Εχει αγορασει κανεις απο minoxidil-direct.co.uk?

petrospap

Active Member
Αύριο κλείνω 3 βδομάδες παραγγελίας χωρίς να έρθει..μου απάντησαν με email πριν μια βδομάδα ότι μπορει να πάρει μέχρι 3 βδομάδες..μήπως παίζει κάτι με το καλοκαίρι;;γιατί βλέπω ότι όλοι τέτοιους καιρούς έχουν πρόβλημα με τις παραγγελίες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kаl

New Member
Ειναι το καλοκαιρι παιδες,μην σκατε το σαιτ ειναι πρωτο σε εξυπηρετηση,οσες φορες πηρα δεν ειχαν θεμα..Ασε που τωρα παρατηρησα οτι τα στελνουν ως δωρα και εγγραφα οποτε ουτε στο τελωνειο υπαρχει θεμα. Τζι-Τζι λεμεεε!
 

petrospap

Active Member
Ναι ρε ψηλε αλλα βγήκα απτο προγραμμα μου..και άσε που στην αρχή με είπαν 2 βδομάδες..πέρασαν 2..τους στέλνω μαιλ κ με λένε 3 βδομάδες..σμρ έκλεισαν 3 και τους έστειλα μαιλ..άντε να δουμε
 

weznem

Well-Known Member
εμενα μου ηρθε την τριτη στις 9 το πρωι το δεμα παιδες παρεγγειλα στις 2η 3 του μηνος..αν εξαιρεσεις τα σαββατοκυριακα εκανε 7 μερες..
 

petrospap

Active Member
εχει κανεις αλλος τετοιο προβλημα???
την πρωτη φορα που δεν ηρθε μου προτειναν επαναποστολη και τωρα στην δευτερη αποστολη ξανα δεν ηρθε
 

gianniskritikos2

Active Member
εμενα μου ηρθε αυτος που ειχα παραγγηλει μετα απο 3 εβδομαδες και παραγγειλα αλους 2 σε αλλη διευθυνση και ηρθαν σε 7 μερες μπαμ μπαμ...
 

weznem

Well-Known Member
petrospap είπε:
εχει κανεις αλλος τετοιο προβλημα???
την πρωτη φορα που δεν ηρθε μου προτειναν επαναποστολη και τωρα στην δευτερη αποστολη ξανα δεν ηρθε

και σε εμενα εχει συμβει καθυστερηση το εχω πει και πιο πισω καπου..
θεωρω οτι κατι με το τελωνειο γινεται διοτι αυτοι τα στελνουν αμεσως τα πακετα... :dodgy:
 

petrospap

Active Member
νταξ ηρθε και σε μενα...εχω καποιους προβληματισμους
1. δεν ειναι στα κουτια..τωρα αυτο μπορει και να το κανανε για να κερδισουν χωρο στο πακετο
2.παθαινει τιποτα η μινοξ με το πολυ ταρακουνημα??γτ ετσι οπως ειναι πεταμενα μεσα στο δεμα(το οποιο ειναι σαν σακουλα) και χωρις αφρολεξ σιγουρα θα εφαγε πολυ ταρακουνημα..
επισης δεν εχει τα φυλλαδια των οδηγιων μεσα...μηπως ειναι τπτ μουφα?
 

weznem

Well-Known Member
petrospap είπε:
νταξ ηρθε και σε μενα...εχω καποιους προβληματισμους
1. δεν ειναι στα κουτια..τωρα αυτο μπορει και να το κανανε για να κερδισουν χωρο στο πακετο
2.παθαινει τιποτα η μινοξ με το πολυ ταρακουνημα??γτ ετσι οπως ειναι πεταμενα μεσα στο δεμα(το οποιο ειναι σαν σακουλα) και χωρις αφρολεξ σιγουρα θα εφαγε πολυ ταρακουνημα..
επισης δεν εχει τα φυλλαδια των οδηγιων μεσα...μηπως ειναι τπτ μουφα?
τι να παθει υγρο ειναι,δεν γινεται να παθει κατι.. ετσι ερχονται και σε μενα.. δεν τρεχει τιποτα ολα οκ ειναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

al_gi

Member
παιδια εχω 3 βδομαδες που εκανα παραγγελια και ακομα να ερθουν. πηγα στο σαιτ και στο contact us για να στειλω μειλ και δεν ανοιγει. πως επικοινωνουμε?
 

jimys

Member
al_gi είπε:
παιδια εχω 3 βδομαδες που εκανα παραγγελια και ακομα να ερθουν. πηγα στο σαιτ και στο contact us για να στειλω μειλ και δεν ανοιγει. πως επικοινωνουμε?

email επιβεβαιωσης της παραγγελιας σ ηρθε;; [email protected] εδω στελνω εγω και μ απαντανε παντα.. μην αγχωνεστε αν δεν ερθει σας το ξαναστελνουν!
 
Μπλουζα