Καθημερινο σαμπουαν

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

dont είπε:
Δε βαζω τιποτα αλλο. Αλλα αυτο που μου εχει κανει εντυπωση ειναι οτι τριπλασιαστηκε η τριχωπτωση μετα απο την χρηση αυτων των σαμπουαν, νομιζω πως το Τ/Gel η δεν ειναι καλο η δεν πηρα το σωστο για τα μαλλια μου.
μην τρελαίνεσαι με σαμπουάν απλής,καθημερινής χρήσης!!!

dont είπε:
για μινοξιδιλη υπαρχει κατι εντος συνορων που να μην λαδωνει?
Ελλάδα υπάρχει μόνο το regain 2 & 5% (εννοείται ότι το 2% το προσπερνάς!) και hairway minoxidil 5 % - λίγο πιο φθηνή.. http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,343.0.html

dont είπε:
Αυτα, και πολλα θεωρω πως θα χρησημοποιω. Γαμω την ταλαιπορεια μας............ δε μπορουμε να ζησουμε λιγο ξενιαστα? Ποσο θα ασχολουμαστε ακομα με αυτες τις ψωλ....χες?
μαζί σου άρχοντα - όλοι το ίδιο πιστεύουμε!!! ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dont

New Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

ANAR είπε:
Eμενα το regaine δεν μου τα λαδώνει τα μαλλιά.
Μήπως σου πευτει ποιο πολυ πανω στα μαλλια αποτι στο δερμα για τσεκαρετο

Φιλε, το μονο που εχω χρησημοποιησει ειναι το regaine 5% πριν κατι μηνες και επειδη διαβασα στις οδηγιες οτι ειναι ισχυρο και δεν πρεπει να ερχεται σε επαφη με αλλα σημεια εκτος τριχωτου, το χρησημοποιουσα με το μακρη-σωληνακη ψεκαστηρα με τον οποιο ψεκαζεις κατευθειαν στις ριζες αλλα με αυτον τον τροπο επρεπε να το απλωνεις με τα δαχτυλα, ετσι μουσκευονταν και τα μαλλια και για κανα δυο ωρες νομιζω ηταν σαν λαδωμενα.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Eγω το χρησιμοποιώ πριν πεσω για υπνο μεσημέρι και βράδυ οποτε και να λαδώσει λιγο δεν με νοιαζει
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

ANAR είπε:
Eγω το χρησιμοποιώ πριν πεσω για υπνο μεσημέρι και βράδυ οποτε και να λαδώσει λιγο δεν με νοιαζει

ειναι μια εξαιρετικη λυση
ειδικα σε προιοντα που λαδωνουν πολυ
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

αυτο που καταλαβα φιλε σπυρο ειναι οτι γινετε ενας ψιλο χαμος γιατι τα λεφτα ειναι πολλα
τεσπα big 3 και βλεπουμε
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

να σου πω,
κεφάλι σου είναι και ό,τι θέλεις κάνεις...
και συμφωνώ ότι τα λεφτά στην ΑΑ είναι πολλά - τεράστιο κέρδος από το συγκεκριμένο κοινό

σκοπός είναι να μην πέσεις σε καμιά $π@τη και ξοδέψεις χρόνο,χρήμα και ψυχολογία

τώρα,
το big 3 δικαιολογημένα το θεοποιούμε,
μια και έχουμε χειροπιαστά αποτελέσματα,
και το εναλλάσσεις όπως θες μετά 4-6-8 μήνες
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Georgex6 είπε:
σερφαρωντας στο net βρηκα αυτο για ριξτε μια ματια
Nisim Cleansing Shampoo GUARANTEED to reduce excessive hair loss for men or women within one week

http://www.stophairlossnow.co.uk/products/Nisim.htm

κανενα σαμπουαν δεν σταματα της τριχοπτωση και ειδικα σε μια εβδομαδα
χωρις να θελω να φανω προληπτικος η οτιδηποτε αλλο αλλα οποτε βλεπω σε καθε εταιριας σελιδες να γραφουν τετοια μεγαλα λογια συνηθως μυριζει snake

εδω με big3 και με proscar παιρνει κανενα 3μηνο να σταθεροποιηθει η κατασταση
και ενα σαμπουαν μεσα σε 10 μερες θα κανει σχεδον το ιδιο εεε μην τρελαθουμε κιολας
 

Άκης

Administrator
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Τι καλά. Να είχαμε ένα σαμπουάν και να ήταν τα πράγματα ΟΚ.
Λέει το site:
Proper use of shampoo alone can help you maintain your existing hair.
Και ποια είναι η proper use?Κάθε 10' λούσιμο; Γιατί αμφιβάλλω με 5' χρήσης του κάθε ημέρα να κάνει την δουλειά που λέει.
 

xk

Active Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

dont είπε:
νομιζω πως το Τ/Gel η δεν ειναι καλο η δεν πηρα το σωστο για τα μαλλια μου.

ούτε εμένα μ αρεσε το T/gel...\

fungoral και ξερο ψωμι!απλά προσοχη στην ποσοτητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgos 29

New Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Σπύρος είπε:
παντως παιδια εγω το δηλωνω κατηγορηματικα,,σε μενα και παντα για μενα λεω το provillus δουλεψε μια χαρα..δυο μηνες που το χρησιμοποιω δε πεφτει ουτε τριχα και γεμισε η κορυφη σε συνδυασμο με Crinagen,nizoral,tricomin.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

με crinagen,tricomin & nizoral(εναλλαγή του big 3) και θες να μου πεις ότι βοήθησε το provillus... ???
ρε 'συ giorgos 29...ΉΜΑΡΤΟΝ ΡΕ 'ΣΥ,ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

εντάξει,
ας σοβαρευτούμε,
γιατί τα διαβάζουν και άνθρωποι που θα αρχίσουν καμιά μονο-θεραπεία με provillus και θα κλαίνε τα λεφτά τους και τον χρόνο που ξόδεψαν...
άσε τι θα σκεφτούν για το forum...
 

giorgos 29

New Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Σπύρος είπε:
με crinagen,tricomin & nizoral(εναλλαγή του big 3) και θες να μου πεις ότι βοήθησε το provillus... ???
ρε 'συ giorgos 29...ΉΜΑΡΤΟΝ ΡΕ 'ΣΥ,ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

εντάξει,
ας σοβαρευτούμε,
γιατί τα διαβάζουν και άνθρωποι που θα αρχίσουν καμιά μονο-θεραπεία με provillus και θα κλαίνε τα λεφτά τους και τον χρόνο που ξόδεψαν...
άσε τι θα σκεφτούν για το forum...
ενταξει ρε παιδια τι να πω μπορει να ειναι το big 3 παντως ειδα θεαματικα αποτελεσματα σε μια μικρη αραιωση που ειχα στη κορυφη
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

η κορυφη ειναι απο τα ευκολα σημεια δυστυχως ομως δεν εχουμε τα ιδια αποτελεσματα οσο αφορα το χρονικο διαστημα με το μπροστα μερος
 

Death Valley

New Member
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

Τα καλυτερα σαμπουαν για την τριχοπτωση (συμφωνα με δερματολογους)-Τα περισσοτερα κυκλοφορουν και στα φαρμακεια της γειτονια σας


Ducray Anaphase Shampoο
Kerastase Specifique Bain Prevention
Klorane Shampoo with Quinine
L'Oreal Serie Expert Density Advanced Shampoo
LEONOR GREYL Huile germe
Phyto TRICHOVITAL® Shampoo
PHYTOCYANE SHAMPOO
Phytodensium Anti-Aging SHAMPOO
PHYTORHUM SHAMPOO
Rene Furterer Forticea Stimulating Shampoo
Rogaine® Progaine 2-in1 Shampoo
Rogaine® Progaine Volumizing Shampoo
Vichy Dercos Patented Energizing Shampoo with Aminexil
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

δεν είσαι δερματολόγος-το ξέχασες;
βρες κάπου αλλού να σπρώξεις την πραμάτεια σου... ::) ::)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Καθημερινο σαμπουαν

μερικα ειναι καλουτσικα αλλα ξερεις τι ρε death τα σαμπουαν δεν κανουν ρε παλικαρι μου σοβαρη δουλεια στην τριχοπτωση οποιος ασχολειτε με σαμπουαν και περιμενει να δει αποτελεσμα ειναι γελασμενος
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα