Μεταμοσχευση Dr Cinik (Τουρκια - Κωσταντινουπολη) 4900 grafts 5/03/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ να σου πω την αλήθεια τύχη θεωρώ και όσοι απλά εξεταστούν από lorenzo για δοτρια κτλ που δεν έχουν σκοπό να πάνε για επέμβαση σε αυτόν..λόγω οικονομικών η ότι άλλο λόγο..

Φιλε εγω ομολογω αισθανομαι ασχημα γιατι δεν το ειχα πιασει πως το παλικαρι ερχεται τσαμπα. Κατάλαβα πως μεταφέρει το τιμ εδώ και θα συνεργαστεί με coach Aniston που λες και εσύ αλλα επι πληρωμη κανονικα.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε στο free έρχεται.γι αυτό το λέω και εγώ .αν ήταν με χρήματα τα cons δεν θα μιλαγα καθόλου.
Φιλε εγω ομολογω αισθανομαι ασχημα γιατι δεν το ειχα πιασει πως το παλικαρι ερχεται τσαμπα. Κατάλαβα πως μεταφέρει το τιμ εδώ και θα συνεργαστεί με coach Aniston που λες και εσύ αλλα επι πληρωμη κανονικα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ωραία πόλη , ερωτεύτηκα μια Παραγουανη εκεί που δούλευε σε ένα tapas , με κερνούσε ένα ταψί με κάθε μπύρα .
Που μυαλό για Lorenzo !

Εγω όσο λίγο έχω ταξιδέψει με μάγεψε η Πάντοβα και η Βενετία πάρα πολύ. Υπερεκτιμημένη μου φάνηκε η Ζυρίχη αλλά ίσως επειδή ήμουν και μικρότερος να ναι οφφ η άποψη μου. Καλα οπως το περιγράφεις ποιος Λορέντζο τώρα...
 

oreo

Well-Known Member
Φιλε εγω ομολογω αισθανομαι ασχημα γιατι δεν το ειχα πιασει πως το παλικαρι ερχεται τσαμπα. Κατάλαβα πως μεταφέρει το τιμ εδώ και θα συνεργαστεί με coach Aniston που λες και εσύ αλλα επι πληρωμη κανονικα.
Άσχετο έχεις βάλει κάπου φώτο της καταστασής σου?
 

Georgie

Well-Known Member
Εγω όσο λίγο έχω ταξιδέψει με μάγεψε η Πάντοβα και η Βενετία πάρα πολύ. Υπερεκτιμημένη μου φάνηκε η Ζυρίχη αλλά ίσως επειδή ήμουν και μικρότερος να ναι οφφ η άποψη μου. Καλα οπως το περιγράφεις ποιος Λορέντζο τώρα...
Ζυρίχη αδιάφορη
Να πας και Σιένα αν δεν έχεις πάει ( όνειρο)
Όμως η πόλη μου που θα μπορούσα να ζήσω τα υπόλοιπα χρόνια είναι η γειτονιά μου ( Κουκάκι) :) και το San Sebastian χώρα των Βάσκων .......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τώρα θα πας;που είσαι καλύτερα;
Τριχοσκοπηση θέλω να κάνω βασικά και όπου έχω ρωτήσει μου λένε για θεραπείες και κουλά. Την έχω στο μυαλό μου την κλινική αυτή, αν μπορεί να ικανοποιήσει αυτό που θέλω θα πήγαινα εννοείται.
 
Μπλουζα