Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε ευχαριστώ για τις απόψεις σου και την συνεχή σου παρουσία και προσφορά αυτά τα 11 χρόνια στην κοινότητα. Έχω άλλη αντίληψη για τον τρόπο συντονισμού, προτιμώ να μην παράγονται συστηματικά και με ένταση σκουπίδια αντί να βάζω περισσότερους "καθαριστές". Καμμία παρουσίαση δεν έχει διακοπεί λόγω permanent ban του νηματοθέτη όλα αυτά τα χρόνια, είναι θέμα αρχής και προς το συμφέρον του φόρουμ, το έχω γράψει επαναλλειμένα και το έχω εφαρμόσει χωρίς εξαιρέσεις. Οι θεωρίες συνομωσίας που ακούστηκαν από όλους στο νήμα του Αερατου δεν είναι παρά σκουπίδια και ως τέτοια θα διαχειριστούν. Αν προσβλήθηκες προσωπικά (δηλαδή το εγώ του "nickname" σου) με το ban καλά κάνεις και σταματάς. Είναι ωφέλιμο για όλους. Οι κοινότητες λειτουργούν με το εμείς και όχι με το εγώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

obi one

Active Member
Η τριτη αυτη εκδοχη θα ισχυε αν δεν ειχες αντιληφθει τι ακριβως κανει το συγκεκριμενο μελος επι σελιδες
Δεν νομιζω ομως να μην το εχεις αντιληφθει.Μεχρι και συνοπτικο post του τι εχει γραψει εχω κανει.

Απο εκει και περα δεν μπορει να αποτελει δικο μου προβλημα η ελλειψη χρονου ενος διαχειριστη/συντονιστη.
Σιγουρα ομως αποτελει προβλημα και για το φορουμ και για τον διαχειριστη.Και φυσικα υπαρχουν και απλες λυσεις.

Οταν ενας διαχειριστης δεν εχει τον χρονο να κανει moderation σε θεματα συμπεριφορων τοτε οριζει συντονιστες που εχουν χρονο να το κανουν.
Δεν γινεται η δικη σου επιλογη να τα κανεις ολα μονος και κατ ομολογια σου ελλιπως αφου δεν εχεις χρονο να επιφερει σε εμενα ποινη επειδη καποιος με εχει απκαλεσει με δεκαδες προσβλητικα επιθετα
Η και καλα Σολομωντια λυση του "παρτε ολοι ενα μπαν για αχρηστο περιεχομενο" ειναι τελειως λαθος ειδικα απο την στιγμη που δημιουργηθηκε νημα για αχρηστο περιεχομενο.

Επιμενω λοιπον στην δικη μου εκδοχη.Στον βωμο της παρουσιασης της μεταμοσχευσης του χαιρει ασυλιας.
Και η επιλογη αυτη ειναι ξεκαθαρα δικη σου.


Το οτι εχεις προσφερει τα μεγιστα σε θεματα μεταμοσχευσεων ειναι κατι που πιστευω αναγνωριζουν οι παντες,φυσικα και εγω.Αλλο ομως αυτο και αλλο η ασκηση του συντονισμου.
Και σε αυτην θεωρω οτι εχεις παρει τον λαθος δρομο.Το γενικο ban ηταν δειγμα αυταρχισμου..
Και με βαση τα παραπανω αποφασισα να σταματησω την παρουσια μου στο φορουμ μετα απο 11 χρονια και γιατι με προσεβαλες προσωπικα με το ban αλλα και γιατι ειναι ξεκαθαρη η λαθος πορεια που εχει παρει το φορουμ.

Καλη συνεχεια στο φορουμ παρεα με συμπεριφορες τυπου aeratos.
Η παρουσιαση της μεταμοσχευσης του uber alles.
Νομίζω ότι αν βγείτε για μια ρετσίνα μαζί, θα διαπιστώσετε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να μαλωνετε κ ότι στην τελική όλοι εδώ μέσα ασχολούμαστε με τρίχες ενώ ο κόσμος έξω στην κυριολεξία φλέγεται...Από τα γραπτά σας θεωρώ ότι είστε κ οι δύο γνωστες του θέματος κ η παρουσία σας μόνο θετική είναι για το φόρουμ..
 

aeratos28

Just aeratos
Προσπαθείτε μετά μανίας ,εσύ ,ο Χρηστάκης ,ο τα μαλλιά μου πίσω και κάποιοι άλλοι,με χαζομάρες ,να δημιουργήσετε με γελοία πράγματα φασαρία,μόνο και μόνο επειδή πηγαίναμε κόντρα στον Αναστασάκη...ψάξτε όμως τους λόγους που πηγαίναμε κόντρα ,και συγκρίνετε με τους λόγους που προσπαθειτε να δημιουργήσετε για μένα.. καναμε φασαρίες ,γτ έβαζε 5 τρίχες και προσπαθούσε να το παρουσιάσει σαν φοβερή δουλειά ,γτ σε μη καλά αποτελέσματα όπως του jacksmith και του aldo είπε πως αν κάνουν παρουσίαση θα αλλάξουν οι μεταξύ τους σχέσεις ,και στον aldo του έλεγε τρόπους να μην συνεχίσει την παρουσίαση ..επειδή λέγαμε αλήθειες λοιπόν,ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΤΠΤ,προσπαθείτε εσείς τώρα να κάνετε το ίδιο ,ΜΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΜΩΣ..δεν σας είδα ρε μάγκες να επιμένετε να μάθετε την αλήθεια για αυτά που κατηγόρησαν το γιατρό..γτ? Το πρόβλημα σας είναι μόνο το πότε πήγα εγώ να κάνω την επέμβαση?? Γτ κάτι τέτοιες χαζομάρες ψάχνετε να βρειτε..γι'αυτό και τα είπε ο cvial σκουπίδια..
Με τις τιμές ,όταν μπήκε ο Αναστασάκης και δεν τις έλεγε γινόταν φασαρία..τις είπε λοιπόν μετά από 3-4 μηνες,και τελείωσε..και σας έπιασε ο πόνος να ρωτήσετε εμένα μόνο,κανέναν άλλον που πήγε λορετζο ,πόσο πλήρωσα..λες και δεν γνωρίζουν όλοι ότι υπάρχει προσφορά..
Και πάλι χαζή δικαιολογία να ξεκινήσετε να πείτε κάτι,γτ εδώ ,μιλάμε για προσφορά που γίνεται στο φόρουμ..όχι για κανονικές τιμές..
Όπως ποτέ δεν ερωτήθηκε ο Αναστασάκης τι προσφορά κάνει στα σώματα ασφαλείας που είχε πει..κάνεις δεν ρώτησε .
Στο κανονικό μου νήμα,επειδή είστε αυτοί που είστε,και ο ρόλος σας βρώμικος ,δεν θα ξαναγράψει κανένας..η μόνη περίπτωση που θα μπορέσετε να γράψετε ότι θέλετε,είναι να βγει ο Αναστασάκης και να απαντήσει στις κατηγορίες από aldo ,jacksmith κτλ...ΑΝ ΒΓΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΑΥΤΑ,ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΌΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ,ΤΟΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΟ ΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΜΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΓΡΑΨΕΤΕ ,ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ...
και αν απαντηθούν λοιπόν τα ερωτήματα αυτά,τότε θα σας ανεβάσω και ένα περιστατικό,με την άδεια και του γιατρού φυσικά ,από εδώ από ένα μέλος ,να μετρήσουμε grafts.....γτ φωτό δεν τον έβγαλε για το τελικό αποτέλεσμα ο γιατρός..γτ μωρέ?? Να βάλω τον Χρηστάκη,να μετρήσει..γτ αναρωτιόταν που είναι τα 1000 μοσχεύματα του vlafo...θα βάλω φωτό δίπλα δίπλα του vlafo και του μέλους που λέω ,να ψάξει να βρει ο Χρηστάκης 3000+ που λείπουν από τα 4000 grafts..
Αλλά σας θέλω όλους συμπουρμπουλους ..και επιθετικούς ..
 

jersey

Well-Known Member
και αν απαντηθούν λοιπόν τα ερωτήματα αυτά,τότε θα σας ανεβάσω και ένα περιστατικό,με την άδεια και του γιατρού φυσικά ,από εδώ από ένα μέλος ,να μετρήσουμε grafts.....γτ φωτό δεν τον έβγαλε για το τελικό αποτέλεσμα ο γιατρός..γτ μωρέ?? Να βάλω τον Χρηστάκη,να μετρήσει..γτ αναρωτιόταν που είναι τα 1000 μοσχεύματα του vlafo...θα βάλω φωτό δίπλα δίπλα του vlafo και του μέλους που λέω ,να ψάξει να βρει ο Χρηστάκης 3000+ που λείπουν από τα 4000 grafts..
Αλλά σας θέλω όλους συμπουρμπουλους ..και επιθετικούς ..
Εγώ θα έλεγα φίλε να φτιάξεις ένα νήμα στις ανεξάρτητες παρουσιάσεις της κλινικής του Αναστασάκη και να μας δείξεις αυτό το περιστατικό που λες οτι ειναι μέλους του φόρουμ όπου είχε χαμηλή φύτρωση και βγήκαν μόλις τα 1000 μοσχεύματα από τα 4000 που του έβαλε ο Αναστασάκης. Δηλαδή είχε 25% ποσοστό φύτρωσης.

Καλό ειναι να υπάρχει εκεί δημοσιευμένο για να το έχουν και υπόψιν τους όσοι σκέφτονται να κάνουν επέμβαση εκεί φιλε αεράτε. Δεν συμφωνείς ;
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ λέω να βγει να απαντήσει ο γιατρός και όλοι οι αυλοκόλακες του να πάρουν θέση για όλα αυτα,για τις κατηγορίες που εδώ και ένα χρόνο++ ,έχουν γίνει από τα μέλη aldo και jacksmith..γτ εκεί πολύ γάργαρα έχει πέσει όπως επίσης να πάρουν θέση για το περιστατικό που πήγε για repair στον Γεωργίου ,που και καλά του έβαλε 2800 grafts ,αλλά δεν έχουν μπει ούτε τα μισά,η αν έχουν μπει,έχει χάσει τα 1500. Εκεί δεν είδα ούτε ένα σχόλιο από ζιγκυ Χρήστο ταμαλλιαμουπισω κτλ κτλ..γτ ρε μάγκες?? Όλα καλά εκεί? Που είναι η αντικειμενικότητα??? ΛΟΓΩ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ,ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΈΧΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ επιτίθονται με γελοίες προφάσεις σε εμένα στον vlafo και σε όποιον τα έλεγε όλα αυτά για τον γιατρό..αλλά σύγκρινε τώρα καταστάσεις..αυτά τα περιστατικά που σου είπα ,με το πότε εγώ έκλεισα την επέμβαση και με το γτ πήγα και έκανα επέμβαση με τον λορετζο στην κλινική του Αναστασάκη...τραγικό..
Αν γίνουν αυτά λοιπόν,και διαψεύσει ο γιατρός αυτό που λέω,ότι δεν υπάρχει τέτοιο περιστατικό ,που να έχει χάσει πελάτης του τα 3000 από τα 4000 grafts που του έβαλε και διαψεύσει και ότι δεν τον εβγαλε φωτο τελικές καν,λόγω κακιστου αποτελέσματος και το μόνο που πρότεινε ήταν να του βάλει 300-400 grafts σαν δώρο((γελάω)) ,και μου ζητήσει να το ανεβάσω ,θα το κάνω . Αλλιώς δεν κάνω τπτ..
Εγώ θα έλεγα φίλε να φτιάξεις ένα νήμα στις ανεξάρτητες παρουσιάσεις της κλινικής του Αναστασάκη και να μας δείξεις αυτό το περιστατικό που λες οτι ειναι μέλους του φόρουμ όπου είχε χαμηλή φύτρωση και βγήκαν μόλις τα 1000 μοσχεύματα από τα 4000 που του έβαλε ο Αναστασάκης. Δηλαδή είχε 25% ποσοστό φύτρωσης.

Καλό ειναι να υπάρχει εκεί δημοσιευμένο για να το έχουν και υπόψιν τους όσοι σκέφτονται να κάνουν επέμβαση εκεί φιλε αεράτε. Δεν συμφωνείς ;

Δίκαιο??
 

Stratos

Well-Known Member
Φίλε αερατε με αυτά και με αυτά κάνατε σπέσιαλ διαφήμιση στο φίλο σου και πάει μπάλα το μαγαζί. Πρέπει να σε κεράσει μια μμ δώρο .
 

jersey

Well-Known Member
Εγώ λέω να βγει να απαντήσει ο γιατρός και όλοι οι αυλοκόλακες του να πάρουν θέση για όλα αυτα,για τις κατηγορίες που εδώ και ένα χρόνο++ ,έχουν γίνει από τα μέλη aldo και jacksmith..γτ εκεί πολύ γάργαρα έχει πέσει όπως επίσης να πάρουν θέση για το περιστατικό που πήγε για repair στον Γεωργίου ,που και καλά του έβαλε 2800 grafts ,αλλά δεν έχουν μπει ούτε τα μισά,η αν έχουν μπει,έχει χάσει τα 1500. Εκεί δεν είδα ούτε ένα σχόλιο από ζιγκυ Χρήστο ταμαλλιαμουπισω κτλ κτλ..γτ ρε μάγκες?? Όλα καλά εκεί? Που είναι η αντικειμενικότητα??? ΛΟΓΩ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ,ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΈΧΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ επιτίθονται με γελοίες προφάσεις σε εμένα στον vlafo και σε όποιον τα έλεγε όλα αυτά για τον γιατρό..αλλά σύγκρινε τώρα καταστάσεις..αυτά τα περιστατικά που σου είπα ,με το πότε εγώ έκλεισα την επέμβαση και με το γτ πήγα και έκανα επέμβαση με τον λορετζο στην κλινική του Αναστασάκη...τραγικό..

Δίκαιο??
Έτσι όπως το λες ειναι δίκαιο ναι. Και όντως ισχύει ότι συγκεκριμένα μέλη-υποστηρικτές του γιατρού κάνουν πως δεν βλέπουν τα σκηνικά με aldo, jacksmith και δεν τους "νοιάζει" και καλά να βγουν οι αποδείξεις στη φόρα αλλά και με το παιδί που πήγε για repair επέμβαση στον Γεωργίου μετά από 2 αποτυχημένες επεμβάσεις από τον Αν@στασ@κη. Ενώ σε άλλα νήματα που ειναι "στόχοι" του γιατρού τους, τους βλέπεις να ξεσαλώνουν και να επιτίθονται.

Επίσης μη ξεχνάς και το περιστατικό με τον baggio πιο παλιά που ειχε κάνει στριπ στον Αναστασά και ειχε αναφέρει οτι ο γιατρός του ειχε βάλει Toppik στο μαλλί και τον διαφήμιζε στο σαιτ ως πετυχημένο περιστατικό χαχαχα...Όπως και τον aldo τον ειχε βάλει στο σαιτ ως ενα απο τα πολύ καλά αποτελέσματα χαχα

Αν γίνουν αυτά λοιπόν,και διαψεύσει ο γιατρός αυτό που λέω,ότι δεν υπάρχει τέτοιο περιστατικό ,που να έχει χάσει πελάτης του τα 3000 από τα 4000 grafts που του έβαλε και διαψεύσει και ότι δεν τον εβγαλε φωτο τελικές καν,λόγω κακιστου αποτελέσματος και το μόνο που πρότεινε ήταν να του βάλει 300-400 grafts σαν δώρο((γελάω)) ,και μου ζητήσει να το ανεβάσω ,θα το κάνω . Αλλιώς δεν κάνω τπτ..
Καλά δεν νομίζω να μπει να σε διαψεύσει ο γιατρός για αυτό το περιστατικό που λες οτι βγήκαν τα 1000 από τα 4000 grafts και οτι δεν τον έβγαλε εσκεμμένα τελικές φωτο, γιατί θα φοβάται μην εκτεθεί χειρότερα μετά ο γιατρός και πάρει έκταση το θέμα κατάλαβες;; Δεν εκπλήσσομαι πάντως με αυτό οτι δεν τον έβγαλε τελικές φωτο που δεν πήγε καλά, καθώς παρουσιάζονται επιλεγμένα περιστατικά και όχι αυτά που δεν πήγαν καλά.

Όπως και έγινε και με τον aldo που δεν μπήκε να τον διαψεύσει γιατί θα έβγαζε μετά ο aldo τις αποδείξεις (που μας ειχε πει οτι ειχε) οτι προσπάθησε να τον χειραγωγήσει ο γιατρός για να πει ψέματα και να παραπλανήσει τα μέλη του φόρουμ και να μη συνεχίσει την παρουσίαση του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα