Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Έκατσα 2 εβδομάδες Αθηνα και έπεσα πανω στους καύσωνες !
Περιμένω πως και πως να πάω Ρόδο το Σεπτεμβριο .
Εχω να πάω 30 χρονια .
Θα πάω σόλο, όλο και κάποια κυρία θα γνωρίσω δε μπορει !
 

oreo

Well-Known Member
Έκατσα 2 εβδομάδες Αθηνα και έπεσα πανω στους καύσωνες !
Περιμένω πως και πως να πάω Ρόδο το Σεπτεμβριο .
Εχω να πάω 30 χρονια .
Θα πάω σόλο, όλο και κάποια κυρία θα γνωρίσω δε μπορει !
Όλο και κάποια "Τσαμπίκα" θα υπάρχει
 

tol

Well-Known Member
Θα πάω σόλο, όλο και κάποια κυρία θα γνωρίσω δε μπορει !

Α, βρε φιλαρακι Γιωργο, πώς φαινεται απο χιλιομετρα μακρια οτι εισαι εραστης της λαϊκης σοφιας....

"Ιδου η Ροδος, ιδου και το...πηδημα" :D:p

Βεβαια στο μυθο του Αισωπου (απ' οπου η συγκεκριμενη φραση) το "πηδημα" εχει αλλη σημασια. Εσυ ομως, φιλαρακι, θα του αποδωσεις τη σημασια που ταιριαζει στη βιοθεωρια σου!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Α, βρε φιλαρακι Γιωργο, πώς φαινεται απο χιλιομετρα μακρια οτι εισαι εραστης της λαϊκης σοφιας....

"Ιδου η Ροδος, ιδου και το...πηδημα" :D:p

Βεβαια στο μυθο του Αισωπου (απ' οπου η συγκεκριμενη φραση) το "πηδημα" εχει αλλη σημασια. Εσυ ομως, φιλαρακι, θα του αποδωσεις τη σημασια που ταιριαζει στην βιοθεωρια σου!!!
Τα γεράματα δεν σε προστατεύουν επο τον έρωτα. Ο έρωτας όμως σε προστατεύει απο τα γεράματα ;)
 

tol

Well-Known Member
Όλο και κάποια "Τσαμπίκα" θα υπάρχει

Φιλε oreo, μαλλον δεν τον ξερεις καλα τον Γιωργο.

Και "Τσαμπικα" να μην ειναι, ο Γιωργος δεν μασαει. Ας ειναι Ιταλιδα, Αγγλιδα, Κινεζα, Ταϊλανδεζα (αυτο ειναι για τον John-john), Βραζιλιανα, Αφρικανη...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!
 

oreo

Well-Known Member
Φιλε oreo, μαλλον δεν τον ξερεις καλα τον Γιωργο.

Και "Τσαμπικα" να μην ειναι ο Γιωργος δεν μασαει. Ας ειναι Ιταλιδα, Αγγλιδα, Κινεζα, Ταϋλανδεζα (αυτο ειναι για τον John-john), Βραζιλιανα, Αφρικανη...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!
Θα κάναμε καλή παρέα με τον Γιώργο, πριν τα 33 μου βέβαια :p
 

Aldo

Well-Known Member
Φιλε oreo, μαλλον δεν τον ξερεις καλα τον Γιωργο.

Και "Τσαμπικα" να μην ειναι, ο Γιωργος δεν μασαει. Ας ειναι Ιταλιδα, Αγγλιδα, Κινεζα, Ταϊλανδεζα (αυτο ειναι για τον John-john), Βραζιλιανα, Αφρικανη...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!
μα δεν βγηκε τυχαια το GG (Gorgeous George ) ...
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Φίλε tol θαυμαστός και ζηλευτος ο λόγος σου αλλά το τσουβάλι και το φτυάρι σου μεγάλα.
Σα να ξέφυγες λίγο;:mad:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Το Astrazeneca ήταν 1 στις 250.000 για θανατηφόρα παρενέργεια, πότε έφτασε 1 στο 1.000.000; Εδώ δεν λέγατε, οκ, και τι έγινε; αν οδηγάς μηχανάκι έχεις 50 φορές περισσότερες πιθανότητες να πεθάνεις. Λογική! και αν δεν οδηγάς μηχανάκι οδηγάς αμάξι, και αν δεν οδηγάς καθόλου, έχεις πρόβατα στη στάνη η οποία δεν έχει δέντρα γύρω της άρα έχεις μεγάλες πιθανότητες να σε χτυπήσει κεραυνός κοκ. Επίσης αυτή η καραμέλα, όλα τα φάρμακα έτσι γίνονται... ΔΕΝ γίνονται όλα έτσι, ΔΕΝ έχεις πάρει κανονική έγκριση, ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΑΝΑΤΡΟΦΟΔΟΤΗΣΗ, πόσες φορές πρέπει να το πούμε αυτό;
Άσε που μιλάμε για φάρμακα να συμπληρώσω εγώ....εδώ που είναι το φάρμακο όεο;
 

Stratos

Well-Known Member
Άσε που μιλάμε για φάρμακα να συμπληρώσω εγώ....εδώ που είναι το φάρμακο όεο;
Γιωργο διαβασε και αυτο οποτε μπορεις να εχεις ολοκληρωμενη εικονα.
Οσοι το ψαχνουμε ξερουμε τι γινεται
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
resist-to-exist, Ένα ιστολόγιο αφιερωμένο στους Ελεύθερους και Ανυπότακτους Έλληνες – στους Ζωντανούς!

Πιο έγκυρη ενημέρωση, πεθαίνεις. Τι να πω, καλό ψάξιμο!
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε oreo, μαλλον δεν τον ξερεις καλα τον Γιωργο.

Και "Τσαμπικα" να μην ειναι, ο Γιωργος δεν μασαει. Ας ειναι Ιταλιδα, Αγγλιδα, Κινεζα, Ταϊλανδεζα (αυτο ειναι για τον John-john), Βραζιλιανα, Αφρικανη...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!

Κάλως όρισες φίλε tol....έτσι μιλήστε και λίγο για κορίτσια φτάνει με τον ιό 2 χρονιά...
 
  • Like
Reactions: tol

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε oreo, μαλλον δεν τον ξερεις καλα τον Γιωργο.

Και "Τσαμπικα" να μην ειναι, ο Γιωργος δεν μασαει. Ας ειναι Ιταλιδα, Αγγλιδα, Κινεζα, Ταϊλανδεζα (αυτο ειναι για τον John-john), Βραζιλιανα, Αφρικανη...

Ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει!!!

Eδω με μια όμορφη μάγισσα του Siam.:)


DSC00077.JPG
 

tol

Well-Known Member
Φίλε tol θαυμαστός και ζηλευτος ο λόγος σου αλλά το τσουβάλι και το φτυάρι σου μεγάλα.
Σα να ξέφυγες λίγο;:mad:
Φιλε Ιουλιε, σε ποιο σχολιο αναφερεσαι; Αν αναφερεσαι σε οσα εγραψα για τον φιλο Γιωργο, τα παρεξηγησες. Με τον Γιωργο εχουμε αναπτυξει εδω και χρονια μια οικειοτητα. Κανουμε συχνα την πλακιτσα μας. Πολλες φορες τον εχω χαρακτηρισει ως τον γοη, τον Καζανοβα του forum. Πολλες φορες εχουμε αστειευτει για τις γυναικειες κατακτησεις του.
 

oreo

Well-Known Member
Θέλω λίγο temple πως το βλέπεις?
Λίγο ακόμα Σιάμ χρειάζεσαι και θα ξεχάσεις τα temples :p .
Πάντως κάτι που λείπει απο τις παρουσιάσεις, είναι φωτογραφίες απο κάποια απόσταση, που πραγματικά δείχνει πως το αποτέλεσμα συνάδει με το σύνολο. Όπως αυτή που ο john αμφιβάλω αν σκεφτόταν τις τρίχες :cool:
 
Μπλουζα