Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Τι κάνει η αγέλη μας, το γέμισε το τεφτέρι ή έχει ακόμα χώρο για τον εμβόλια των https://www.zougla.gr/kosmos/articl...osmou-diplasiastike-sti-diarkia-tis-pandimias να τους έχει ο Θεός καλά, να τους έχει ο Θεός καλά που βρέθηκαν στη γη την ίδια περίοδο με την καταραμένη πανδημία που ξεκίνησε από το εργαστήρι από τη ζούγκλα της Γιουχάν και μας έσωσαν με τα εμβόλια. Και πάλι καλά που υπήρχε μόνο μία νυχτερίδα και ένας μόνο αρμαντίλο που έφαγε αυτή τη μοναδική νυχτερίδα. Φαντάζεστε να υπήρχαν και άλλες νυχτερίδες και άλλα αρμαντίλο. Και πάλι καλά, ευτυχώς, που οι κινέζοι από την στιγμή εκείνη που το έμαθαν, έπαψαν να τρώνε άγρια ζώα και έτσι δεν κινδυνεύουμε από άλλες παραλλαγές, ευτυχώς.
Να έχει ο Θεός καλά επίσης τον μητσοτάκη και τον τσιόρδα, βέβαια να τους έχει ο Θεός καλά, που προνόησαν όσο τα κρούσματα ήταν 1 και 3 και έκλεισαν την κοινωνία στο σπίτι της με αποτέλεσμα η μισή ελλάδα να είναι άνεργη και να μην χρειάζεται να μετακινείται και κράτησαν τα κρούσματα στις 30000 κατά μέσο όρο καθημερινά, προλαβαίνοντας παράλληλα να οχυρώσουν το ΕΣΥ. Να τους έχει ο Θεός καλά.
Να έχει καλά επίσης και τον ΠΟΥ, που βάσει των δικών του προγραμματισμών

Προβολή συνημμένου 44687

σωθήκαμε από τη γρίπη θανατηφόρα πανδημία και τώρα μπορούμε ελεύθερα να πληρώνουμε ατενίζουμε το μέλλον με αισιοδοξία.

Κατά τα άλλα πως πάμε; καμιά θετική παρενέργεια στην ενέργεια;
 

Συνημμένα

  • PZL HAF.jpg
    PZL HAF.jpg
    95.4 KB · Προβολές: 65
  • Like
Reactions: tol

konelos

Active Member
Δυστυχώς τα πρωτόκολλα στα νοσοκομεία είναι τραγικά, έμμεσα σκοτώνουν κόσμο για αυτό και οι ψεκες το έχουν για καραμελα ότι όλοι οι γιατροί είναι δολοφόνοι, δεν ξέρω πως θα μπορούσε και αν μπορεί να βελτιωθεί.
Ο covid δυστυχώς μπορεί να επηρεάσει μυϊκό και νευρικό σύστημα, άρα από covid μπορείς να πάθεις οτιδήποτε άρα γιατί όχι και σμίκρυνση πέους, νομίζω υπάρχει η συγκεκριμένη πάθηση.

Κάποιες παρενέργειες από τον κύκλο μου...
Εγώ μετά από covid μάλλον τον μαμά χωρίς μετάλλαξη, είχα πολύ αδυναμία, έπρεπε πάση θυσία να βρίσκω χρόνο για να κοιμηθώ το μεσημέρι αλλιώς δεν γινόταν να δουλέψω απόγευμα, μετά από 1.5 χρόνο η ανάγκη του μεσημεριανού ύπνου έχει παραμείνει αλλά μπορεί επειδή συνήθισε ο οργανισμός μου, πλήρη όσφρηση απέκτησα κοντά στον χρόνο και πλέον με αμφιβολίες εάν έχω την όσφρηση που είχα πριν covid εποχή.
Η γυναίκα μου 2 μήνες μετά από covid έπαθε για πρώτη φόρα ίλιγγο, στον 3το μήνα έπαθε πάρεση πρόσωπου, ευτυχώς ελαφριά, πάρεση υπάρχει ένα χρόνο μετά χωρίς να φαίνεται έντονα, κανένας γιατρός δεν το συνδέει με covid αλλά πιστεύουμε ότι αυτό φταίει.
Ο αδερφός μου νόσησε πριν 5 μήνες περίπου, χθες μου είπε ότι έχει πρόβλημα στην όσφρηση εδώ και ένα μήνα, τα ούρα, τα κόπρανα, το καλοριφέρ αυτοκινήτου και κάποια φαγητά του μυρίζουν ακριβώς το ίδιο, μου το είπε για να πάει σε κάποιο γιατρό για το στομάχι χωρίς να έχει πάει το μυαλό του στον covid, με λίγο ψάξιμο υπάρχει παρενέργεια παροσμία με κόσμο σε βαριά μορφή, που βάζουν μανταλάκι στη μύτη για να φάνε, μεγάλος ο φόβος για μόνιμη βλάβη.
Και μια παρενέργεια από εμβόλιο, γνωστή νοσηλεύτρια έγκυος στον 6ο μήνα, έκανε 3τη δόση και μετά από 4 μέρες έχασε το παιδί, δεν κατάφερε καν να πάρει κίτρινη κάρτα, γράφτηκε καρδιακή ανακοπή βρέφους.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Εν τω μεταξύ, με διώξανε από την land down under για λόγους προστασίας του πληθυσμού και έχουν 100.000 κρούσματα την ημέρα, χαχαχα, να δούμε τι τηλεθέαση θα κάνουνε, τα νούμερα.

Κάτι πήρε το αυτί μου και για το Ρολάν, πάρτε το χαμπάρι, χωρίς εμένα θα καταντήσετε super league 2, θα πληρώνετε για να σας βλέπουν. ;)
 

Vdupa

Well-Known Member
Γεια σας, καινουριο μελος, ειμαι κατα του μπολιου. Θελουν να μας ελεγχουν σαν μαριονετες ειναι ξεκαθαρο!


ο vag25 ειμαι. Ειχα προβλημα με το email που ημουν γραμμενος και εφτιαξα καινουριο :(
 

bobby

Well-Known Member
Γεια σας, καινουριο μελος, ειμαι κατα του μπολιου. Θελουν να μας ελεγχουν σαν μαριονετες ειναι ξεκαθαρο!


ο vag25 ειμαι. Ειχα προβλημα με το email που ημουν γραμμενος και εφτιαξα καινουριο :(
180 μοίρες στροφή???????
 

Kostas97

Well-Known Member
60% των παρενεργειών από τα εμβόλια οφείλονται σε αυθυποβολή
 

bobby

Well-Known Member
60% των παρενεργειών από τα εμβόλια οφείλονται σε αυθυποβολή
Από την φίνα να δεις.........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member


Δε σε αναγνωριζω, φιλε bobby.

Τι μικρο αεροπλανακι ειναι αυτο που ψεκαζει ατομα σαν τον σοβινιστη μπουρδολογο tamaliamoupiso;

rosiko-aeroplano-thirio-to-pyrosvestiko-aeroskafos-poy-katapinei-tis-floges-stis-pyrkagie-8.jpg


210805085454_Beriev2.jpg



Τετοια ατομα, φιλε bobby, ψεκαζονται με τα ρωσικα θηρια Beriev 200!!! :D :p

Το μυαλο τους εχει πλεον διαποτιστει με τονους ψεκαστικου υγρου.
 

bobby

Well-Known Member
Δε σε αναγνωριζω, φιλε bobby.

Τι μικρο αεροπλανακι ειναι αυτο που ψεκαζει ατομα σαν τον σοβινιστη μπουρδολογο tamaliamoupiso;

Προβολή συνημμένου 44789

Προβολή συνημμένου 44790


Τετοια ατομα, φιλε bobby, ψεκαζονται με τα ρωσικα θηρια Beriev 200!!! :D :p

Το μυαλο τους εχει πλεον διαποτιστει με τονους ψεκαστικου υγρου.
Είπα να μη το παρακάνω φίλε @tol ....... :p :p :p :p :p Αλλά θα συμφωνήσω, όντως ανήκουν σε κατηγορία Beriev....
 
  • Like
Reactions: tol

Vdupa

Well-Known Member
Εντωμεταξυ μπορω να μπω απο το κινητο ακομα με το παλιο nick name, αλλα επειδη ειχε γινει εγγραφη με email που δεν εχω πλεον δεν μπορω να το επαναφερω, καμια ιδεα?
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member


Μη κουράζεσαι, οι δόσεις θα είναι όσες αποφασίσει ο μπουρλάς. Προς το παρόν τον καλύπτουν τα γράμματα της ελληνικής αλφαβήτου.
Κατά τα λοιπά, πως πάει η αγέλη μας, τους πληρώνει τους λογαριασμούς ενέργειας; γιατί βλέπω κάποιες απώλειες. Δεν πιστεύω επίσης να ανησύχησε κανείς σήμερα από το θόρυβο που έκαναν τα 2.5 δις που πέταγαν πάνω από το κεφάλια μας. Αλλά ξέχασα είναι και ο Τούρκος, παλαιότερα ήταν ο Ρώσος, είναι και ο ιός, από που να προστατευτείς πρώτα. Να τους έχει καλά ο Θεός τους κυβερνώντες που μας προστατεύουν πανταχόθεν!
 

oreo

Well-Known Member
Μη κουράζεσαι, οι δόσεις θα είναι όσες αποφασίσει ο μπουρλάς. Προς το παρόν τον καλύπτουν τα γράμματα της ελληνικής αλφαβήτου.
Κατά τα λοιπά, πως πάει η αγέλη μας, τους πληρώνει τους λογαριασμούς ενέργειας; γιατί βλέπω κάποιες απώλειες. Δεν πιστεύω επίσης να ανησύχησε κανείς σήμερα από το θόρυβο που έκαναν τα 2.5 δις που πέταγαν πάνω από το κεφάλια μας. Αλλά ξέχασα είναι και ο Τούρκος, παλαιότερα ήταν ο Ρώσος, είναι και ο ιός, από που να προστατευτείς πρώτα. Να τους έχει καλά ο Θεός τους κυβερνώντες που μας προστατεύουν πανταχόθεν!
Να συμπληρώσω οτι οι αυξήσεις στις τιμές ενέργειας ήρθαν για να μείνουν, βάση σημερινών δηλώσεων.
 

Vdupa

Well-Known Member
τωρα βλεπω και τον tamaliamoupiso
Μη κουράζεσαι, οι δόσεις θα είναι όσες αποφασίσει ο μπουρλάς. Προς το παρόν τον καλύπτουν τα γράμματα της ελληνικής αλφαβήτου.
Κατά τα λοιπά, πως πάει η αγέλη μας, τους πληρώνει τους λογαριασμούς ενέργειας; γιατί βλέπω κάποιες απώλειες. Δεν πιστεύω επίσης να ανησύχησε κανείς σήμερα από το θόρυβο που έκαναν τα 2.5 δις που πέταγαν πάνω από το κεφάλια μας. Αλλά ξέχασα είναι και ο Τούρκος, παλαιότερα ήταν ο Ρώσος, είναι και ο ιός, από που να προστατευτείς πρώτα. Να τους έχει καλά ο Θεός τους κυβερνώντες που μας προστατεύουν πανταχόθεν!

Αυτο που το πας?
psekasma3.jpg
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Να συμπληρώσω οτι οι αυξήσεις στις τιμές ενέργειας ήρθαν για να μείνουν, βάση σημερινών δηλώσεων.

Εννοείται, στην αρχή κάτι ψέλλισαν για μέχρι το Μάρτιο, καθώς περίμεναν να εξομαλυνθεί η αγορά, χθες είπαν πως θα διαρκέσει τουλάχιστον δύο χρόνια και σήμερα είπαν πως δεν γνωρίζουν. Κάτι τέτοιο δηλαδή.

1642603065649.png



Αλλά η αγέλη μας ασχολείται με τα μπουρλοεμβόλια που δημιουργήθηκαν ενάντια σε έναν ιό που τον είχε φάει ένας αρμαντίλο τον οποίο τον έφαγαν σε μια αγορά της Κίνας ο οποίος πριν είχε φάει μια νυχτερίδα.
Δεν μας σώνει τίποτα.
 
Μπλουζα