ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Είναι αντιφατικό το πως το μαύρισμα στο κεφάλι δίνει φως στην διάθεση.
Φαντάσου τι τεράστια αλλαγή θα παίξει όταν μαυρίζει έτσι κ παραπάνω σε συνθήκες που έβαλες απο κάτω.
Σε βλεπω αξύριστο look και biker jacket, αλητεία με την καλή έννοια.
Δε θα μαυρίσει!
Αντίθετα από τα παιδιά του κόρακα (καραφλοκόραξ γαρ) όσο πάω και ασπρίζω :p :p :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
Ιούλιε φίλε μια χαρά φαίνεσαι. Δυνατή πρόοδος για 4ο, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για τη συνέχεια.
Σχετικά με τα περί ασπρίσματος/μαυρίσματος, είναι υποκειμενικό, προσωπικά δεν με πειράζει
 

oreo

Well-Known Member
Δε θα μαυρίσει!
Αντίθετα από τα παιδιά του κόρακα (καραφλοκόραξ γαρ) όσο πάω και ασπρίζω :p :p :p
Άφησα και εγώ τα γένια μετά απο τριετία και άσπρισαν λαιμό πηγούνι κατα 40 % , σοκ και ξύρισμα για να επανέλθω στην ουτοπία.
Το χρώμα είναι το εύκολο part όταν με το καλό τελειώσεις.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε φίλε μια χαρά φαίνεσαι. Δυνατή πρόοδος για 4ο, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για τη συνέχεια.
Σχετικά με τα περί ασπρίσματος/μαυρίσματος, είναι υποκειμενικό, προσωπικά δεν με πειράζει
Φίλε sp75 ευχαριστώ και ελπίζω να σου ανταποδώσουμε τα κολακευτικά σχόλια προσεχώς!

Που λες, μέχρι τώρα έλεγα ας είχα μαλλιά και ας ήταν και κάτασπρα, αλλά με βλέπω να το παίρνω πίσω. Δε μου κάθεται καλά το salt.
 

platanos

Well-Known Member
Φίλε sp75 ευχαριστώ και ελπίζω να σου ανταποδώσουμε τα κολακευτικά σχόλια προσεχώς!

Που λες, μέχρι τώρα έλεγα ας είχα μαλλιά και ας ήταν και κάτασπρα, αλλά με βλέπω να το παίρνω πίσω. Δε μου κάθεται καλά το salt.
Θα το σπάσεις και με λίγο pepper και θα σαι κομπλέ! ;)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το βάψιμο γενικά στον άντρα οι γυναίκες το μυρίζουν από χιλιόμετρα μακριά όσο και τέλειο να ναι ... Πόσες φορές η δικιά μου μου λέει αυτός τα βάφει και όσο και να το παρατηρώ δυσκολεύομαι να το κτλ ... Όπως και γυναίκες από την δουλειά μου λένε για συναδέλφους που τόσα χρόνια εγώ δεν το πήρα χαμπάρι ..... Είναι ένα κομμάτι που είναι εξοικειωμένες σε σχέση με την μμ που δεν συμβαίνει το ίδιο
 

platanos

Well-Known Member
Το βάψιμο γενικά στον άντρα οι γυναίκες το μυρίζουν από χιλιόμετρα μακριά όσο και τέλειο να ναι ... Πόσες φορές η δικιά μου μου λέει αυτός τα βάφει και όσο και να το παρατηρώ δυσκολεύομαι να το κτλ ... Όπως και γυναίκες από την δουλειά μου λένε για συναδέλφους που τόσα χρόνια εγώ δεν το πήρα χαμπάρι ..... Είναι ένα κομμάτι που είναι εξοικειωμένες σε σχέση με την μμ που δεν συμβαίνει το ίδιο
Ισχύει αυτό που λες γιατί παίζουν "εντός έδρας" :D
 

vlafo

Well-Known Member
Ιούλιε ξεκινάς σιγά σιγά.
Άσε τα βαψίματα και κοίτα να γεμίσεις με άσπρα ωραία μαλλιά.
Θα δείχνουν και πιο πυκνά.
Περίμενε λίγο και θα δεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Mizerix

Active Member
Ξεκίνησες δυνατά Ιούλιε, μπράβο! Υπομονή τώρα και στο τέλος της διαδρομής θα αλλάξει οριστικά η ψυχολογία σου όταν κοιτάς τον καθρέφτη! ;)
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Σας ευχαριστώ όλους για τα σχολιά σας!
@Asterix ;) έχει ήδη αλλάξει η ψυχολογία μου, προσδοκώντας βέβαια και τη συνέχεια.
Ανυπομονώ για τη δεύτερη επέμβαση, διότι μέχρι τότε το μόνο που θα μου λείπει είναι ο καφέ μανδύας με το σχοινί στη μέση:D:D:D
Πάντως αισθάνομαι να απαλλάσσομε σιγά σιγά απο το σύνδρομο του ασανσέρ,της τζαμαρίας και όλων των συναφών συνδρομών!
 

kharmacoma

Well-Known Member
Τι μου θύμισες, ειχα να κοιταχτω σε καθρέφτη ασανσέρ 15 χρόνια. Και το μαρτύριο μου η καρέκλα του κομμωτηρίου που ο καθρέπτης ήταν απέναντι και όσο μαλλί είχα, βρεγμένο. Καλή επιτυχία Ιούλιε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Τι μου θύμισες, ειχα να κοιταχτω σε καθρέφτη ασανσέρ 15 χρόνια. Και το μαρτύριο μου η καρέκλα του κομμωτηρίου που ο καθρέπτης ήταν απέναντι και όσο μαλλί είχα βρεγμένο. Καλή επιτυχία Ιούλιε!
Ε ναι ρε γαμωτο! Οι άλλοι να στέκονται,να κορδώνονται, να"σιάχνονται"κ' εμείς να κοιτάμε την πόρτα; εεεε!
 

crossfire

Well-Known Member
Πάντως αισθάνομαι να απαλλάσσομε σιγά σιγά απο το σύνδρομο του ασανσέρ,της τζαμαρίας και όλων των συναφών συνδρομών!

Μεγαλο κόμπλεξ η τζαμαρια......χειρότερα και απο καθρέφτη.
 

veg

Active Member
ηδη υπαρχει διαφορα , παρολο που δεν εχει γινει ακομα το 'μπαμ ' απο φαλακρος ,εχει περασει ο φιλος στο 'χανω τα μαλλια μου /εχω αραια μαλλια ' οποτε απο εδω και περα θα ανεβαινει επιπεδα . Επισης φαινεται πολυ φυσικη /ωριμη hairline .Γενικα ηδη το 'πλαισιο ' που δημιουργει το 'μαυρισμα ' στο προσωπο ειναι ηδη μια μεγαλη βελτιωση εικονας .
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
To crown εις τη νιοστή...
Ήθελα να 'ξερα ποιος είχε τη φοβερή ιδέα για αυτές τις καμπίνες :mad: :mad::mad:
IMG_20220205_150526~2.jpg
IMG_20220205_150223~2.jpg
IMG_20220205_150254.jpg
IMG_20220205_150200~2.jpg
 
Μπλουζα