Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
ναι,
Ολα αυτα τα λες προκειμενου μεσω της ...ανεξαρτησιας σου να αποκτησουν ΑΚΡΙΒΟΔΙΚΙΑ και ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ οι αποψεις σου.
Οχι.
ΔΕν παει έτσι.
Κάλλιστα μπορει καποιος να μην έχει κερδος και να ειναι εμπαθής, κακοπροαιρετος και τοξικός.
Οι απόψεις σου οσον αφορα εμενα και την υποτιθεμενη συμπεριφορα μου (που προσπαθείς να τις περασεις σαν χαρακτηριστιακ ΚΑΙ της δουλειας μου) ειναι απαραδεκτες, τοξικες, υπουλες, και μισαλλοδοξες.
ΕΣΥ ως ανθρωπος μπορει να εισαι καταπληκτικός.
Οι συμπεριφορα σου προς ΕΜΕΝΑ ειναι απλα απαραδεκτη και χυδαια.
Μια χαρά ειναι η συμπεριφορά μου κόσμια και αξιοπρεπής. Είπα να είμαι ευγενικός αλλά ξεκίνησες πάλι αυτή την χυδαία συμπεριφορά σου και δεν μπορώ να δέχομαι τις προσβολές σου και την χυδαία σου συμπεριφορά.

Εσένα η δικιά σου συμπεριφορά είναι προσβλητική και χυδαία με το να βγάζεις ζηλοφθονία, κόμπλεξ και τοξικότητα για τους συναδέλφους σου και όσους τολμούν να κρίνουν τα αποτελέσματά σου.

Γνωστό το έργο της λάσπης σου και το μίσος για τα κορυφαία αποτελέσματα των συναδέλφων σου στο εξωτερικό που προσπαθείς να τα μειώσεις με κάθε τρόπο για να νιώσεις εσύ καλύτερα.

Τώρα κατηγορείς και αυτούς του εξωτερικού για την φίνα. Κάντο και εσύ αν είσαι μάγκας και δώσε τέτοια αποτελέσματα. Μπορείς;;; Αυτό κάνε! Και ασε τις δικαιολογίες για φίνα κτλπ . Λες και η φίνα δίνει αποτελέσματα και όχι οι ικανότητες εκείνων των ιατρών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Active Member
Δεν καταλαβαινω τι εννοείς.
Μπορεις να μιλησεις πιο ανοιχτα? Αν φυσικα έχεις τα ... αντερα
Να τον ανταμειψω ΕΓΩ?
Με λεφτα?
@CVIAL ολα καλα?
Γιατρέ να σε ρωτήσω κάτι? Αν και αντιλαμβάνομαι ότι είσαι επιχειρηματίας και σίγουρα είναι μέσο marketing το foroum. Εσύ γιατί δεν αποχωρείς?Εννοώ υπάρχουν άπειροι συνάδελφοί σου και 6 μήνες που είμαι εδώ κανένας δεν γράφει ή ασχολείται πόσο μάλλον να τσακώνεται κιόλας με ανώνυμος όπως λες ξανά και ξανά! Νομίζω ότι αν δεν λειτουργεί αποσυμπιεστικά και σαν εκτόνωση μέσα σου δεν έχεις κάτι να κερδίσεις από όλο αυτό. Ούτε ποτέ θα επιβραβευθείς ακόμα και αν βάλεις μαλλιά στον τζόρτζεβιτς. Είναι νομίζω προς το συμφέρον όλων να σκεφτείς την συνέχειά σου εδώ όσο και αν έχει ενδιαφέρον η παράσταση που παίζουμε ή τις κουμπάρες βασικά.
 

vlafo

Well-Known Member
Μόνο Θεσσαλονίκη ρεεεε...starks και ξερό ψωμί!!! Έτσι @vlafo? Γιατί μόνο ένας φτιάχνει hairline όπως οι Ισπανοί....Θέλω ειλικρινά να μου απαντήσεις πόσοι μα πόσοι άνθρωποι θα έγραφαν φουλ σε ένα φόρουμ για να υπερασπίσουν και να προβάλλουν 1 γιατρό. Η κόντρα σου με αναστασάκη με αφήνει αδιάφορο στο λέω εξ αρχής για να μην έχουμε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Πες μου ρε μαν με ποια λιγική εσύ κάθεσαι και βαυκαλίζεσαι όλη μέρα σαν άλλη μαίρη συνανατσάκη για οσκαρικά, εισητήρια , grammys κλπ. Πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει όλο αυτό! Στο φινάλε αν όντως γουστάρεις την επιλογή σου θα έμενες στην παρουσίασή σου και θα λέγαμε όλοι μπράβο. Εσύ θες είτε να σε αποθεώνουν σε ένα φόρουμ για τρίχες είτε ο τυρκαλάς είναι κολλήτος σου...τι κολλητός...αυτοκόλλητος....περιμένω από εσένα μόνο απαντήσεις φίλε...
Φίλε
Τα έχεις χάσει μου φαίνεται και λες ότι θέλεις.
Είναι σαν να ακούω τον άλλον.
Με ρωτάς?
Θέλεις απάντηση ποιός φτιάχνει τις καλύτερες χερλάιν?
Πάρε τη λοιπόν λες και φοβάμαι να το πω.
Ο Τιρκαλάς στη φυσικότητα και στις χερλάιν τσιμέντο,είναι by far ο καλύτερος.
Θα έχεις άποψη όταν με δεις ή καλύτερα για να μην πεις ότι ήμουν εύκολο case να δεις από κοντά άλλα περιστατικά.
Πάει αυτό.
Δεύτερο για ποιά Όσκαρ και που περιαυτολόγησα για τον εαυτό μου?
Αυτό το είπε άλλος κατά αρχήν,αλλά παρουσίαση αναλυτική δεν κάνω, κριτική δεν κάνω,το αποτέλεσμα μου δεν κρίνουμε?
Πές μου τώρα εδώ και τώρα ότι ατέλεια βλέπεις να το συζητήσουμε γιατί εγώ δεν είδα κάποιον να μου πει κάτι που δεν του αρέσει.
Θέλεις να με τρελλάνεις πάλι.
Που αποθέωνω τον εαυτό μου και που λεω συνέχεια για τον Τιρκαλά.
Τρελλός είσαι ρε συ?,
Με ρωτάς,σου λέω καθαρά την άποψη μου πως τον θεωρώ τον καλύτερο και κάθεσαι και μου αραδιάζεις πάλι τα ίδια και τις ίδιες Σαχλαμάρες.
Είδες πουθενά να γράφω μόνος μου και όχι εκεί που πρέπει και κρίνω?
Σύνελθε Mike.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ με έχετε μπερδέψει με άλλον ως συνήθως.
Δεν είχαμε επί της ουσίας διαφωνία γιατί πολύ απλά δεν μίλησα η πιο σωστά μίλησα ελάχιστα.
Και εσύ έκανες τη δουλειά σου τόσο στο σχεδιασμό όσο και στα νούμερα που είπες.
Αρχικά είπες αλλά νούμερα,μετά που σε ρώτησα το ανέβασες το τελικό νούμερο.
Crown μου είπες τι θα βάλεις, δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα αλλά δε το συνέδεσες με τη φίνα αν και με ρώτησες και η προτροπή σου ήταν να μην την κόψω.
Εν κατακλείδι για να μην θεωρείς ότι είσαι ψήστης σε μπριζολάδικο όπως υποτιμητικά αισθάνεσαι,απέβαλλε το αυτό και θα δεις ότι με γνώστες,πελάτες ασθενείς που δεν είναι γιατροί,μόνο κέρδος έχεις και εσύ και αυτοί.
Φοβάμαι ότι η προτροπή μου δεν πιάνει τόπο,γιατί δε δέχεσαι επ ουδενί τον άλλον που δεν είναι γιατρός.
Δικαίωμα σου αλλά και εμένα δικαίωμα μου να έχω κρίση και άποψη ισχυρή για το κεφάλι μου και που θα το βάλω.
Γνώση σκόπιμα δεν την επικαλέστηκα.

Άλλωστε εγώ δεν ανήκω στη μάζα οπότε δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς.

Εγω ξερω πολυ καλα ποιος ειμαι και ευτυχως δεν νιώθω καθόλου υποτιμητικα, σε ευχαριστω για την εμμεση βολή, κοιτα μην σπασεις κανα χερι ομως
Καποιοι άλλοι δεν εχουν καλλιεργεια, γνωσεις και τρόπους και αντιμετωπιζουν ΓΕΝΙΚΑ ιατρούς και (ισως) οποιοδηποτε τους κομπλεξαρει δηθεν απαξιωτικά.
Τωρα, για λογους PUBLIC RELATIONS και "εικονας" ΦΥΣΙΚΑ και θα επρεπε να δεχομαι του καθενος ασχετου την άποψη με ...σεβασμο και ισως και θαυμασμο, οπως καποια μελη κανουν σε εσενα ας πουμε.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ, από παιδι ειμαι ευθυς και ειλικρινης και οχι ψευτοδιπλομάτης.
θα σεβαστο απόψεις ανθρωπων που εχουν ΜΟΧΘΗΣΕΙ να τις αποκτησουν και όχι του καθε ξερολα (π.χ. στα γυμναστηρι ανα δεις τι εχω ακούσει από σφιχτες!)
Σε οποιον αρεσει και το ...αντεχει, εχει κάθε ΜΟΝΟ κερδος από εμενα.
Οποιος θελει να του χαιδευουν τα αυτακια για να νιωθει "καποιος", μπορει να παει αλλού και ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.
 

mike1988

Active Member
Φίλε
Τα έχεις χάσει μου φαίνεται και λες ότι θέλεις.
Είναι σαν να ακούω τον άλλον.
Με ρωτάς?
Θέλεις απάντηση ποιός φτιάχνει τις καλύτερες χερλάιν?
Πάρε τη λοιπόν λες και φοβάμαι να το πω.
Ο Τιρκαλάς στη φυσικότητα και στις χερλάιν τσιμέντο,είναι by far ο καλύτερος.
Θα έχεις άποψη όταν με δεις ή καλύτερα για να μην πεις ότι ήμουν εύκολο case να δεις από κοντά άλλα περιστατικά.
Πάει αυτό.
Δεύτερο για ποιά Όσκαρ και που περιαυτολόγησα για τον εαυτό μου?
Αυτό το είπε άλλος κατά αρχήν,αλλά παρουσίαση αναλυτική δεν κάνω, κριτική δεν κάνω,το αποτέλεσμα μου δεν κρίνουμε?
Πές μου τώρα εδώ και τώρα ότι ατέλεια βλέπεις να το συζητήσουμε γιατί εγώ δεν είδα κάποιον να μου πει κάτι που δεν του αρέσει.
Θέλεις να με τρελλάνεις πάλι.
Που αποθέωνω τον εαυτό μου και που λεω συνέχεια για τον Τιρκαλά.
Τρελλός είσαι ρε συ?,
Με ρωτάς,σου λέω καθαρά την άποψη μου πως τον θεωρώ τον καλύτερο και κάθεσαι και μου αραδιάζεις πάλι τα ίδια και τις ίδιες Σαχλαμάρες.
Είδες πουθενά να γράφω μόνος μου και όχι εκεί που πρέπει και κρίνω?
Σύνελθε Mike.
Vlafo όπως θα δεις σου έδωσα συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα. Η ερώτηση μου που δεν απαντάς ξανά και ξανά είναι ποιος θα καθόταν να υποστηρίξει τόσο μια επιλογή αισθητικής επέμβασης. Πες μου βασικά αν έχεις δει γύρω σου άλλον που να προμοτάρει τόσο έναν γιατρό. Επιμένω και λέω Τυρκαλάς ίσως είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!Μακάρι με βάση και τις τιμές του. Απλά για να συνέλθω όπως με εγκαλείς ξανά και ξανά και σε ευχαριστώ γιατί δείχνει ενδιαφέρον για κάποιον εκτός από σένα...γιατί θα πρέπει να αυτο προβάλλεσαι τόσο πολύ. έχεις πει άπειρες φορές (για τον εαυτό σου!!!!) ότι είναι απίστευτο, ελάτε να με δείτε, είμαι σαν τον brad pit στο κεφάλι. Εχείς ρε μαν τόση ανάγκη? Αν χρειάζεσαι επιβεβαίωση από άλλους δυστυχώς δεν είμαι εγώ, ο αεράτος, ο ροναλντο και ο αναστασάκης το θέμα. Μακάρι να το κάνεις για άλλους λόγους όπως πχ. αγνό ενδιαφέρον. Αλλιώς είναι πολύ κρίμα. Φιλικά πάντα.
 

Aldo

Well-Known Member
ναι δεν βλεπω ομως να βγαινει κατι, και εχει καταντησει πανελαδικο ΄....
Να πανε στο ΗΒΟ τα μελη να δουν για μεταμοσχευσεις και να διαβασουν
 

alex7

Well-Known Member
Vlafo όπως θα δεις σου έδωσα συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα. Η ερώτηση μου που δεν απαντάς ξανά και ξανά είναι ποιος θα καθόταν να υποστηρίξει τόσο μια επιλογή αισθητικής επέμβασης. Πες μου βασικά αν έχεις δει γύρω σου άλλον που να προμοτάρει τόσο έναν γιατρό. Επιμένω και λέω Τυρκαλάς ίσως είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!Μακάρι με βάση και τις τιμές του. Απλά για να συνέλθω όπως με εγκαλείς ξανά και ξανά και σε ευχαριστώ γιατί δείχνει ενδιαφέρον για κάποιον εκτός από σένα...γιατί θα πρέπει να αυτο προβάλλεσαι τόσο πολύ. έχεις πει άπειρες φορές (για τον εαυτό σου!!!!) ότι είναι απίστευτο, ελάτε να με δείτε, είμαι σαν τον brad pit στο κεφάλι. Εχείς ρε μαν τόση ανάγκη? Αν χρειάζεσαι επιβεβαίωση από άλλους δυστυχώς δεν είμαι εγώ, ο αεράτος, ο ροναλντο και ο αναστασάκης το θέμα. Μακάρι να το κάνεις για άλλους λόγους όπως πχ. αγνό ενδιαφέρον. Αλλιώς είναι πολύ κρίμα. Φιλικά πάντα.
Είναι ενθουσιασμένος από το αποτέλεσμα όπως είμαστε και άλλοι εδώ
 

vlafo

Well-Known Member
Εγω ξερω πολυ καλα ποιος ειμαι και ευτυχως δεν νιώθω καθόλου υποτιμητικα, σε ευχαριστω για την εμμεση βολή, κοιτα μην σπασεις κανα χερι ομως
Καποιοι άλλοι δεν εχουν καλλιεργεια, γνωσεις και τρόπους και αντιμετωπιζουν ΓΕΝΙΚΑ ιατρούς και (ισως) οποιοδηποτε τους κομπλεξαρει δηθεν απαξιωτικά.
Τωρα, για λογους PUBLIC RELATIONS και "εικονας" ΦΥΣΙΚΑ και θα επρεπε να δεχομαι του καθενος ασχετου την άποψη με ...σεβασμο και ισως και θαυμασμο, οπως καποια μελη κανουν σε εσενα ας πουμε.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ, από παιδι ειμαι ευθυς και ειλικρινης και οχι ψευτοδιπλομάτης.
θα σεβαστο απόψεις ανθρωπων που εχουν ΜΟΧΘΗΣΕΙ να τις αποκτησουν και όχι του καθε ξερολα (π.χ. στα γυμναστηρι ανα δεις τι εχω ακούσει από σφιχτες!)
Σε οποιον αρεσει και το ...αντεχει, εχει κάθε ΜΟΝΟ κερδος από εμενα.
Οποιος θελει να του χαιδευουν τα αυτακια για να νιωθει "καποιος", μπορει να παει αλλού και ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.
Δεν έχω ανάγκη από θαυμασμό πιστέψε με,τα έχω βρει με τον εαυτό μου από μικρό παιδί και έχω δώσει αγώνες και έχω μοχθήσει όσο δε φαντάζεσαι και έχω πετύχει,αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός πως δεν διεκδικείς την πρωτοκαθεδρία ούτε στην ευθύτητα,ούτε στην αλήθεια.
Αν δε σου αρέσει η άποψη και η κάθε γνώμη των πελατών σου,τότε να το κλείσεις το μαγαζί να μην ακούς καμία μπαρούφα όπως λες.
Μοναχός.
Με αυτή τη λογική θα έπρεπε και εμείς να γελάμε με τον κάθε πελάτης μας και να τον λοιδωρούμε.
Προφανώς και δεν είναι έτσι αλλά αν δε μπορείς να συζητάς και να δέχεσαι,αυτά που εσύ επικαλείσαι σαν προϋποθέσεις,είσαι ο πρώτος που δεν το κάνει.
Και μη μου πεις επειδή είσαι γιατρός.
Ξέρεις πολύ καλύτερα από μένα για τους συναδέλφους σου τι γίνεται,μην ανοίξουμε τέτοια κουβέντα τώρα.
Άστο καλύτερα.
Θα κερδίσει κάποιος από σένα όταν και εσύ θα δέχεσαι πράγματα από αυτούς,δεν σου αρέσει είναι πρόβλημα καθαρά δικό σου όχι απαραίτητα των άλλων.
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo όπως θα δεις σου έδωσα συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα. Η ερώτηση μου που δεν απαντάς ξανά και ξανά είναι ποιος θα καθόταν να υποστηρίξει τόσο μια επιλογή αισθητικής επέμβασης. Πες μου βασικά αν έχεις δει γύρω σου άλλον που να προμοτάρει τόσο έναν γιατρό. Επιμένω και λέω Τυρκαλάς ίσως είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!Μακάρι με βάση και τις τιμές του. Απλά για να συνέλθω όπως με εγκαλείς ξανά και ξανά και σε ευχαριστώ γιατί δείχνει ενδιαφέρον για κάποιον εκτός από σένα...γιατί θα πρέπει να αυτο προβάλλεσαι τόσο πολύ. έχεις πει άπειρες φορές (για τον εαυτό σου!!!!) ότι είναι απίστευτο, ελάτε να με δείτε, είμαι σαν τον brad pit στο κεφάλι. Εχείς ρε μαν τόση ανάγκη? Αν χρειάζεσαι επιβεβαίωση από άλλους δυστυχώς δεν είμαι εγώ, ο αεράτος, ο ροναλντο και ο αναστασάκης το θέμα. Μακάρι να το κάνεις για άλλους λόγους όπως πχ. αγνό ενδιαφέρον. Αλλιώς είναι πολύ κρίμα. Φιλικά πάντα.
Ρε φίλε
Γιατί περνάς άλλη εικόνα για μένα?
Που έχω πει άπειρες φορές ελάτε να με δείτε και τα συναφή.
Που προμοτάρω συνέχεια τον Τιρκαλά?
Αφού γράφουν συνέχεια σχόλια έχω την ευγένεια να απαντήσω σε όλους και είμαι και υπόλογος από πάνω?
Που είπα είμαι σαν τον Pitt.
Απάντησα στον oreo αν θυμάμαι καλά ότι προτιμώ να είμαι έτσι αντί για τον Μπέζο.
Τι μου λες τώρα?
Διαβάζεις προσεχτικά ή πετάμε κάτι στον αέρα για να δημιουργούμε εντυπώσεις?
Λες να έχω τέτοια ανάγκη από ένα φόρουμ για επιβεβαίωση?
Αν θέλεις πίστεψε το κάνω για το καλό και όταν αποχωρήσω όπως ο Tol θα έχει μείνει και κάτι.
Γιατί έτσι είμαι σαν άνθρωπος.
Ακόμα και για τις τρίχες.

Κράτα ότι θελεις,πέτα ότι θέλεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν έχω ανάγκη από θαυμασμό πιστέψε με,τα έχω βρει με τον εαυτό μου από μικρό παιδί και έχω δώσει αγώνες και έχω μοχθήσει όσο δε φαντάζεσαι και έχω πετύχει,αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός πως δεν διεκδικείς την πρωτοκαθεδρία ούτε στην ευθύτητα,ούτε στην αλήθεια.
Αν δε σου αρέσει η άποψη και η κάθε γνώμη των πελατών σου,τότε να το κλείσεις το μαγαζί να μην ακούς καμία μπαρούφα όπως λες.
Μοναχός.
Με αυτή τη λογική θα έπρεπε και εμείς να γελάμε με τον κάθε πελάτης μας και να τον λοιδωρούμε.
Προφανώς και δεν είναι έτσι αλλά αν δε μπορείς να συζητάς και να δέχεσαι,αυτά που εσύ επικαλείσαι σαν προϋποθέσεις,είσαι ο πρώτος που δεν το κάνει.
Και μη μου πεις επειδή είσαι γιατρός.
Ξέρεις πολύ καλύτερα από μένα για τους συναδέλφους σου τι γίνεται,μην ανοίξουμε τέτοια κουβέντα τώρα.
Άστο καλύτερα.
Θα κερδίσει κάποιος από σένα όταν και εσύ θα δέχεσαι πράγματα από αυτούς,δεν σου αρέσει είναι πρόβλημα καθαρά δικό σου όχι απαραίτητα των άλλων.

Δεν ειπα οτι εχει αναγκη, πως βγηκε αυτο?
Δεν διεκδικώ κάτι, ειδιακ από εσας.
Οι αποψεις των ΠΕΛΑΤΩΝ, κανενα προβλημα.
Οι αποψεις των ΑΝΩΝΥΜΩΝ ΜΗ ΠΕΛΑΤΩΝ (δηθεν γιατι δεν ειμαι ο Χοσε ενω στην πραγματικότητα ειναι για ΑΛΛΟΥΣ λογους), ειναι απλα κουραστικες.
ΔΕΝ γελαω με πελατες, ΓΕΛΑΩ με ανιδεους ξερολες που το παιζουν ιστορια.
Το τι κανουν οι συναδελφοι ΔΕΝ θα το συζητησω μαζι σας! Απο που και ως που???
Σιβαρα τωρα? ΜΟΝΟ αν κινδυνευει καποιος ΕΠΙΣΗΜΑ θα βγαλω CONSUMER ALERT.
ΘΕς να σου ανεβασω καποια από το παρελθόν?

(@aeratos28 δες τον, προσβαλει τους ιατρούς-φιλους σου! (χαχαχα)

Το ΠΩΣ θα κερδισει καποιος από μενα το ξερω ΕΓΩ που ειμαι Ιατρός/Χειρουργός και εξιδεικευμενος, και πιστοποιημενος και συγγραφεας και Γραμματεας του ABHRS και, και , και ....

Συγνωμη, αλλα το να μου δινεις ΕΣΥ ως ΚΑΝ μη ιατρός...επαγγελματικες συμβουλες, αν δεν το βλεπεις γελοίο
και δεν το καταλαβαινεις, λυπαμαι.
 

vlafo

Well-Known Member
Συγνωμη, αλλα το να μου δινεις ΕΣΥ ως ΚΑΝ μη ιατρός...επαγγελματικες συμβουλες, αν δεν το βλεπεις γελοίο
και δεν το καταλαβαινεις, λυπαμαι.
Μπορούσα φυσικά να σου δώσω συμβουλές επαγγελματικές,όχι φυσικά σε ιατρικής φύσεως ζητήματα,αλλά πως θα μπορούσες να τρέξεις επιχειρηματικά την κλινική σου καλύτερα.

Νομίζω καταλαβαίνομαστε.
Αλλά θα μου πεις και αυτο περνάει μέσα από την ιατρική που εγώ δε γνωρίζω.
Και όμως ξέρω γιατί γνωρίζω τα κόστη οπότε μου είναι πολύ εύκολο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα