Θεραπεία PRP κατα της τριχοπτωσης σε κλινικη Β*** Κ***

Scott001

New Member
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το αντίστοιχο χάπι του propecia που μπορώ να παρω(συγκεκριμένα το όνομα για να παω να το αγορασω) γιατι μετά τις παρενέργειες ο δερματολογος μου (που κοιμαται ορθιος) με αφησε μονο με το regaine foam κ παρατήρησα (όντως τα propecia εκαναν δουλεια,αλλα σε φτανει στα ορια καταθλιψης) ι τριχα παλι λεπτυνε κ πεφτουν αρκετα!!βοηθεια guys!!sosss
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Scott001 είπε:
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το αντίστοιχο χάπι του propecia που μπορώ να παρω(συγκεκριμένα το όνομα για να παω να το αγορασω) γιατι μετά τις παρενέργειες ο δερματολογος μου (που κοιμαται ορθιος) με αφησε μονο με το regaine foam κ παρατήρησα (όντως τα propecia εκαναν δουλεια,αλλα σε φτανει στα ορια καταθλιψης) ι τριχα παλι λεπτυνε κ πεφτουν αρκετα!!βοηθεια guys!!sosss

φιλε μου προσκαρ(proscar)λεγετε αλλα ειναι 5mg και θα πρεπει να το κοψεις σε 5 ισα μερη για να ειναι το καθε κομματι απο 1mg και το παιρνεις απο το φαρμακειο χωρις συνταγη.
 

Scott001

New Member
Ευχαριστω για την απαντηση σου! αλλα το proscar ειναι ιδιο με το propecia απλα το ενα ειναι 5mg και το αλλο 1mg εχει ακριβως τις ιδιες παρενεργειες!!
Δεν υπάρχει καποιο αλλο??
 
Μπλουζα