Κλινικές Εξωτερικού

Ηταν λαθος να τη σταματησεις οντως. Η μινοξιδιλη ο,τι σου δινει το κρατας οσο την χρησιμοποοιεις. Αλλιως το χανεις. Ακομα και σε αλλη αγωγη να μπεις ειτε αυτη ειναι blocker ειτε αυτη ειναι αλλο stimulant δεν σου κραταει οσα σου εδωσε η μινοξιδιλη.

Παρολα αυτα ισως δεν θα μπορουσες να την συνεχισεις ουτως η αλλως λογω του οτι το τοπικο θα σε κουραζε.

Υποθετω τις κλινικες αυτες τις εχεις δει στο youtube ;
Παρακολουθησε τα περιστατικα του Couto και δες την περιγραφη,
Θα δεις οτι η μεγαλη πλειοψηφια χρησιμοποιει pre-op αγωγη Finasteride.

Οι συγκεκριμενοι γιατροι και καθε γνωστης του κλαδου σε αυτη την ηλικια χωρις αγωγη φιναστεριδης δε θα σε αναλαβουν.
Εαν οντως θελεις να κρατησεις το μαλλι και να δεις επιλογες βελτιωσης της εικονας τα επομενα χρονια πρεπει να βαλεις την αγωγη στο πλανο σου.

Οταν θελησεις βαλε και φωτογραφιες να δουμε την κατασταση σου.


Τι να σου πω ρε Κωστα ακομα και με μινοξιδιλη εβλεπα οτι επεφταν τριχες και ο δερματολογος δεν αλλαζε την αγωγη..ηξερα οτι αν σταματουσα την αγωγη θα επεφταν.

Εε ναι ναι του Couto στο youtube και τις αλλες 2 μου τις προτειναν.
Ισχυει οτι λαμβανουν ολοι φιναστεριδη πριν την μμ αλλα δεν ξερω εαν ερχονταισε συννενοηση με τον Couto ή την κλινικη πρωτα.

Μαλλον θα αλλαξω δερματολογο και θα ξαναρχισω μονιμη σταθερη αγωγη.

Με την πρωτη ευκαιρια θα στειλω φωτογραφιες!!

Σε ευχαριστω πολυ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Rigos

Member
Παιδιά επειδή έχω ακούσει πολλά και δεν το έχω ξεκαθαρίσει. Οι 3 αυτοί τι εύρος punch έχουν περίπου; Και manual κάνει μόνο ο Couto έτσι;
 

Kostas97

Well-Known Member
Τι να σου πω ρε Κωστα ακομα και με μινοξιδιλη εβλεπα οτι επεφταν τριχες και ο δερματολογος δεν αλλαζε την αγωγη..ηξερα οτι αν σταματουσα την αγωγη θα επεφταν.

Εε ναι ναι του Couto στο youtube και τις αλλες 2 μου τις προτειναν.
Ισχυει οτι λαμβανουν ολοι φιναστεριδη πριν την μμ αλλα δεν ξερω εαν ερχονταισε συννενοηση με τον Couto ή την κλινικη πρωτα.

Μαλλον θα αλλαξω δερματολογο και θα ξαναρχισω μονιμη σταθερη αγωγη.

Με την πρωτη ευκαιρια θα στειλω φωτογραφιες!!

Σε ευχαριστω πολυ
Παντως εντυπωσιακο που ηταν αυτες οι προτασεις κλινικων. Συνηθως οποιος πρωτομπαινει στο φορουμ ειναι ετοιμος να κανει μετ στα Μεντιζενε.
 
Παντως εντυπωσιακο που ηταν αυτες οι προτασεις κλινικων. Συνηθως οποιος πρωτομπαινει στο φορουμ ειναι ετοιμος να κανει μετ στα Μεντιζενε.

Γενικα εχω ψαξει η αληθεια ειναι πολυ...και απο yotubers και τετοια...μετα βρηκα και εσας και πλεον θεωρω πως ειμαι καλλυμενος
 

vagosx

Well-Known Member
Κοίταγα τώρα στο belli capelli αποτελέσματα του Kaan Pekiner, ο τύπος είναι τουρμπο, αλλά ανέβασε νομίζω στα 3Euro το grafts.
Νομίζω ότι αυτός και ο Zarev είναι ο ορισμός του total quality, τα κάνουν όλα μόνοι τους και εννοείται μόνο έναν ασθενή ανά ημέρα, τίποτα δεν τυχαίο, δεν γίνεσαι τυχαία κορυφή.
 

Delay

Member
Καλησπέρα σε όλους. Χαίρομαι αρχικά που βρήκα ενα φόρουμ ενημέρωσης σχετικά με το αιώνιο βάσανο των αντρών και όχι μόνο. Όντας ανερχόμενος καραφλοπόντικας, προφανώς σκέφτομαι το ενδεχόμενο μμ και εγώ! Θα ήθελα την άποψη σας όσων αφορά 3 γιατρούς και προφανώς τις κλινικές που δουλεύουν!

Dr.Pinto : Clinica o Porto

Dr. Juan Couto: FUEXPERT Clinic

Dr. Bruno Ferreira

Σας ευχαριστώ πολύ!!
Ειχα ερθει σε επικοινωνια με την fuexperts μεσω mail,η τιμη ηταν 5 ευρω το graft και πανω απο 6 μηνες για ραντεβου με γιατρο.Για επεμβαση δεν το συζηταμε ποσο καιρο θελει!!!
 

kampanakideandean

Active Member
Σχετικα με τον Pekiner ρε παιδια δεν βρισκω κανεναν τροπο επικοινωνιας με την κλινικη του. Ουτε website ουτε social media, τι φαση γνωριζει κανεις?
 

oreo

Well-Known Member
Σχετικα με τον Pekiner ρε παιδια δεν βρισκω κανεναν τροπο επικοινωνιας με την κλινικη του. Ουτε website ουτε social media, τι φαση γνωριζει κανεις?
+90 506 674 92 26 whats up, θα μιλήσεις με την βοηθό του την Alex, φιλιά δώσε απο τον oreo.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Σχετικα με τον Pekiner ρε παιδια δεν βρισκω κανεναν τροπο επικοινωνιας με την κλινικη του. Ουτε website ουτε social media, τι φαση γνωριζει κανεις?
Έχει αλλάξει όνομα η νέα κλινική του Pekiner και λέγεται Neohead Clinic

 

kampanakideandean

Active Member
+90 506 674 92 26 whats up, θα μιλήσεις με την βοηθό του την Alex, φιλιά δώσε απο τον oreo.

Θηλυκο και Oreo πραγματα αλληλενδετα.
Έχει αλλάξει όνομα η νέα κλινική του Pekiner και λέγεται Neohead Clinic

Πολυ ενδιαφερον.
Σας ευχαριστω και τους δυο
 

oreo

Well-Known Member
Έχει αλλάξει όνομα η νέα κλινική του Pekiner και λέγεται Neohead Clinic

Ακόμα πιο fresh news απο τον manly ;)
 
Μπλουζα