Η πιο κατάλληλη επιλογή μεταξύ HLC, HDC και Lorenzo

jersey

Well-Known Member
Και σε αυτό το νήμα που κολλάνε?
όπου κολλάνε και οι ειρωνείες του γιατρού στα νήματα του. Έχεις δει καμία σοβαρή κλινική να βάζει τόσο γελοίους τίτλους στα νήματα της ;; Θα σου πω εγώ, καμια παγκοσμιως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Όχι δεν είμαι εγώ ,και δεν κολλάνε ομολογώ σε αυτό το νήμα εδώ αυτές οι συζητήσεις...αλλά καμία απάντηση επί του θέματος έχεις? Έστω σε αυτά που λέει ο jersey?? Την άποψη σου ρε παιδί μου..έχεις ? Γτ 2 απαντήσεις έδωσες και εσύ,που δεν κολλάνε
Aerate εσυ??? Χακαραν τον λογαριασμό....

Και σε αυτό το νήμα που κολλάνε?
 

Harris_G

Well-Known Member
Είχα βρει αρκετά περιστατικά άλλα το πιο πρόσφατο είναι αυτό:
Θα ψάξω να βρω και τα υπόλοιπα, κάποια είναι και σε άλλα φόρουμ
Παντως Νικ τα καλα τους ειναι 11/10. Αλλα πολλα νηματα ανενημερωτα τουτεστιν κακη φυτρωση.Ειναι περιεργο καραβι αυτοι ή του υψους ή του βάθους, αλλα με εξιταρουν αρκετα. Και ο Kaan το ιδιο που ηταν σε αυτους και τωρα μονος (εσυ το ξερεις για οσους δε ξερουν το λεω)
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Εικονα δοτριας πριν :
IMG_2555_(1).thumb.jpg.d5051c45507df8375eabebb5479570ce.jpg
Εικονα δοτριας 8 μηνες μετα:
20220907_192210.thumb.jpg.e49fd64118ade00b3af7836b9b2db0fe.jpg

Το μελος ανελαβε την ευθυνει που του αναλογει οταν παρα την πρωτη κακη εμπειρια του αποφασισε να προχωρησει σε δευτερη επεμβαση στην ιδια κλινικη.Αυτο ομως δεν αφαιρει απο το καδρο των ευθυνων τα εγκληματικα λαθη της κλινικης στον τροπο που χειριστηκε το περισταστικο ,ουτε μπορει να μην ληφθει υποψη η ανηθικη σταση της σιωπης απο μεριας της κλινικης μετα απο ολα αυτα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Δυστυχώς η μμ είναι κάτι πολύ πολύπλοκο και όχι τόσο απλό όσο έχουν αφήσει να εννοηθεί οι διάφορες εταιρείες αλλά και ο κόσμος που νομίζει έτσι, χωρίς να φταίει βέβαια.
 

Harris_G

Well-Known Member
Δες ομως και εδω στο θεμα δοτρια ενα κορυφαιο αποτελεσμα. Βεβαια το θεμα ειναι η σταθεροτητα.



hlc2.png hlc1.png
 

Nik.Mos

Well-Known Member
@Harris_G δεν θα διαφωνήσω ως προς το αποτέλεσμα,θα δώσω βαρύτητα όμως στην λέξη-κλειδί που χρησιμοποιήσες,σταθερότητα.Αν πέσεις σε αυτή την κατηγορία τότε σούπερ.
Αν όμως όχι, τότε κλαις.
Προσωπικα αδυνατω να φανταστώ πως θα διαχειριζομουν το ψυχολογικό κομμάτι μετά από τέτοια ολοκληρωτική αποτυχία,θα με είχε πάρει πολύ από κάτω.Ευτυχως το παιδί το παλεύει.
 

TopBoy

Member
Δες ομως και εδω στο θεμα δοτρια ενα κορυφαιο αποτελεσμα. Βεβαια το θεμα ειναι η σταθεροτητα.



Προβολή συνημμένου 58078Προβολή συνημμένου 58079
Όντως κορυφαίο αυτό το αποτέλεσμα από HLC και η διαχείριση της δότριας άψογη με Manual punch. Μπορείς να βάλεις το λινκ ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Αν το σκέφτεσαι top boy με το καλό εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.Και η Παναγία μαζί σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

TopBoy

Member
Απλά κρίνω το αποτέλεσμα που το βλέπω πολύ καλο..όπως και τα περισσότερα που εχω δει απο HLC ειναι πολύ καλά τόσο σε φυσικότητα, πυκνότητα και διαχείριση δότριας με manual punch. Γενικά την θεωρώ από τις τοπ επιλογές παγκοσμίως.
 

Harris_G

Well-Known Member
Απλά κρίνω το αποτέλεσμα που το βλέπω πολύ καλο..όπως και τα περισσότερα που εχω δει απο HLC ειναι πολύ καλά τόσο σε φυσικότητα, πυκνότητα και διαχείριση δότριας με manual punch. Γενικά την θεωρώ από τις τοπ επιλογές παγκοσμίως.
Στη σελιδα τους μπες στο ινστα θα το δεις απο τα πρωτα ειναι
 

Nik.Mos

Well-Known Member
BC943925-8E80-4D85-A046-ED81B1E29650.thumb.jpeg.2f2fd40a4fbbfd690fcaf95194c2ad86.jpeg


7DCB40D8-D187-4D05-A706-608D7427D13B.thumb.jpeg.3bc9425da3b39fafaddf961811aa0800.jpeg

A1643F59-81C8-4DED-A24A-FEBFE5DA7695.thumb.jpeg.45e653972fa8e642b40b9c856a56080d.jpeg
Ακομη ένα από τους κορυφαίους. Stay tuned έρχονται και άλλα.
 

TopBoy

Member
Στη σελιδα τους μπες στο ινστα θα το δεις απο τα πρωτα ειναι
οκ το βρήκα. Όντως top class αποτέλεσμα, τόσο σε δότρια όσο και σε λήπτρια. Κλασσικό αποτέλεσμα HLC.
 

JimKan1

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 58083


Προβολή συνημμένου 58084

Προβολή συνημμένου 58086
Ακομη ένα από τους κορυφαίους. Stay tuned έρχονται και άλλα.
Μια χαρα αποτελεσμα ειναι αυτο, αν κανεις ετσι το μαλλι σου ολα τα αποτελεσματα αποτυχημενα φαινονται
 

TopBoy

Member
Στη σελιδα τους μπες στο ινστα θα το δεις απο τα πρωτα ειναι

image (17).jpg
 
Μπλουζα