Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπολιτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

crossfire

Well-Known Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

John_John1 είπε:
Για τον γιατρο στο μετροπολιταν τον οποιο μιλαμε τον εχει δειξει στην εκπομπη τις Τατιανας στο Αξιζει Να Το Δεις.
Ειχε ατομα τα οποια εκαναν μεταμοσχευση και τα ειχε στην εκπομπη πραμα που και στο παρελθον βγηκε και σε αλλες εκπομπες.
Ειναι δυνατον αυτος ο γιατρος να μην ειναι καλος στην δουλεια που κανει και να βγαινει ετσι στα καναλια?
Δηλαδη εαν παω και κανω σε αυτον και αποτυχει η επεμβαση δεν μπορω να βγω και εγω στην Τατιανα να πω
οτι αυτος με εκανε ετσι?
Ολα ειναι στημενα δηλαδη και δεν υπαρχει κανενας καλος στην Ελλαδα?Ας με απαντηση καποιος εφοσον δει τα βιντεο του στην ιστοσελιδα που εχει
στις εκπομπες που πηγε τι παιζει με ολο αυτο?Μονταζ ειναι και τα βιντεο?Ολα ειναι ψευτικα?
Η απλα μονο αυτους που εχει στα βιντεο τους εχει κανει καλη δουλεια και τους υπολοιπους τους παραμελει.

Kαι μονο που εχεις αμφιβολιες και σκεφτεσαι οτι...'εαν αποτυχει η επεμβαση,θα βγω στην τατιανα κτλ'........εχεις ηδη αποτυχει

Ας πουμε οτι κανεις την μεταμοσχευση σ'αυτον.......μολις τελειωσει η επεμβαση,θα νιωθεις ικανοποιημενος οτι εκανες οτι καλυτερο μπορουσες για το κεφαλι σου?Σιγουρα οχι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ.ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ(Ι.ΓΚ.) ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ. ΚΑΠ...ΙΔΗ,Δ...ΤΗ,ΚΑΡ......ΤΗ, Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ . ΕΚΕΙΝΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΗΤΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ Κ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΣΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.ΣΤΟ YOUTUB AN ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΚΠΟΜΠΕΣ...ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ.ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.......
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Φιλε γατε και γω τις εκπομπες ειδα και εντυπωσιαστηκα τι να πω.Το οικονομικο παντα μας σταματαει.
Ξερουμε που θα ταν καλιτερα να παμε και θα ηταν εξωτερικο σιγουρα.Και γω ψηνω τον μπαμπα μου μπας και δωσει κατι παραπανω και παω στην Κυπρο.Εσενα ο γκ...τι σε ειπε γενικα για την κατασταση σου?
 

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΑΜΑΤΑ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΩΝΥΜΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ . ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΜΕΘΟΔΟΣ ΣΤΡΙΠ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ Κ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟ FORUM POLY KALA ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ...... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΙΑΤΡΟ. ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.
 

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΦΙΛΕ ΣΚΥΛΟ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΡΙΠ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ? ΜΕ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ? ΓΙΑ ΔΩΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ............ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ, ΚΑΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ ΔΕ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ........
 

batraxos

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΕΓΩ GATOS ΕΚΑΝΑ STRIP ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ LASE...-LINE-CLINC... TO 2003 ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΕΙΜΟΥΝ 22 ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΑΙΩΣΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΙ
ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΤΟΣ
ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ,ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?
ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΟΤΙ ΠΟΝΟΥΣΑ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΣΤΡΙΠ,ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΝΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ..ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ..
ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑΝ?
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ THN HAIRLINE,ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΥΚΝΩΣΗ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ
Η ΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗ
ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΩΡΑ
ΤΡΕΜΩ ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΣΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΚΛΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΤΕΥΕΙ ΜΕ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
ΖΩ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ
Η ΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΗ
ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΙΑ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΠΟΥΤΖ...ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΠΙΚ
ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΚΕΙ...ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ :)ΚΟΝΤΑ :) ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ...ΑΝ ΔΕΝ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ
 

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΣΚΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ . ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΑΝ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΞΕΓΕΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ VIDEAKIA AKOMA K ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ? ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟΠΙΚ ΔΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

[size=10pt][size=8pt]ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΟΒΑΡΑ.ΜΗΠΩΣ Η ΙΔΕΑ(ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ) ΤΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ Κ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ , ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ? ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΑΝΟΙΓΑΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ?[/size][/size]
 

bz

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

με τις φωτογραφίες και τα βίντεα πάντα να είστε επιφυλακτικοί . Δεν χρειάζεται καν τοπίκ η ντερμάτς , με τον κατάλληλο φωτισμό / γωνία λήψης / φίλτρο / επεξεργασία βγάζεις ότι θέλεις .

Δεν λέω οτι το κάνουν όλοι αλλά δεν ξέρω και ποιοί το κάνουν .

Το μόνο αποτέλεσμα που θα πρέπει να πιστεύετε με 100% σιγουριά είναι αυτό που θα δείτε λάιβ με τα ματάκια σας ( για να μην πω με τα ... χεράκια σας ) .Ακόμα καλύτερα αν έχετε δει λάιβ και το "πρίν"
 

heyya

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

:eek:fft: skylos και gatos μιλάνε χωρίς τσακωμούς :eek:fft:
;D
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

GATOS είπε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΣΚΥΛΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΟΥ . ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΑΝ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΞΕΓΕΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΑ VIDEAKIA AKOMA K ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ? ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΟΠΙΚ ΔΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ?

[size=10pt][size=8pt]ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΟΒΑΡΑ.ΜΗΠΩΣ Η ΙΔΕΑ(ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ) ΤΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΙΜΗΣ ΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ Κ ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ , ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ? ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΑΝΟΙΓΑΜΕ ΕΝΑ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ Κ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ?[/size][/size]



Νομίζω οτι είναι η πιο καλή πρόταση που έχω ακούσει μέχρι στιγμής GATO! Απλά θέλει οργάνωση και να πάρουμε ζεστά την προσπάθεια αυτή!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Γεια σας και απο εμενα.

Εχω αναφερει ξανα στο φορουμ οτι ειμαι κουρεας και μενω μονιμα Κυπρο.

Eχω δει πολλα αποτελεσματα (ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ) απο πελατες μου κυριως απο HDC και ενα απο BISANGA.

Τα πληστα STRIP και κανα δυο,τρια FUE.

Ολα σχεδον τα αποτελεσματα βαθμολογουνται απο 7,5 εως 9 σε φυτρωση, πυκνοτητα, φυσικοτητα και XANOYN αρκετα στη τομη,ουλη

αν και διαφημιζονται ως trichophytic closure.

Ετσι ναι μεν αποκτας ξανα ωραια μαλλακια σε μια τιμη πιο λογικη απο οτι η FUE αλλα το "χαμογελο" απο πισω δεν το γλυτωνεις.

Φυσικα εχει και ορισμενα(λιγα) που οι τομες ειναι πολυ καλες και αλλα που δε ξερω τι να πω στο πελατη....Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΟ
 

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ΜΙΧΑΛΗΣ G ΕΣΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΝΑΙ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ?
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

παντως παιδια ενας απο τους πολυ καλους γιατρους στην Fue kαι Bht fue ο DR Umar χρεωνει 7$ το graft kαι οταν μαζευτηκαν 4 Γαλλοι και πηγαν για μεταμοσχευση τους εκανε τιμη 4$ to graft.Αυτο δειχνει οτι υπαρχουν περιθωρια για εκπτωσεις
 

GATOS

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

MARMAROMENOS AYTO ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΤΗ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΝ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ Κ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΡΟΥΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ. ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΤΙ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΘΟΔΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ,ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ , ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΜΕΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΔΑ Η ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ (ΕΣΤΩ ΜΙΚΡΗ) ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΑΞΙΔΙ.
 

jim250781

Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

marmaromenos είπε:
παντως παιδια ενας απο τους πολυ καλους γιατρους στην Fue kαι Bht fue ο DR Umar χρεωνει 7$ το graft kαι οταν μαζευτηκαν 4 Γαλλοι και πηγαν για μεταμοσχευση τους εκανε τιμη 4$ to graft.Αυτο δειχνει οτι υπαρχουν περιθωρια για εκπτωσεις
marmaromene καλησπέρα...

βλέποντας διάφορα ποστ είδα και αυτό για τον Ουμαρ και τους Γάλλους που λες...

Για ρίξε μια ματιά!

dermhairclinic.com/Posting-by%20-Apichu.pdf
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

απλα ηθελα να τονισω οτι αν μαζευτουν πολλα ατομα μπορουν να πετυχουν μια εκπτωση.Τωρα για τον Umar εχει γινει χαμος.Τον κατηγορουν οτι οι μεταμοσχευσεις που κανει με 20000 grafts αφηνουν σημαδια.Από οτι καταλαβα πολυ δυσκολα η fue/bht να μην σου αφησει σημαδια.
Επίσης στα ξένα sites οι διαχειριστες σβηνουν αμεσως τις αναρτησεις με ''κακα'' αποτελεσματα οπότε εμείς βλέπουμε μόνο τα καλά αποτελέσματα.Αν και ασχολούμαι καιρό κατά τύχη έμαθα ότι o umar πήγε στον Dr Arvind για bht και ήταν μια αποτυχία.Στη συνέχεια πήγε στον Dr Woods για διόρθωση και τελικά αναγκάστηκε να ξυρίσει το κεφάλι του.
(Για όσους δεν γνωρίζουν οι παραπάνω 3 γιατροί είναι οι κορυφαίοι στην bht και απο τους καλύτερους στην fue)
 

jim250781

Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

όντως κατι παίζει...η ανάρτηση αυτή έχει σβηστεί από το φόρουμ hairsite...

κάτι που δείχνει την "εξάρτηση" που υπάρχει ανάμεσα σε "κορυφαίους γιατρούς" και σε... "έγκυρα" και "ανεξάρτητα" φόρουμ.....
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

ναι..
Aπο οτι ειδα πηγες στον Hasson.πηγα και εγω στην Ρωμη και τον συναντησα στις 7 Φεβρ.Μου άφησε πολύ καλή εντύπωση αφού μου ανέλυσε τις επιλογές μου.Μου μίλησε ανθρώπινα για το τι πρεπει να κάνω(εχω μια ηδη αποτυχημενη μεταμoσχευση στην Ελλάδα) και δεν με είδε σαν χρήμα.Εσύ ευχαριστημένος ;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα