ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιε θυμήσου το αυτό που θα σου γράψω τώρα .Θα κάνει ένα μπαμ και θα βελτιωθεί μέσα στους επόμενους 2-3 μήνες και μετά θα βελτιωθεί και στην λεπτομέρεια .Δεν πάει κάτι άσχημα .Βλέπω και τις εικόνες από τη δίκη μου μμ μήνα με το μήνα και συγκρίνω
Αν δε φτάσω στο 8μηνο δεν θα κρίνω.
Η αμφιβολία μου ήταν στη σύγκριση με το πεντάμηνο του Cvial.
Από την άλλη όμως έχω να αντιμετωπίσω και το δύστροπο χαρακτήρα μου (πάντα κάτι θα φταίει) οπότε...
Σε γενικές γραμμές πάντως είμαι ευχαριστημένος
 

giannis1991

Well-Known Member
Ιουλιε πας πολυ καλα και επειδή είδα και το νημα του @CVIAL δες τι διαφορά έκανε ο 5ος με τον 6ο μήνα και έπειτα...Δες επίσης ότι όταν τα έχεις κάτω ή στο πλαι δείχνουν καλυτερα απο όταν τα έχεις σηκωμένα πανω γιατί όταν είναι σηκωμένα από πισω περναει το φως καθώς δεν έχουν οπισθοφυλακή!! Το ίδιο είχα δει και με τον cvial αλλά όταν έκανε την 2η η πισω ζώνη σκοτεινιασε και την μπροστά!
Ληπτρια να φανταστώ δεν έχεις κουρεψει καθόλου ε? Μινοξ βάζεις κανονικά από την 15η μέρα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

sp75

Active Member
Μια χαρά πάει Ιούλιε, μείνε συνεπής στο πλάνο σου. Σε εσένα φαίνεται πεντακάθαρα το αποτέλεσμα, το οποίο είναι πολύ δυνατό για 5 μήνες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ιουλιε πας πολυ καλα και επειδή είδα και το νημα του @CVIAL δες τι διαφορά έκανε ο 5ος με τον 6ο μήνα και έπειτα...Δες επίσης ότι όταν τα έχεις κάτω ή στο πλαι δείχνουν καλυτερα απο όταν τα έχεις σηκωμένα πανω γιατί όταν είναι σηκωμένα από πισω περναει το φως καθώς δεν έχουν οπισθοφυλακή!! Το ίδιο είχα δει και με τον cvial αλλά όταν έκανε την 2η η πισω ζώνη σκοτεινιασε και την μπροστά!
Ληπτρια να φανταστώ δεν έχεις κουρεψει καθόλου ε? Μινοξ βάζεις κανονικά από την 15η μέρα?

Αυτή είναι η πραγματικότητα. Όταν μιλάμε για κρανίου τόπος, η πρώτη μμ θέτει τις βάσεις για να πατήσουν οι επόμενες. Στην πρώτη το μόνο ζητούμενο είναι να υπάρξει υψηλή φύτρωση.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιε πας πολυ καλα και επειδή είδα και το νημα του @CVIAL δες τι διαφορά έκανε ο 5ος με τον 6ο μήνα και έπειτα...Δες επίσης ότι όταν τα έχεις κάτω ή στο πλαι δείχνουν καλυτερα απο όταν τα έχεις σηκωμένα πανω γιατί όταν είναι σηκωμένα από πισω περναει το φως καθώς δεν έχουν οπισθοφυλακή!! Το ίδιο είχα δει και με τον cvial αλλά όταν έκανε την 2η η πισω ζώνη σκοτεινιασε και την μπροστά!
Ληπτρια να φανταστώ δεν έχεις κουρεψει καθόλου ε? Μινοξ βάζεις κανονικά από την 15η μέρα?
Συμφωνώ!
Όντως δεν υπάρχει καμία υποστήριξη από πιο πίσω, ωστόσο η διαφορά στο πρωσοπό μου είναι σημαντική.
Μινοξιδίλη χρησιμοποιώ από τον περασμένο Απρίλιο αλλά έχω σταματήσει εδώ και λίγες μέρες.
Το χνούδι στο crown είναι ενισχυμένο μεν, αλλά νομίζω πως έχω τα γνωστά κουρασμένα μάτια (δεν και σίγουρος).
Έχω κουρευτεί πολλές φορές από την επέμβαση, αλλά μεγαλώνουν γρήγορα λόγω των βιταμινών υποθέτω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό που θα δεις σαν διαφορά είναι η εικόνα από εμπρός (που είναι και η πιο σημαντική). Πανοραμικές κλπ δεν έχουν νόημα σε αυτή την φάση ως προς την κάλυψη.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Μια χαρά πάει Ιούλιε, μείνε συνεπής στο πλάνο σου. Σε εσένα φαίνεται πεντακάθαρα το αποτέλεσμα, το οποίο είναι πολύ δυνατό για 5 μήνες.
Συνεπέστατος φίλε SP!!!
Αδημονώ!
Ίσως για πρώτη φορά στη ζωή μου αισθάνομαι τόσο ανυπόμονος.
Εσύ φαίνεται να ξεμπερδεύεις γρήγορα γρήγορα!
Τι σκέφτεσαι για το μέλλον;
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Αυτό που θα δεις σαν διαφορά είναι η εικόνα από εμπρός (που είναι και η πιο σημαντική). Πανοραμικές κλπ δεν έχουν νόημα σε αυτή την φάση ως προς την κάλυψη.
Ασφαλώς!!!
Δεν κάθομαι να ασχολούμαι με τους διπλούς καθρέφτες.
Όπως είπες και πιο πάνω το πείραμα πέτυχε οπότε προχωράμε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
Συνεπέστατος φίλε SP!!!
Αδημονώ!
Ίσως για πρώτη φορά στη ζωή μου αισθάνομαι τόσο ανυπόμονος.
Εσύ φαίνεται να ξεμπερδεύεις γρήγορα γρήγορα!
Τι σκέφτεσαι για το μέλλον;
Εγώ είμαι υπομονετικός όσο γίνεται. Σκέφτομαι να μείνω συνεπής στο πλάνο, 2η σε κανα χρόνο για crown και touch ups
 

vlafo

Well-Known Member
Ιούλιε
Μέχρι τώρα πας αρκετά καλά,έχεις ακόμα 1μηνα δυνατό,και μέχρι το 8μηνο θα ξέρεις πλέον.
Χαίρομαι για σένα και ήδη έχεις αλλάξει.
Ο δρόμος σου είναι μακρύς αλλά έκανες το πρώτο βήμα.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε
Μέχρι τώρα πας αρκετά καλά,έχεις ακόμα 1μηνα δυνατό,και μέχρι το 8μηνο θα ξέρεις πλέον.
Χαίρομαι για σένα και ήδη έχεις αλλάξει.
Ο δρόμος σου είναι μακρύς αλλά έκανες το πρώτο βήμα.
Ευχαριστώ ρε Vlafo!
Έχω αλλάξει όντως.
Το Σαββατοκύριακο όμως λέω να ρίξω μία βόμβα...:eek:
 

Georgie

Well-Known Member
Μόλις είδα τις φωτό όταν άνοιξες το νήμα .
Μεγάλη αλλαγή φίλε, μπράβο χαίρομαι για εσένα .
Με δεδομένο ότι η φυτρωση και το texture είναι σε φάση εξέλιξης θα γίνεται όλο και καλύτερο .
Good luck
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Φωτογραφίες 6μηνου.
Έχω ήλιο, συννεφιά, κολακευτικές, λιγότερο κολακευτικές ...
Αν όλα πάνε κατ' ευχήν, έχω ακόμη τουλάχιστον ένα 30% κάλυψης, επομένως κάτι πάει να γίνει!
20220319_193644.png
20220316_161638.png
20220319_180540.png
20220319_184953.png
20220319_181728.png
20220316_162748.png
20220316_162205.png
20220319_182406.png
20220319_183748.png
 
Μπλουζα