Η δική μου περίπτωση

Adriano

Well-Known Member
Άσε ρε παλιοκαράφλα εσυ που θα μας βρίσεις κιολας

Είναι κάποιες φορές που θα ήθελα σε τύπους σαν εσένα να εφαρμόσω ότι μαθαίνω στη προπόνηση του kick. Αλλά είμαι κύριος. Σου προτείνω ψυχολόγο. Και να πηδάς που και που. Θα βγάλεις κάλους στα χέρια.

@CVIAL

Αυτοbanάρομαι για μια μέρα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp11

New Member
Είναι κάποιες φορές που θα ήθελα σε τύπους σαν εσένα να εφαρμόσω ότι μαθαίνω στη προπόνηση του kick. Αλλά είμαι κύριος. Σου προτείνω ψυχολόγο. Και να πηδάς που και που. Θα βγάλεις κάλους στα χέρια.

@CVIAL

Αυτοbanάρομαι για μια μέρα.

Καραφλας κικ μποξινγκ πες μας οτι παιρνεις και αναβολικα να ολοκληρωθει το καρε
 

Adriano

Well-Known Member
Καραφλας κικ μποξινγκ πες μας οτι παιρνεις και αναβολικα να ολοκληρωθει το καρε

Όχι δεν παίρνω. Μου έχει ζητήσει η κοπέλα σου να μην παίρνω αναβολικά. Ξέρεις μωρέ για να είμαι γερός.

@CVIAL

Σορρυ. Μένω δύο μέρες εκτός.
 

tol

Well-Known Member
Δεν θα βριζεις φιλε καραφλα
θα εισαι ευπρεπης
Ειναι δημοσιο φορουμ εδω

Φιλε μου, χρειαζεσαι επειγοντως ψυχιατρο, νευρολογο, ψυχαναλυτη. Η νοητικη κατασταση σου δε συναδει με φυσιολογικο ατομο.

Επισης μαλλον πασχεις απο τη νοσο Αλτσχαιμερ. Γραφεις για ευπρεπεια και για την απαραιτητη προϋποθεση να μην υπαρχουν βρισιες και χυδαιοι χαρακτηρισμοι σε δημοσιο forum...........και απο την αλλη εσυ ο ιδιος εγραφες σε προηγουμενα σχολια για "αδερφες", για "ομοφυλοφιλους", για " κομπλεξικους καραφλες" κ.α.

Αν αυτοι οι χαρακτηρισμοι δεν ειναι χυδαιοι, μαλλον η νοημοσυνη και η κριτικη σου ικανοτητα ειναι μικροτερη απο παιδιου 5 χρονων.
 

sp11

New Member
Φιλε μου, χρειαζεσαι επειγοντως ψυχιατρο, νευρολογο, ψυχαναλυτη. Η νοητικη κατασταση σου δε συναδει με φυσιολογικο ατομο.

Επισης μαλλον πασχεις απο τη νοσο Αλτσχαιμερ. Γραφεις για ευπρεπεια και για την απαραιτητη προϋποθεση να μην υπαρχουν βρισιες και χυδαιοι χαρακτηρισμοι σε δημοσιο forum...........και απο την αλλη εσυ ο ιδιος εγραφες σε προηγουμενα σχολια για "αδερφες", για "ομοφυλοφιλους", για " κομπλεξικους καραφλες" κ.α.

Αν αυτοι οι χαρακτηρισμοι δεν ειναι χυδαιοι, μαλλον η νοημοσυνη και η κριτικη σου ικανοτητα ειναι μικροτερη απο παιδιου 5 χρονων.

Αγαπητέ μου σταματήστε να δημιουργείτε συνεχώς καταστάσεις
Το φόρουμ είναι για να σχολιάζουν οι φίλοι για την κασίδα τους και οχι μέρος προσωπικών διενέξεων
Αφήστε τους τσακωμούς και ανταλλάξτε απόψεις
 

Veron

Well-Known Member
@Veron θα μου πεις σε παρακαλω για ποιο λογο χρησημοποιησες το ονομα μου?
Δεν βγαζω λογικη..
Υποθετω πως με μπερδεψες με καποιον αλλο..

@renos espresso Φιλε ,δικο μου το λαθος.Εκανα αλλον ανθρωπο tag,τωρα το δα! :eek:

Τον @Giorgos Fragkoulis εννοουσα και τον @Pantelis Karajohn . Ειναι τα 2 account που εκθιαζουν την Καλ**ιαννη
@renos espresso Σχωραμε :p
 

Veron

Well-Known Member
Ρε @sp11 μηπως ο πατερας σου επαιρνε κρυφα φινα?

Ακου για να τελειωνουμε,
Το φορουμ εδω μεσα ειναι σε ενα παααρα πολυ καλο επιπεδο.
Τυποι σαν και εσενα το γυρνανε χρονια πισω.
Υπαρχουν ατομα που θελουν να ενημερωθουν να ψαξουν και να βρουν λυση στο προβλημα τους.
ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ να βλεπει τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
Καποιοι ανθρωποι εδω μεσα εχουν κερδισει τον σεβασμο ολων μας για τον λογο τους,τις γνωσεις τους και την υπομονη τους να καθονται να απαντανε σοβαρα ρε κατι ΣΠΗΛΑΙΑ σαν εσενα.
Μπορεις να αποχωρησεις οικειοθελώς ή απλα να περιμενεις το ban.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

renos espresso

Active Member
Ρε @sp11 μηπως ο πατερας σου επαιρνε κρυφα φινα?
@renos espresso Φιλε ,δικο μου το λαθος.Εκανα αλλον ανθρωπο tag,τωρα το δα! :eek:

Τον @Giorgos Fragkoulis εννοουσα και τον @Pantelis Karajohn . Ειναι τα 2 account που εκθιαζουν την Καλ**ιαννη
@renos espresso Σχωραμε :p
κανενα προβλημα φιλε μου.

Οσο αναφορα για τον sp11 δεν χρειαζεται να ασχολουμαστε... οι διαχειριστες θα αναλαβουν δραση για να μενει ενα σωστο επιπεδο στο φορουμ.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μου απαντησανε και απο HDC οτι θα χρειαστω 2500 grafts με 10% παραπανω ή λιγοτερα. 2 ευρω το graft αν κανω επεμβαση μεχρι μεσα αυγουστου (που δε νομιζω) και 2.15 σε ημερομηνια που θελω εγω μετα.

Γεια σου George.
Μήπως κατάλαβες λάθος την προσφορά της HDC;
Δηλαδή σωστό το 2 ευρώ που έχεις γράψει αλλά η διάφορα είναι ότι το 2 ευρώ ισχύει και μετά τις 10 Αυγούστου για προγραμματισμένες ΜΜ δικιάς σου επιλογής (δηλαδή μπορείς οποτεδήποτε εσύ θες να κάνεις την μεταμόσχευση σου) με την διαφορά ότι έως τις 10 Αυγούστου κλειδώνεις μια ημερομηνία με ελάχιστη προκαταβολή €500.
Ρίξε ένα μάτι και στο παρακάτω link:

https://www.hairlossgr.com/threads/hdc-hair-clinic-ειδική-προσφορά-μάϊος-ιούνιος-2018.11839/page-11
 

Veron

Well-Known Member
Γεια σου George.
Μήπως κατάλαβες λάθος την προσφορά της HDC;
Δηλαδή σωστό το 2 ευρώ που έχεις γράψει αλλά η διάφορα είναι ότι το 2 ευρώ ισχύει και μετά τις 10 Αυγούστου για προγραμματισμένες ΜΜ δικιάς σου επιλογής (δηλαδή μπορείς οποτεδήποτε εσύ θες να κάνεις την μεταμόσχευση σου) με την διαφορά ότι έως τις 10 Αυγούστου κλειδώνεις μια ημερομηνία με ελάχιστη προκαταβολή €500.
Ρίξε ένα μάτι και στο παρακάτω link:

https://www.hairlossgr.com/threads/hdc-hair-clinic-ειδική-προσφορά-μάϊος-ιούνιος-2018.11839/page-11

 

George gio

New Member
Καλησπέρα σας θα ηθελα να ρωτησω τα εξης:
Εάν κανεις μεταμόσχευση,

1) Σε πόσο καιρο (ημέρες-μηνες) μπορεις να ξεκινησεις γυμανστηριο (βαρη κτλπ) κανονικη προπονηση δηλαδη χωρις φοβο για τα μοσχευματα?

2) Μετά απο πόσες ημερες μπορεις να σταματησεις τα σαμπουαν της κλινικης και να ξεκινησεις fungoral ktlp σε συνδιασμο με minoxidili?

3) επισης ο ηλιος δε πρεπει να δει το κεφαλι σου καθολου?
 

Veron

Well-Known Member
Καλησπέρα σας θα ηθελα να ρωτησω τα εξης:
Εάν κανεις μεταμόσχευση,

1) Σε πόσο καιρο (ημέρες-μηνες) μπορεις να ξεκινησεις γυμανστηριο (βαρη κτλπ) κανονικη προπονηση δηλαδη χωρις φοβο για τα μοσχευματα?

2) Μετά απο πόσες ημερες μπορεις να σταματησεις τα σαμπουαν της κλινικης και να ξεκινησεις fungoral ktlp σε συνδιασμο με minoxidili?

3) επισης ο ηλιος δε πρεπει να δει το κεφαλι σου καθολου?


1) 1,5 μηνα για να σαι σιγουρος
2)Γιατι να σταματησεις τα σαμπουαν της κλινικης? Μινοξ στον 1ο μηνα
3)6 μηνες καλο ειναι να μην το δει
 

thatcher

Active Member
Να ρωτήσω και γω κάτι:
α) ειναι σίγουρο ότι σε κάθε μεταμόσχευση μπορούμε να πάρουμε τριχοθυλάκια από τη περιοχή του beard; κοντά στο μήλο του αδαμ τη περιοχή ( ; )
β) σε άτομα που έχουμε διαχυτη υπαρχουν αρκετες ελπιδες για επιτυχημένη μεταμόσχευση ή ειναι παρα πολύ λιγοτερες σε σχέση με τα αλλα ηδη ΑΓΑ;
γ) Εχω ξεκινήσει 1.25 προσκαρ, ειμαι 23 με διαχυτη που οπως το βλέπω παμε για κοντα στο nw6 θα αντέξει μεχρι τότε η φινα ή θα κλαταρει ;
δ ) λογικα πρέπει να περιμενω μεχρι τα 30 μου για τη πρώτη μεταμόσχευση. Σωστα ;
 

George gio

New Member
1) 1,5 μηνα για να σαι σιγουρος
2)Γιατι να σταματησεις τα σαμπουαν της κλινικης? Μινοξ στον 1ο μηνα
3)6 μηνες καλο ειναι να μην το δει


Εχω ακουσει οτι τα σαμπουαν των κλινικων ειναι απλα σαμπουαν σαν παιδικα γι αυτο.

Και οσον αφορα τον ηλιο..
Μιλαμε για καθολου καθολου ηλιο ουτε 10 λεπτα???
Και για ποιο λογο πρεπει να αποφευγεται ο ηλιος..??
Πως επηραζει τα μοσχευματα?
 

George gio

New Member
Καλησπερα σε ολους
Ειμαι στους 5 μηνες παρα 10 ημερες
Απο την εμφυτευση 1400 grafts

Θα επανελθω με αναλυτικη παρουσιαση
 

Συνημμένα

  • F30974AD-002F-4E69-9999-DAE69FCC6FAA.jpeg
    F30974AD-002F-4E69-9999-DAE69FCC6FAA.jpeg
    348.2 KB · Προβολές: 53
Μπλουζα