Μεταμοσχευση ελλαδα επισκεψη dhi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sven

Active Member
θεωρητικά πάντα η αα σταθεροποιείται μετά τα 50!! Άρα κάνουμε 1 μμ τούμπανο στα 51 και μετά..... γκομενάκια ερχόμαστεεεεεεε :cool:

Εδω μέσα 30 με 35 είχα διαβασει κάπου και δεν είχε φέρει κάποιος αντίρρηση. ίσως έχει κάπως σταθεροποιηθεί ή κάτι άλλο αν δεν στέκει τότε αυτή η ηλικία.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Εδω μέσα 30 με 35 είχα διαβασει κάπου και δεν είχε φέρει κάποιος αντίρρηση. ίσως έχει κάπως σταθεροποιηθεί ή κάτι άλλο αν δεν στέκει τότε αυτή η ηλικία.
Στα 30 με 35....με τιποτα sven δυστηχως στα 35 με 40 κανει ενα δυνατο χτυπημα στους περισοτερους (και σε εμενα) και συνεχιζει...αργα και σταθερα μεχρι να αντικατασταθει απο τη γυροειδη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω πιστευω σταθεροποιηθηκα απλα μετα παει με αργους ρυθμους.Αναλογος το ατομο.
Αυτο το ξερει καλυτερα ο καθενας για το ευατο του.
 

poseidonas77

Well-Known Member
o καθενας ειναι μοναδικος...εμενα μου ριξε το 50%της hairline με μικρη αραιωση στο βερτεξ στα 26
με τσακισε μεσα σε ενα χρονο χωρις να παρω χαμπαρι..απο τοτε τα ιδια..λες και σταματησε(μακαρι!!!)
εκτος αν χανω 1 τριχα το χρονο και δεν βλεπω τη διαφορα...ειμαι τυχερος που μου αφησε ολλη τη β ζωνη ανεπαφη με πολυ καλη πυκνοτητα....και ετσι ριχνω μερικα μπροστα και βλεπομαι προς το παρον
μια δερματολογος μου ειπε οτι στα 50 ολοκληρωνεται ο μηχανισμος...
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Εμενα μεχρι τα 30 τιποτα απολυτως....μαλλι οχι αστεια, μετα τα 30 και εως τα 35 εχασα αρκετα εκανα κροταφους, αλλα η διαφορα εγινε δυο χρονια πριν και στα 37 συγκεκριμενα αρχισα να χανω πολλα φανηκε ροξ και αρχισα να αδειαζω και β ζωνη, σιγουρα ο καθενας διαφερει στο θεμα
 

gianniskritikos2

Active Member
στο συνολο είναι όπως τα λετε αλλα όχι σε ολους ξαναλεω ο πατερας μου όπως ηταν 23 είναι και τωρα... δεν σημαινει ότι επειδή στο 90% του πληθυσμου συμβαινει αυτό στο ότι στα 50 κατι είναι κομπλε ότι ετσι είναι κανονας.... στα 50 μου δεν με νοιαζει εδώ είμαι τωρα και σιγα σιγα συμβηβαζομαι με την καραφλα στα 22 δεν θα συμβιβαστω στα 50? ότι είναι να κανω θελω να το κανω τωρα αλλα το θεμα είναι να γινει φυτρωση αυτό με απασχολη μην παω και χασω τα γκραφτς
 

gianniskritikos2

Active Member
τα μαμα μαλλια και σοκ λοσ να φανε δεν με νοιαζει αφου σε 2 χρονια θα πεσουν αμα κανω τωρα μια και άλλη μια σε 2 χρονια ...
 

Corfu Rider

Active Member
gianniskritikos, εάν ξαναπάς στην κλινική, ανέφερε τους ότι διάβασες κάπου για μια προσφορά που έχουν 25-45% έκπτωση.
Εάν είσαι τόσο αποφασισμένος να κάνεις μμ -δικαίωμα σου βέβαια- τότε να μην πληρώσεις περιττά, εφόσον γίνεται τέτοια έκπτωση. Λεφτά είναι, δηλαδή κόπος δικός σου και χρόνος από την ζωή σου.. φιλικά πάντα.. μην σου πουν υπεκφυγές κτλ. για την έκπτωση. Πες ότι το ξέρεις 100% και απαιτείς την έκπτωση))
 

gianniskritikos2

Active Member
ειπαν ότι εχουν εκπτωση από τα χρονια τους και μου κανει φυε στα 1800 ευρο 1200 γκραφτς νομιζω είναι καλη τιμη να τοθ πω κι άλλο?αν πω για καμια διαφημηση θα πεσει?
 

Corfu Rider

Active Member
Εμμ.. δεν ξέρω τι να σου πω..
Απλά ρωτά εάν είναι η έκπτωση στο 45% πού έγραψα στο άλλο θέμα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Reve

Active Member
Corfu νομίζω αυτή η έκπτωση που λες είχε βγει το καλοκαίρι και αφορούσε συγκεκριμένο αριθμό χειρουργείων και μόνο στην Αθήνα.
 

Corfu Rider

Active Member
Οχι φετινή προσφορά είναι και τώρα πριν 1 εβδομάδα έλαβα το email. Εάν αμφιβάλλεις ρώτα την DHI, αυτό ακριβώς θα σο πουν.
 
Μπλουζα