Κwstakis, fue, λιόσης, 1920 grafts, 4-5/12/2015

tasos33

Well-Known Member
προφανως και ολοι εχουμε δει πως ησουν πριν την μμ και ολοι εκτιμουμε πως η περιπτωση σου,συμφωνα με αυτα που σου ειχαν πει στην dhi, δεν ηταν ευκολη.
Οπως εγραψα και σε προηγουμενο post,αν εσυ εισαι ευτυχισμενος και ικανοποιημενος με το αποτελεσμα σε κανεναν απο εμας δεν πεφτει λογος να σε πεισουμε για το αντιθετο.
Ομως απο την στιγμη που εισαι εδω μεσα, μας πεφτει λογος να κρινουμε την δουλεια της κλινικης και το αποτελεσμα, αυτα κρινουμε οχι εσενα σαν ανθρωπο,προσωπικα για το αποτελεσμα δε θα πω τιποτα, οτι ειναι το εχω πει,οχι μονο εγω αλλα και οι υπολοιποι και αν θυμαμαι καλα ολοι εχουμε συμφωνησει.
θελω να σε ρωτησω αν πηγες και σε καποια αλλη κλινικη και τι σου ειπαν, ποσα graft εχεις ακομα από κεφάλι και απο γένεια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
προφανως και ολοι εχουμε δει πως ησουν πριν την μμ και ολοι εκτιμουμε πως η περιπτωση σου,συμφωνα με αυτα που σου ειχαν πει στην dhi, δεν ηταν ευκολη.
Οπως εγραψα και σε προηγουμενο post,αν εσυ εισαι ευτυχισμενος και ικανοποιημενος με το αποτελεσμα σε κανεναν απο εμας δεν πεφτει λογος να σε πεισουμε για το αντιθετο.
Ομως απο την στιγμη που εισαι εδω μεσα, μας πεφτει λογος να κρινουμε την δουλεια της κλινικης και το αποτελεσμα, αυτα κρινουμε οχι εσενα σαν ανθρωπο,προσωπικα για το αποτελεσμα δε θα πω τιποτα, οτι ειναι το εχω πει,οχι μονο εγω αλλα και οι υπολοιποι και αν θυμαμαι καλα ολοι εχουμε συμφωνησει.
θελω να σε ρωτησω αν πηγες και σε καποια αλλη κλινικη και τι σου ειπαν, ποσα graft εχεις ακομα από κεφάλι και απο γένεια?
ειχα παει σε αλλες δυο κλινικες.κ ολες μ ειπαν πως δεν εχω δυνατη δοτρια περιοχη..μαλιστα ο ενας μου προτεινε στριπ και σε οικονομικοτερη τιμη (αλλα για δικους μου λογους τασο δεν το σκεφτηκα καν)..εχω γυρω στα 1500 μοσχευματα..στην β μμ ειχα παρει κ μοσχευματα απο τα γεννια.ειχα ανεβαςει κ σχετικες φωτο.σκεφτομαι(εκτος των 1500 grafts )στην μελλοντικη μου μμ ,αν κανω,να παρω απο στηθος κυριως
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Ρε συ κωστακη το κραουν ξεχασε το.Σαν να μην υπαρχει.Στο λεω γιατι εκει θα χρειαστουν πολυτριχα.Τα εχεις??Αν τα εχεις οκ καλα κανεις και τα κρατας.Αν δεν τα εχεις ομως πηγαινε ριξε την υπολοιπη δοτρια να φτιαξεις μια νεανικη hairline.Μαζεψε λεφτα και στο μελον το φτιαχνεις το κραουν με γενια και στηθος.Δεν θα σε νοιαξει η πυκνοτητα γιατι ειναι πισω και με γενια και στηθος θα εχεις μια αξιοπρεπη καλυψη.Πλεον πισω απο τη hairline εχεις μια καλη βαση και φτιαχνοντας μια καλη α ζωνη(δε χρειαζεται να πας για υψηλη πυκνοτητα και με ενα 40αρι θα εχεις καλη καλυψη) θα μεταμορφωθεις και θα πιασει τοπο ο κοπος σου.Ενταξει ειμασταν αυστηροι μαζι σου αλλα στην ουσια δεν γκρινιαξαμε για σενα αλλα για την κλινικη που επρεπε να σε συμβουλεψει με τα αυτονοητα και να σε καθοδηγησει καλυτερα.Εσυ εκανες το καλυτερο για σενα και σου αξιζουν μπραβο αλλα ειναι κριμα εδω που εφτασες να μην ΠΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΑ ΛΥΣΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ!!!!!Φιλικα και με πολυ αγαπη!!!!!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Koumparos ο κωστακης μπορει να εχει πιασει αυτο που ηθελε και να ειναι ικανοποιημενος. Αν νιωθεις μια χαρα κωστακη με το μαλλι που εχεις τωρα μην κανεις τιποτα. Να το χαρεις και στο μελλον βλεπεις.
Δεν εχουν ολοι τις ιδιες απαιτησεις στο θεμα του μαλλιου. Απο τη μερια σου εκανες οτι μπορουσες κανοντας 2 συνεδριες. Απλα αν απο την κλινικη πετυχαιναν φυτρωση στη hairline θα μπορουσες να τα χτενιζεις και διαφορετικα και θα αναβαθμιζε συνολικα το αποτελεσμα. Οπως και να εχει να το χαιρεσαι γιατι το προσπαθησες πολυ.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε δημητρη,έχει φάει κραξιμο ή κλινική για το θέμα οτι δεν του έφτιαξαν hairline όχι για την μη φυτρωση στην hairline που έχει...δεν είπε κανείς ότι δεν έχει φυτρωση εκεί που του οριοθετησαν τουλάχιστον την υποτιθεμενη hairline..ολοι λεμε ότι δεν έγινε σωστο πλανο και δεν του έφτιαξαν hairline του ανθρώπου.και καλά κάνουν και κραζουν όλοι και εγώ βεβαίως..τραγικος σχεδιασμός,του άφησε ένα μέτωπο ίδιο με πριν..από θεμα φυτρωσης εγώ νομιζω έχει πάει αρκετά καλά,αν αλλάξει το κούρεμα με πιο κοντο θα φανεί και αυτο.
 
Μπλουζα