Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

Τι θα θέλατε να έχετε στην ζωή σας

  • Nw 1 και 0 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 2 και 100.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 3 και 300.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 4 και 500.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 5 και 1.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 6 και 2.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • Nw 7 και 5.000.000 ευρώ

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

xk είπε:
NW7... είναι πολλά τα λεφτα Αρη 8)

Σε καταλαβαίνω αλλά και ΝW7 είναι πολύ καράφλα ρε παιδί μου .....

male-pattern-baldness_.jpg
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

tropheus είπε:
Πω πω φίλε geofish με προβλημάτισες...
Ήμουν έτοιμος να πατήσω Nw 1 και 0 ευρώ αλλά μόλις είδα το Nw 7 και 5.000.000 ευρώ λύγισα ...

Ακόμα το σκέφτομαι ... :-\

και εγω το ιδιο φιλε
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

geofish είπε:
[quote author=dimitris1991 link=topic=1559.msg26899#msg26899 date=1266707294]
ποιος ψηφησε Nw 3 και 300.000 ευρώ ?

protest.gif


Θα παρακαλούσα τέτοιες εκφράσεις να λείπουν από το φόρουμ. Αυτά στους κολλητούς σας και έξω όχι εδώ.
[/quote]

σωστοοοοο.......λιγο μετρο.....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

παντως μαγκες για μενα τα μαλλια ειναι η υγεια μου και η ψυχολογια μου...τι να τα κανεις τα λεφτα αν εισαι χαλια ψυχολογικα.....πιστευω κανεις δεν θα αντεχε σε βαθμο nw7 και οσα λεφτα και αν του εδιναν.......εγω επειδη εχω συνηθισει nw2 αυτο θα διαλεγα....nw2 και 100.000 στην τσεπη.....πιστευω η καλυτερη λυση....και ειδικα αν ξερεις οτι θα εισαι σταθερα εκει μεχρι τα 60....


α ρε geofish μακαρι να ηταν αληθινο..... 8)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

dimitris1991 είπε:
o καθοσπρεπισμος μας μαρανε,
οκ αν θηχτικατε τοσο πολυ, σας ζητω συγνωμη ;)

φιλε δεν ειναι δυνατον να αποκαλεις καποιον βλακακο...ουτε καν τον ξερεις.....και ουτε καν για πλακα...ειπαμε....
 
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

ποιον αποκαλεσα ετσι? ασε που δεν ηταν με την κακια την εννοια.. τσπ οκ ζητησα συγνωμη αν και δν νομιζω να πηραξε αυτον που ψηφησε το nw3 ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

dimitris1991 είπε:
ποιον αποκαλεσα ετσι? ασε που δεν ηταν με την κακια την εννοια.. τσπ οκ ζητησα συγνωμη αν και δν νομιζω να πηραξε αυτον που ψηφησε το nw3 ;)

ναι και καταλαβαινω οτι δεν το ειπες κακοπροαιρετα και κοροιδευτικα.....αλλα οση ανεση και να εχεις πρεπει να τηρεις καποια συμπεριφορα......
 

lalakos

Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

xk, πραγματικά δεν με ενδιαφέρουν ούτε τα γιοτ, ούτε τα ακριβά αυτοκίνητα ούτε τα super models. Έχω ένα fiat 500, έχω τα φιλαράκια μου και ευτυχώς ως τώρα ένα nw1,5 κεφάλι (και πιστεύω εκεί να παραμείνω για πάντα). Το μόνο που θέλω είναι να μην έχω έγνοιες για το τίποτα. Όχι προσκαρ όχι μινοξ, αλλά δυστυχώς για μας αναγκαία κακά προ στιγμήν. Αν και κάποια στιγμή θέλω να κάνω κάτι δικό μου, εν τούτης δε με ενδιαφέρουν οι τρελές business , ούτε τα τρελά λεφτά ούτε τίποτα.... Τα σκ να παίρνω τα φιλαράκια μου για 3 5 πηγάδια κτλ κτλ κτλ για τρελές κατεβασιές (πλάκα πλάκα κάνει κανείς εδώ μέσα σκι?) και να περνάω καλά... Με τη σχέση μου τρελά weekends και γενικά αγχοςfree ζωή (εντός λογικών πλαισίων βέβαια εεεε, σταρχιδιστές δεν είμαστε.....)

xk, δεν το λέω προσωπικά εεεεε, οκ? ;D
Απλώς επειδή πόσταρες τα γιοτ και τα αυτοκίνητα εσυ, αναφέρω το nickname σου. Φυσικά καταλαβαίνω το ύφος του ποστ σου εεε, χιουμουριστικό - παρεΐστικο ;D

Βέβαια θα μου πει ένας τώρα, lalako κάνε και εσύ οικογένεια και μετά έλα πες μου αν θες το χρήμα....

Αν και σχεδόν 27 χρονών, έχω κακίες εμπειρίες με το χρήμα - φίλους. Έχω χάσει φίλους γιατί μπήκε ενδιάμεσα το άτιμο το χρήμα. Κακά τα ψέματα, αν σου λείψει το χρήμα, έχεις πρόβλημα, αλλά δεν αντέχω άλλο να ακούω για το χρήμα. Από τα φοιτητικά μου χρόνια ακόμα λέγαμε πως θα βγάλουμε χρήμα και θα γίνουμε η επόμενη google ή microsoft (όντας φοιτητές πληροφορικής)...

Και εγώ πιτσιρικάς ήθελα να αγοράζω το κάθε gadget, κινητό, laptop, κάρτα γραφικών, να πάρω μια SLR κτλ κτλ κτλ.... Τελικά καταλαβαίνεις πως η ζωή είναι ΠΙΟ ωραία με μικρά καθημερινά πράγματα... Δεν ανταλλάζω με τίποτα ένα πρωινό καφέ (δυστυχώς πλέον μόνο τα σκ λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων) στην Αριστοτέλους ή με θέα το Λευκό Πύργο με την παρέα μου (οι σαλονικείς με καταλαβαίνουν, για τους άλλους sorry guys)...

Άλλα όλα αυτά τα καταλαβαίνεις όταν αρχίζουν να σε αποσπούν τη προσοχή σοβαρότερα προβλήματα. Η τριχόπτωση είναι σίγουρα ένα, όπως και άλλα σοβαρά θέματα υγείας...
Αυτή τη ριμάδα την ευχή που λέμε με τόσο ευκολία, πόσο νόημα κρύβει μέσα της.
"ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ"
Θα προσθέσω κάτι ακόμα, "ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΓΝΟΙΕΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ"

όχι παίδες δεν είναι ξέσπασμα, οκ.... Απλώς είχα ελεύθερο χρόνο τώρα και είπα να γράψω κάτι.... 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

Θεωρω οτι ηταν μια ατυχη στιγμηη ατυχη εκφραση
ο dimitris1991
ζητηση συγνωμη και ελπιζω το ζητημα να θεωρειτε ληξαν

dimitris1991 αν θελεις κανε edit την εκφραση ρε φιλε να μην φαινετε

αντε παμε παρακατω παιδες :cheers: :6m:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

xk είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1559.msg26873#msg26873 date=1266700510]
χαχαχα......δες εδω ο πουλημενος.....το σοι του ιουδα....χαχαχα......

έτσι ε?

δεν εχει βόλτα για σενα 8)

ούτε μ αυτο

mangusta-80-yacht.jpg


ούτε μ αυτο

lamborghini_murcielago_lp640_versace1.jpg




και δε θα σε γνωρισω και στις φίλες μου


09_damaris-lewis-beach-bunny-swimwear.jpg

bar-refaeli-2009-sports-illustrated-swimsuit-Hwltjt.jpg

[/quote]

Ενταξει......οταν ειδα το κοτερο......το καταπια....λεω οκ....δε πειραζει....εχουμε μαλλι και 100 χιλιαρικακια....δε μασαμε.....
Σαν λατρης ομως του μηχανοκινητου αθλητισμου οταν ειδα τη lambo ρε φιλε λιγισα......με χτυπησες εκει που ποναει.......
Το τελειωτικο χτυπημα ηταν οταν ειδα το ξανθο γκομενακι κατω κατω.....εκει γονατισα..... :D
Θα αλλαξοπιστισω κι εγω στο υποσχομαιιιιι....θα τα ξυρισω ολααα...παρε με μαζι σου xk να βουτηξουμε στην αμαρτιαααα........ :D :D :D
 

NGL

Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

nw 3 kai 300.000 euro απο εμενα...εκλεισε... :D
ειπαμε ειμαστε ματαιοδοξοι ,αλλα ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι... :grandpa:
300 ζεστα χιλιαρικακια για το μελλον μας....και καλουτσικο μαλλι να χτενιζουμε..
ξεφευγουμε απ την κατηγορια champions league στα πιπινακια ,αλλα και το europa league καλο ειναι...
ουτε να λες δηλ.''δουλευω σαν το σκυλι για το μεροκαματο 50 ευρω και δεν προλαβαινω ουτε ενα γκομενακι να δω αφου δουλευω σαν τρελλος απ το πρωι μεχρι το βραδυ'' ουτε ''με θελουν ολες μονο για τα λεφτα μου και παει το κερατο συννεφο με κατι ομορφους πιτσιρικαδες''....
και για καποιους πονηρους κυριε...τραπεζιτη βαλτε αν θελετε σαν ορο στο...παιχνιδι μας οτι ολοι ανεξαιρετως ξεκιναμε απ τα 0 ευρω χωρις καμια καβατζουλα και οτι το παιχνιδι ειναι απολυτως ...σοσιαλιστικο!!!ετσι για να δουμε ποσα απιδια χωραει ο σακος..χαχαχα :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

geofish είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1559.msg26865#msg26865 date=1266695967]
Φυσικά Nw 1 και 0 ευρώ δεν το συζητάω

Πως φαίνετε ότι άνθρωπος δεν τον ενδιαφέρουν τα υλικά αγαθά.
[/quote]

Ποτε δεν με ενδιέφεραν τα υλικα αγαθα
Υγεια μονο θελω φιλε geofish ;)
 

geofish

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

NGL είπε:
και για καποιους πονηρους κυριε...τραπεζιτη βαλτε αν θελετε σαν ορο στο...παιχνιδι μας οτι ολοι ανεξαιρετως ξεκιναμε απ τα 0 ευρω χωρις καμια καβατζουλα και οτι το παιχνιδι ειναι απολυτως ...σοσιαλιστικο!!!ετσι για να δουμε ποσα απιδια χωραει ο σακος..χαχαχα :D

Αυτό εννοείτε και νομίζω αυτοί που ψηφίσαν το υπέθεσαν. Το να μου πει κάποιος nw 1 και 0 ευρώ δεν έχει νόημα αν έχει από πίσω back up (έτοιμο σπίτι, έτοιμο καλό αμάξι, καλό χαρτζιλίκι). Όπως και κάποιοι ότι με τα λεφτά θα κάνουν μεταμόσχευση (θα παραμείνουν όπως είναι)
Αν μου έκανες αυτό το deal πάντως πριν 15 χρόνια θα απαντούσα με βεβαιότητα nw 1 και 0 ευρώ. Καλύτερα ξανθόπουλος (φτωχός και περιφρονημένος) παρά καράφλας και λεφτάς.
 

geofish

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

tropheus είπε:
[quote author=xk link=topic=1559.msg26872#msg26872 date=1266700267]
NW7... είναι πολλά τα λεφτα Αρη 8)

Σε καταλαβαίνω αλλά και ΝW7 είναι πολύ καράφλα ρε παιδί μου .....

male-pattern-baldness_.jpg
[/quote]

Χαχαχα, όντως δεν λέει tropheus, σας χαρίζω τα εκατομμύρια.

Επίσης μου αρέσει που ένας ψήφισε nw 6 και 2.000.000 ευρώ. Χαχαχα, δηλ θέλει να έχει και κάποιες τρίχες για ανάμνηση.
 

Hopefull

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

εγω εβαλα nw6 και 2 εκατομμυρια και ημουν ο πρωτος και μπορω να το δικαιολογηψω geo lol!!! εχω συνηθισει που χω συνηθισει τοσα χρονια το nw6 ας παρω και κανα 2 εκατομμυρια. τι να το κανω το nw1 τωρα που ολη τη φρικη τη περασα ας βγαλω κατι τουλαχιστον απο τις ψυχοφθορες στιγμες!!!

αλλα nw7 δε θελω!!!θα χω 5.000.000 και θα βλεπω και το μαλλι μου να πεφτει και στα πλαγια να ξαναφρικαρω παλι lol
 

geofish

New Member
Απ: Μεγάλο παζάρι-deal or not deal

hopefull είπε:
εγω εβαλα nw6 και 2 εκατομμυρια και ημουν ο πρωτος και μπορω να το δικαιολογηψω geo lol!!! εχω συνηθισει που χω συνηθισει τοσα χρονια το nw6 ας παρω και κανα 2 εκατομμυρια. τι να το κανω το nw1 τωρα που ολη τη φρικη τη περασα ας βγαλω κατι τουλαχιστον απο τις ψυχοφθορες στιγμες!!!

Σωστός, πλάκα- πλάκα μου έχει περάσει και εμένα από το μυαλό. Επίσης δεν ξέρω πως θα αισθανθώ αν ξαφνικά γίνω nw 1.

hopefull είπε:
αλλα nw7 δε θελω!!!θα χω 5.000.000 και θα βλεπω και το μαλλι μου να πεφτει και στα πλαγια να ξαναφρικαρω παλι lol

:D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα