Καλησπέρα σας. Θεραπεία που ακολουθώ, απογοήτευση, παρακαλώ για συμβουλές/απόψεις

Vdupa

Well-Known Member
Με θετική σκέψη και καλή ψυχολογία θα αντιμετωπιστεί η στυτική δυσλειτουργία;
Αυτό δεν πολυκατάλαβα, για τη διακοπή της θεραπείας ως λείανση της επιφάνειας για εμφάνιση των παρενεργειών.
Οχι απλα αν το εχεις σιγουρο οτι θα εχεις παρενεργειες θα εχεις. Εδω οι περισσοτεροι δεν εχουμε παρενεργειες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Δεν μπορώ να σας ευχαριστήσω αρκετά για την αντιμετώπισή σας. Θα επιστρέφω και θα ξαναδιαβάζω τα όσα μου λέτε.

Με θετική σκέψη και καλή ψυχολογία θα αντιμετωπιστεί η στυτική δυσλειτουργία;
Αυτό δεν πολυκατάλαβα, για τη διακοπή της θεραπείας ως λείανση της επιφάνειας για εμφάνιση των παρενεργειών.

Η απόσταση είναι 6,5 πόντοι.
Πήρα το φάρμακο αλλά το γενόσημο επειδή δεν έβρισκα πουθενά προσκαρ, υποθέτω δεν έχει διαφορά.
Άρα πάω στο 1/4 ενός χαπιού και regaine μια φορά τη μέρα?
Υπάρχει κάτι άλλο ή να κάνω κάτι διαφορετικά;

Ευχαριστώ και πάλι
Μια χαρά, ναι, κάθε μέρα 1 χάπι και μινόξ για τουλάχιστον 1 χρόνο. Σχετικά με τις στύσεις, επειδή είναι αυτόματη λειτουργία, για αυτό οι παράλυτοι άνδρες μπορούν και κάνουν σεξ, η λειτουργία είναι σε μεγάλο βαθμό ψυχολογική. Φαντάσου ότι παίρνω πλέον ντούτα που είναι 2 φορές πιο δυνατή από την φίνα και στα 53 δεν μαζεύομαι...
Αυτό γίνεται γιατί πλέον ξέρω ότι άμα έχω πρωινές στύσεις, το εργαλείο δουλεύει και η δοσολογία είναι σωστή. Για να κάνει όμως δουλειά το εργαλείο χρειάζεται και το κατάλληλο ερέθισμα. Άμα δεν γίνεται δουλειά τότε φταίει το ερέθισμα ή η διάθεση και όχι η θεραπεία. Είμαι τόσο απλό. Άμα έχεις κάτι εδώ είμαστε για βοήθεια.
6,5 πόντοι κούτελο είναι μια χαρά, εγώ είμαι στα 7,5 και δεν έχει πάει πίσω ποτέ από την εφηβεία. Σε ρώτησα γιατί είναι απο τα πιο δύσκολα πράγματα να σώσεις και να φτιάξεις άμα έχει ξεπεράσει τους 8 πόντους. Προχωρά φίλε μου και είμαστε εδώ ότι χρειαστείς.
 
Μπλουζα