Θεραπεία PRP κατα της τριχοπτωσης σε κλινικη Β*** Κ***

Scott001

New Member
Ετοιμάζομαι να κάνω την ανάλογη θέραπεια PRP στην γνωστή κλινίκη Β***Κ***('εβαλα τα αρχικά ελπίζω να καταλαβατε), την Τρίτη!

Είδα σήμερα εδώ στο forum κάποιες απόψεις! Σας παρακαλώ παραπεμψτε με σε αναλογη συζητησεις με λινκ! κ όσοι το έχετε κάνει πείτε τις απόψεις σας!!
Ειναι αρκέτα σημαντικο γιατι έχω κλέισει ράντεβου την Τρίτη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
γτ δεν πας στα μπουζουκια με αυτά τα λεφτα? γτ δεν τα καις καλύτερα?
εγω αρχικά έχω επιφυλάξεις με το πρπ γενικότερα αλλα άμα είναι να το κανεις και σε αυτην την κλινική ε τότε η λαμογιά είναι σίγουρη. ρε υπάρχουνε ακόμα Έλληνες που πάνε στην συγκεκριμένη ετιαρία? δλδ πότε θα κλείσει?αντέχει η άτιμη :p
 

tasos33

Well-Known Member
φαε τα λεφτα σε που...νες, στα μπουζουκια,κρατα να πας στην μυκονο,στην παρο η στην ναξο,στη κρητη στη σκιαθο, βαλε ενα αλλο ηχοσυστημα στο αμαξι,αλλαξε ζαντολαστιχα,κανε σπα και κουρα ομορφιας,δωστα σε ενα αστεγο,σε μια φτωχη οικογενεια,βαλτα στο τζακι να ζεσταθεις,αλλα προσθεου μην τα δωσεις σε αυτους,σου ομιλει ενας καμμενος...αυτα,κλαιω πολλα λεφτα που εχω δωσει εκει αλλα αυτα του prp αδερφε μου εχουν κατσει στο λαιμο,σκεφτομαι το χιλιαρικο και κλαιω με μαυρο δακρυυυυυυυυυυυυυυ τρια χρονια τωρα,μπορει να εισαι ψυχολογικα ασχημα,να εισαι σε απογνωση λογω τριχοπτωσης αλλα μακριιιιιιιιιιιιιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,,εδω θα βρεις παμφηνες λυσεις και πολυ πιο αποδοτικες απο τησ μπε.... κορ....
 
tasos33 είπε:
φαε τα λεφτα σε που...νες, στα μπουζουκια,κρατα να πας στην μυκονο,στην παρο η στην ναξο,στη κρητη στη σκιαθο, βαλε ενα αλλο ηχοσυστημα στο αμαξι,αλλαξε ζαντολαστιχα,κανε σπα και κουρα ομορφιας,δωστα σε ενα αστεγο,σε μια φτωχη οικογενεια,βαλτα στο τζακι να ζεσταθεις,αλλα προσθεου μην τα δωσεις σε αυτους,σου ομιλει ενας καμμενος...αυτα,κλαιω πολλα λεφτα που εχω δωσει εκει αλλα αυτα του prp αδερφε μου εχουν κατσει στο λαιμο,σκεφτομαι το χιλιαρικο και κλαιω με μαυρο δακρυυυυυυυυυυυυυυ τρια χρονια τωρα,μπορει να εισαι ψυχολογικα ασχημα,να εισαι σε απογνωση λογω τριχοπτωσης αλλα μακριιιιιιιιιιιιιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,,εδω θα βρεις παμφηνες λυσεις και πολυ πιο αποδοτικες απο τησ μπε.... κορ....

+ 1.000 απο μένα
 

Stripar

Established Member
tasos33 είπε:
φαε τα λεφτα σε που...νες, στα μπουζουκια,κρατα να πας στην μυκονο,στην παρο η στην ναξο,στη κρητη στη σκιαθο, βαλε ενα αλλο ηχοσυστημα στο αμαξι,αλλαξε ζαντολαστιχα,κανε σπα και κουρα ομορφιας,δωστα σε ενα αστεγο,σε μια φτωχη οικογενεια,βαλτα στο τζακι να ζεσταθεις,αλλα προσθεου μην τα δωσεις σε αυτους,σου ομιλει ενας καμμενος...αυτα,κλαιω πολλα λεφτα που εχω δωσει εκει αλλα αυτα του prp αδερφε μου εχουν κατσει στο λαιμο,σκεφτομαι το χιλιαρικο και κλαιω με μαυρο δακρυυυυυυυυυυυυυυ τρια χρονια τωρα,μπορει να εισαι ψυχολογικα ασχημα,να εισαι σε απογνωση λογω τριχοπτωσης αλλα μακριιιιιιιιιιιιιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,,εδω θα βρεις παμφηνες λυσεις και πολυ πιο αποδοτικες απο τησ μπε.... κορ....
Και απο εμένα +100000000
 

Scott001

New Member
paidia emena den mou eipan pws tha vgalw kainouria mallia!alla pws to prp einai mia methodos pou tha epivradunei ti guransh tou dermatos ths kefalis!k epeita me farmaka pou tha mou parexoun tha stamatisei i trixoptwsh!!...

Mexri stigmis eperna propecia + regaine foam! tin gnwsth therapia!!fantazomai oloi thn gnwrizetai!Den mporw na pw eida tin trixoptwsh na stamataei kapws!alla oi parenergeies tou propecia einai varies!Den to pisteua! oti htan apo auto!alla apo tin stigmi pou to stamathsa zwntanepsa!

i diathesi mou htan sta patwmata,i sexoualikh mou epithumia epishs,koimomoun sxedon meshmeri vradu ktl logw xalia diathesis pou me eftase k se katathlipsi!...k otan i mhtera mou anhsuxise gt me evlepe kathe mera na vouliazw!! ta stamatisa!!..an diavaste oi parenergeies einai polles k oles perilamvanoun sexoualikh diathesi k stusi!!k epeishs shmeiwsh katw katw sto fulladio grafei pws exei prokelesei oiktra provlimata se ena pososto 20%

Osoi apo sas to ekanan eidan tin trixoptwsh na min stamata!gt pleon to exw parei apofash nea mallia xwris metamosxeusi den vgainoun!epeidh exw mallia akomh k eimai sxetika mikros thelw na krathsw auto pou exw!!Pane se auto mou lete pws i trixoptwsh tha sunexistei????

i timh einai prp 800,+50 therapeia xhrothtas+250 farmaka foitika ana 3 mhnes!! perimenw tis gnwmes gt einai arketa shmantiko!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Scott001 είπε:
paidia emena den mou eipan pws tha vgalw kainouria mallia!alla pws to prp einai mia methodos pou tha epivradunei ti guransh tou dermatos ths kefalis!k epeita me farmaka pou tha mou parexoun tha stamatisei i trixoptwsh!!...

Mexri stigmis eperna propecia + regaine foam! tin gnwsth therapia!!fantazomai oloi thn gnwrizetai!Den mporw na pw eida tin trixoptwsh na stamataei kapws!alla oi parenergeies tou propecia einai varies!Den to pisteua! oti htan apo auto!alla apo tin stigmi pou to stamathsa zwntanepsa!

i diathesi mou htan sta patwmata,i sexoualikh mou epithumia epishs,koimomoun sxedon meshmeri vradu ktl logw xalia diathesis pou me eftase k se katathlipsi!...k otan i mhtera mou anhsuxise gt me evlepe kathe mera na vouliazw!! ta stamatisa!!..an diavaste oi parenergeies einai polles k oles perilamvanoun sexoualikh diathesi k stusi!!k epeishs shmeiwsh katw katw sto fulladio grafei pws exei prokelesei oiktra provlimata se ena pososto 20%

Osoi apo sas to ekanan eidan tin trixoptwsh na min stamata!gt pleon to exw parei apofash nea mallia xwris metamosxeusi den vgainoun!epeidh exw mallia akomh k eimai sxetika mikros thelw na krathsw auto pou exw!!Pane se auto mou lete pws i trixoptwsh tha sunexistei????

i timh einai prp 800,+50 therapeia xhrothtas+250 farmaka foitika ana 3 mhnes!! perimenw tis gnwmes gt einai arketa shmantiko!!

γραφε με ελληνικους χαρακτηρες.
μπορεις να γραψεις εδω http://www.hairlossgr.com/greeklish2greek/
και στα βγαζει σε ελληνικα,κανεις το μηνυμα αντιγραφη και επικοληση.
μεινε μακρια απο το prp και απο μενα,δεν εχει δειξει αξιολογα πραγματα.
δες εδω για αντικαταστατη της φινας χωρις παρενεργειες και με τα ιδια αποτελεσματα http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8983.html
 

tasos33

Well-Known Member
αδερφε τα εχω κανει και εγω εκει τα ιδια ακριβως με φυτικες λοσιον των 90ευρω και παπαριες τουμπανο,σου ειπαμε οτι δεν θα δεισ τιποτα που να αξιζει τα λεφτα που θα δωσεις,ειναι απλα τα πραματα,εμενα δεν μου τα ειπε κανεις καποτε και τους εσκασα 10000 χιλιαρικα και τωρα την βγαζω με τοπικ,τι ωραια να εχεις δωσει 10000 χιλιαρικα και να την βγαζεις με τοπικ,ειναι σαν εχεισ παει στο καλυτερο μπορντελο να εχεισ προπληρωσει ενα ματσο φραγκα και αντι να πηδασ να βλεπεισ τισ γκομενες και να την παιζεισ,,,,,τοσο απλα,να σε προστατεψουμε θελουμε,αν εσυ τα εχεισ πολλα και δεν σε ενδιαφεριει σκαστα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Πολλά λεφτά για μια ανούσια θεραπεία. Φύλαξε τα να αγοράζεις μόνο τα φάρμακα και κανε κάβα για μμ σε 5 χρόνια.
 
Όχι φίλε prp απλά πεταμένα λεφτά. Μπράβο (?) όμως σε όποιους τα βγάζουν τόσο εύκολα προσφέροντας τέτοιου είδους "βοηθήματα" τύπου prp.
Και το άσχημο πάντα θα υπάρχει κόσμος που θα τσιμπάει...
Βέβαια και το να τη πατήσει κανείς και αυτό είναι μέσα στη διαδικασία της μάθησης και της απόκτησης εμπειρίας...
 

Scott001

New Member
ευχαριστώ πολύ παιδιά για της απόψεις σας!! πργματικά ήταν ότι χειαζόμουν!!πάνω στη στεναχώρια μου μόλις μου το είπαν,κ μου κάνανε την εξέταση είπα ευτυχώς Θεε μου θα κρατήσω τουλάχιστον τα μαλλιά μου!γιατί είμαι αρκετά μικρός και οι γονείς μου δεν έχουν τριχόπτωση κ μου ήρθε κεραμίδα δεν το περίμενα!Επίσης η θεραπεία με τα propecia έχει αρκετές παρενέργειες ο γιατρός μου δεν πολύ ενδιαφέρεται όπως εμένα με ρίχνει κάθε μέρα που κοιτάζομαι στο καθρέφτη δεν ήξερα τη άλλο να κάνω!

τώρα μου τα έκοψε τα propecia κ έχω μόνο το regaine foam κ ένα σαμπουάν! γνωρίζει κάποιος η από εμπειρία έναν καλό γιατρό που να ξέρει κ να έχει αποτέλεσμα θεσσαλονικη??αν θέλετε στείλτε μου pm
 

sadboy

New Member
φιλε εγω εχασα 2 χιλιαρικα σε αυτο το prp με 0 αποτελεσμα και χωρις να εχω επιθετική τριχόπτωση. 2 άλλα παλικάρια που κάναμε μαζί και κρατήσαμε επαφή και αυτοί κανενα αποτελεσμα και σταμάτησαν και αυτοί. Νομίζω κιόλας ότι το prp δεν φτιάχτηκε καν για τριχόπτωση αλλά για καλύτερη επιδερμίδα ή κάτι τέτοιο. Επίσης αν προσέξεις οι περισσότεροι γιατροί του εξωτερικού δεν το εγκρίνουν καν για τριχόπτωση, μόνο εδώ τα δικά μας τα ξεφτέρια που τους εχουν πέσει οι δουλειές λόγω κρίσης. Αφού έχουν μειωθεί οι μεταμοσχεύσεις, τα παίρνουν από τον κόσμο με prp και φυτικές κρέμες...
 

Scott001

New Member
παιδια ετσι ειναι τα μαλλια μου σημερα γιαυτο σκεφτομουν το prp. Ειναι μετα το λουσιμο οποτε ισως να ειναι κ παραπλανητικες!
 

Συνημμένα

  • πάνω.JPG
    πάνω.JPG
    105.8 KB · Προβολές: 228
  • πίσω.JPG
    πίσω.JPG
    94.9 KB · Προβολές: 206
  • μπροστά.JPG
    μπροστά.JPG
    87.9 KB · Προβολές: 212

sadboy

New Member
\
Scott001 είπε:
i timh einai prp 800,+50 therapeia xhrothtas+250 farmaka foitika ana 3 mhnes!! perimenw tis gnwmes gt einai arketa shmantiko!!

πάλι καλά. βλέπω τις έχουν ρίξει και άλλο τις τιμές σε σχέση με το 2012. Φαίνεται έχουν πέσει οι δουλειές. Τα φιτικά εμένα μου είχαν πει ότι είναι δική τους πατέντα, για αυτό και δεν κυκλοφορουν αλλού και είναι τόσο ακριβά. Φυσικά δεν μου ελάφρυναν καθόλου την τριχόπτωση, μόνο το πορτοφόλι μου.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Είπαμε και χωνέψτε το, για επιθετική ΑΑ μόνο φίνα ντούτα και μινόξ, για πιο Light περιπτώσεις Ω3 ίσως μαζι με τα μαγικά κοκτέιλ του κάπα, όλα τα άλλα για να λέμε και να κλαίμε.
 

athenian

Well-Known Member
Κράτα τα λεφτά σου φίλε και κάνε μελλοντικά μια μεταμόσχευση αν θες. Τα φάρμακα αφού σε ενοχλούν παράτησε τα. Δεν έχεις και τρελό πρόβλημα τριχόπτωσης, τουλάχιστον τώρα.
 
Μπλουζα