Μεταμφύτευση dhi θεσσαλονίκη

kapelakias

New Member
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο φόρουμ

Αρχισα να χανω τα μαλλια μου στα 22 μου χρονια. Μαζι με τα μαλλια μου ομως αρχισω να χανω και πολυ πιο σημαντικα πραγματα οπως η αυτοπεποιθεση μου και η ψυχολογια μου (αυτο ισως με πειραξε περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο)....

Μεχρι τοτε οσο κι αν εψαχνα να βρω την λυση για την τριχοπτωση μου τιποτα δεν με επειθε πραγματικα!

Ουτε το toppik ( προσωρινη λυση ) Ουτε η σφαγη της μεταμοσχευσης !

Περνωντας τα χρονια αρχισα να φοραω καπελα .

Σιγα σιγα αρχισαν να γινονται μονιμα στο κεφαλι μου...μου το ελεγαν οι αλλοι εγω δεν το εβλεπα βεβαια!

Συνεχισα να ψαχνω σκεφτηκα να βαλω touppe .... Λεω μικρος ειμαι 30 χρ... Δεν θα το καταλαβει κανεις ... (Οχι ουτε καν φαινεται απο τα 1000 μετρα)! Σιγα σιγα τα παρατησα περασαν μερικα χρονια κι εγω εκει! καπελακιας αρχισαν να με φωναζουν ολοι ετσι...μου λεγαν μαλιστα και στο σεξ φορας καπελο; Δεν ηξερα τι να απαντησω,ερχομουν σε δυσκολη θεση καθημερινα αλλα τελικα συμβιβαστηκα με τον καιρο.

Ελεγα δεν μπορει ρε γαμωτο να κλωνοποιουν ανθρωπο και να μην εχει βρεθει ακομα θεραπεια για τα μαλλια...

Μεσω του αδερφου μου πηγα στη DHI Θεσσαλονίκης….. o γιατρος μου προτεινε να με κανει μια εξεταση με μια μικρη καμερα μου εξηγησε στην πορεια τα παντα μου ειπε πρεπει να κανουμε το giga στην περιπτωση σου! Μετα απο 5 ημερες μπαινω για την επεμβαση η οποια εγινε σε 2 ημερες το μονο που ενιωσα ηταν μονο τα δυο πρωτα τσιμπηματα της τοπικης ναρκωσης. Το 2015 βάλαμε 6.137 τρίχες. Το 2016 εκανα τη κορυφη μου με 4.118 τριχες. Πλήρωσα 6 χιλιάρικα συνολικά.

Έχουν περάσει 2 χρόνια. Δε ντρέπομαι να το πω ότι εχω κανει μεταμφυτευση ισα ισα νιωθω ότι βοηθαω και αλλους γυρω μου που ειναι στην ιδια θεση που ημουν κι εγω πριν παρω την αποφαση.
 

Συνημμένα

  • ΠΡΙΝ.JPG
    ΠΡΙΝ.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 647
  • ΠΡΙΝ..JPG
    ΠΡΙΝ..JPG
    98.8 KB · Προβολές: 586
  • 2015 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ 1Η ΜΕΡΑ.JPG
    2015 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ 1Η ΜΕΡΑ.JPG
    779.3 KB · Προβολές: 593
  • 2015 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ 2Η ΜΕΡΑ.JPG
    2015 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ 2Η ΜΕΡΑ.JPG
    3 MB · Προβολές: 605
  • EA4M 2015.JPG
    EA4M 2015.JPG
    106.7 KB · Προβολές: 694
  • EA8M 2015.JPG
    EA8M 2015.JPG
    101.4 KB · Προβολές: 741
  • 2016 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ.JPG
    2016 ΜΕΤΑΜΦΥΤΕΥΣΗ.JPG
    131 KB · Προβολές: 719
  • 7ΜΗΝΟ 2017.jpg
    7ΜΗΝΟ 2017.jpg
    96.7 KB · Προβολές: 682
  • 7ΜΗΝΟ 2017 (2).jpg
    7ΜΗΝΟ 2017 (2).jpg
    64.8 KB · Προβολές: 724
  • 11ΜΗΝΟ 2017..jpg
    11ΜΗΝΟ 2017..jpg
    230.4 KB · Προβολές: 580
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
ωραιος φιλε αν και θα ηθελα να δω και πισω.....στην dhi στην αθηνα εκανα την πρωτη μου μμ προν 2 εβδομαδες και επειδη ο γιατρος ανεβαινει στην θεσ/νικη πιθανον να τον ακολουθησω εκει και τον μαρτη που θα κανς και την 2η μμ....οτι παραπανω πληροφοριες-εντυπωσεις μου πεις για ολο το σκηνικο εκει πολυ θα με βοηθουσε καθως εγω ειμαι απο χιο και δεν μπορω ετσι απλα να πεταγομαι για ερευνες και συζητησεις.....
 

anargiros88

Well-Known Member
Καλήμερα Καπελάκια . Οι φώτο πριν την μμ είναι ωραίες και καθαρές ! Βάλε όμως καθαρές και σωστές φώτο για το μετά !
 

kapelakias

New Member
Θα βαλω και καλυτερες φωτογραφιες. Γιωργο αν θες να δεις πως ειναι εκει μπες στο σαιτ τους να δεις βιντεο.

Το 2016 εκανα τη κορυφη μου με 4.118 τριχες.
 

Συνημμένα

  • 2016.JPG
    2016.JPG
    131 KB · Προβολές: 787

renos espresso

Active Member
χωρις να γνωριζω και να μπορω να αναλύω φωτογραφιες παρατηρω ενα πολυ καλο αποτελεσμα.
Να υποθεσω οτι εισαι ευχαριστημενος? εχω και εγω ακριβως το ιδιο κεφαλι με σενα πριν την μμ.
απ οτι καταλαβα εβαλες πανω απο 10.000 τριχες
 

dimitris50423

Well-Known Member
kapelakia με το καλημερα μας παρουσιαζεις μια μμ που εγινε πριν δυο χρονια. τι σε εκανε να σκεφτεις να κανεις παρουσιαση μετα απο τοσο καιρο?
απο οποιαδηποτε κλινικη και να προερχεται τετοια παρουσιαση μετα απο 2 χρονια ειναι καθαρα για διαφημιση αφου δεν μπορουμε να δουμε την πορεια που ειχες. επισης οι φωτογραφιες ειναι ελλιπεις χωρις να καταλαβαινεις ακομα αν εισαι εσυ στη φωτο που εχεις στο πριν που δειχνεις το crown.
αν ειναι να κανεις παρουσιαση κανε τη σωστα.

βεβαια μολις παρατηρησα οτι βαζεις τοππικ...
δεν υπαρχει λογος να ανεβαζεις φωτο με τοππικ

αυτο πως το καταλαβες γιατι εγω δεν βγαζω ακρη απο τη φωτο. ισχυει?
 

renos espresso

Active Member
kapelakia με το καλημερα μας παρουσιαζεις μια μμ που εγινε πριν δυο χρονια. τι σε εκανε να σκεφτεις να κανεις παρουσιαση μετα απο τοσο καιρο?
απο οποιαδηποτε κλινικη και να προερχεται τετοια παρουσιαση μετα απο 2 χρονια ειναι καθαρα για διαφημιση αφου δεν μπορουμε να δουμε την πορεια που ειχες. επισης οι φωτογραφιες ειναι ελλιπεις χωρις να καταλαβαινεις ακομα αν εισαι εσυ στη φωτο που εχεις στο πριν που δειχνεις το crown.
αν ειναι να κανεις παρουσιαση κανε τη σωστα.



αυτο πως το καταλαβες γιατι εγω δεν βγαζω ακρη απο τη φωτο. ισχυει?
αμα δεις την φωτο που εβαλε για το crown δεν του εχουν βαλει εμφυτεύματα στο τερμα πισω και στη φωτο που ανεβασε μετα φαινεται να εχει μαλλι.... Επισης παρατηρω σε καποια σημεια πανω στο crown να ειναι πιο πυκνα χωρις να φαινεται η τριχα απλα η σκονη
 

kapelakias

New Member
Λιγη ευγενεια παιδια δε βλαπτει..δεν ειμαι ειδικος σε παρουσιαση.
Δε τελειωσα με τις φωτο. Λιγη υπομονη. Εδω ειναι η κορυφη δευτερη μερα.
 

Συνημμένα

  • DESIGN DAY 2.JPG
    DESIGN DAY 2.JPG
    134.9 KB · Προβολές: 740

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Ρένο δεν είναι τοπίκ.
Το ίδιο συμβαίνει και σε εμένα σε πολλές φωτογραφίες μου και μάλιστα ακόμα και πάνω στο δέρμα να κάνει κάνει τρελό μπαμ σαν να έχω ρίξει τοπικ που ειλικρινά αν δεν επρόκειτο για δική μου φωτογραφία δεν θα το πίστευα. Έβαλε πολλές τρίχες ο φίλος και βγήκε καλό το αποτέλεσμα γιατί είχε ανοίξει μέχρι χαμηλά πίσω. ας μας βάλει και μερικές πιο καθαρές μπρόστινές να δούμε και αν θέλει να πει λεπτομέριες κόστος κλπ
 

dimitris50423

Well-Known Member
Λιγη ευγενεια παιδια δε βλαπτει..δεν ειμαι ειδικος σε παρουσιαση.
Δε τελειωσα με τις φωτο. Λιγη υπομονη. Εδω ειναι η κορυφη δευτερη μερα.

Ουτε σε αυτη τη φωτο εχεις καλυψει το πισω που στο τελικο αποτελεσμα εχει μαλλια.
 

Stripar

Established Member
Καλά το πάει ο Δημήτρης,
Οι υπόλοιποι χαμπάρι δεν πήραν!
Nw6 σε Nw1 με μία μτχ & 6000 τρίχες απλά δεν παίζει...
 
Τελευταία επεξεργασία:

ANAR

Well-Known Member
Ποιο χάλια παρουσίαση στο φόρουμ δεν υπάρχει....ο φίλος μας λέει για μια μεταμοσχευση και στις πρώτες φωτο φαίνεται ότι έχουν δουλέψει α και β ζώνη και στις τελευταίες φωτο που έχουν δουλέψει στο κροουν τα μπροστά μαλλιά είναι μακριά.
Παραπλανητική παρουσίαση-διαφήμιση.
Νομίζω ότι πρέπει να επέμβει ο cvial
 

Physio40

Member
Καλα ρε Αναρ και Στριπαρ δε βλεπεις οτι λεει οτι εκανε 1 επεμβαση το 2015 και το 2016 δευτερη επεμβαση. Λεει εχει κανει 2 φορες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
κ επισης ο ανθρωπος κρινοντας απ τις φωτο που εβαλε στην αρχη συνδεεται το παζλ κ σε λογικα πλαισια.....εγω τουλαχιστον δεν μπορω να κτλ που βλεπετε το fake....
 

ANAR

Well-Known Member
Ώπα τώρα είδα ότι αναφέρεται σε 2 μεταμοσχεύσεις ο φίλος....συγνώμη.
Όποτε μιλάμε για 5.000 μοσχεύματα περιπου.
 

Physio40

Member
Επισης εχει βαλει φωτο με το τελικο του αποτελεσμα σε μεγαλη αναλυση. Τι να κρυψει δλδ ; Μια χαρα η παρουσιαση σου καπελακια. Απλα αν θες ζητα απο τη διαχειριση να μπουν ολες μαζι σε ενα ποστ να σου επιτιθονται αδικα. Κι εγω σαν εσενα εκανα α και β ζωνη και μετα απο ενα χρονο κορυφη.
 
Μπλουζα