Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Σταθερότατη αξία από το δημοτικό μέχρι σήμερα. Τα άλλα είναι για τους χλεχλέδες.
africa.png
 

Georgie

Well-Known Member
Τελικά ποιο άρωμα ήταν ;;; Χα χα χα
Σταθερότατη αξία από το δημοτικό μέχρι σήμερα. Τα άλλα είναι για τους χλεχλέδες.Προβολή συνημμένου 40052
Να πω την αλήθεια έχει χαρεί πολύ κόσμος με αυτό το πετρέλαιο .
Αν βάλεις γκολ με αυτό, πέτυχες .
Τι να λέμε .
Άσε εμάς τις γριές να παλεύουμε μόνοι μας .
 

bobby

Well-Known Member
Κοίταζα αρώματα στο skroutz και διάβαζα σχόλια. Είδα μια περιγραφή αρώματος και την παραθέτω αυτούσια.
"Σε ταξιδεύει σε εποχές μακρινές, όταν η ΑΝΔΡΙΚΗ παρουσία αναστάτωνε τις γυναίκες ΚΑΙ μέσω των πιο λεπτών αισθήσεων, όπως η όσφρηση. Τότε που ο ερωτισμός ήταν τόσο έντονος, όσο ένα υπονοούμενο που βρίσκει τον στόχο του. Τίποτα πιο μαγικό από την αίσθηση του νοτισμένου από ακριβό ηδύποτο παλιού ξύλου, που κι' αν ακόμα έχει στερέψει από το πολύτιμο φορτίο του, αιχμαλωτίζει μέσα στην γυναικεία ψυχή που ενδύεται τα λεπτά του αρώματα, εικόνες που αποπνέουν ΜΥΣΤΗΡΙΟ, ΑΡΡΕΝΩΠΟΤΗΤΑ, ΘΑΛΠΩΡΗ..."
Το διάβασα με περίσσια έκπληξη και όταν συνειδητοποίσα τι έγινε, μια έκφραση μου ήρθε στο μυαλό :
Δεν γ....έσαι ρε Νταλάρα :p
Είσαι ωραίος ρε μπισκότο!!!!!!!!! Μας πέθανες!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Πέρα από την πλάκα με την Μυρτώ και την 4711 (όντως τις πρόλαβα!!!).
Τα τοπ αρώματα όταν είχα πλούσια κόμη ήταν τα ακόλουθα (και εξακολουθούν να είναι κορυφή):
 

Συνημμένα

  • issey.png
    issey.png
    61.7 KB · Προβολές: 62
  • Kenzo.png
    Kenzo.png
    68.8 KB · Προβολές: 58
  • aqua.jpg
    aqua.jpg
    63.2 KB · Προβολές: 62
  • hugo.jpg
    hugo.jpg
    81 KB · Προβολές: 70

oreo

Well-Known Member
Πέρα από την πλάκα με την Μυρτώ και την 4711 (όντως τις πρόλαβα!!!).
Τα τοπ αρώματα όταν είχα πλούσια κόμη ήταν τα ακόλουθα (και εξακολουθούν να είναι κορυφή):
Το πρωτο και το τρίτο τα έχω τιμήσει και είναι πολύ καλά
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν είσαι ψεκασμενος John εισαι ο εκλεκτός ο Neo που θα ριξει το συστημα. Και Μορφέας ο Oreo σα πιο σοφος.

Την έκαναν σκηνές από την πρωτοβάθμια για το εμβόλιο...λέω πάμε να το κάνουμε μαζί χέρι χέρι να τελειώνουμε...για τα μάτια τις και μόνο... :eek: :eek: :eek:
 

konelos

Active Member
Την έκαναν σκηνές από την πρωτοβάθμια για το εμβόλιο...λέω πάμε να το κάνουμε μαζί χέρι χέρι να τελειώνουμε...για τα μάτια τις και μόνο... :eek: :eek: :eek:
To έκανες τελικά ;
Εγώ πολύ ταλάντωση, σαν τα crypto πάνω κάτω πάω
Κυρίως λόγω νόσησης δεν θέλω να το κάνω, δεν μου κάθεται καθόλου καλά που ακυρώνουν τη φυσική ανοσία, ήδη άρχισαν να βγαίνουν κάποια στοιχεία από το Ισραήλ, τα παιδιά μου δεν υπάρχει περίπτωση προς το παρόν.
Αυτό με το χτίσιμο τοίχος ανόσιας μου φαίνεται ότι ποιο άκυρο υπάρχει για τον συγκεκριμένο ιο.
Είμαι εστίαση και θα κάνω 2 rapid, ακόμα έχει πολλά κενά η ιστορία στο κεφάλι μου, φυσικά και θα περιμένω να δω εξελίξεις, παροτρύνω μόνο ευπαθή ομάδες προς το παρόν να προχωρήσουν σε εμβολιασμό, για τον υπόλοιπο κόσμο δεν παίρνω καν θέση.
 

Kostas97

Well-Known Member
Οποιος εχει νοσησει για 6 μηνες δεν το κανει , για συγκεκριμενο λογο. Ο λογος ειναι οτι υπαρχουν αντισωματα και σε περιπτωση που μολυνθεις ξανα μεσω του εμβολιου ο οργανισμος μπορει να κανει υπεραντιδραση.
Οι τελευταιες ερευνες δειχνουν οτι η ανοσια μεσω του εμβολιου ειναι ανωτερη της φυσικης.

Απο το εμβολιο παιρνουμε βεβαια μονο την πρωτεινη ακιδα του ιου και οχι το συνολο των πρωτεινων.
Αντιθετα με την φυσικη νοσηση τις παιρνουμε ολες.

Προσωπικη εκτιμηση ειναι οτι καποιος που νοσησε φυσικα ειναι πιο ασφαλης για μεγαλυτερο ευρος μεταλλαξεων απο αυτους της τεχνητης ανοσιας, λογω του οτι εχει αντισωματα που αναγνωριζουν ολες τις πρωτεινες του ιου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
To έκανες τελικά ;
Εγώ πολύ ταλάντωση, σαν τα crypto πάνω κάτω πάω
Κυρίως λόγω νόσησης δεν θέλω να το κάνω, δεν μου κάθεται καθόλου καλά που ακυρώνουν τη φυσική ανοσία, ήδη άρχισαν να βγαίνουν κάποια στοιχεία από το Ισραήλ, τα παιδιά μου δεν υπάρχει περίπτωση προς το παρόν.
Αυτό με το χτίσιμο τοίχος ανόσιας μου φαίνεται ότι ποιο άκυρο υπάρχει για τον συγκεκριμένο ιο.
Είμαι εστίαση και θα κάνω 2 rapid, ακόμα έχει πολλά κενά η ιστορία στο κεφάλι μου, φυσικά και θα περιμένω να δω εξελίξεις, παροτρύνω μόνο ευπαθή ομάδες προς το παρόν να προχωρήσουν σε εμβολιασμό, για τον υπόλοιπο κόσμο δεν παίρνω καν θέση.

Δεν το έκανα όχι. Ξεκινάω προς στιγμήν τα rapid επίσης.
 
Μπλουζα