Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπολιτ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

jdim

New Member
Γνωριζει κανεις ειτε αν εχει κανει ειτε απο γνωστους του τι αποτελεσματα εχει ο Γκ***ας που χειρουργει στο μετροπολιταν? Τον επισκεφτηκε ενας φιλος μου κ του εδειξε φωτογραφιες απο αρκετους ελληνες της σοουμπιζ οπως Καραφωτη, Μπουγιουρη, Γεωργαντα...κτλ με καλα αποτελεσματα στις φωτο τουλαχιστον.Ξερει κανεις τπτ για αυτον?? Ειπε για μεθοδο στριπ με 3500 ευρω για 1600-1800 μοσχευματα. Ευπροσδεκτες ολες οι γνωμες και αποψεις καθως με ενδιαφερει το θεμα και εμενα για μελλοντικα. Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

το βραδάκι κατά τις 9 -10 έκανα ζάπινκ στην τηλεόραση (20/2 εχτές δηλαδή) και πέτυχα μία διαφήμιση του ιατρού που αναφέρεις στο TV Sport. Μετά μπήκα στο site του και δεν με πολυέπεισαν οι φωτογραφίες του.... Αντίστοιχα αν μπείς σε ενός ξένου (πχ Hasson) σου δείχνει πολύ μεγάλο δείγμα της δουλειάς του... χωρίς να είμαι πολύ γνώστης, απο όσα διαβάζω εδώ μέσα, αν είχα λεφτά να διαθέσω θα τα έδινα στον Hasson και όχι σε έναν έλληνα...
Παρεπιμπτόντως, πριν κανα 1,5 χρονο είχα πάει εγώ σε έναν άλλο γνωστό ιατρό έλληνα για να ρωτήσω για μεταμόσχευση (στον Πειραιά) και μου έδειξε και αυτός τον Καραφώτη :) και άλλους βέβαια μην αναφέρω ονόματα...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

:D :D
ολοι τον καραφωτη χειρουργησαν?
ε λοιπον θα το ομολογησω...εγω χειρουργησα τελικα τον καραφωτη 8) 8) 8)
 

lab_rat

Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Ασε ρε φιλε, σε ποιον τα πουλας αυτα? Προσεχε τι λες μη σου κανω αγωγη. 7SFGSFG
ΕΓΩ χειρουργησα τον Καραφωτη!!! 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

οκ θα πεσουν μηνυσεις,να περειμενουμε ομως λιγο γιατι μπορει να βρεθει και αλλος που τον χειρουργησε :D :D :D
 

stiv

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

καλησπέρα!!παιδιά τι λέτε τώρα ??? ???και μένα τον καραφώτη μου έδειξαν στην πρώτη επέμβαση σε ελληνική κλινική που έκανα...δεν το πιστεύω... :-X
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

παιδιά μην το γελάτε..., μπορεί όντως να τον χειρούργησαν όλοι. Για να πετύχεις στην ελλάδα αποτέλεσμα σαν τις κλεινικές απ' έξω, σίγουρα χρειάζετε από 5 μεταμοσχεύσεις σερί και πάνω 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jdim

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Τι γινεται ρε παιδια παιρνουν διαφοροι φωτο τοτε και λενε οτι χειρουργησαν καποιον κ οτι κ καλα ειχε τοσο καλο αποτελεσμα χωρις να ισχυει? Παντως η αληθεια ειναι οτι οι φωτο που ειδα εγω ηταν με το κεφαλι αμεσως μετα τη μεταμοσχευση δηλ με σημαδια κτλ κ ο γιατρος απο πισω να φαινετε το προσωπο του η στο πλαι...δηλ αποδεικνυε οτι ηταν εστω παρων στη μεταμοσχευση κ απλα μπορει να υπηρχαν 2 γιατροι ας πουμε. Δε θα πιστευα φωτο πριν κ μετα απο επεμβαση που να μην φαινονται σημαδια,χωρο ιατρικος με γιατρο να φαινεται κτλ γιατι τοτε θα ηταν απλο να παρει καποιος φωτος πριν και μετα απο διαφορα bloqs και να λεει να αποτελεσμα...Επισης ο γιατρος μου ειπε οταν επεμενα για το αποτελεσμα κ μου ειπε πηγαινε σε εναν απο αυτους να τον δεις απο κοντα στα καμαρινια κ να του πεις με στελνει ο γιατρος Γκ***ας... , μου ειπε οτι ειναι γνωστο το ονομα του κ η δουλεια του στην Ελλαδα και οτι τον προτιμουν τοσοι διασημοι που θα μπορουσαν να πανε εξωτερικο για πλακα δεν ειναι τυχαιο. Κ ηθελα να ρωτησω αν εχει ψαξει κανεις περισσοτερο για αυτο το γιατρο κ αποτελεσματα του περα απο μερικες φωτο διασημων? με οσα εχω δει στο σιτε φοβαμαι να δοκιμαζα ελλαδα στις διαφορες κλινικες κ σκεφτομαι κ το εξωτερικο...αλλα αν βρισκαμε ενα καλο πλαστικο εδω ελλαδα με καλο κοστος γιατι οχι. Οσον αφορα τη μεθοδο που προτεινε στριπ και οχι Fue τι γνωμη εχετε? ειμαι norwood 2-3 κ ειπε για 1800 μοσχευματα χοντρικα κ οτι καλυτερα ειναι στριπ κ οτι η ουλη δε θα φαινεται ισχυει?
 

bz

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

μπορεί να κάνω και λάθος , αλλά δεν νομίζω οτι ο καραφώτης είχε ποτέ καράφλα , πιο πολύ μια αραίωση στη χέρλάιν , αυτό που λένε στο χωριό μου mature hairline .Οπότε το να δείχνεις φωτογραφίες του έχει νόημα σε κάποιον που έχει αντίστοιχο "πρόβλημα" όχι σε ένα μεγάλο norwood
 

arisk

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Παιδιά είναι δυο οι γιατροί που χειρουργούν ή στο Metropolitan ή στο κολωνάκι στο ιατρείο τους και είναι συνεργάτες.Όμως δουλεύουν και αυτόνομα ο καθένας τους πελάτες του.Όντως όλους αυτούς τους Έλληνες καλλιτέχνες τους έχουν κάνει αυτοί και τους δείχνουν και οι δυο σαν πελάτες τους.Άμα δείς όμως τον Καραφώτη απο κοντά, που τον έχω δεί εγώ, άστα να πάνε.Πρωτού βγεί στην πίστα κάνει όλο το μαλλί λοξώς κάτω αφου πρώτα το έχει πλακώσει στο τόπικ.Οι επεμβάσεις στην Ελλάδα κρατούν 3-4 ώρες και τα μοσχεύματα που προτείνουν και βάζουν δεν ξεπερνούν τα 1500 (και το Βέγγο να πάς τα ίδια θα του πούν).Αφού η διάγνωση είναι λοιπόν 1800 μοσχεύματα, εγω προσωπικά πιστεύω ότι ο φίλος σου χρειάζεται γύρω στα 3.500 και συνεπώς τα διπλά λεφτά άμα θέλει τα αποτελέσματα που έχει στο μυαλό του και όχι αυτά που του σερβίρουν.Με αυτά όμως τα χρήματα μπορεί να πάει έξω και να έχει το κεφάλι του σίγουρο.Ο παθών μαθών!!!!!!
 

g-tsak

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

fue ή strip... πρέπει να ρωτήσεις αυτούς απο εδώ μέσα που έχουν κάνει μεταμόσχευση! μην καταντήσεις σαν τον καραφώτη :worshipper !
αλλά είναι ένα ερώτημα που πρέπει να το απαντήσεις συγκεντρωτικά απο τις γνώμες που θα μαζέψεις.... και εγώ έτσι το ψάχνω πριν καταλήξω...
απο ότι καταλαβαίνω πάντως η strip σε εναν έμπειρο (ξένο) γιατρό, έχει πολύ καλά αποτελέσματα καθώς μπορεί και βγάζει περισσότερα μοσχεύματα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Φιλε μου jdim και εγω μιλησα με τον συγκεκριμενο γιατρο του στειλα φωτο και τωρα περιμενω απαντηση με ειπε το ιδιο ποσο περιπου και μενα.
Ηταν να κανω επεμβαση πριν κανα μηνα αλλα σταματησα για να την ψαξω καλυτερα.Εχω παει σε 5 γιατρους ως τωρα..
Βεβαια εστειλα και φωτο στην κυπρο οπου μιλησα και με αυτους οι οποιοι με ειπαν οτι μεχρι και 3500 τριχοθηλακια μπορουν να με βαλουν,βεβαια δεν τους εδωσα φωτο απο
την δοτρια περιοχη διοτι δεν ειχα αλλα θα στειλω.
Ο συγκεκριμενος γιατρος που λες ειναι Αθηνα.Εγω εχω παει σε θεσσαλονικιους διοτι ειμαι απο μακεδονια.
Τον ειδα πιο ειλικρηνη γιατι οταν τον ειπα οτι πηγα σε εναν γιατρο θεσσαλονικη με ειπε οτι αυτος ο γιατρος που πηγα ειναι ο καλυτερος θεσσαλονικη
και εκει παραξενευτικα γιατι αφου με ειπε αυτο καλιστα θα μπορουσα να παω στον θεσσαλονικιο και με μικροτερο ποσο αποτι αυτον που λες.
Συνηθως οταν μιλας σε εναν γιατρο για εναν αλλον δεν λεει και τα καλυτερα λογια.
Αυτο ηταν που με κανε να τον εμπιστευτω περισσοτερο απο ολους
Τωρα σκεφτομαι να παω του χρονου το χειμωνα να κανω αφου καταληξω.
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

παιδιά αν θέλετε αποκλειστικά να κάνετε στην ελλάδα , ψάξτε και τον ιταλό τον ντονάτι , είχα κάνει εγώ το 2006 και έμεινα πολύ ευχαριστημένος , και τότε έκανε μεταμοσχεύσεις και θεσ/νικη και αθήνα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Για τον γιατρο στο μετροπολιταν τον οποιο μιλαμε τον εχει δειξει στην εκπομπη τις Τατιανας στο Αξιζει Να Το Δεις.
Ειχε ατομα τα οποια εκαναν μεταμοσχευση και τα ειχε στην εκπομπη πραμα που και στο παρελθον βγηκε και σε αλλες εκπομπες.
Ειναι δυνατον αυτος ο γιατρος να μην ειναι καλος στην δουλεια που κανει και να βγαινει ετσι στα καναλια?
Δηλαδη εαν παω και κανω σε αυτον και αποτυχει η επεμβαση δεν μπορω να βγω και εγω στην Τατιανα να πω
οτι αυτος με εκανε ετσι?
Ολα ειναι στημενα δηλαδη και δεν υπαρχει κανενας καλος στην Ελλαδα?Ας με απαντηση καποιος εφοσον δει τα βιντεο του στην ιστοσελιδα που εχει
στις εκπομπες που πηγε τι παιζει με ολο αυτο?Μονταζ ειναι και τα βιντεο?Ολα ειναι ψευτικα?
Η απλα μονο αυτους που εχει στα βιντεο τους εχει κανει καλη δουλεια και τους υπολοιπους τους παραμελει.
 

batraxos

New Member
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

Δωσε Link
Και κατι που πρεπει να καταλαβουν ολοι οσοι εχουν εμπιστοσύνη στους ελληνες γιατρους....
1ον ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ
Η' ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΛΙΑ Η' ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΖΕ ΚΡΑΝΙΟΥ ΤΟΠΟ ΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΚΛΑΣ...
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..
ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΚΑΙ 2ον ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ ,ΚΑΙ ΑΣΕ ΕΜΑΣ, ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΕ ΚΥΠΡΟ ΚΑΝΑΔΑ ΗΠΑ ΒΕΛΓΙΟ ΙΤΑΛΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ?? ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ, 10,000 ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ 5,000 ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΓΝΩΣΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ :D :D :D ΑΛΛΑ ΗΜΑΡΤΟΝ....
ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ..
ΚΑΙ ΑΣΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΟ ,ΕΓΩ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΕΣΑ ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΣΤΡΙΠ ΜΕ ΓΑ...ΣΕ ..ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΞΩ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΞΥΛΟΚΑΙΝΗΣ..
ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Η ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΓΙΑΤΡΟ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
 
Απ: Μεταμοσχευση σε ελληνα πλαστικο χειρουργο μετροπο

φιλε john john ti ψαχνεις να βρεις;εδω ο μεξης απο καναλι σε καναλι και κανενας δεν εχει βγει να πει τιποτα.Τι σημαινει αυτο;;oti den υπαρχουν δυσαρεστημενοι πελατες;εχει βρει δηλαδη το φαρμακο κατα της φαλακρας;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα