Μεταμοσχευση στην DHI την Τριτη.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Εστειλα e-mail και κερδισα την δωρεαν μεταμοσχευση για το συνεδριο της DHI.Δυστυχως δεν καταφερα να για καποιους λογους να ανεβω Αθηνα το ΣΚ και θα πραγματοποιηθει την Τριτη η μεταμοσχευση.Η συγκεκριμενη εταιρεια τα τελευταια χρονια μας εχει δωσει πολλα αξιολογα αποτελεσματα με αποκορυφωμα τον Ν094.θελω να πιστευω οτι θα μου κανουν αρκετα καλη δουλεια.Σιγουρα υπαρχει ενα μικρο ανγχος απο πλευρα μου αλλα λογικα το εχουν περασει ολοι οσοι ετοιμαζονται για μεταμοσχευση.Δεν θελω να πω πολλα ακομα αλλα απο Τριτη κ μετα θα ανεβασω κ φωτογραφιες και εννοειται θα ενημερωνω το site με λεπτομερειες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Mike σου εύχομαι από καρδιάς να έχεις ένα άριστο αποτέλεσμα αδερφέ! :)
 

Bouklas

Well-Known Member
μπράβο ρε τυχερέ! καλή επιτυχία φιλε, σου εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που θες!
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Σε ευχαριστω φιλε.Και εγω το ευχομαι αυτο και μακαρι να συνεχισει η εταιρεια τις καλες δουλειες,ωστε να μην χρειαζεται καποιος να τρεχει στο εξωτερικο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μπραβο Μικε,Δεν χρειαζεται καθολου ανχος φιλε για τιποτα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε Dimit εννοειται οτι ειναι σοβαρη επεμβαση η μεταμοσχευση μαλλιων,οχι απο θεμα υγειας αλλα κυριως απο ψυχολογιας.Η αληθεια ειναι οτι δεν θα δοκιμαζα πουθενα αλλου να κανω μεταμοσχευση ακομα και αν με πληρωναν περα απο την DHI.Υπαρχουν καποιοι οι οποιοι δεν εχουν μεινει ευχαριστημενοι αλλα τα 2-3 τελευταια χρονια η εταιρεια αυτη εχει καλα αποτελεσματα και γενικα οσοι πηγαν τον τελευταιο διαστημα εχουν μεινει ευχαριστημενοι.Ολο το διαστημα που ειμαι στο site λεω παντα την αληθεια και αυτο θα κανω κ τωρα.Ευχομαι να μεινω απολυτα ικανοποιημενος ωστε να ξερω οτι στο μελλον θα υπαρχει η αξιολογη αυτη λυση για μια 2η μεταμοσχευση.Θα ηθελα τελος να πω οτι δεν ειμαι και πολυ δυσκολη περιπτωση για αυτους απο την αποψη οτι δεν ειμαι μεγαλο Norwood.Ελπιζω η ευκαιρια που μου δινεται να βγει σε καλο και να μπορεσω να βοηθησω και καποιους αλλους στην δυσκολη αποφαση της μεταμοσχευσης.
 

Teramanos

New Member
Καλη σου επιτυχια Μικε,περιμενουμε πως και πως τις εντυπωσεις σου την τριτη.
 

Dimit

New Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
Φιλε Dimit εννοειται οτι ειναι σοβαρη επεμβαση η μεταμοσχευση μαλλιων,οχι απο θεμα υγειας αλλα κυριως απο ψυχολογιας.Η αληθεια ειναι οτι δεν θα δοκιμαζα πουθενα αλλου να κανω μεταμοσχευση ακομα και αν με πληρωναν περα απο την DHI.Υπαρχουν καποιοι οι οποιοι δεν εχουν μεινει ευχαριστημενοι αλλα τα 2-3 τελευταια χρονια η εταιρεια αυτη εχει καλα αποτελεσματα και γενικα οσοι πηγαν τον τελευταιο διαστημα εχουν μεινει ευχαριστημενοι.Ολο το διαστημα που ειμαι στο site λεω παντα την αληθεια και αυτο θα κανω κ τωρα.Ευχομαι να μεινω απολυτα ικανοποιημενος ωστε να ξερω οτι στο μελλον θα υπαρχει η αξιολογη αυτη λυση για μια 2η μεταμοσχευση.Θα ηθελα τελος να πω οτι δεν ειμαι και πολυ δυσκολη περιπτωση για αυτους απο την αποψη οτι δεν ειμαι μεγαλο Norwood.Ελπιζω η ευκαιρια που μου δινεται να βγει σε καλο και να μπορεσω να βοηθησω και καποιους αλλους στην δυσκολη αποφαση της μεταμοσχευσης.

Δηλαδή αν σε πλήρωναν να κανεις μεταμοσχευση στον Shapiro, τον Feller ή τον Cole δεν θα έκανες;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Ευχαριστω ολους για τις ευχες σας και ευχομαι και εγω να πανε ολα σωστα και καποια στιγμη να βρεθουμε ολοι μαζι να τα πουμε και απο κοντα.
 

Teramanos

New Member
Σε τι κατασταση εισαι τωρα?εχεις καποια φωτογραφια?σου ειπαν πανω κατω ποσα grafts θα σου βαλουν?
 

John83

Member
Καλη επιτυχία φίλε μου... Μην αγχώνεσαι καθόλου... Όλα καλά θα πάνε.. Πες μας αν θές αριθμό grafts..
 

edyuser1

Active Member
καλη επιτυχια φιλε μου και απο και με πολλα μαλλακια.και εγω σκεφτομαι να κανω μεταμοσχευση αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα πιστευω να ξεκαθαρισει το τοπιο
 
Μπλουζα