Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Souzie

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

marmaromenos είπε:
souzie γιατι η κλινικη σας δεν εφαρμοζει bht;υπαρχει πολυς κοσμος που ενδιαφερεται και ειναι κριμα να πηγαινει στην τουρκια

Σχετικά με την μέθοδο BHT όπως λέει και ο Πάνος υπάρχει στην ιστοσελίδα της HDC. Η μέθοδος αυτή εφαρμόζεται σε περιπτώσεις όπου δεν έχει μείνει αρκετή δότρια περιοχή από το κεφάλι και παραμένει κάποιο κενό ακάλυπτο το οποίο μπορεί να καλύπτει με τρίχες από το σώμα και κυρίως από το στήθος.

Κάποιοι ασθενείς ζητάνε απευθείας BHT διότι ίσως να θέλουν να ξεφορτωθούν τις τρίχες του σώματος τους. Αυτό μπορούν να το κάνουν με laser αποτρίχωσης και όχι με Bht. Καταλήγοντας, το bht εξετάζεται κατά ασθενή και εάν ενδείκνυται στην περίπτωση του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Παντος σουζη και καποιοι καλοι γιατροι στο εξωτερικο που εκαναν φυε και προσφεραν και bht σε οποιον ηθελε.......την σταματησαν την bht......και συνεχισαν με σκετη φυε....καποιος λογος θα υπηρχε φανταζομαι.....
 

Alex1

New Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Για σας,

Έχουν περάσει δυο μήνες από την διαδικασία και όπως βλέπεται είμαι στο κάθισε και περίμενε. Η αλήθεια είναι ότι συλλαμβάνω τον εαυτό μου αρκετές φορές μπροστά στον καθρέφτη παρακολουθώντας τες πρώτες τρίχες που ξεμυτίζουν.

Σας χαιρετώ

Αλέξανδρος
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

ειναι πολυ νωρις ακομα.......θες αλλους δυο τρεις μηνες για να φανει πως παει το πραγμα.....
 

Alex1

New Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Για σας,

Όπως έχω υποσχεθεί πιο κάτω είναι η εξέλιξη της μεταμόσχευσης μαλλιών που έχω κάνει πριν από τέσσερις μήνες.

Αλέξανδρος
 

Συνημμένα

  • DSCN9579.JPG
    DSCN9579.JPG
    70.4 KB · Προβολές: 109
  • DSCN9585.JPG
    DSCN9585.JPG
    73.6 KB · Προβολές: 82

best1210

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

εγω θα θελα ενα αντιπροσωπο της εταιριας να τον ρωτησω το εξης..

γινεται πληρωμη μεσω δοσεων?δωστε μια σαφη απαντηση να γνωριζει ο κοσμος..
πως δουλευει η κλινικη,γινονται διευκολυνσεις?
θελετε προκαταβολη?
ευχαριστω..ας απαντησει ο αλεξ ή η ΣΟΥΖΙ...
 

best1210

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

σαφως κ δεν το χω διαβασει γιατι μπαινω απο κιν πολλες φορες κ η συνδεση σερνεται..
απ οτι προλαβα κ ειδα θελει μια προκαταβολη συγκεκριμενη κ μετα θελει να ξοφλησεις το ποσο μεχρι την μερα της επεμβασης η δεν προλαβα να δω καλα?
δηλ δοσεις γιοκ....σωστα?
 

Alex1

New Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

skeptikistis είπε:
Καλησπερα αλεξ

Ακολουθεις ταυτοχρονα καμμια θεραπεια? Μινοξ η φιναστεριδη?

Το αποτελεσμα φενεται να ερχεται σιγα σιγα...

skeptikistis είπε:
Καλησπερα αλεξ

Ακολουθεις ταυτοχρονα καμμια θεραπεια? Μινοξ η φιναστεριδη?

Το αποτελεσμα φενεται να ερχεται σιγα σιγα...
Φίλε Skeptikistis,

Έβαζα μινοξιτιλη για περίπου μια εβδομάδα αλλά μου προκαλούσε ερεθισμό και το σταμάτησα όπως και ενδείκνυται σε τέτοιες περιπτώσεις. Σχετικά με την φιναστερινη δεν παίρνω προς το παρών για καθαρά προσωπικούς λόγους.

Σε χαιρετώ
Αλέξανδρος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Alex1

New Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

best1210 είπε:
σαφως κ δεν το χω διαβασει γιατι μπαινω απο κιν πολλες φορες κ η συνδεση σερνεται..
απ οτι προλαβα κ ειδα θελει μια προκαταβολη συγκεκριμενη κ μετα θελει να ξοφλησεις το ποσο μεχρι την μερα της επεμβασης η δεν προλαβα να δω καλα?
δηλ δοσεις γιοκ....σωστα?
Φίλε Best1210,

Όσο αφορά τον τρόπο πληρωμής περιλαμβάνετε στον σύνδεσμο που έχει βάλει ο Dim74. Ορθά έχεις καταλάβει ότι δόσεις δεν γίνονται αφού παλαιοτέρα μπορούσε να γίνει μέσω πιστωτικών ιδρυμάτων τα οποία τώρα σταμάτησαν αυτές τις υπηρεσίες λόγο οικονομικής αστάθειας.

Σε Χαιρετώ
Αλέξανδρος
 

Alex1

New Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Για σας,

Πιο κάτω βρίσκεται η εξέλιξη τις μεταμόσχευσης μαλλιών μου που έχει πραγματοποιηθεί πριν από 6,5 μήνες.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Γεια σου Αλέξανδρε :)

Από ότι βλέπω όλα πάνε κατ'ευχή !!!

Ήθελα να σε ρωτήσω, στην περίπτωση σου εφαρμόστηκε σε κάποια φάση της μεταμόσχευσης σου κάτι νέο - καινούργιο ;;;
Ρωτάω γιατί κάτι έμαθα ... Μπορείς να μας πεις λεπτομέρειες;

Πως κρίνεις εσύ την πορεία σου μέχρι τώρα ;;;
Βέβαια αν δεν ευλογίσεις τα γένια σου που λένε και στο χωριό μου ... παρόλο αυτά θα ήθελα κάποια σχόλια σου ...
 

mikeshair

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

καλα δειχνουν οτι πανε τα πραγματα, μπορεις να μας πεις απο την χαιρλαιν και πισω ποσα εκατοστα καλυψες?
 

best1210

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

εξαιρετικη δουλεια...πρωτον εβαλες μολις 2000 μοσχευματα κ το αποτελεσμα ειναι σουπερ κ σε κανει αλλο ανθρωπο πραγματικα!!
δευτερον...εχουν περασει 6 μηνες κ εχεις αλλους 4 φουλ αναπτυξης κ ακομα δεν εχεις ολοκληρωμενο αποτελεσμα..
συγχαρητηρια!!
μια ερωτηση..εκανες μονο μπροστα η και πισω στο crown τοποθεητησες???
 

loukas

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

best1210 είπε:
εξαιρετικη δουλεια...πρωτον εβαλες μολις 2000 μοσχευματα κ το αποτελεσμα ειναι σουπερ κ σε κανει αλλο ανθρωπο πραγματικα!!
δευτερον...εχουν περασει 6 μηνες κ εχεις αλλους 4 φουλ αναπτυξης κ ακομα δεν εχεις ολοκληρωμενο αποτελεσμα..
συγχαρητηρια!!
μια ερωτηση..εκανες μονο μπροστα η και πισω στο crown τοποθεητησες???
μια ερωτηση καλε μου φιλε σου εδωσαν καμια φαρμακευτικη αγωγη γιατι βλεπω μια διαφορα στο χρωμα στα μαλλια
 

loukas

Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

Alex1 είπε:
Για σας,

Πιο κάτω βρίσκεται η εξέλιξη τις μεταμόσχευσης μαλλιών μου που έχει πραγματοποιηθεί πριν από 6,5 μήνες.
μια ερωτηση καλε μου φιλε σου εδωσαν καμια φαρμακευτικη αγωγη γιατι βλεπω μια διαφορα στο χρωμα στα μαλλια
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

:eek:fft:

loukas γιατι ολα τα γραφεις διπλα παντα ??? ???

Ασε ασε ξερω γιατι ;D ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Η Διαδικασiα μου 2149 μοσχευμάτων με τήν HDC

ANAR είπε:
:eek:fft:

loukas γιατι ολα τα γραφεις διπλα παντα ??? ???

Ασε ασε ξερω γιατι ;D ;D

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0χ0χα......α ρε τρελεεεε :D :D ;D

loukas είπε:
μια ερωτηση καλε μου φιλε σου εδωσαν καμια φαρμακευτικη αγωγη γιατι βλεπω μια διαφορα στο χρωμα στα μαλλια

πιωμενος πιωμενος........αλλα την ειδε την διαφορα πλακα πλακα ο λουκας.....οντως εχει δικιο..... :chinscratch
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα