερδεμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapelakias

New Member
για τις 10.000+ που εβαλες με 2μμ πληρωσεις 6.000€? γιατι συνηθως απ οσο ξερω η χρεωση απ την dhi γινεται με την τριχα και ειναι λιγο πανω απο 1€/τριχα... Αν ναι μπραβο σου εκανες ενα πολυ καλο deal.
στην πανοραμική φωτο που ανεβασες με σιγουρια λεω επειδη ειμαι χρηστης οτι δεν φορας τοππικ..
Απλα να ξερεις, επειδη στο εισαγωγικο σου μηνυμα φανηκες πολυ απελπισμενος και τωρα μαλλον βρηκες την λύτρωση σου
, οτι υπαρχουν παρα πολλα παιδια μεσα στο φορουμ (ετσι πιστευω δλδ) οπως και εγω που ειμαστε στην ιδια και χειροτερη ψυχολογια απ αυτη που φαινόσουν στο εισαγωγικο σου μηνημα...ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να εφτιαχνες μια πιο σωστη παρουσιαση εφοσον καταλαβαινεις σε ποια ψυχολογικη κατασταση μπορει να ειναι αυτοι που θα διαβασουν το νημα σου!
Ναι τοσο πληρωσα φανταζομαι η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη δε γνωριζω ποσο χρεωνει γενικα η DHI. Εχεις δικιο για τη παρουσιαση διορθωσα οτι μπορουσα. Μακαρι να γινοταν να τη σβησουμε και να την ξαναεγραφα.
 

kapelakias

New Member
Στειλε δυο πανοραμικες δυο hairline απο διαφορετικες γωνιες, με καλο φωτισμο να ειναι καθαρες.
Εννοειται Τασο θα σας ανεβασω σημερα κιολας. Και οτι αλλο θελετε μου λετε και οποιος θελει μπορει να με δει απο κοντα μη ντραπει να μου στειλει μηνυμα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εννοειται Τασο θα σας ανεβασω σημερα κιολας. Και οτι αλλο θελετε μου λετε και οποιος θελει μπορει να με δει απο κοντα μη ντραπει να μου στειλει μηνυμα.

Επειδη το λες για δευτερη φορα να σου στειλουμε μηνυμα η να βρεθεις απο κοντα με μελη προσεξε γιατι θα παρεξηγηθεις. Δεν ξεκινησες καλα.
Περιμενουμε τις φωτογραφιες.
 

anargiros88

Well-Known Member
Giorgos3 πολλα έχουμε δει εδω και ειδικά οι παλαιότεροι και για αυτό η κριτική ειναι αυστηρή και υπάρχει καχυποψία . Επισης καπελακια και εγω δεν ήξερα να κάνω παρουσιαση ωστόσο μπηκα στον κοπο να δω αλλες παρουσιάσεις μ.μ και να κανω και εγω τη δικη μου οσο πιο σωστη γίνεται με σειρά και λεπτομέριες που θα βοηθήσουν τα υπόλοιπα μέλη .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καχυποψία ...φοβασαι να πεις μια κουβεντα ...

giorgo ετσι ειναι τα πραγματα φιλε μου. δεν μπορει να λεει καποιος οποιος θελει να μου στειλει μηνυμα να βρεθουμε απο κοντα και να μη ντραπει.
και δεν μπορει οχι γιατι το λεω εγω αλλα γιατι αυτη ειναι η γενικοτερη αντιμετωπιση απο το φορουμ οποτε ισχυει για ολους. ;)
 

anargiros88

Well-Known Member
Απλα μην μου τον τρομάζετε κ μου φυγει γιατι σαν παθών μ ενδιαφερει να δω τις φωτος κ ν ακουςω την αποψη του ....

Δεν είμαστε μπαμπούλες Giorgos-3 και δεν έχουμε σκοπό να τρομάξουμε η να διώξουμε κανέναν που θέλει να βοηθήσει αρκεί να το κάνει με το σωστό τρόπο και το κυριότερο να μην θέλει να κοροϊδέψει η να εξαπατήσει κανέναν !
 
Μπλουζα