Μεταμοσχευση ελλαδα επισκεψη dhi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leone

Active Member
Εχω γραψει για τη περιπτωση μου πολλες φορες.Εχω κανει τεσσερις συνολο 2000 μοσχευματα περιπου.2 με strip και 2 με fue.Πρωτη me@i με το γιατρο Ντον@τι οταν ημουν 21,δευτερη σε καποιον Κομπιλ@κο στα 24 που δουλευε για λογαριασμο της l@er li@e στο ιατρειο του και οι τελευταιες δυο fue στα 26 με K@l@gi@nni.Ολες hairline και λιγο προς τα μεσα στους κροταφους.Η τελευταια με τη προτελευταια μεταμοσχευση ειχαν διαφορα 7 μηνες.Προσφερθηκε να τη κανει δωρεαν για να μου διορθωσει καποια κενα.Την επεμβαση την εκανε μονη χωρις βοηθο χωρις διαχωρισμο τριχοθυλακιων.Ελεγε οτι ατοφια μπαινουν καλυτερα.Και ξαφνικα μετα απο 2 μηνες παθαινω στην Α ζωνη ενα shock loss που πηγα να τρελαθω.Αδειασε μεσα σε μια βδομαδα το κεφαλι μου χωρις υπερβολη.Οταν την επισκεφτηκα μου ειπε οτι με χτυπησε το γινιδιο της ΑΑ ξαφνικα και οτι δεν εφταιγε αυτη δηθεν.Ευτυχως ο θεος ειναι μεγαλος εισακουστηκαν οι προσευχες μου και τα μαλλια μου επανηλθαν.Αυτα ας διαβασει ο φιλος προσεκτικα και να σκεφτει πολυ καλα τι παει να κανει.Πας για καλυτερα και μπορει να γινεις πολυ χειροτερος.
 

poseidonas77

Well-Known Member
ναι leone τωρα σε θυμηθηκα....
εχεις δικιο υπαρχει μεγαλο ρισκο να γινει καποιος χειροτερα....
αυτο το φοβο εχω και εγω και ισως να μην κανω ποτε μμ εαν δεν καραφλιασω αρκετα στη hairline
αλλα βλεπεις καποια αποτελεσματα π.χ σαν του robot τωρα τελευταια και μπαινεις στη μπριζα!!!!
 

Hope

Active Member
gianniskritikos2 μου θυμίζεις εμένα στα 22. Βέβαια η εξέλιξη σου μπορεί και να είναι πολύ καλύτερη από την δική μου. Εγώ έκανα μια μμ το 1996 (στα 24) με strip.
Η γνώμη μου είναι να μην ασχοληθείς με μμ πριν τα 28 με 30 για να δεις την εξέλιξη της.
ΜΑΚΡΙΑ από μμ σε αυτή την ηλικία!!
 

olaff123

Member
εγω το βλεπω λογικο κ σε εσενα hope αλλα κ στον leone να μην πηγαν καλα η μμ αφου τοτε ολοι ηταν για φαπεσ.τωρα εχει 3χρονια που γινετε κατι με τισ μμ. στην ελλαδα
 
Τελευταία επεξεργασία:

olaff123

Member
κ εσει hope την εκανεσ το 1996 τοτε σφαζανε για πλακα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hope

Active Member
εχεις δικιο olaff123. αυτό όμως δεν αλλάζει το γεγονός ότι ακόμα και πετυχημένη να ήταν η μμ μου παραμένει λάθος σε αυτή την ηλικία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

olaff123

Member
καλα σε αυτο που λεσ δεν νομιζο να εχεισ δικιο αμα γινει πετυχημενη με μια καλη θεραπεια για λιγα χρονια ισωσ κρατιθεισ σε ενα καλο επιπεδο αλλα σιγουρα θα χρειαστεισ κ καμια αλλη
 

gianniskritikos2

Active Member
μπορει καποιος να μου πει από εσας γιατι για να το λετε θα ξερετε γιατι είναι κακο να κανω σε αυτην την ηλικια?προσπαθω πραγματικα να καταλαβω ... από την στιγμη που θα κανω για να κρατηθω λιγο περισσοτερο δεν λεω κανω μια και αντε για είναι δεδομενο ότι θα χρειαστω και άλλη αλλα γιατι να μην κανω? μηπως τελικα δεν μου φτασει η δοτρια? θα κανω πολύ συντηριτικη με ψηλα την hairline αυτος είναι ο λογος μηπως και αν?
 

olaff123

Member
πηγενε στην εταιρεια κ ρωτα τουσ αν εχουν κανει σε νεαρουσ στην ηλικια σου κ πωσ ηταν τα αποτελεσματα
 

gianniskritikos2

Active Member
ρωτησα και ειπαν δεν εχει σχεση και 17 μου παν να σε κανεις προφανος και αυτοι πελατες θελουν αλλα περιμενω να ακουσω ένα σοβαρο λογο γιατι να εχω θεμα λογο ηλικιας
 

Hope

Active Member
olaff123 αν δεν έχει φανεί/καταλήξει το pattenr του nw πιθανότατα θα καταλήξεις με "Χαικάλης effect" μετά από καμια 5 ετία. Μετά πάλι μμ για πυκνότητα αλλά και μπαλώματα και ξεκινά ο φαύλο κύκλος...
Ακόμα και οι αποτελεσματικότερες θεραπείες κάποια στιγμή εξασθενούν (φίνα, μινοξ ή συνδιασμός με άλλα) χάνοντας την δυναμική τους (πέραν των παρενεργειών) με αποτέλεσμα να είναι χαρτί που δεν μπορείς να το παίξεις για πολλά χρόνια.

gianniskritikos2 αυτή είναι η προσωπική μου άποψη. Εσύ πρέπει να μελετήσεις το παρόν και άλλα ξένα forums πάρα πολύ καλά και να φιλτράρεις/αξιολογήσεις πολλές απόψεις και εμπειρίες. Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να πάρεις βιαστική απόφαση !!
 

sven

Active Member
πηγενε στην εταιρεια κ ρωτα τουσ αν εχουν κανει σε νεαρουσ στην ηλικια σου κ πωσ ηταν τα αποτελεσματα

Και υπάρχει περίπτωση η εταιρία θα του πει οτι δεν έιχε καλα αποτελεσματα?

Μην κάνεις τώρα , μπορεί να σου αραιώσει και η δότρια, δεν έχει σταθεροποιηθει στην ηλίκια που είσαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα