Μεταμοσχευση Κεραμιδάς Άγγελος 02.03.2023 FUE 5200 τριχοθυλάκια

montecristo

Well-Known Member
Πολύ ωραίο αποτέλεσμα φιλε...ο συγκεκριμένος γιατρός έχει δείξει θετικά δείγματα πάντως και πιστεύω αποτελεί μια καλή και προσιτή επιλογή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Antonis80

Member
Φαινεται να σου έκανε πολυ καλή δουλειά ο γιατρός, μπράβο . Πολύ μεγάλη η αλλαγή σου . Ανάμεσα σε ποια αλλη κλινική ήσουν και κατέληξες τελικά σε αυτή την κλινική για την επέμβαση σου;
 

Johnajohn

New Member
Καλησπέρα ! New here
Έκανα πριν κάποιους μήνες στην ίδια κλινική και εγώ μεταμόσχευση κ χαίρομαι που βλέπω αυτό το αποτέλεσμα σε εσενα. Είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα μου και εγώ μέχρι τώρα κ περιμένω να δω πως θα είναι στο τέλος του 12μηνου!
 

Antonis80

Member
Καλησπέρα ! New here
Έκανα πριν κάποιους μήνες στην ίδια κλινική και εγώ μεταμόσχευση κ χαίρομαι που βλέπω αυτό το αποτέλεσμα σε εσενα. Είμαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα μου και εγώ μέχρι τώρα κ περιμένω να δω πως θα είναι στο τέλος του 12μηνου!
Εσύ στους πόσους μήνες είσαι και πόσα τριχοθυλάκια έβαλες ;
 

Johnajohn

New Member
Εσύ στους πόσους μήνες είσαι και πόσα τριχοθυλάκια έβαλες ;
Είμαι στο εξάμηνο και έβαλα 4500 περίπου και 2.6 αν θυμάμαι καλά extraction rate. Ισως να κάνω ένα post κ εγώ με την πορεία της μεταμόσχευσης
 

Antonis80

Member
Είμαι στο εξάμηνο και έβαλα 4500 περίπου και 2.6 αν θυμάμαι καλά extraction rate. Ισως να κάνω ένα post κ εγώ με την πορεία της μεταμόσχευσης
στο 6μηνο θα έχει δείξει που πάει το αποτέλεσμα σου...καλό θα ηταν να κάνεις και εσύ μια παρουσίαση με την πορεία σου μέχρι τώρα να υπάρχει και μεγαλύτερο δείγμα από το γιατρό.
 
Φαινεται να σου έκανε πολυ καλή δουλειά ο γιατρός, μπράβο . Πολύ μεγάλη η αλλαγή σου . Ανάμεσα σε ποια αλλη κλινική ήσουν και κατέληξες τελικά σε αυτή την κλινική για την επέμβαση σου;
Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά επειδή λόγω δουλιάς είμαι στο εξωτερικό ξέχασα να απαντήσω. Το γιατρό το διάλεξα ύστερα από έρευνα που έκανα και τα αποτελέσματα που είδα με ενθουσίασαν επίσης η αμεσότητα του γιατρού και ειλικρίνεια. Και τέλος η τιμή ήτανε αρκετά καλή σε σύγκριση με άλλες κλινικές που λογικά θα μου δίνανε το ίδιο και ίσως λιγότερο αποτέλεσμα αλλά θα φανεί στο δωδεκάμηνο
 
Χαιρετισμούς σε όλους. Επανέρχομαι με καινούργιες φωτογραφίες οι οποίες είναι στο οκτάμηνο και κάτι
 

Συνημμένα

  • IMG_2676.jpeg
    IMG_2676.jpeg
    83 KB · Προβολές: 270
  • IMG_2675.jpeg
    IMG_2675.jpeg
    54.5 KB · Προβολές: 257
  • IMG_2677.jpeg
    IMG_2677.jpeg
    73 KB · Προβολές: 253
  • IMG_2623.jpeg
    IMG_2623.jpeg
    155.2 KB · Προβολές: 250
  • IMG_2605.jpeg
    IMG_2605.jpeg
    74.6 KB · Προβολές: 243
  • IMG_2612.jpeg
    IMG_2612.jpeg
    102.4 KB · Προβολές: 280

Antonis80

Member
Φαινεται να πηγαίνει πολύ καλά φιλε και η αλλαγή σου ειναι ηδη πολυ μεγάλη καθώς ήσουν norwood 5 πριν την επέμβαση και τώρα είναι σαν να έχεις full head of hair ! Η δότρια επίσης πολυ καλή μετά από μεγάλη εξαγωγή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Καλησπερα φιλε, καλα φαινεται να σε πηγε, οι φωτο που ανεβαζεις ειναι φωτο της κλινικης; μπορεις να βαλεις καμια φωτο σε εξωτερικο χωρο;
 
Χαιρετώ τα μέλη του Φόρουμ. Επανέρχομαι με φωτογραφίες στο χρόνο πάνω
 

Συνημμένα

  • IMG_0333.jpeg
    IMG_0333.jpeg
    316.5 KB · Προβολές: 136
  • IMG_0332.jpeg
    IMG_0332.jpeg
    824.3 KB · Προβολές: 128
  • IMG_0336.jpeg
    IMG_0336.jpeg
    836.8 KB · Προβολές: 123
  • IMG_0335.jpeg
    IMG_0335.jpeg
    443.1 KB · Προβολές: 129
  • IMG_0331.jpeg
    IMG_0331.jpeg
    1.8 MB · Προβολές: 127
  • IMG_0330.jpeg
    IMG_0330.jpeg
    1.8 MB · Προβολές: 124

montecristo

Well-Known Member
Δυνατό αποτέλεμα φίλε και πολύ μεγάλη η αλλαγή σου που με μια επέμβαση πέτυχες πολύ καλη κάλυψη σε μια μεγάλη περιοχή. Πολύ καλη και η φυσικότητα ειδικά στον στρόβιλο του crown όπου τοποθετήθηκαν τα μοσχεύματα με φυσικες φορές. Να του χαίρεσαι !
 
Μπλουζα