Μεταμοσχευση ελλαδα επισκεψη dhi

gianniskritikos2

Active Member
Γεια σας και παλι φιλοι μου επισκευτηκα την dhi με καλη εξυπηρετιση και συζητηση μου προτειναν για 1100 γκραφτς περιπου μου ειπαν 35 περιπου ανα τετραγωνικο θα μου βαλουτν αφου εχω ειδη καποια υπαρχοντα ο λογος που γραφω είναι για την κλινικη που ξερω ότι δεν ακουγονται τα καλυτερα . Πιστευεται είναι καταλληλα 1100 γραφτσ? για μπροστα? το πρόβλημα μου φενεται που είναι αραιο δεν θα κατεβασω hairline αλλα θα την αφήσω εκει που είναι παω για πυκνωση η τιμη είναι 1800 με fue και γιαυτο είμαι σε σκεψη να παω να το κανω από αποτελέσματα δεν εχουμε κανενα καλο? γιατι από θεμα χρηματων είναι πολύ καλα και δεν εχω πολλα χρημματα αρα ρωρταω γνωμη αν είμαι για μμ και αν είναι καλα τα 1100 γκραφτσ και αν η κλινικη μπορει να πετυχει κατι καλο γιατι φοβάμαι το αποτέλεσμα και δεν είναι rahal Ουτε erdogan οποτε φοβάμαι αν μου τα λεγανε αυτοι με 1800θα πηγαινα τρεχοντας αλλα με αυτά που εχω δει και εχω διαβασει εδώ φοβάμαι ευχαριστω πολύ παιδια
 

Συνημμένα

  • IMG_9626.JPG
    IMG_9626.JPG
    80.2 KB · Προβολές: 147
  • IMG_9627.JPG
    IMG_9627.JPG
    198.3 KB · Προβολές: 145
  • IMG_9624.JPG
    IMG_9624.JPG
    211.2 KB · Προβολές: 137
  • IMG_9611.JPG
    IMG_9611.JPG
    433.4 KB · Προβολές: 147
  • IMG_9610.JPG
    IMG_9610.JPG
    548.3 KB · Προβολές: 146
  • IMG_9617.JPG
    IMG_9617.JPG
    205.4 KB · Προβολές: 141
  • IMG_9618.JPG
    IMG_9618.JPG
    222.7 KB · Προβολές: 137

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2

Active Member
εχω πολύ μικρο κεφαλι οποτε αυτό δικαιολογει καπως τα 1100 φανταζομαι 9 εκατοστα θα είναι στο βαθος και προφανως στην γραμμη μπροστα λιγοτερα
 

Συνημμένα

  • IMG_9622.JPG
    IMG_9622.JPG
    83.7 KB · Προβολές: 131
  • IMG_9628.JPG
    IMG_9628.JPG
    110 KB · Προβολές: 137

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Θα πετάξεις τα λεφτά σου. Αν η πυκνότητα που έχεις τώρα δεν σε ικανοποιεί μη περιμένεις τρελή βελτίωση με μμ και το ρίσκο shockloss είναι ισχυρό γιατί δεν είσαι άδειος. 1100 grafts για αυτή την περιοχή είναι κατά τη γνώμη μου πολύ λίγα.
 

gianniskritikos2

Active Member
με αυτό που λες με το σοκ λοσ αρα με αυτην την λογικη κανενασ δεν θα μπορουσε να παει για πυκνωση το ειδα και σε άλλο θεμα περισσοτερες πιθανοτιτες δεν εχει καποιος που παει να κανει μμ σε αδιο και κανει σε κροταφο μεγαλη πυκνωτιτα? γιατι να εχω εγω που όπως λες είναι λιγα τα 1100 παω να κανω λιγο ποιο πυκνα τα μαλλια? απαντηση ψαχνω απορρια εχω δεν επιτυθομαι αν φενεται καπως το υφος . και σαν κλινικη αξηζει για 1100? γκραφτς στην τιμη αυτή η να το αφήσω για αλλου γιατι και η κυπρος προβλήματα εβγαλε μονο τουρκια παει αλλα είναι 2πλη τιμη με τα μεταφορικα για τοσα γκραφτς . Από άλλη γονια ληψης και με πολύ μεγαλο φωτισμο δεν νομιζω να εχω πυκνωτιτα μμ αμα δεις ειδικα στο κεντρο προστα είμαι πολύ αραιος σε σημειο που εχω με μετρησε στο κεντρο 10 τριχες στο τετραγονικο εκατοστο στο κεντρο στα αλλα εχω κανονικη πυκνοτιτα αλλα λεπτες τριχες τι να κανω θελω να αλλαξω αυτην την εικονα μαλλιου προφανως αυτές οι φωτο δεν δειχνουν όπως είμαι αλλιως θα ελεγα τα 1100 είναι πολύ λιγα αυτές οι 2 είναι κατω από μεγαλο φως και υποθετο πως μια τετοια αδεια περιοχη για ένα μετριο αποτέλεσμα θελει 3000 ε εγω με 1100 ενώ εχω ειδη καποια θα με κανει καπως καλυτερα τι γνωμη εχετε? ποιο πολύ με καιει το σοκ λοσ που λες και η κλινικη το ότι είναι λιγα από το τιποτα καλυτερα αμα φυτρώνανε όλα θα ειμουν ... οποτε οι φοβιες μου είναι αξηζει εκει? παιζει οντως σοκ λοσ γιατι αμα παιζει τοτε κανενας που εχει κανει μμ η εχει μαλλια δεν μπορει να κανει παλι μμ γιατι θα χασει παλια
 

Συνημμένα

  • IMG_9623.JPG
    IMG_9623.JPG
    106.8 KB · Προβολές: 138
  • IMG_9617.JPG
    IMG_9617.JPG
    205.4 KB · Προβολές: 129
Τελευταία επεξεργασία:

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
αυτο που λέω είναι οτι η διαφορά στην εικόνα σου θα είναι μικρή, τα χρήματα υπολογίσιμα και το shockloss υπάρχει ως πιθανότητα. Αν τα συνυπολογίσεις όλα, δεν νομίζω να μείνεις ικανοποιημένος. Πιο εύκολα θα φτιάξεις την εικόνα σου με topikk, που λέει ο λόγος.
 

gianniskritikos2

Active Member
συμφωνω αλλα πρεπει κατι να κανω όχι να ψεκάζομαι.... δεν λεω ότι θα εχω μαλλουρα αλλα αν μπορουσα να το σουλουπωσω ελαχιστα να κρατησω το μαλλι όπως είναι τβωρα για 2 χρονια και να κανω άλλη μια 2000 γκραφτσ στο μελλον και ισως και άλλη αμα χρειαστεί ναι.... τωρα να το αφήσω να αδιασει και να ψεκάζομαι δεν θελω :/
 

gianniskritikos2

Active Member
ουσιαστικα περιμενω ότι σε ένα με 2 χρονια θα εχω χασει οσα θα βαλω εκτως αν τα 1100 είναι τοσα λιγα που δεςν το εχω καταλαβει... και τοτε να είμαι όπως τωρα και να ξανακανω παλι και ετσι θα εχω και μειωμενο σοκ λοσ και δεν θα είμαι καραφλος καποια στιγμη όπως αμα περιμενω
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
το θέμα ποιο είναι, στη φάση που είσαι τώρα είσαι το τέλειο θύμα για τους γιατρούς: είσαι αποφασισμένος.
 

gianniskritikos2

Active Member
ισχυει γιαυτο και είμαι εδώ .. για να μην είμαι θυμα και τα αποτελέσματα της κλινικης δεν εχουν πολλα αξιολογα και ο dance με 3500 εκανε τρελη μμ εβαλε και πισω και ειχε λιγοτερα μαλλια από ότι εγω και μπροστα δεν ειχε καν για 1 εκατοστο μαλλι και όμως εγινε τουμπανος δεν θα γινω ετσι με 1100 αλλα κατι θα πρεπει να δειξουν φανταζομαι και δεν βιαζομαι τοσο περιμενω να ακουσω για την κλινικη και για το σοκ λοσ από εσας αμα μου πειτε μην πας δεν αξηζει κατά 80% δεν θα παω και μαζευω αποψεις εσυ σοραλτενο μου ειπες όχι για το σοκ λοσ η και για την κλινικη? το παιρνω το όχι σου στα υποψιν μου ....
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
To θέμα της κλινικής δεν το εξετάζω, ο καθένας κάνεις τις επιλογές του. Αυτό που λέω είναι ότι λόγω α) λίγων grafts, β) προϋπάρχουσας τριχοφυΐας με κίνδυνο shockloss, γ) λεπτής τρίχας, το αποτέλεσμα πιστεύω ότι θα σε απογοητεύσει.
 

gianniskritikos2

Active Member
ευχαριστω :) το εχω στα υποψιν μου αληθεια η γνωμη σου με επειρεαζει γιατι εισαι παλιος εδώ Γεια την κλινικη εχει κανενας να πει τιποτα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ρε γιαννη εισαι μικρος ακομα....τι να πω..επεμβαση μη κανεις ακομη(προσωπικη αποψη) εκει στην κλινικη δε σου ειπαν πως εισαι πολυ μικρος; προσπαθησε με μινοξ και οτι αλλο επιλεξεις εσυ να κρατησειε την υπαρχουσα κατασταση η οποια δεν ειναι και ασχημη, λιγο τοπικ κανει παντα καλο.....μαζεψε λεφτα να εχεις αξιοπρεπη μμ στο μελλον και να εισαι καλα
 

gianniskritikos2

Active Member
φιλε νικο είμαι μικρος αλλα το ποσα θα χασω στο περιπου τα ξερω συντηριτηκη παω να κανω και θα κανω κάθε καποια χρονια είμαι μικρος εχεις δικιο με το τοπικ δεν μου ειπαν τιποτα όχι.... αλλα δεν θελω να αδιασω και να βαζω τοππικ επησεις σε αυτό που ειπα ξερω ποσα θα χασω και να μην ηξερα τι να κανεις ρισκα είναι είμαι 22 τωρα μεχρι τα 35 με νοιαζει να εχω καποιο μαλλι μετα ενταξει ολο και καποιος γυαλισμένος θα υπαρχει και φενεται και ποιο νορμαλ σε μεγαλυτερη ηλικια τα χαρακτηριστηκα και το κεφαλι εχουν μεγαλωσει και δεν φενεται ασχημο .... οποτε ότι μπορω θελω να το κανω τωρα να περιμενα ένα χρονο ακομα με τοπικ και να κανα μια μεγαλη ναι ευχαρίστως αλλα αφου είναι καλυτερο να κανω μικρες γιατι όχι? αφου ετσι αποφεύγεται το σοκ λοσ ....
 

sven

Active Member
Στην καλύτερη περίπτωση μόνο εσύ θα δείς διαφορά με τόσα θυλάκια και αυτό ψιλά πράγματα, μην περιμένεις θεαματική αλλαγή . Οι τριγύρω σου όχι,ούτε καν θα καταλάβουν κάτι, εκτός αν τους δώσεις φωτογραφία το πρίν και το μετά, και οι περισσότεροι θα σου πούνε καλα έδωσες τόσα λεφτα για τέτοια αλλαγή,και αυτο στο ξαναλέω στην καλύτερη περίπτωση.
 

tasos33

Well-Known Member
λογω ηλικιας κ υπαρχουσας πυκνοτητας θα διαφωνησω...εισαι σε μια ανεκτη κατασταση μεν προχωεημενη δε για το νεαρο της ηλθκιας σου..κληρονομικα πως πας σε τι nw θα πας τι βλεπεις..θα προτεινα να συνεχισεις θεραπεια και σε λιγα χρονις αναλογως καταστασης το ξαναβλεπεις.
 

olaff123

Member
πασα μ εχεισ κ μπιφτεκι η οχι? παντωσ εχεισ πολλυ πσιλα τα πλαγια κ αυτο ειναι καλο.μην στενοχωριεσε ολα καλα θα πανε.απλοσ διαλεξε εναν καλο γιατρο γιατι εισαι μικροσ κ δεν πρειπει να γινουν λαθη.παντοσ αμα σ βαλει 1100 αναμεσα σ αυτα που εχεισ με λιγο μινοξ θα εισαι καλα για 5χρονια
 

gianniskritikos2

Active Member
ολαφ ρε φιλε μετρησα μολις τα εκατωστα που εχω πρόβλημα με ακριβια ετσι και εκει που θελω να κανω μμ βγανουν 35 τετραγωνικα εκατοστα μου ειπαν εφοσων εχω ειδη μαλλια με 35 γρκαφτς ανα τετραγονικο θα εχω καλη πυκνωτιτα και όμως αμα τα βαλεις κατω εχω περιπου 45 σε μεσο ορο στην αραιη περιοχη αρα κοντα 70 πες μεχρι να βγει το τελικο αποτέλεσμα ας μην πω δηαδει 80 αλλα 70 δεν είναι μια χαρα πυκνωτιτα? και βγαινουν 1225 γκραφτς για ολη την καλυψη μπροστα αυτος μου πε 1100 ότι χρειαζομαι συντηριτικα παω και ας μην γινω μαλλιας καλυτερα θα είμαι αλλα δεν είμαι βέβαιος ξαναλεω γιατι φοβάμαι το πως θα μπουν ποσα θα μπουν εν τελει ποσα θα φυτρωσουν και τι σοκ λοσ μπορει να εχω και αν επειρεαζει η ηλικια γιατι δεν κολαω στο ότι είμαι μικροσ και θα χασω κι αλλα ότι χανω θα τα βαζω.. το θεμα είναι θα μεινουν αυτά εκει λογο ηλικιας και η κλινικη είναι καλη να μου κανει ένα αξιοπρεπες αποτέλεσμα?Ο πατερας μου να πω ότι εχουμε ιδιες τριχες στα γενια ιδιες στο σωμα στα ιδια σημεια στα γενια εχουμε τα ιδια καινα στα μαγουλα που δεν τα εχει μια συνηθες γενιαδα αρα είναι κληρονομικο και επησεις καραφλιασε 23 τελειως από τοτε είναι όπως σημερα 57 χρονων κοντα τα εχασε όλα μεχρι τα 23 μπιφτεκι και μπροστα και η γεφυρα του εμεινε με ψηλα τα πλαινα εκει που εχω αραιωση εκει ακριβως δεν εχει μαλλια και αυτος
 

Leone

Active Member
Φιλαρακο και εγω εδω στην Ελλαδα εκανα και τωρα κοιταω πως να διορθωσω τη κατασταση και δε μπορω, γιατι για να κανω νεα πρεπει να μου αφαιρεσουν τα παλια μοσχευματα.Μεγαλο μπλεξιμο δηλαδη.Η μεταμοσχευση δε συγχωρει λαθη.Γνωμη μου παντα παλεψε το λιγο με θεραπειες και toppik και μαζεψε χρηματα σιγα σιγα να πας σε καποιον κορυφαιο γιατρο του εξωτερικου σε μερικα χρονακια.Ο κινδυνος shockloss ειναι πολυ μεγαλος.Εχουν δικιο τα παιδια.
 
Μπλουζα