Η ζωη με Covid-19

Xristoforaz

Well-Known Member
Ρε φιλαρακι KLEOS, μην ντροπιαζεις το παρατσουκλι σου.

Κλεος = φημη, δοξα.

Εχω εκτιμησει τις γνωσεις και την ευστροφια σου.

Μην γινεσαι σαν καποιους αλλους ... μη λεμε ονοματα. Μην πεφτεις στο ιδιο επιπεδο.

Τι τσιπακια σε εγκεφαλους και ... πρασινα αλογα;

Δηλαδη φοβαστε μηπως, οπως λεει μια καλη, αγαθιαρικη ψυχη (ονοματα δεν λεμε) οτι θα ανοιγουν το bluetooth και θα σας εντοπιζουν στην ... ερημο Σαχαρα, οπου θα βρισκεστε!!! Οτι θα σας μεταλλαξουν το DNA και θα σας μετατρεψουν σε υποχειρια του Βεεζελβουλ;

Με την ιδια λογικη, περισσοτερο δικιο ειχαν οι Γαλατες που φοβονταν μηπως πεσει ο ουρανος στο κεφαλι τους!!!
Για μετατροπη dna οι ιδιοι το λενε και οχι εμεις!
Επισης ως αποδειξη οτι εχεις στο αιμα σου 12ψηφιο κωδικο, πηγαινε μαζι με εναν καθηγητη συναδελφο σε ενα βουνο εκει στην περιοχη σου, και ενεργοποιησε το bluetooth!
Εχεις παντα εναν ιδιο και μοναδικο προσωπικο 12ψηφιο κωδικα (6 γραμματα, 6 αριθμοι)...γιατι εισαι αρνητης της αληθειας αυτης?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
@CVIAL δεν έχει νόημα φίλε να συνεχιστεί αυτή η κωμωδία εδώ .
Εντάξει τα είπαμε, τα αναλύσαμε, συμφωνήσαμε, διαφωνήσαμε.
Τώρα έχουμε πάει στο hardcore όμως και είναι προσβλητικό τουλάχιστον για εμένα που είμαι ο νηματοθετης.
Το νήμα άνοιξε για να μοιραστούμε ανησυχίες και προβληματισμούς σε μια εξαιρετικά δύσκολη και πρωτόγνωρη εμπειρία για όλους μας.
Σε ευχαριστώ
 

tol

Well-Known Member
Για μετατροπη dna οι ιδιοι το λενε και οχι εμεις!
Επισης ως αποδειξη οτι εχεις στο αιμα σου 12ψηφιο κωδικο, πηγαινε μαζι με εναν καθηγητη συναδελφο σε ενα βουνο εκει στην περιοχη σου, και ενεργοποιησε το bluetooth!
Εχεις παντα εναν ιδιο και μοναδικο προσωπικο 12ψηφιο κωδικα (6 γραμματα, 6 αριθμοι)...γιατι εισαι αρνητης της αληθειας αυτης?

Ρε Χριστοφορακο, ασε τις χαζομαρουλες.

Τι βουνα και κουραφεξαλα γραφεις;

Εχεις ακουσει την παραφρασμενη παροιμια...


Η τρελα (δεν) παει στα βουνα, στους ανθρωπους παει.

Τι bluetooth και αρες μαρες κουκουναρες!!!

Και σε τελικη αναλυση, φιλαρακι, γιατι να ανοιξεις το bluetooth;

Στο χερι σου ειναι "να τους την φερεις" των σαταναδων, υπηρετων του Εωσφορου.

Δικο σου ειναι. Ο,τι γουσταρεις κάνεις.

Ειναι αυτοι εξυπνοι; Εσυ θα αποδειχθεις δεκα φορες πιο εξυπνος απο αυτους!!!
 

tol

Well-Known Member
Φίλε Georgie
Έχεις άδικο.
Βγάλε το τσιπάκι απο το μυαλό σου και θα δεις πιο καθαρά.
Ήδη σε λαμβάνω με Bluetooth.

Και εγω σας εντοπισα και σας ακουσα, φιλαρακια, μεσω του bluetooth και του τσιπακιου που κουβαλατε λογω εμβολιου. Ακουσα ολες τις μυστικες συνομιλιες σας.

Την πατησατε!!!

Οι συζυγοι, συντροφοι σας θα το μαθουν πάραυτα.

Σχεδιαζετε, ρε μπαγασες, να συναντηθειτε συντομα σε παραλια νησιου με αιθεριες υπαρξεις!!!

Ετσι, για να καταλαβετε οτι ο Χριστοφορος εχει δικιο.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Ρε Χριστοφορακο, ασε τις χαζομαρουλες.

Τι βουνα και κουραφεξαλα γραφεις;

Εχεις ακουσει την παραφρασμενη παροιμια...


Η τρελα (δεν) παει στα βουνα, στους ανθρωπους παει.

Τι bluetooth και αρες μαρες κουκουναρες!!!

Και σε τελικη αναλυση, φιλαρακι, γιατι να ανοιξεις το bluetooth;

Στο χερι σου ειναι "να τους την φερεις" των σαταναδων, υπηρετων του Εωσφορου.

Δικο σου ειναι. Ο,τι γουσταρεις κάνεις.

Ειναι αυτοι εξυπνοι; Εσυ θα αποδειχθεις δεκα φορες πιο εξυπνος απο αυτους!!!
Χαχαχαχαχα!
Μα δεν καταλαβαινεις ντιπ τι σου λεγω?
Αν ανοιξω το μπλουτουθ μου, και σταθω διπλα σου χωρις να υπαρχει κανεις αλλος κοντα μας, θα μου δειξει τον κωδικο σου...που απεκτησες μετα το εμβολιο το συγκεκριμενο!
Εβαλες νανοσυσκευη στο αιμα σου!
Ο ιδιος δεν εντοπιζομαι απο μπλουτουθ διοτι δεν εχω εμβολιαστει!
 

tol

Well-Known Member
Χαχαχαχαχα!
Μα δεν καταλαβαινεις ντιπ τι σου λεγω?
Αν ανοιξω το μπλουτουθ μου, και σταθω διπλα σου χωρις να υπαρχει κανεις αλλος κοντα μας, θα μου δειξει τον κωδικο σου...που απεκτησες μετα το εμβολιο το συγκεκριμενο!
Εβαλες νανοσυσκευη στο αιμα σου!
Ο ιδιος δεν εντοπιζομαι απο μπλουτουθ διοτι δεν εχω εμβολιαστει!

Εσυ δεν καταλαβες ντιπ τι σου λεω.

Τι θα τον κάνεις τον κωδικο μου που κατα φαντασιαν θα βρεις μεσω του bluetooth σου;

Θα τον βαλεις στον κωλ... σου;

Τι ειναι αυτος ο κωδικος;

Το χαραγμα του θηριου που ο μπεκροκανατας Ιωαννης εγραψε στην Πατμο;

Εχεις διαβασει ποτέ την Αποκαλυψη που την εχετε κανει ιερο βιβλιο;

Συνομιλεις με καποιον που την εχει διαβασει πανω απο τρεις φορες, εχει αναλυσει σε συγγραμμα ολες τις τρελες, ολες τις ασυναρτησιες που ο μπεκρουλιακας Αποστολος εγραψε.

Πρεπει να ειχε πιει τουλαχιστον 10 νταμιζανες κοκκινο κρασι...αυτο που βαραει κατακουτελα.

Οσα γραφει ειναι για ... τρελοκομειο.

Και εσεις οι δηθεν πιστοι, οι δηθεν πεφωτισμενοι ιεροι Πατερες, ολοι οι θρησκοληπτοι θεωρειτε αυτο το τερατουργημα της φαντασιας ενος μεθυστακα ως ιερο βιβλιο!!!
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Εσυ δεν καταλαβες ντιπ τι σου λεω.

Τι θα τον κάνεις τον κωδικο μου που κατα φαντασιαν θα βρεις μεσω του bluetooth σου;

Θα τον βαλεις στον κωλ... σου;

Τι ειναι αυτος ο κωδικος;

Το χαραγμα του θηριου που ο μπεκροκανατας Ιωαννης εγραψε στην Πατμο;

Εχεις διαβασει ποτέ την Αποκαλυψη που την εχετε κανει ιερο βιβλιο;

Συνομιλεις με καποιον που την εχει διαβασει πανω απο τρεις φορες, εχει αναλυσει σε συγγραμμα ολες τις τρελες, ολες τις ασυναρτησιες που ο μπεκρουλιακας Αποστολος εγραψε.

Πρεπει να ειχε πιει τουλαχιστον 10 νταμιζανες κοκκινο κρασι...αυτο που βαραει κατακουτελα.

Οσα γραφει ειναι για ... τρελοκομειο.

Και εσεις οι δηθεν πιστοι, οι δηθεν πεφωτισμενοι ιεροι Πατερες, ολοι οι θρησκοληπτοι θεωρειτε αυτο το τερατουργημα της φαντασιας ενος μεθυστακα ως ιερο βιβλιο!!!

Εσυ δεν καταλαβες ντιπ τι σου λεω.

Τι θα τον κάνεις τον κωδικο μου που κατα φαντασιαν θα βρεις μεσω του bluetooth σου;

Θα τον βαλεις στον κωλ... σου;

Τι ειναι αυτος ο κωδικος;

Το χαραγμα του θηριου που ο μπεκροκανατας Ιωαννης εγραψε στην Πατμο;

Εχεις διαβασει ποτέ την Αποκαλυψη που την εχετε κανει ιερο βιβλιο;

Συνομιλεις με καποιον που την εχει διαβασει πανω απο τρεις φορες, εχει αναλυσει σε συγγραμμα ολες τις τρελες, ολες τις ασυναρτησιες που ο μπεκρουλιακας Αποστολος εγραψε.

Πρεπει να ειχε πιει τουλαχιστον 10 νταμιζανες κοκκινο κρασι...αυτο που βαραει κατακουτελα.

Οσα γραφει ειναι για ... τρελοκομειο.

Και εσεις οι δηθεν πιστοι, οι δηθεν πεφωτισμενοι ιεροι Πατερες, ολοι οι θρησκοληπτοι θεωρειτε αυτο το τερατουργημα της φαντασιας ενος μεθυστακα ως ιερο βιβλιο!!!
Εισαι βλασφημος το λιγοτερο!
Ο αγαπημενος μαθητης του Χριστου ειναι μπεκροκανατας? Δε ντρεπεσαι λιγακι?
Ναι συνομιλω με τον Ιωαννη Μαζη που εχει "φαει" το βιβλιο της Ιερας Αποκαλυψεως και ηταν γλυκο στο στομα αλλα πικρο στο στομαχι!
Επισης επικοινωνω με τους μαρτυρες Αποκαλυψης πατερα Κλεομενη και Μοναχο Φωτιο!
Εχεις δωδεκαψηφιο κωδικο στο αιμα σου!
Εμβολιαστηκες-σφραγιστηκες και αυτο δεν αλλαζει! Μετα το θανατο ολοι οι εμβολιασμενοι πανε κολαση!
 

tol

Well-Known Member
Εμβολιαστηκες-σφραγιστηκες και αυτο δεν αλλαζει! Μετα το θανατο ολοι οι εμβολιασμενοι πανε κολαση!

Σου ειπα πιο πανω...συνομιλεις με καποιον που εχει κανει διατριβη πανω στο βιβλιο της μπουρδας και της ασυναρτησιας που εγραψε ενας παραφρων.

Δε συνομιλεις με τον φασιστα αερολογο Μαζη, ουτε με τους ιπποτες της Αποκαλυψεως τυχαρπαστους ρασοφορους.


Τις ιδιες παπαρολογιες με τον Ιωαννη γραφεις και εσυ.

Ο μπεκρουλιακας, λοιπον, εγραψε, εκτος ολων των αλλων παραλογισμων, οτι 144.000 πιστοι ειναι αυτοι που θα σωθουν στη δευτερα παρουσια!!!

Αν ειναι δυνατον!!

144.000 στα τρισεκατομμυρια των αιωνων!!!

Ολοι οι αλλοι στο πυρ το εξωτερον!!!

Εσυ παλι μολις εγραψες, ρε αθεοφοβε, οτι ολοι οι εμβολιασμενοι θα πανε στην κολαση!!!

Ειστε στα συγκαλα σας; Εχετε σαλταρει εντελως;

Δηλαδη 4 δισεκατομμυρια συνανθρωποι σας θα πανε στα καζανια της κολασεως και εσεις, μοχθηροι και σκατοψυχοι, θα το επιτρεψετε αυτο στον Παναγαθο Θεο σας;

Σε ποιο Θεο πιστευετε, ρε αθεοφοβοι;


Ποιος μοχθηρος και εκδικητικος Θεος θα εστελνε στην κολαση 4 δισεκατομμυρια συνανθρωπους σας, 4 δισεκατομμυρια παιδια του;

Που ειναι η χριστιανικη αγαπη, ρε λαμογια;

Η αληθινη πιστη στο Θεο δε βασιζεται στον φοβο. Καταλαβετε το.

Οσο και να προσπαθειτε να εμφυσησετε στις ψυχες των αλλων το μισος και τον φοβο για τον συνανθρωπο, δε θα το πετυχετε.

Οσο και να προσπαθειτε να καλλιεργειτε την τρομολαγνεια με χαραγματα του θηριου, τοσο θα σας αποστρεφετε ο κοσμος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Σου ειπα πιο πανω...συνομιλεις με καποιον που εχει κανει διατριβη πανω στο βιβλιο της μπουρδας και της ασυναρτησιας που εγραψε ενας παραφρων.

Δε συνομιλεις με τον φασιστα αερολογο Μαζη, ουτε με τους ιπποτες της Αποκαλυψεως τυχαρπαστους ρασοφορους.


Τις ιδιες παπαρολογιες με τον Ιωαννη γραφεις και εσυ.

Ο μπεκρουλιακας, λοιπον, εγραψε, εκτος ολων των αλλων παραλογισμων, οτι 144.000 πιστοι ειναι αυτοι που θα σωθουν στη δευτερα παρουσια!!!

Αν ειναι δυνατον!!

144.000 στα τρισεκατομμυρια των αιωνων!!!

Ολοι οι αλλοι στο πυρ το εξωτερον!!!

Εσυ παλι μολις εγραψες, ρε αθεοφοβε, οτι ολοι οι εμβολιασμενοι θα πανε στην κολαση!!!

Ειστε στα συγκαλα σας; Εχετε σαλταρει εντελως;

Δηλαδη 4 δισεκατομμυρια συνανθρωποι σας θα πανε στα καζανια της κολασεως και εσεις, μοχθηροι και σκατοψυχοι, θα το επιτρεψετε αυτο στον Παναγαθο Θεο σας;

Σε ποιο Θεο πιστευετε, ρε αθεοφοβοι;


Ποιος μοχθηρος και εκδικητικος Θεος θα εστελνε στην κολαση 4 δισεκατομμυρια συνανθρωπους σας, 4 δισεκατομμυρια παιδια του;

Που ειναι η χριστιανικη αγαπη, ρε λαμογια;

Η αληθινη πιστη στο Θεο δε βασιζεται στον φοβο. Καταλαβετε το.

Οσο και να προσπαθειτε να εμφυσησετε στις ψυχες των αλλων το μισος και τον φοβο για τον συνανθρωπο, δε θα το πετυχετε.

Οσο και να προσπαθειτε να καλλιεργειτε την τρομολαγνεια με χαραγματα του θηριου, τοσο θα σας αποστρεφετε ο κοσμος.
Αλλος Μαζης ειναι αυτος που λες!
Αυτον τον Ιωαννη Μαζη εννοουσα:

Που εχει τα γιουτιουμπ καναλια:
Nat ave, v forv !
Το εμβολιο ειναι ξεκαθαρα το ιδιο το θηριο και δινει ως δωρο σε καθε εμβολιασμενο ενα δωδεκαψηφιο αριθμο στο αιμα του!
Αρνεισαι την επιστημη?
Αρνεισαι την τεχνολογια?
Ευελπιστω πως οχι!
Δεξου οτι εχεις 6 γραμματα 6 αριθμους στο αιμα σου και μη γραφεις αλλα αντι αλλων!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-07-07-21-22-59-141_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2022-07-07-21-22-59-141_com.facebook.katana.jpg
    772 KB · Προβολές: 51

Xristoforaz

Well-Known Member
@CVIAL Κλείδωσε το, το τιμημένο .... δεν μπορώ....δεν μπορώ.... να περιμένω..........

Αλήθεια κλείδωσε το γιατί έχει ξεφύγει το πράγμα ένθεν και ένθεν.........
Η Ελλαδα του 2004 προκριθηκε χαρη στον Στελιο Γιαννακοπουλο του Ολυμπιακου..θυμασαι το γκολ του εναντιον της Ισπανιας στα προκριματικα του γιουρο και την κεφαλια πασα του πριν κερδισουμε το πεναλτι στη λεωφορο απεναντι στην βορειο ιρλανδια!
 

george_hatzi

Well-Known Member
Αν ανοιξω το μπλουτουθ μου, και σταθω διπλα σου χωρις να υπαρχει κανεις αλλος κοντα μας, θα μου δειξει τον κωδικο σου...που απεκτησες μετα το εμβολιο το συγκεκριμενο!
Εγώ συνδέομαι απο smartwatch με τον αδερφό μου που ειναι τριπλομπολιασμενος και τον στέλνω για τσιγάρα. Βολικό το Bluetooth. Να τα λέμε και αυτα
 

Yiorgos

New Member
Η Ελλαδα του 2004 προκριθηκε χαρη στον Στελιο Γιαννακοπουλο του Ολυμπιακου..θυμασαι το γκολ του εναντιον της Ισπανιας στα προκριματικα του γιουρο και την κεφαλια πασα του πριν κερδισουμε το πεναλτι στη λεωφορο απεναντι στην βορειο ιρλανδια!
Mln haha
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristoforaz

Well-Known Member
Το εβαλα σε ενα γιουτιουμπ καναλι μου...αλλα με αλλη μορφη!
Βασιστηκα στις φωτο σου!
ευχαριστω
....οι ιδιοι τα λεγανε απο τοτε, αλλα οι 12ψηφιοι ανθρωποι που εχουν τοποθετησει νανοσυσκευη μεσα τους, λενε εμας ψεκες αντι να πουν τους ιδιους που τα ελεγαν απο παλια!!!....χαχαχα!
 
Μπλουζα