Ηλεκτρονικο τσιγαρο

aeratos28

Just aeratos
Καλοπιασε τους τότε,και μην βάλεις καπνό πάλι γιατί θα αρχίσουν και μπουνιές μαζί με τις κλωτσιές οι πνεύμονες..δεν αστειεύονται..;)
Ξεκινάω παλι,για μια εβδομάδα αγγούρι μόνο..άσχετο αλλά μιας που σε πέτυχα στο λέω..θα ενημερώσω σε μια εβδομάδα ,θα ψάξω το νήμα που είχαμε γράψει τότε που το λέγαμε..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καλοπιασε τους τότε,και μην βάλεις καπνό πάλι γιατί θα αρχίσουν και μπουνιές μαζί με τις κλωτσιές οι πνεύμονες..δεν αστειεύονται..;)
Ξεκινάω παλι,για μια εβδομάδα αγγούρι μόνο..άσχετο αλλά μιας που σε πέτυχα στο λέω..θα ενημερώσω σε μια εβδομάδα ,θα ψάξω το νήμα που είχαμε γράψει τότε που το λέγαμε..

Αεράτε γιατί θα τρως μια εβδομάδα αγγούρι ?

Εγω παντως μετα απο τοσα χρονια στο η/τ ουτε να το μυρισω δεν θελω . Το βαζω καμια φορα στο ατομα αλλα μολις το αναψω το πεταω , δεν μου κανει αισθηση πλεον .
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε κάτι με τσικνοπέμπτη κάτι από εδώ κάτι από εκεί..έχω πρηστεί τελείως.!αποτοξίνωση μόνο με αγγούρι και θα φύγουν όλα..;)
Και εγώ το κανονικό ούτε να το δω πλέον..έχω 2-3 χρόνια τώρα.
 

anargiros88

Well-Known Member
Φίλε κάτι με τσικνοπέμπτη κάτι από εδώ κάτι από εκεί..έχω πρηστεί τελείως.!αποτοξίνωση μόνο με αγγούρι και θα φύγουν όλα..;)
Και εγώ το κανονικό ούτε να το δω πλέον..έχω 2-3 χρόνια τώρα.

ποσο αγγουρι θα φας για μια εβδομαδα ? που μπορω να βρω παραπανω πληροφοριες ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Αν πάρεις kapa σωστό ηλεκτρονικό τσιγάρο από την αρχη,πίστεψέ με δεν θα σκεφτείς καν να γυρίσεις στο κανονικό..από χτύπημα,από γεύση που σου δίνει?δεν συγκρίνεται με τίποτα..μακράν ανώτερο το ηλεκτρονικό φίλε..αρκεί όπως είπαμε..ένα πολύ καλό ηλεκτρονικό τσιγάρο από την αρχή.
ποια συσκευη εχεις?
σε εμενα παντως το ζητουμενο ειναι να πλησιαζει το κανονικο τσιγαρο και οχι να γινω κουδουνι με μια τζουρα,αν και το δευτερο θα βοηθουσε γιατι ετσι ξεχνας τον πονο σου
 

aeratos28

Just aeratos
Mod έχω το snowwolf 200 και ατμοποιητη,τον i joy combo 2..με ένα τέτοιο ηλεκτρονικό τσιγάρο,ξεπερνας σε όλα το κανονικό τσιγάρο,όχι απλά το πλησιάζεις..θυσίασε 100€ και κάτι παραπάνω και ξεχνάς τα πάντα ακαριαια
ποια συσκευη εχεις?
σε εμενα παντως το ζητουμενο ειναι να πλησιαζει το κανονικο τσιγαρο και οχι να γινω κουδουνι με μια τζουρα,αν και το δευτερο θα βοηθουσε γιατι ετσι ξεχνας τον πονο σου
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Mod έχω το snowwolf 200 και ατμοποιητη,τον i joy combo 2..με ένα τέτοιο ηλεκτρονικό τσιγάρο,ξεπερνας σε όλα το κανονικό τσιγάρο,όχι απλά το πλησιάζεις..θυσίασε 100€ και κάτι παραπάνω και ξεχνάς τα πάντα ακαριαια
τα λεφτα δεν ειναι τιποτα,φετος πολλες φορες σκεφτομουν τα 50.000 ευρω που εχω δωσει στα τσιγαρα,δεν ειναι υπερβολη το ποσό μπορει να ειναι και παραπανω:rolleyes:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spass

Active Member
Υπάρχει πάντως και μια εταιρεία με υγρά ατμιζματος ονόματος Black note όπου βγάζει μια σειρά υγρών και πλησιάζει αρκετά την γεύση του τσιγαρου και αυτό γιατί εμβαπτιζουν μέσα σε vg(γλυκερινη) φύλλα καπνού και έτσι η γεύση είναι λίγο πιο αυθεντική
 

edyuser1

Active Member
καπα κοψτα ολα μαχαιρι ρε φιλε να ηρεμισεις και εγω κομενο το εχω. θυμαμαι στην αρχη το ειχα κοψει για μια εβδομαδα και καπνισα ενα τσιγαρο μετα και τα πνευμονια μου ειχαν κουραστει στο ρουφηγμα θυμαμαι και η γευυση του αστα να πανε.απλως θελει υπομονη 2-3 εβδομαδες μονο για να φυγει ο συνδρομος στερησης που λενε .μετα ερχετε στο μυαλο μερικες φορες η σκεψη και σκεφτομαι ποσο μαλακια ειναι και φευγει η σκεψη.και καπνιζα βαρια τσιγαρα αλλα ενα πακετο την ημερα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
καπα κοψτα ολα μαχαιρι ρε φιλε να ηρεμισεις και εγω κομενο το εχω. θυμαμαι στην αρχη το ειχα κοψει για μια εβδομαδα και καπνισα ενα τσιγαρο μετα και τα πνευμονια μου ειχαν κουραστει στο ρουφηγμα θυμαμαι και η γευυση του αστα να πανε.απλως θελει υπομονη 2-3 εβδομαδες μονο για να φυγει ο συνδρομος στερησης που λενε .μετα ερχετε στο μυαλο μερικες φορες η σκεψη και σκεφτομαι ποσο μαλακια ειναι και φευγει η σκεψη.και καπνιζα βαρια τσιγαρα αλλα ενα πακετο την ημερα
εννοειται οτι ολα θα τα κοψω,απλα περναω το μεταβατικο σταδιο
 

aeratos28

Just aeratos
Άνετα βγαίνουν αυτά τα λεφτά που λες..σπίτι αγοράζεις με αυτό το ποσό πλέον..άστο είναι τραγικό..
τα λεφτα δεν ειναι τιποτα,φετος πολλες φορες σκεφτομουν τα 50.000 ευρω που εχω δωσει στα τσιγαρα,δεν ειναι υπερβολη το ποσό μπορει να ειναι και παραπανω:rolleyes:
 

athenian

Well-Known Member
τα λεφτα δεν ειναι τιποτα,φετος πολλες φορες σκεφτομουν τα 50.000 ευρω που εχω δωσει στα τσιγαρα,δεν ειναι υπερβολη το ποσό μπορει να ειναι και παραπανω:rolleyes:
Απο υγρα δοκιμασε την σειρα της black note.Ειναι tpd,δλδ εχουν αποσταγμα πραγματικου καπνου.Απο ατμοποιητες προτεινω κλωνο dogy style η οποιον θες της svoemesto.Μοντακι παρε ενα dicodes dani box και ξεμπερδεψες.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
εγω εχω αλλη απορια....
το αποσταγμα καπνου,δεν μπορει να περασει και την πισα στο υγρο?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
μα η πίσσα εάν δεν κάνω λάθος προέρχεται από το χαρτί του τσιγαρου και όχι από τον καπνό
εδω θα σε διορθωσω,το χαρτι ειναι φυτο που καιγεται και βγαζει πισα.
ο καπνος ειναι φυτο που καιγεται και βγαζει πισα
 

spass

Active Member
κατά την άποψή μου ο απόλυτος ατμοποιητής είναι ο skyline,όπου μπορείς να τον κάνεις ότι θες από τέρμα σφιχτο (τσιγάρισιες τζουρες δηλαδη) μέχρι τέρμα ανοιχτό (πνευμονικες τζουρες) και βγάζει και αρκετά smoothie ατμό με πρώτης ποιότητας υλικά κατασκευής και είναι και made in Greece
 
Μπλουζα