Εχει αγορασει κανεις απο minoxidil-direct.co.uk?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
panathas είπε:
το πακετακι ερχεται σπιτι η πας και το παιρνεις απο καπου ??
και κατι αλλο με prepaid το παραγγειλατε η με paypal ?

Το paypal είναι υπηρεσία που συνδέεις την κάρτα σου. Αν έχεις paypal κάνεις log in κανονικά στην παραγγελεία, αν δεν έχεις paypal, πας εκει που λεει "paypal guest" και συμπληρώνεις κανονικά τα στοιχεία της κάρτας σου και κανεις κανονικά την παραγγελεία.
 

afanas3

New Member
Παιδιά μόλις αγόρασα με paypal από το συγκεκριμένο site.
Θα μου έρθουν κανονικά στο σπίτι χωρίς άλλη χρέωση και
σε πόσες περίπου μέρες?
Ξεκινάω τώρα θεραπεία και παρήγγειλα το 6 months minoxidil 5%, 6bottles.
Μήπως έπρεπε να πάρω το foam που είναι ακριβότερο και ίσως καλύτερο?
ευχαριστώ.
 

RedMan

New Member
Δεν έχει άλλη χρέωση, εμένα μου ήρθαν στο γραμματοκιβώτιο χωρίς χαρτάκι για παραλαβή από το ταχυδρομείο σε 12 μέρες από την αγορά. Πήρα 3 μπουκάλια μόνο, μάλλον τους φάνηκε μικρό το πακέτο και μου το έφεραν σπίτι
Μιας και είσαι στην αρχή, πιστεύω οτι δεν έπρεπε να πάρεις τόση ποσότητα, αλλά να δοκιμάσεις πρώτα τι σου ταιριάζει
 

cool11

Well-Known Member
Ρε παιδια, καλο site, δεν λεω, φτηνες τιμες, αλλα παιζει καθυστερηση πολυ...
Φετος ειναι 2η φορα που παραγγελνω απο αυτους.
Σιγουρα, οτι ειναι uk, παιζει ρολο, καθως εντος ευρωπης, καλες τιμες, και υποθετικα γρηγορη αποστολη.
Περυσι εκανα κανενα μηνα μεχρι να παραλαβω.
Φετος εχουν περασει ηδη 15 μερες, και ακομη δεν παρελαβα τιποτε.
Παροτι εδω και 15 μερες, ειχα παρει το ενημερωτικο email οτι η παραγγελια μου εφυγε.

Μηπως τελικα, ερχεται απο αμερικη; Μηπως το uk ειναι απλα τοπικο site, και ναι μεν ερχονται απο εκει, αλλα πρωτα παραλαμβανουν στην αγγλια απο αμερικη, γι αυτο και η καθυστερηση;

Παντως, εδω δεν μπορω να το δικαιολογησω. Και οι μερες περνανε, οπως περασαν και περυσι, και εκανε 1 μηνα!
Για σιγα ομως, 1 μηνα εκαναν και οι παραγγελιες που εκανα τα πιο παλια χρονια, απο αμερικη, απο το cheaprogaine. Ενα μηνα και οταν παραγγελνω απο αγγλια?

Ξερει κανεις κατι παραπανω?
 

Bouklas

Well-Known Member
cool11 είπε:
Ρε παιδια, καλο site, δεν λεω, φτηνες τιμες, αλλα παιζει καθυστερηση πολυ...
Φετος ειναι 2η φορα που παραγγελνω απο αυτους.
Σιγουρα, οτι ειναι uk, παιζει ρολο, καθως εντος ευρωπης, καλες τιμες, και υποθετικα γρηγορη αποστολη.
Περυσι εκανα κανενα μηνα μεχρι να παραλαβω.
Φετος εχουν περασει ηδη 15 μερες, και ακομη δεν παρελαβα τιποτε.
Παροτι εδω και 15 μερες, ειχα παρει το ενημερωτικο email οτι η παραγγελια μου εφυγε.

Μηπως τελικα, ερχεται απο αμερικη; Μηπως το uk ειναι απλα τοπικο site, και ναι μεν ερχονται απο εκει, αλλα πρωτα παραλαμβανουν στην αγγλια απο αμερικη, γι αυτο και η καθυστερηση;

Παντως, εδω δεν μπορω να το δικαιολογησω. Και οι μερες περνανε, οπως περασαν και περυσι, και εκανε 1 μηνα!
Για σιγα ομως, 1 μηνα εκαναν και οι παραγγελιες που εκανα τα πιο παλια χρονια, απο αμερικη, απο το cheaprogaine. Ενα μηνα και οταν παραγγελνω απο αγγλια?

Ξερει κανεις κατι παραπανω?

Οι 15 μέρες είναι όντως ένα θέμα. Το δέμα πάντως έρχεται από USA ας λέει UK το site.
 

weznem

Well-Known Member
καλο ειναι να μην παραγγελνετε οταν εισται στο τελος του μισου μπουκαλιου..για να μην τρεχεται,εγω δεν εχω προβλημα παντα ερχχοταν στις 6 μερες.το δεκεμβρη που παρήγγειλα στις 19 ηταν 6 γεναρη και δεν ειχε ερθει μου ειπαν να στειλουμε λεφτα?του λεως στειλτε το ξανα σε 3 μερες ηταν σπιτι μου,και την επομενη ηρθε το πρωτο πακετο που ειχα παραγγείλει το δεκεμβρη,τους το πα,και τους εβαλα αλλα 20 ευρω.. για τριμην θεραπεια,απο την στιγμη που φερονται τιμια,οφειλουμε να ειμαστε τιμιοι απεναντι τους κατε με..
εγω τωρα μπηκα στο δευτερο μπουκαλι,οταν τελειωσει και ανοιξω το τελευταιο θα κανω την παραγγελια για να μην τρεχω..
 

cool11

Well-Known Member
Εχω αποθεμα regain ακομη, δεν ειναι αυτο το προβλημα.
Απλα, οταν περασουν καποιες μερες και μετα, μετα την παραγγελια, αρχιζω και ανησυχω, μηπως τελικα δεν παραλαβω,
Καθως δεν υπαρχει και tracking εκ μερους τους, δεν εχω καμια ενημερωση.
Περιμενω τη μερα που θα μου φερουν το χαρτακι τα ελτα, για να παω να παραλαβω.
Χωρις tracking, και καμια ενημερωση, και με τις μερες να περνουν, ε φοβαμαι μηπως γινει κατι και δεν φτασει στα χερια μου το πακετο.
 

weznem

Well-Known Member
απλα απο τους συγκεκριμενους και να μην φθασει,δεν τρεχει τιποτα..διοτι θα στο ξανα στειλουν..
 

cool11

Well-Known Member
Ναι, φαινονται εντιμοι, διαβασα οτι στον bouklas που χαθηκε το δεμα, του το ξαναστειλαν.
Αυτο σιγουρα καθησυχαζει.
Αντε να περιμενω καμια βδομαδα ακομη, μηπως κι ερθει.
Αλλιως μετα θα τους στειλω mail.
 

jlk3010

New Member
Και εμενα το ιδιο μου συνεβη!
Εκανα παραγγελια , επειτα απο 2 εβδομαδες τους εστειλα e-mail οτι δεν μου εχει ερθει - με ρωτησαν χρηματα ή αποστολη ξανα - τους ειπα αποστολη ξανα- και τωρα περιμενω !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jlk3010

New Member
Τελικα μου ηρθαν δυο δεματα !
Το 1ο εκανε ενα μηνα και το 2ο σε 6 μερουλες !!!
Τωρα εχω πληρωσει μονο το 1ο να τους πληρωσω και το αλλο ????
 

weznem

Well-Known Member
αν θες να εισαι σωστος ναι...αν θες να κανεις πουστια δεν τους πληρωνεις..
το ιδιο ειχε γινει και σε εμενα.. εγω τους ενημερωσα και μτους εβαλα τα λεφτα,τωρα οτι θελεις κανεις..
οταν καποιος μας φέρεται εντιμα καλο ειναι να του φερόμαστε και εμεις έντιμα παντως.. ετσι το βλεπω εγω..
 
Συναδελφοι καλησπερα,ενω αγοραζω καιρο μινοχ απο εκει,εδω και 2 μερες οταν παω να επιλεξω ποσοτητα μου βγαζει αγνωστη διευθυνση.Ξερει κανεις κατι?
 

weznem

Well-Known Member
Γιωργος 65 είπε:
Συναδελφοι καλησπερα,ενω αγοραζω καιρο μινοχ απο εκει,εδω και 2 μερες οταν παω να επιλεξω ποσοτητα μου βγαζει αγνωστη διευθυνση.Ξερει κανεις κατι?

ekana δοκιμη για αγορα και με πεταξε στο παραθυρο τηςpaypal κατευθειαν και εκει επιλεγω την ποσοτητα που θελω διχως προβλημα,τι εννοεις? ποιο ειναι το πρόβλημα δεν καταλαβαίνω..στειλε τους ενα ημαιλ αν θες..
 

jimys

Member
παιδια παραγγειλα στις 30 μαιου και μεχρι σημερα τιποτα! τι γινεται αν έρθουν και δεν σε βρουν σπίτι; αφήνουν κάποιο χαρτάκι;
 

weznem

Well-Known Member
εγω παράγγειλα χθες παλι, μετα απο 4μηνες εαν σας εχει σταλει μηνυμα απο την εταιρεια στο μαιλ σας που να λεει οτι το προιον εχει σταλει και περασουν 10 εργασιμες μερες... στειλτε τους μηνυμα... διοτι καμια φορα γινετι μπερδεμα με το τελωνειο... αναφερω ενα περιστατικο...

κανω παραγγελια λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα 17 του μηνος κατι τετοιο... ηταν 3-4 γεναρη και δεν ειχε ερθει τιποτα τους στελνω μηνυμα... μου λενε τι επιθυμω αποστολη των λεφτων πισω η να μου στειλουν νεο δεμα? λεω το δευτερο...
ερχεται σπιτι μου σε 6 η 7 μερες.. την επομενη μερα ηρθε και το πρωτο δεμα που παρήγγειλα τον δεκεμβρη... τι διαολο γινεται με το τελωνειο δεν ξερω..
του το ειπα στο μαιλ και τους εβαλα τα λεφτα και για το δευτερο πακετο..
 
Μπλουζα