Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

Τι θα θέλατε να έχετε στην ζωή σας

  • Nw 1 και 0 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 2 και 100.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 3 και 300.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 4 και 500.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 5 και 1.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 6 και 2.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 7 και 5.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

Αν επιλέγαμε τα εκατομμύρια και πηγαίναμε για μεταμόσχευση :chinscratch

tropheus είπε:
male-pattern-baldness_.jpg
Όντως πολύ άσχημο αυτό. Δύσκολη επιλογή, ανάμεσα σε λεφτά και σε αυτό :chinscratch
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

η εικονα ειναι ασχημη γιατι δειχνει ενα παπου να χει αφησει 5 τριχες στα πλαγια και τις χτενιζει κιολας. ::)

lalakos αμα μου λεγες παρε 5.000.000 και κανε κατι ανηθικο ξερω γω δεν θα το κανα...δε θα πουλησω την ψυχη μου στο όξω απο δω για το χρημα...τώρα να χαλασω εν μερη την εξωτερικη μου εμφανιση σιγα τα ωα,τοσοι και τόσοι καραφλοι επιβιώνουν σ αυτο τον κόσμο.Τις λιγοτερες τριχες τις μπορω,τις τυψεις δε μπορω.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

xk είπε:
η εικονα ειναι ασχημη γιατι δειχνει ενα παπου να χει αφησει 5 τριχες στα πλαγια και τις χτενιζει κιολας. ::)

lalakos αμα μου λεγες παρε 5.000.000 και κανε κατι ανηθικο ξερω γω δεν θα το κανα...δε θα πουλησω την ψυχη μου στο όξω απο δω για το χρημα...τώρα να χαλασω εν μερη την εξωτερικη μου εμφανιση σιγα τα ωα,τοσοι και τόσοι καραφλοι επιβιώνουν σ αυτο τον κόσμο.Τις λιγοτερες τριχες τις μπορω,τις τυψεις δε μπορω.


:bravo: :clap2: :3m: :11m: :20: :grinning-smiley :grinning-smiley :grinning-smiley :grinning-smiley :grinning-smiley
 

omar77

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

το αστειο εντωμεταξυ ειναι οτι ο αdmin εσβησε το "****" αλλα απο κατω το χει κανει παραθεση καποιος και ξαναφενεται :D :D :D
Παρεπιπτοντως εγω ειμαι ενας ¨βλακακος" γιατι αποτι βλεπω εχει δυο ψηφους.
Δεν το πηρα σοβαρα ομως και δεν παρεξηγηθηκα.
Δικαιολογησε μου ομως γιατι το θεωρεις βλακωδες, εγω το διαλεξα γιατι ΝW4 ειμουν και με 17,000 ευρω πηγα στο Hasson Και με συμαζεψε,το ΝW3 μαζευεται ακομα καλυτερα και σου μενουν και καμια 280 χιλιαδες να τα φας για παρτη σου

edit ελπιζω να μην μου ξεφυγε κανενα
 

omar77

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

Αν και βλεποντας τις φωτο με τα κοτερα τα αμαξια και τα λεφτα και τα Μ@$@Α λεω να αλλαξω και να παρω το ΝW7 δεν μαμιεται!!! :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα