Λαρισα 1500g 1500€

Ficio

Ficio inzaghi
Καλησπέρα σας θ ήθελα κ γω ν σας παρουσιάσω τ μ.μ μου την ποια έκανα στις 3 Δεκεμβρίου όπου ο γιατρός μ είπε ότι έβαλε 1500g Κ ενώ τελειώναμε μ λέει θα σου βάλω και κάποια έξτρα τώρα αριθμό δεν ξέρω θα προσπαθήσω να ανεβάζω οσο καλυτερες φωτό μπορώ.Δυστηχως το σάιτ τ ανακάλυψα αφού έκανα τ επέμβαση κ άρχισα ν αγχώνομαι για αυτήν κ τ πορεία της.. 89C14E0C-44F0-41D3-9E39-AA4420D2BB5E.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ficio

Ficio inzaghi
Φωτογραφία δότριας ένα μήνα μετά κούρεμα με μόνος μ
Μ την πρωτη σκαλα 3 χιλιοστά
94869A64-ECEC-4B3A-BF1E-F95A08073DFD.jpeg
 

Συνημμένα

  • 83A97E66-A3FD-4066-BE5A-14E83161F9B5.jpeg
    83A97E66-A3FD-4066-BE5A-14E83161F9B5.jpeg
    103.3 KB · Προβολές: 97

spi

Well-Known Member
Φίλε καταρχήν να πω καλή επιτυχια. Επίσης θα θελα να δω και μια πανοραμική καθώς δεν ξέρουμε που έβαλες τρίχες. Θεωρώ χερλαιν όπως φαίνεται από την πρώτη φωτογραφία. Επίσης βλέπω ότι έκανες ακουρευτη συνεδρία που σημαίνει ότι πήρες ένα ρίσκο. Ήταν δική σου απόφαση ή του γιατρού. Καλό θα ήταν να αναφέρεις και το όνομα της κλινικής.
 

Ficio

Ficio inzaghi
Σε πλαστικό χειρουργό την έκανα.. όχι δικιά του επιλογή ήταν αυτός μ πε μόνο μόνο τ πλαϊνά ν έχω μήκος ένα χιλιοστό δεν ειχα θέμα ν τ ξυρίσω αν μ έλεγε κ τ πάνω το ρίσκο είναι για hair σοκ απ ότι διάβασα ; Ναι κροτάφους και περίπου απ τ μέση και μπροστά έβαλα αλλά αν ήξερα κ διάβαζα πιο πριν τ σάιτ εδώ θ κατεβαζα κ άλλο hairline.. έπισης δεν μ πε ούτε ποσά δίτριχα τρίτριχα έβαλε
 

Ficio

Ficio inzaghi
Α επίσης μέσα ήταν και δυο γυναίκες που απ ότι μιλούσαμε εκείνη την ώρα παλιά δούλευαν στα laser line clinics στο διαλβανικο μόλις μ τ παν αυτά αγχώθηκα λίγο γιατί είχε κάνει παλιά ο πατέρας μ εκεί στριπ κ όχι αποτέλεσμα δεν είδε αλλά τ έπεσαν κ τ δικά του π ήταν δίπλα
 

spi

Well-Known Member
Αυτή είναι φίλε μετά την μμ; Το θεμα είναι να μην αγχώνεσαι. Ότι έγινε έγινε. Προφανώς και δεν ξέρουν όλοι το φόρουμ για να πάρουν την σωστή απόφαση (ότι κι αν θεωρείται σωστό) ή έστω αυτήν με το λιγότερο ρίσκο. Με ακουρευτη συνεδρία δεν μπορώ να σου πω αν έκανε κάτι καλά η όχι καθώς δεν είμαι έμπειρος σε αυτό το κομμάτι
 

Ficio

Ficio inzaghi
Η αλήθεια είναι ότι αγχώθηκα γιατί μ έπεσαν σχεδόν όλα τριχακια στον κρόταφο πάνω π είχα γλυκαθεί κ μ άρεσε κ έμεινε ένα 10%με 20% ανάμεσα απ τ μαλλιά στην Πέμπτη βδομάδα π μαι τώρα.. θ σ στείλω τις φωτό π μ τράβηξε π μ τράβηξε ο γιατρός αμέσως μετά κ πριν την άλλη βδομάδα π έχω ραντεβού θ τους τις ζητήσω μήπως κ Μπορέσεις ν μ πεις γνώμη για πυκνότητα κ τ σχετικά..
 

spi

Well-Known Member
Αυτή είναι η φυσική ροή της μεταμόσχευσης
Ξέρω πως είναι να βλέπεις φουλ.τριχες την πρώτη εβδομάδα με δεύτερη και μετά ξαφνικά να τα χάνεις σχεδόν όλα αλλά έτσι πρέπει να γίνει. Μέχρι τον 3ο 4ο μήνα λογικά θα τα χάσεις όλα οπότε κανένα άγχος. Είναι φυσιολογικό. Μετά τον 5ο μήνα θα δεις να ξεκινάει η φυτρωση
 

Ficio

Ficio inzaghi
αυτή είναι η μόνη π έχω εγώ 4 μέρες μετά αν μπορείς ν κτλβεις αλλιώς την άλλη βδομάδα οι φωτό π μ βγάλε ο γιατρός 9F39CBC1-1E25-4418-BB1E-7028B67F574F.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Κρίμα που έμαθες για το φόρουμ μετά την μμ.Μακαρι να έχεις καλή φυτρωση και να μην πάνε χαμένα τα μοσχεύματα.Με τις φωτό που έβαλες δεν μπορούμε να δούμε τον σχεδιασμό που έγινε.Τα μοσχεύματα που έβαλες πολύ λίγα για το πρόβλημα που έχεις.Η αραίωση αυτή ήθελε τουλάχιστον 2500-3000 μοσχεύματα για μια καλή επαναφορά.Καλη φυτρωση σου εύχομαι!!!!
 

Ficio

Ficio inzaghi
Πω τελικά είχα τόσο θέμα κ δεν τ χα κλτβει
Την επόμενη μετά από ποσό καιρό μπορώ ν τ κάνω ;
 

Ficio

Ficio inzaghi
Τ ν πω κ ο γιατρός ούτε ν κάτσει ν μ
Αναλύσει θες τόσα κ τόσα με τόσα θ σαι καλά τουλάχιστον ν βγουν αυτά π μ έβαλε γιατί στην αρχή μ άρεσε πολύ τ αποτέλεσμα όσο φαινόταν οι κρόταφοι
 

afanas#not

Active Member
Πω τελικά είχα τόσο θέμα κ δεν τ χα κλτβει
Την επόμενη μετά από ποσό καιρό μπορώ ν τ κάνω ;
8 μήνες το νωρίτερο. Εγώ θα περίμενα να κλείσει χρόνος ώστε να δεις ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Κανεις κάποια θεραπεία παράλληλα;

καλή φύτρωση!!
 
  • Like
Reactions: tol

Ficio

Ficio inzaghi
Έχω γύρω στα έξι χρόνια βάζω μινοξιδιλι τρεις φορές τ βδομάδα μια φορά τ βράδυ αλλά τ τελευταίο χρόνο είδα ότι Αραίωσαν κ άλλο τ μαλλιά ενώ ήταν σταθερά πολλά χρόνια την έκοψα κανα την μόνο ένα δίμηνο πριν τ μ.μ. Κ συνέχεισα ένα δεκαήμερο μετά τ μ.μ. Καθημερινά γιατί εδώ διάβασα ότι βοηθάει ν κρατηθούν τ μαλλιά στην λήπτρια αλλά πολύ λίγα πραματα έως καθόλου αν και στο χαρτί π μ έδωσε ο γιατρός έλεγε ν κάνω χρήση μετά από 15 μερες
 
Μπλουζα