Μεταμοσχευση τσακαλου στον dr hasson

hairlosscursed

Well-Known Member
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ DR HASSON ΣΤΟ VANCOUVER ΤΟΥ ΚΑΝΑΔΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΕ CROWN KAI MIDDLE.ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ DR HASSON ΣΕ
ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΟΧΙ ΠΑΡΘΕΝΟ ΜΕ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

hairlosscursed είπε:
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ DR HASSON ΣΤΟ VANCOUVER ΤΟΥ ΚΑΝΑΔΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΕ CROWN KAI MIDDLE.ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ DR HASSON ΣΕ
ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΟΧΙ ΠΑΡΘΕΝΟ ΜΕ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ....

Ευχόμαστε όλοι να έχει απόλυτη επιτυχία και περιμένουμε τα αποτελέσματα ...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

Σ ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση αν και απορησα που δεν μπηκε ο να μας το πει ο ιδιος ο Τσακαλος....
Τα καλυτερα ευχομαι κ αναμενω τις φωτο με πολυ ενδιαφερον.....
 

tsakalos

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

tora grafw edw apo to hotel sto vancouver. den exei ellinika to pc edw. ola pigan ok, einai kai allo filaraki edw apo to site, tha ta poume otan gyrisw ciao.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

tsakalos είπε:
tora grafw edw apo to hotel sto vancouver. den exei ellinika to pc edw. ola pigan ok, einai kai allo filaraki edw apo to site, tha ta poume otan gyrisw ciao.

καλη επιστροφη και καλα αποτελεσματα ευχομαι..........
στειλε φωτο θα τρελαθωωωωωω.........εχω αγωνιααααα.......σε τρεις μηνες παω βανκουβερ και η αγωνια βαραει κοκκινα...!!!!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΟΥ,ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΟΠΟΤΕ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ,Ο DR HASSON ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙ 3,876 ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ!!!!!!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ CROWN KAI MIDDLE ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΕΞΤΡΑ ΠΥΚΝΩΣΗ!!!!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

hairlosscursed είπε:
ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΟΥ,ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΟΠΟΤΕ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΤΣΑΚΑΛΟΣ,Ο DR HASSON ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙ 3,876 ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ!!!!!!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ CROWN KAI MIDDLE ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΕΞΤΡΑ ΠΥΚΝΩΣΗ!!!!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ...

Απο τις φωτο του τσακαλου που ειχα δει οταν ειχε παει στον αρμανι....τα μαλλια του μπροστα ηταν τοσο πυκνα που δε πιστευα οτι περνουν κι αλλο πυκνωση.....Ειδη το κεφαλι του Τσακαλου ηταν εκπληκτικο.......φανταζομαι με αλλα 3800 τι εχει να γινει...... :p :p
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

διαβασα την ιστορια του τσακαλου
1)μα καλα του ειπαν στην ελλαδα οτι δεν εχει καλη δοτρια περιοχη ??? :worshipper
υμαρτον εδω κανουν σε αλλους που πραγματικα δεν εχουν καλη δοτρια για να τα κονομησουν.
2) πρεπει να εγινες κομπλε τσακαλε μια ψιλοαραιωση ειχες στο crown anyway
συγχαρητηρια πες μας μονο ποσο σου εχουν κοστισει ολα αυτα
και παλι καλοριζικα :D σε ζηλευω ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

τσακαλε θελω εκτος απ τις φοτο να μας πεις επειδη θεωρω προσωπικα τον αρμανι και χασσον απ τους 2 καλυτερους στο κοσμο(βεβαια ο αρμανι τωρα κανει fue αλλα θελω να μου συγκρινεις στριπ vs στριπ).....εσυ που εχεις παει κ στους δυο να μας πεις αν σου φανηκε καποιος καλυτερος σε θεμα χειρουργειου ατμοσφαιρας αλλα και αποτελεσματος κυριως....αν και ειναι νωρις για το χασσον για να μιλησεις για αποτελεσμα.....αλλα απ οτι ειδες με τα grafts που μπηκαν κτλ....
 

durix

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

ΤΣΑΚΑΛΕ καλησπερα...βασικα σκεφτομουν να σου στειλω pm αλλα πιστευω οτι εφοσον εδω μοιραζομαστε γνωσεις και εμπειριες γυρω απο το προβλημα μας σκεφτηκα οτι ειναι καλο να διαβασουν ολοι τις αποριες μου..

μολις ειδα τις φωτο που ανεβασες στο δικο σου, αν δε κανω λαθος, site...

βλεπω μεγαλη διαφορα σε αυτες του 2005 (11 μηνες μετα και την δευτερη μεταμοσχευση) και σε αυτες που τραβηξες πριν απο την τριτη.....

τα μοσχευματα απο την δευτερη (crown) τα απεβαλε ο οργανισμος σου ρε φιλε? ? ? ::)
και η πυκνοτητα στους κροταφους αλλαξε σε σχεση με το 2005....ή ειναι ιδεα μου?


σε ολα αυτα να προσθεσω οτι απ' οτι εχω καταλαβει παιρνεις καθημερινα ολα αυτα τα χρονια φινα...

σορυ αν γινομαι περιεργος και αγκιζω πραγματα που ισως σε στεναχωρουν αλλα καταλαβαινεις οτι ολοι τα ιδια σκατα περναμε με την κωλοτριχοπτωση μας και ψαχνομαστε....

ευχαριστω....


υ.γ. ευχομαι ολα να πανε καλα με την τριτη μεταμοσχευση και τα μοσχευματα να μην πεφτουν ουτε με γερανο...θαυμαζω την επιμονη σου...μπραβο ρε μαγκα!!!!!

...Παναγιωτης
 

durix

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

durix είπε:
ΤΣΑΚΑΛΕ καλησπερα...βασικα σκεφτομουν να σου στειλω pm αλλα πιστευω οτι εφοσον εδω μοιραζομαστε γνωσεις και εμπειριες γυρω απο το προβλημα μας σκεφτηκα οτι ειναι καλο να διαβασουν ολοι τις αποριες μου..

μολις ειδα τις φωτο που ανεβασες στο δικο σου, αν δε κανω λαθος, site...

βλεπω μεγαλη διαφορα σε αυτες του 2005 (11 μηνες μετα και την δευτερη μεταμοσχευση) και σε αυτες που τρβηξες πριν απο την τριτη.....

τα μοσχευματα απο την δευτερη (crown) τα απεβαλε ο οργανισμος σου ρε φιλε? ? ? ::)
και η πυκνοτητα στους κροταφους αλλαξε σε σχεση με το 2005....ή ειναι ιδεα μου?


σε ολα αυτα να προσθεσω οτι απ' οτι εχω καταλαβει παιρνεις καθημερινα ολα αυτα τα χρονια φινα...

σορυ αν γινομαι περιεργος και αγκιζω πραγματα που ισως σε στεναχωρουν αλλα καταλαβαινεις οτι ολοι τα ιδια σκατα περναμε με την κωλοτριχοπτωση μας και ψαχνομαστε....

ευχαριστω....


υ.γ. ευχομαι ολα να πανε καλα με την τριτη μεταμοσχευση και τα μοσχευματα να μην πεφτουν ουτε με γερανο...θαυμαζω την επιμονη σου...μπραβο ρε μαγκα!!!!!

...Παναγιωτης


σορυ αντι για modify πατησα quote
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tsakalos

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

μπα δεν αλλαξε, απλα στο crown δεν βγηκανε καλα :'( , ειχα πολυ κοντρο κουρεμα και ητανε κατω απο το φως οι φωτος πριν το νεο χειρουργειο, οσον αφορα το middle φαινεται πιο αδυνατο λογω του οτι επρεπε να κοψω το regaine 2 μηνες πριν
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

Δηλαδη υστερα απο καποια μεταμοσχευση πρεπει να παιρνουμε φινα συνεχεια διοτι αν ειναι να πεσουν, κ με μεταμοσχευση ας εχουμε κανει, θα πεσουν ? Μονο αυτο πειτε μου ,τελος ??? Αν ειναι ετσι ρε παιδια να πανε να μαμηθουν κ οι μεταμοσχευσης με τα καθε χαπια που πρεπει να περνουμε να την σταματησουμε κ παρεπιπτοντως σταματησα την φινα κ οχι τιποτα αλλο αλλα οταν λουζομαι βλεπω αρκετες τριχες στα χερια μου :-[ .
 

tsakalos

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

τα μεταμοσχευμενα δεν επηρεαζονται απο την dht. τα ηδη υπαρχοντα ομως πρεπει να τα συντηρησεις με propecia, και επισης για να μην προχωρησει η ραφλα προς τα πισω.
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

Μισο ,εγω πες δεν εχω καθολου μαλια πανω κ μονο πισω(που σπανια υποχωρουν αυτα) κ βαλω μοσχευμα παν σε ολο το κεφαλι , θα περνω την φινα υστερα ?
 

durix

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

akishellas3 είπε:
Μισο ,εγω πες δεν εχω καθολου μαλια πανω κ μονο πισω(που σπανια υποχωρουν αυτα) κ βαλω μοσχευμα παν σε ολο το κεφαλι , θα περνω την φινα υστερα ?

αν εισαι nw6 (αλλα γλομπος κανονικα, οχι με καποια αραιη τριχοφυια σε ολη αυτη την περιοχη).....ε νομιζω πως δεν εχει αξια να παρεις φινα....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

φιλε τσακαλε βλεποντας φωτο σαν κι αυτες
http://www.hairlosspics.com/showphoto.php/photo/67
http://www.hairlosspics.com/showphoto.php/photo/81
δε σου κρυβω οτι ειχα εθουσιαστει με τη περιπτωση σου
και με τον αρμανι
βλεποντας ομως αυτες τις φωτο
http://www.hairlosspics.com/showphoto.php/photo/5406
λεω τι εγινε που πηγε το πυκνο μαλλι γιατι εγινε αυτο μηπως ολα αυτα ηταν και αποτελεσμα των φαρμακων που ειχες κοψει???????/???/?
(εννοω η πυκνωση)
υ.γ. γιατι ομως αραιωσες τοσο πολυ κι ενω επερνες φινα και ρεγκαιν?
 

tsakalos

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

μπα το κουρεμα ειναι και το φως εκει . και το middle αραιωσε λογω του οτι εκοψα το regain, το middle ηταν φυσικο
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

tsakalos είπε:
μπα το κουρεμα ειναι και το φως εκει . και το middle αραιωσε λογω του οτι εκοψα το regain, το middle ηταν φυσικο

Τσακαλε εγω αν εξαιρεσω το crown και το middle μπορω να πω με σιγουρια οτι οντως στην πρωτη φοτο μετα απο την επεμβαση στον αρμανι το hairline σου φαινεται γεματο και πληρες παντου....στη φοτο στο χασον το hairline σου ειναι γεματο μονο μπροστα ενω στους κροταφους τα grafts φαινονται αισθητα οτι ειναι λιγοτερα και πιο αραια....περα απ το φωτισμο....Θες να μας εξηγησεις κατι γι αυτο???Ηταν απ την αρχη τα grafts στουσ κροταφους αραια???μηπως ειχες φυσικα μαλλια εκει κ επεσαν???μηπως πεσανε αυτα που μεταμοσχευθηκαν???Παντος η διαφορα υπαρχει στο hairline στις πιο παλιες και στην τορινη και δεν την κανει ο μονο ο φωτισμος.....θα εκτιμουσα ιδιαιτερα να αναλυσεις λιγο τι ακριβως γινεται περαν του συντομου "μπα ο φωτισμος ειναι" γιατι σε 2 μηνες θα παω κι εγω για επεμβαση στο hasson για το hairline μου......
και εσυ μπορεις να εξηγησεις καλυτερα απ τον καθενα τι ακριβως παιζει αφου εχεις κανει 3 επεμβασεις.....Ευχαριστω!!
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΟΝ DR HASSON

φιλε τσακαλε εγω δε μπορω να καταλαβω πως αραιωσες ετσι? ειναι σα να εκοψες ολα τα φαρμακα
:chinscratch εχω μπερδευτει παντως και αναθεωρω πολλα πραγματα
και σορυ αλλα το middle το κραταει η φινα
σου ευχομαι παντως να εχεις ενα καλο αποτελεσμα
 
Μπλουζα