Μεταμοσχευση στην LP Clinic - 13/11/2019

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Christopher γιατί ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη; Άγιες μέρες που είναι. Σταματά τις αναφορές περί κορονοϊού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε τη Νανά..τελικά ισχύει αυτό που λένε..αυτή που κάθεται σε όλους ξέρουμε πως την λένε ..Τάνα.!! Αυτή που κάθεται σε όλους εκτός από εσένα mc ξέρει πως την λένε?? Γιόλα..αστην και συνέχισε τη ζωή σου,έχει πολλές Τανες αλλά και σωστά κορίτσια έξω..μην μασάς.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ρε τη Νανά..τελικά ισχύει αυτό που λένε..αυτή που κάθεται σε όλους ξέρουμε πως την λένε ..Τάνα.!! Αυτή που κάθεται σε όλους εκτός από εσένα mc ξέρει πως την λένε?? Γιόλα..αστην και συνέχισε τη ζωή σου,έχει πολλές Τανες αλλά και σωστά κορίτσια έξω..μην μασάς.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Christopher γιατί ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη; Άγιες μέρες που είναι. Σταματά τις αναφορές περί κορονοϊού.
CVIAL, δεν ειναι κατι δικο μου
ειναι απο προσφατη ειδηση της εφημεριδας ¨ΕΘΝΟΣ¨:
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ναι αυτη ηταν η Αθηνα....μου εδινε ψυχολογικο boost και με διαφημιζε αναρτωντας ραπς μου για το προσωπο της, στο χρονολογιο της...
τωρα βρηκε ταιρι και τα σπασαμε...δεν πειραζει ομως!

σημασια εχει οτι βοηθηθηκα απο Λινα κι Ελευθεριο...και οταν καποτε συγκεντρωσουμε το καταλληλο ποσο, θα επισκεφθουμε τον αριστο ιατρο Αναστασακη...κι αν δε συγκεντρωθει το ποσο, δε θα τα βαψουμε στο χρωμα του παοκ, μαυρα.....
δε γινεται ολοι να γινουμε Μπεζος ασχετως αν ειναι διακαης ποθος πολλων εκ των ομοιοπαθων!
υγεια να χουμε και προχωραμε που λεει κι ο Διονυσιος Βερβελες :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν θα το συνεχίσω. Περιορίσου στα εντός θέματος και Χρόνια Πολλά! Στο zoom meeting με τον «άριστο» ιατρό δεν σε είδα να δηλώνεις συμμετοχή.
 

aeratos28

Just aeratos

aeratos28

Just aeratos
Απλά θα ακούσει τα μελοδικα λόγια του Αριστείδη του άριστου ..και θα μαγευτεί..ριμοδημιουργιες θα του ακούγονται όλα..
Δεν θα το συνεχίσω. Περιορίσου στα εντός θέματος και Χρόνια Πολλά! Στο zoom meeting με τον «άριστο» ιατρό δεν σε είδα να δηλώνεις συμμετοχή.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν θα το συνεχίσω. Περιορίσου στα εντός θέματος και Χρόνια Πολλά! Στο zoom meeting με τον «άριστο» ιατρό δεν σε είδα να δηλώνεις συμμετοχή.
Δε δηλωσα συμμετοχη...διοτι δε μπορω να πω οτι ειμαι αρμοδιος ωστε να θετω ερωτηματα στον ιατρο Κωνσταντη!
θα υποβληθουν ερωτησεις απο τα εμπειρα στελεχη του φορουμ...και σιγουρα θα παρακολουθησω το βιντεο το οποιο θα ανεβασεις
οση διαρκεια κι αν αυτο εχει...
να πω την αληθεια και χωρις καμια δοση ειρωνειας..δεν ειμαι εξειδικευμενος οσο ο Τολ, ο Αερατος και αλλοι φορουμιτες που γνωριζουν πολλα περι της διαδικασιας μεταμοσχευσης!
Συμμετοχη σημαινει οτι πρεπει να ρωταμε τον ιατρο καποια πραγματα..σωστα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συμμετοχή σημαίνει να παρακολουθείς. Οι ερωτήσεις δεν χρειάζεται να είναι εξειδικευμένες, μπορεί να είναι και πιο απλές ανάλογα με αυτά που παρουσιάζονται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Έχω δει δουλειά του Παπανικολάου από γένια, δεν ξέρω τι φύτρωσε , αλλά η δότρια ήταν μια χαρά
Λεγε μου τετοια...!
Μα δε μου προτεινε ποτε μεταμοσχευση απο γενια...
νομιζα οτι κανει μονο smp διοτι στο τηλεφωνο καποτε το γεμισμα του κεφαλιου με τατουαζ ειχε προτεινει!
Δηλ. προβαινει κι ο Ελευθεριος σε bht? ενταξει..δε θελω και πολλα πραγματα ακομα...
τις τριχες του σβερκου τις θελω εκει μπροστα που σχηματιζονται τριγωνακια...δηλαδη γωνιες!

πχ δες το σχημα


θελω να στρογγυλεψουν αυτες οι γωνιες της 2ης εικονας στο γραφημα με τριχοθυλακια απ την περιοχη των γατοτριχων..!

και το υπολοιπο κεφαλι απο μπροστα εως το crown να τιγκαριστει με μοσχευματα απο την περιοχη της γενειαδας!

μπορει να τα κανει αυτα ο L.P. ? αν ναι και σε καλη τιμη τοτε αξιζει...αλλα ο Κ.Α. αφαιρει γενια με τροπο που δεν καταλαβαινεις πονο, με μια καταλληλη τεχνικη...εννοησες φιλτατε?
αλλιως, θα στραφω μελλοντικα στον Αναστασακη Κωνσταντινο που ειναι πολυ ακριβος βεβαια!
ο Τυρκαλας αν και πολλα υποσχομενος ως ανερχομενο ταλεντο...βρισκεται στη συμπρωτευουσα...εκει κανει τις επεμβασεις εννοω!!!
 

nucky

Active Member
Αυτό που έχω δει εγώ είναι από την εποχή που ήταν στην DHI . Δεν ξέρω αν το συνεχίζει. Πόνο δεν ξέρω , αλλά σημάδια δεν φαίνονται μετά από λίγο καιρό. Αυτό βέβαια μπορεί να εξαρτάται και από τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά καθενός
 
Μπλουζα