Λαρισα 1500g 1500€

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ficio

Ficio inzaghi
Μετά από 3,5 μήνες από μπροστά φαίνεται ν πάει καλά αλλά από πάνω οταν τραβάω φωτογραφία λίγα πραματα

spi

Active Member
Μην ανησυχείς φίλε κι εγώ έτσι είμαι (σε λίγη καλύτερη κατάσταση επειδή δεν έπεσαν αρκετές). Μετά τους 4.5-5 μήνες θα ξεκινήσει.

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε και καλή φυτρωση να έχεις . Ποιος σου έκανε την μ.μ ? Πόσο ήταν το κόστος και αν θες πες και δυο λογία για την ήμερα της μ.μ .

Ficio

Ficio inzaghi
Μια φωτό με την εξέλιξη στον κρόταφο π έφτιαξα με την εξέλιξη μιας κ καθομαι ώρες σπίτι στους δυο μήνες η κάτω και γύρω στις τρεις και 22 μέρες η άλλη
09623E13-7B64-4FBF-AF6C-BAA71B940174.jpeg

Ficio

Ficio inzaghi
Καλησπέρα φίλε και καλή φυτρωση να έχεις . Ποιος σου έκανε την μ.μ ? Πόσο ήταν το κόστος και αν θες πες και δυο λογία για την ήμερα της μ.μ .
1500€ Στοίχισε.Η διαδικασία ήταν μια απ τ ίδια όπως όλους εδώ μέσα.Απ τ πρωί κατά τις 8 ξεκίνησε και τελείωσε γύρω στις 3.Βαρετα πολύ δεν περνούσε η ώρα με τπτ ένα μικρό διάλειμμα κανα δεκάλεπτο,από πόνο σχεδόν καθόλου αλλά τ απόγευμα σπίτι με πέθανε δεν τ χα ξανανιώσει αυτό μεχρι π πηρα ενα ηρεμιστικο και ετσι μπορεσα να κοιμηθω.

Ficio

Ficio inzaghi
Επίσης κάτι π Παρατήρησα και τώρα κτλβνω αυτούς π Λένε πάρε φίνα πριν 6μηνες για ν θωρακίσεις τ μαλλιά σ πριν τ μμ ένα σημείο π είχα μαμά μαλλιά κ έβαλε μοσχεύματα είναι σαν έσκασε βόμβα τριγύρω
8509884D-F488-4A49-A856-3379E2B138B9.jpeg

Ficio

Ficio inzaghi
η εξέλιξη στους 4 μήνες και τρεις μέρες έχω κ έχω μια ερώτηση μπροστά βλέπω πολλά δίτριχα μέσα στο επόμενο διάστημα σκοπεύω καιρού επιτρέποντος κ θεού θέλοντος μ όλα αυτά π γίνονται ν μπω για το crown κ β ζώνη σ κάποια απ τις γνωστές κλινικές του φορούμ αυτήν τ φορε γιατί την πρώτη μ την έκανα στα τυφλά χωρίς ν τ ψάξω τπτ . Με λίγα λόγια στην πρώτη π βρήκα μπροστά μου γι αυτό κ ξεκίνησα φίνα γιατί Μέτα από από μέρες ανάγνωσης του φόρουμ έχω κτλβει ότι είναι πολύ επιφοβη περιοχή απ τ στιγμή π έχω κ μαμά μαλλιά και είδα είδα μεγάλο σοκλος στην πρώτη μου μ.μ. Αυτό με τ δίτροχα κ ακόμα κ τριτριχα π έχω μπροστά αν στην επόμενη πάω σε σωστή κλινική διορθώνεται με τ ν μ κατεβάσουν λίγο ακόμα hairline κ ν βάλουν μόνο τρίχα ; Δλδ σώζεται ;

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ficio

Ficio inzaghi
εμενα μου μοιαζει λιγο αφυσικη η hairline αλλα για 1500 grafts η φυτρωση φαινεται καλη
Και μένα αφύσικη μ φαίνεται κ τελείως διαφορετικό σχήμα ο κροτάφος απ την αριστερή και απ την δεξιά μεριά...Τ μόνο θετικό ότι βλέπω μεγάλη διαφορά στο πρόσωπο τώρα π οριοθέτηκε η hairline κ ας είναι και αραιη..

Ficio

Ficio inzaghi
Γενικά μετρια.. τ λίγα grafts π μπήκαν δεν έφταναν με τπτ για τ πρόβλημα. Τ μόνο θετικό πιστεύω ότι είχα καλή φυτρώση κ δεν πήγαν χαμένα.ειδα μεγάλη αλλαγή στην εικόνα μ καθώς πριν δεν είχα καθόλου hairline κ αισθάνομαι ότι έχει πάρει σχήμα τ πρόσωπο μ ξανά.

Ficio

Ficio inzaghi
Αυτό π ήθελα ν ρωτήσω ποια είναι η επόμενη κίνηση τ ν κάνω; Αυτό π μ απασχολεί ποιο πολύ είναι το crown. Τ μπροστά δεν βγήκαν τόσο πυκνά κ έχω κ λεπτή τρίχα γενικά αλλά δεν μ Πειράζει αυτό π μ
Καίει τ πιο πολύ είναι ν φτιάξω crown. Ν επέμβω άμεσα μόνο εκεί ; Η ν περιμένω ; Ν πάω σ κάποια καλή καλή κλινική ν μ κάνει αυτό μαζί κ πύκνωση ; Τ θ μαι ποιο σωστό ; Αν και οικονομικά είμαι πολύ δύσκολα αυτό τ καιρό...

Giorgos-3

Well-Known Member
Πολύ κακη χερλαιν απ' ότι είδα σε προηγούμενες φωτό κ μάλλον ποσοστό φυτρωσης στο 50-70% βία.... εννοείτε ότι πρέπει να κοιτάξεις κάτι άλλο ...ποιος σου έκανε την μμ; Που πήγες ;

Μπλουζα