Μεταμοσχευση στην LP Clinic - 13/11/2019

Xristoforaz

Well-Known Member
Αν δεν εισαι ο Foris Mc ειστε ιδιοι.
Χαχαχα με πεθανες! Εδω κρινουμε το αποτελεσμα και οχι το ποιος ειναι ο ασθενης...χαχαχα εχετε πολυ χιουμορ κυριε ΛΕΣ!
Σκεφτειτε ομως ο ΧριστοΦορακος, να εκανε αλλη μια γερη μπαζια με γενια hair transplant.

Το αποτελεσμα θα απογειωνοταν..αλλα τι σε λεω τωρα ε!
:)
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Χαχαχα με πεθανες! Εδω κρινουμε το αποτελεσμα και οχι το ποιος ειναι ο ασθενης...χαχαχα εχετε πολυ χιουμορ κυριε ΛΕΣ!
Σκεφτειτε ομως ο ΧριστοΦορακος, να εκανε αλλη μια γερη μπαζια με γενια hair transplant.

Το αποτελεσμα θα απογειωνοταν..αλλα τι σε λεω τωρα ε!
:)
Δεν το ειπες καλα, θελω να μου το πεις με ριμα.
Φόρη MC
Έκανες μια FUE
Δεν πήγε ομως καλά
Δεν έβγαλες μαλλιά
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν το ειπες καλα, θελω να μου το πεις με ριμα.
Φόρη MC
Έκανες μια FUE
Δεν πήγε ομως καλά
Δεν έβγαλες μαλλιά
Ειμαι ο Χριστοφορας(δεν απαντησα στο ερωτημα σας αν ειμαι καποιος φορης) και δεν εχω ορεξη για ριμες..τυπικα ζω..τιποτα δε μου παει καλα..μεχρι και ο γειτονας της Γκολεμα που τη διαβαζα καποτε στο ΦΩΣ (ΦΩΣΑΡΑ) αυτοκτονησε! Εκει οδηγει τον κοσμο το πιονι ο κουλης...
Απλα θελω να ακουσω τη γνωμη του συμφορουμιτη Μακη που ειναι εξπερ στα αποτελεσματα των μεταμοσχευσεων..!
Να ηταν μονο τα μαλλια? Εχω ενα σωρο θεματα αλυτα..χαχαχα!
Ο πνιγμενος απ τα μαλλια (που δε φυτρωσαν η που δεν εχει) πιανεται λεει μια παροιμια...
Εδω δεν εχω την αγαπη της Α.Μ....τα μαλλια και οι μεταμοσχευσεις θα μας απασχολουν?
Απλα ανεβασα ετσι το αποτελεσμα μιας κι εκανα τη δευτερη μου μεταμοσχευση εκει και μιας και εχω ανοιξει το νημα! Cool!
 

makis25

Well-Known Member
Ναι , χριστοφορε δεν ειναι τοσο ασχημα τα πραγματα οσο τα παρουσιαζεις κατα καιρους. Θα ελεγα το τελικο αποτελεσμα στο βιντεο φαινεται πολυ καλυτερο απο αυτο που νομιζα . Απο οσο φαινεται στο βιντεο βλεπω φυσικη φυτρωση παντου , σωστες γωνιες κτλ . Βλεπω επισης ομοιομορφη φυτρωση που σημαινει πως κατα πασα πιθανοτητα δεν υπηρχαν απωλειες . Απλα εξαιτιας της μεγαλης επιφανειας ειναι μετρια η πυκνοτητα. Αλλα παλι , απο παλιες φωτογραφιες , και απο τις δικες σου περιγραφες περιμενα πως θα φαινεται χειροτερο ομως φαινεται πολυ καλυτερο απο αυτο που χα στο μυαλο μου . Αν με καποιον τροπο ηταν εφικτη μια πυκνωση απο μπροστα μεχρι πισω με καποιο τροπο . Εστω ενα 10% , θα εδινε και παραπανω ογκο στο μαλλι και τελος. Τελικα δεν ειναι καθολου κακη η δουλεια που εκανε ο LP . Βασικα θα το παραδεχθω . Η δουλεια που εκανε ο LP στο κεφαλι σου φαινεται στο βιντεο καλη . Με τετοια βελτιωση στο μαλλι σου σε συμβουλευω να μην αφηνεις τον εαυτο σου να σε παιρνει απο κατω .
 

piros75

Well-Known Member
συμφωνώ με τους συναδέλφους: άστα λίγο πιο μακρυά κούρεψε τα πλαινά λίγο πιο κοντά και στάξε λίγο τόππικ (όταν λέω λίγο εννοώ λίγο), θα δεις τεράστια διαφορά.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ναι , χριστοφορε δεν ειναι τοσο ασχημα τα πραγματα οσο τα παρουσιαζεις κατα καιρους. Θα ελεγα το τελικο αποτελεσμα στο βιντεο φαινεται πολυ καλυτερο απο αυτο που νομιζα . Απο οσο φαινεται στο βιντεο βλεπω φυσικη φυτρωση παντου , σωστες γωνιες κτλ . Βλεπω επισης ομοιομορφη φυτρωση που σημαινει πως κατα πασα πιθανοτητα δεν υπηρχαν απωλειες . Απλα εξαιτιας της μεγαλης επιφανειας ειναι μετρια η πυκνοτητα. Αλλα παλι , απο παλιες φωτογραφιες , και απο τις δικες σου περιγραφες περιμενα πως θα φαινεται χειροτερο ομως φαινεται πολυ καλυτερο απο αυτο που χα στο μυαλο μου . Αν με καποιον τροπο ηταν εφικτη μια πυκνωση απο μπροστα μεχρι πισω με καποιο τροπο . Εστω ενα 10% , θα εδινε και παραπανω ογκο στο μαλλι και τελος. Τελικα δεν ειναι καθολου κακη η δουλεια που εκανε ο LP . Βασικα θα το παραδεχθω . Η δουλεια που εκανε ο LP στο κεφαλι σου φαινεται στο βιντεο καλη . Με τετοια βελτιωση στο μαλλι σου σε συμβουλευω να μην αφηνεις τον εαυτο σου να σε παιρνει απο κατω .
Ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και τη στηριξη!
Πανω σε αυτο που προτεινες Μακη, για μια ακομα επεμβαση απο μπροστα εως πισω....ηθελα να σε ρωτησω αν εννοεις με μοσχευματα απο τα γενια ή εννοεις οτι εχει ακομα να δωσει κατι λιγα η δοτρια του κεφαλιου?
Απο Ελλαδα μονο οι Μπισανγκα, Τυρκαλας, Αναστασακης κανουν body hair transplantation, νομιζω! Οι δυο ειναι λιγο ακριβοι και ο Τυρκαλας βρισκεται Σαλονικα!
Ο LP δε νομιζω οτι προβαινει σε BHT (μου χε προτεινει smp αλλα την απορριπτω τη συγκεκριμενη μεθοδο).

Μακαρι ο Τυρκαλας να ανοιξει καποιο παραρτημα στην Αθηνα ωστε να μπορουν οι ασθενεις να υποβαλλονται σε μεταμοσχευση σε καποιον ιατρο εκπαιδευμενο απ τον ανερχομενο δρ Τυρκαλα! Κι ελπιζω σε λογικες τιμες, αν γινοταν βεβαια να ανοιξει αθηναικη κλινικη ο δρ Τυρκαλας!
 

ΛΕΣ

Active Member
Ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και τη στηριξη!
Πανω σε αυτο που προτεινες Μακη, για μια ακομα επεμβαση απο μπροστα εως πισω....ηθελα να σε ρωτησω αν εννοεις με μοσχευματα απο τα γενια ή εννοεις οτι εχει ακομα να δωσει κατι λιγα η δοτρια του κεφαλιου?
Απο Ελλαδα μονο οι Μπισανγκα, Τυρκαλας, Αναστασακης κανουν body hair transplantation, νομιζω! Οι δυο ειναι λιγο ακριβοι και ο Τυρκαλας βρισκεται Σαλονικα!
Ο LP δε νομιζω οτι προβαινει σε BHT (μου χε προτεινει smp αλλα την απορριπτω τη συγκεκριμενη μεθοδο).

Μακαρι ο Τυρκαλας να ανοιξει καποιο παραρτημα στην Αθηνα ωστε να μπορουν οι ασθενεις να υποβαλλονται σε μεταμοσχευση σε καποιον ιατρο εκπαιδευμενο απ τον ανερχομενο δρ Τυρκαλα! Κι ελπιζω σε λογικες τιμες, αν γινοταν βεβαια να ανοιξει αθηναικη κλινικη ο δρ Τυρκαλας!
Χριστόφορε δεν νομίζω ότι η Θεσσαλονίκη είναι πρόβλημα. Ένα ταξίδι ρουτίνας είναι και πλέον γίνεται φθηνά και γρήγορα με αεροπλάνο. Εδώ που έφτασες για μένα πήγαινε το μέχρι το τέρμα.
 

makis25

Well-Known Member
Χρειαζεται ισως νεα εκτιμηση της δοτριας και τι υπαρχει απο γενια . Απο τη στιγμη που δεν ειναι κατι επειγον , κατσε πρωτα να δουμε καμια 10αρια περιστατικα τελειωμενα του Τυρκαλα θεσσαλονικη , και βλεπουμε ισως οντως να ειναι μια καλη επιλογη για σενα στο μελλον .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

midnight express

Well-Known Member
Φιλε Χριστοφορε.Διαβασα το νημα σου και εχω να πω οτι η βελτιωση που εγινε μετα τον Παπανικολαου ειναι εξαιρετικη.Δεν εισαι μαλλιας οχι αλλα δεν εισαι και καραφλος ρε φιλε.Πλεον εχεις μαλακια παντου.Εαν κουρεψεις πιο κοντα τα πλαινα θα εχεις ακομα καλυτερη εικονα.Καλη συνεχεια να εχεις με οτι κανεις.
 

ΛΕΣ

Active Member
Φιλε Χριστοφορε.Διαβασα το νημα σου και εχω να πω οτι η βελτιωση που εγινε μετα τον Παπανικολαου ειναι εξαιρετικη.Δεν εισαι μαλλιας οχι αλλα δεν εισαι και καραφλος ρε φιλε.Πλεον εχεις μαλακια παντου.Εαν κουρεψεις πιο κοντα τα πλαινα θα εχεις ακομα καλυτερη εικονα.Καλη συνεχεια να εχεις με οτι κανεις.
Παίζει ήδη μπάλα για την επόμενη.
 

Συνημμένα

  • IMG_20201221_202204.jpg
    IMG_20201221_202204.jpg
    348 KB · Προβολές: 82

Xristoforaz

Well-Known Member
Φιλε Χριστοφορε.Διαβασα το νημα σου και εχω να πω οτι η βελτιωση που εγινε μετα τον Παπανικολαου ειναι εξαιρετικη.Δεν εισαι μαλλιας οχι αλλα δεν εισαι και καραφλος ρε φιλε.Πλεον εχεις μαλακια παντου.Εαν κουρεψεις πιο κοντα τα πλαινα θα εχεις ακομα καλυτερη εικονα.Καλη συνεχεια να εχεις με οτι κανεις.
Θες να σου πω την αληθεια φιλε?
Βρισκομουν το καλοκαιρι Λευκαδα οπου παραθεριζα
σε καποια φαση ειχα αφησει μακρια τα μαλλια...
πηγαινω σε ενα κομμωτηριο εκει στην πολη της Λευκαδος....του λεω παρ τε τα γουλι!!
με κοιτουσε ο κουρεας....με ξανακοιτουσε....δεν πιστευε στ αυτια του!!!!
με ρωταει δυο τρεις φορες για να σιγουρευτει..σιγουρα ολα γουλι?
συμπερασμα: ουτε που χε καταλαβει οτι εχω κανει μεταμοσχευση και φυσικα δε με θεωρουσε καραφλο!!!
κι ολα αυτα το καλοκαιρι ε...που απο τοτε ισως φυτρωσαν κι αλλα λιγα ακομα!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Παίζει ήδη μπάλα για την επόμενη.
ονομαζομαι Χριστοφορος....
δε φλερταρω με νεα μεταμοσχευση...αν και θα το ηθελα πολυ!
ο μονος που μπορει εγγυημενα να βαλει γενια ειναι ο Αναστασακης...τι να λεμε τωρα..
μακαρι να ειχα χρηματα και θα τον επισκεπτομουνα να δουμε τι θα μπορουσε να κανει
...
δεν ξερω καποιον φορη..υπο την εννοια οτι κανει πως δε με γνωριζει η Αθηνά Μ.
απ τη στιγμη που ειμαι ανυπαρκτος γι αυτην..ειναι ανυπαρκτος κι αυτος για εμενα!
ειναι αξιοπεριεργο αυτο παντως....
να σας θυμισω κυριε ΛΕΣ, οτι ο ΕΛ ΠΙ, στο ιατρειο του με ειχε ρωτησει αν ειχα παει στο ιατρειο του ΑΝΑ.ΚΩ....!
αρα ειχε δει οτι κανω λαικ στο φεισμπουκ του Κωνσταντη!
τωρα βλεπετε οτι ενας..καποιος φορης κανει λαικ στο ινστα της κλινικης του!
υποπτη η σταση σας.....
νταξει δεν ειπα οτι συνδεεστε με τον γλυφαδιωτη ομοιδεατη....μια υποθεση καναμε..cool!
 

piros75

Well-Known Member
ονομαζομαι Χριστοφορος....

ο μονος που μπορει εγγυημενα να βαλει γενια ειναι ο Αναστασακης...τι να λεμε τωρα..

Όταν λες ο μόνος που το ξέρεις, επίσης όταν λες εγγυημένα τι εννοείς; έχεις δει και από άλλους γιατρούς και κλινικές και δεν έχουν πετύχει μεταμοσχεύσεις από γένια;
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Όταν λες ο μόνος που το ξέρεις, επίσης όταν λες εγγυημένα τι εννοείς; έχεις δει και από άλλους γιατρούς και κλινικές και δεν έχουν πετύχει μεταμοσχεύσεις από γένια;
εχεις δικιο...εννοουσα απο νομο Αττικης, Ελληνας!
διοτι ο Μπισανγκα ειναι ξενος και ο Τυρκαλας κανει επεμβασεις στη Σαλονικα!
advanced, dhi, lp clinic εξ οσων γνωριζω δεν προβαινουν σε bht!
επειδη και η Κυπρος ειναι Ελλαδα, γινεται κι εκει body hair transplantation και αποτελει μια καλη λυση για οποιον θελει να κανει 7 μερες διακοπες στη Μεγαλονησο Κυπρο σε συνδυασμο με μεταμοσχευση!
ο Γιωργος τι ομαδα ειναι? ο τολ εγραψε οτι ειναι παοκτζης...νομιζα οτι ηταν γαυρος...καλα δεν εχει σημασια αυτο!
παντως ο Γιωργος φιναστεριδη δεν προκειται να παρει και πολυ ορθα ενεργει οπως και οι γιατροι, νοσηλευτες αρνουνται να κανουν το εμβολιο κατα του κορονοιου!
Ας ρωτησουμε τον υδατοσφαιριστη Γεωργιο, σχετικα με τη μεταμοσχευση απο τα γενια στο κεφαλι που προβαινει και σε τετοιες ο Τυρκαλας!

επισης ο Αναστασακης, εχει παρουσιασει βιντεο με bht, εχει κανει και σε γυναικα μεταμοσχευση με τριχες απο το εφηβαιο της...
ο Κωνσταντης εχει ανακαλυψει μια τεχνικη με την οποια ΔΕΝ ποναει ο ασθενης κατα την εξαγωγη γενιων!
ενω μπορει ανετα να ξηλωσει και τριχες απ το στηθος....αλλα και απο το ΣΒΕΡΚΟ (τις λεγομενες γατοτριχες που κατ εμε ειναι αχρηστη η υπαρξη τους εκει στο πισω μερος του λαιμου)...

κατι που δε μου αρεσε ειναι η τοποθετηση διτριχων στη χερλαιν απ τον ντοκτορ Ελευθεριο!
ο Αναστασακης ισως κανει καταμερισμο και σκεφτεται που θα τοποθετησει τα διτριχα, τριτριχα κτλπ
αν ο Κωνσταντης ειναι λιγο ακριβος, βρισκω δικαιολογια στο γεγονος οτι τον βοηθανε πολλες μαζι νοσηλευτριες τις οποιες πρεπει οπωσδηποτε ως καλος εργοδοτης να της αμειβει επαρκως (οι οποιες τον βοηθουν στον καταμερισμο ως αρτια καταρτισμενες ως δευτερογιατρινες του τριτης γενιας ιατρου) ωστε να συνεχιζουν με διαθεση να τον βοηθουν στο αισθητικοψυχολογικο εργο που επιτελει!
αν αποκτησω κανα δεκαχιλιαρο...θα πεισω τον εξαιρετικο ντοκτορ Κ.Α. να μου εξαγει ολα τα τριχοθυλακια σβερκου και να τα εναποθεσει στο υψος των κροταφων....και να ξηλωσει γενια και στηθος ει δυνατον ωστε να φουλαρει το ημικαραφλο κρανιο μου!!!

συμφωνω με Γεωργιο υδατοσφαιριστη...με 3 μεταμοσχευσεις καθαριζεις...μινοξ και φινα μονο προβληματα μπορουν να σου δημιουργησουνε και απο οφελη-τηγανιτα τιποτα...

ειναι σαν την Νανα....φρουδες ελπιδες και στο τελος κωλοτουμπες και σουρτα φερτα με αλλους
δηλαδη πρωτα σε ΑΓΑΠΑΕΙ η φινα πολυ, η μινοξ λιγοτερο..και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα, στη φερνουν, σε προδιδουν, σε εγκαταλειπουν! ετσι παει γιατι ετσι ειναι..κι ετσι ειναι γιατι ετσι παει! τι να λεμε τωρα!!!
 
Μπλουζα