Ηρθε η ωρα του ομορφου παιδιου του φορουμ

vlafo

Well-Known Member
Τι εννοείς αν γνωρίζω τι να περιμένω φίλε vlafo? Περιμένω περίπου τα διπλά από ότι βλέπω αυτή την στιγμή. Με μια πρόχειρη μετρηση μπροστά είδα 30κατι πυκνότητα πριν κάνα 10ημερο
Εννοώ σαν τελικό αποτέλεσμα τι περιμένεις.
Μέτρησες εννοείς 30 να φυτρώνουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spiros27

Member
Καλησπέρα στο φίλο και καλή επιτυχία μια χαρά φαίνεται να πηγαίνει μια ερώτηση επειδή έχω προγραμματίσει καξ εγώ μεταμόσχευση με τον κύριο γεωργιου οι εξετάσεις που ζητάει προεγχειρητικα τι κόστος έχουν?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

witcher

Well-Known Member
Καλησπέρα στο φίλο και καλή επιτυχία μια χαρά φαίνεται να πηγαίνει μια ερώτηση επειδή έχω προγραμματίσει καξ εγώ μεταμόσχευση με τον κύριο γεωργιου οι εξετάσεις που ζητάει προεγχειρητικα τι κόστος έχουν?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τι εξετάσεις σου ζήτησε; Γιατι δεν πας να ρωτήσεις σε ενα διαγνωστικό κέντρο την τιμή ; Ότι και να σου πει κάποιος εδώ θα ειναι διαφορετικό...
 

spiros27

Member
Τι εξετάσεις σου ζήτησε; Γιατι δεν πας να ρωτήσεις σε ενα διαγνωστικό κέντρο την τιμή ; Ότι και να σου πει κάποιος εδώ θα ειναι διαφορετικό...
Πάνω κάτω οι τιμές ίδιες είναι και μπορείς να την κάνεις στη κλινική οποτε δε ξερω αν υπαρχει εξτρα χρέωση
απευθύνομαι σε κάποιον που τις έχει κάνει ήδη .
 

Flag17

Well-Known Member
Καλησπέρα στο φίλο και καλή επιτυχία μια χαρά φαίνεται να πηγαίνει μια ερώτηση επειδή έχω προγραμματίσει καξ εγώ μεταμόσχευση με τον κύριο γεωργιου οι εξετάσεις που ζητάει προεγχειρητικα τι κόστος έχουν?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Γύρω στο 70αρι είναι φίλε μου
 

Flag17

Well-Known Member
Σχεδόν 6 μήνες. Δεν είμαι ικανοποιημένος με το μέχρι τώρα αποτέλεσμα μίλησα και με τον Γεωργίου και συμφωνεί πως δεν είναι αυτό που πρέπει αλλά ας δούμε πως θα πάει στο επόμενο 2μηνο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221003-153643_Gallery.jpg
    Screenshot_20221003-153643_Gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 211
  • Screenshot_20221003-153729_Gallery.jpg
    Screenshot_20221003-153729_Gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 189
  • Screenshot_20221004-224026_Gallery.jpg
    Screenshot_20221004-224026_Gallery.jpg
    897.2 KB · Προβολές: 124

Flag17

Well-Known Member
Έλα φίλε @Georgie Να πω βέβαια πως όσο ικανοποιημένος δεν είμαι από τη φυτρωση τόσο ικανοποιημένος είμαι από την διαχείριση της δοτριας
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221003-160303_Gallery.jpg
    Screenshot_20221003-160303_Gallery.jpg
    813.1 KB · Προβολές: 199

Georgie

Well-Known Member
Έλα φίλε @Georgie Να πω βέβαια πως όσο ικανοποιημένος δεν είμαι από τη φυτρωση τόσο ικανοποιημένος είμαι από την διαχείριση της δοτριας
Τι να τη κάνεις τη διαχείριση της δοτριας ρε φίλε flag αν δε πιάσεις καλή φυτρωση .
Έμενες όπως ήσουν χωρίς ταλαιπωρία και έξοδα.
Τέλος πάντων, περιμενε να δεις πως θα πάει και βγάζουμε συμπεράσματα αργότερα.
Καλή συνέχεια
Edit
Στη πανοραμική φαίνεται καλύτερη η εικόνα πάντως για το μήνα που είσαι, κάτσε να ωριμάσουν οι τρίχες και ότι έχει ακόμα να σου δώσει και βλέπουμε
Άσε και το μαλλί σου λίγο πιο μακρύ, βοηθάει στη κάλυψη
 

bobby

Well-Known Member
Φαίνεται ότι σε πάει αργά. Περίμενε όμως το 8μηνο για σαφή συμπεράσματα. Αν μέχρι τότε κάνεις το μπαμ τότε όλα καλά, αν όχι, τότε δύσκολα θα δεις αυτό που περιμένεις. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Τι να τη κάνεις τη διαχείριση της δοτριας ρε φίλε flag αν δε πιάσεις καλή φυτρωση .
Έμενες όπως ήσουν χωρίς ταλαιπωρία και έξοδα.
Τέλος πάντων, περιμενε να δεις πως θα πάει και βγάζουμε συμπεράσματα αργότερα.
Καλή συνέχεια
Edit
Στη πανοραμική φαίνεται καλύτερη η εικόνα πάντως για το μήνα που είσαι, κάτσε να ωριμάσουν οι τρίχες και ότι έχει ακόμα να σου δώσει και βλέπουμε
Άσε και το μαλλί σου λίγο πιο μακρύ, βοηθάει στη κάλυψη
Εγώ αυτή την στιγμή το βλέπω μια πυκνότητα κοντά στο 40 χωρίς όμως να έχουν οριμασει οι τρίχες για να δείχνει όντως σαν 40 με λόγο 2. Το έχω κουρεψει 2 φορές το μαλλί τώρα θα το αφήσω μέχρι το 8μηνο.
 

Flag17

Well-Known Member
Φαίνεται ότι σε πάει αργά. Περίμενε όμως το 8μηνο για σαφή συμπεράσματα. Αν μέχρι τότε κάνεις το μπαμ τότε όλα καλά, αν όχι, τότε δύσκολα θα δεις αυτό που περιμένεις. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!
Αν είχαμε πάει για μια πυκνότητα 40-45 θα έλεγα πως είναι οκ η εικόνα καθώς και οι φωτο είναι ξεγυμνωτικες και το μαλλί όχι μακρύ αλλά δεν πήγαμε για τέτοια νούμερα οπότε κάνω υπομονή. Σε ευχαριστώ!
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε flag

Τράβα μερικές φωτογραφίες σε μια φυσιολογική απόσταση και όχι τόσο κοντά.

Σε μια απόσταση 50εκ.
 

witcher

Well-Known Member
Άμα είχες δυνατό forelock, πιστεύω θα φαινόταν και διαφορετικό το αποτέλεσμα, γιατί παίζει μεγάλο ρόλο το δυνατό forelock στο αν περνάει το φως προς τα μέσα και χωρίς αυτό δεν έχεις καλή υποστήριξη από πισω.. Εσείς όμως δεν το φτιάξατε καθόλου που ειχες κάποια αδύναμα μαλλιά εκεί ελπίζοντας να βοηθήσει η φίνα, και πήγατε περιμετρικά του..Περίμενε πάντως να δεις πως θα πάει σε 2-3 μήνες και προσπάθησε να μη βγάζεις τόσο κοντινές αλλά σε μια πιο φυσιολογική απόσταση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JimKan1

Well-Known Member
Δεν φαινεται οπως θα επρεπε αλλα ειναι πολυ κοντινες οι φωτο, κανε την καλη να βγαλεις απο μισο μετρο μακρια, επισης επειδη ειναι ξαναδουλεμενη η περιοχη καλο ειναι να κανεις υπομονη αλλο ενα διμηνο και αφησε το μαλλι να μακρυνει.
 

Flag17

Well-Known Member
Άμα είχες δυνατό forelock, πιστεύω θα φαινόταν και διαφορετικό το αποτέλεσμα, γιατί παίζει μεγάλο ρόλο το δυνατό forelock στο αν περνάει το φως προς τα μέσα και χωρίς αυτό δεν έχεις καλή υποστήριξη από πισω.. Εσείς όμως δεν το φτιάξατε καθόλου που ειχες κάποια αδύναμα μαλλιά εκεί ελπίζοντας να βοηθήσει η φίνα, και πήγατε περιμετρικά του..Περίμενε πάντως να δεις πως θα πάει σε 2-3 μήνες και προσπάθησε να μη βγάζεις τόσο κοντινές αλλά σε μια πιο φυσιολογική απόσταση.
Στο forelock θα μπαίναμε απλά βγάλαμε λιγότερα μοσχεύματα από το αναμενόμενο. Γιαυτό δεν μπήκαμε. Την φίνα είπαμε να δούμε για β ζώνη και crown . Είχα πει από την αρχή πως σίγουρα θα πρέπει να κάνω κιαλλη για να κλείσω Α ζώνη
 

Flag17

Well-Known Member
Μια φώτο από απόσταση ας πούμε από μπροστά φαίνεται πιο κολακευτικη
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20221003-175152_Gallery.jpg
    Screenshot_20221003-175152_Gallery.jpg
    799.3 KB · Προβολές: 192

Georgie

Well-Known Member
Φυτρωση έχεις Flag , για αυτό το λόγο σου ζήτησα να βάλεις πανοραμική .
Και από εκεί φαινόταν για κάποιον που ξέρει.

Κάνε υπομονή θα έχεις πολύ καλύτερη εικόνα μέχρι το 12μηνο.
Το μόνο που θα μπορούσα να πω ότι δε βοηθάει είναι το χρώμα των μαλλιών σου στο contrast με το ανοιχτό δέρμα .
Έχεις φάει γκολ από τα αποδυτήρια εκεί.

Καλή συνέχεια, για τα g που έβαλες καλά πάει. Θα πας και καλύτερα συνολικά.
 

Flag17

Well-Known Member
Φυτρωση έχεις Flag , για αυτό το λόγο σου ζήτησα να βάλεις πανοραμική .
Και από εκεί φαινόταν για κάποιον που ξέρει.

Κάνε υπομονή θα έχεις πολύ καλύτερη εικόνα μέχρι το 12μηνο.
Το μόνο που θα μπορούσα να πω ότι δε βοηθάει είναι το χρώμα των μαλλιών σου στο contrast με το ανοιχτό δέρμα .
Έχεις φάει γκολ από τα αποδυτήρια εκεί.

Καλή συνέχεια, για τα g που έβαλες καλά πάει. Θα πας και καλύτερα συνολικά.
Φίλε Georgie είπα και εγώ ο ίδιος πως εμπειρικά πρέπει να είναι η πυκνότητα κοντά στο 40 αυτή την στιγμή. Απλά με τις πυκνότητες που βάλαμε θα έπρεπε να είναι παραπάνω. Θα μπορούσε να είναι καλύτερη η εικόνα για τα g που μπήκαν βάλαμε 2600 σε έκταση μικρότερη από 50cm2 και προυπηρχαν και κάποια
 
Μπλουζα