Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

PapaNick

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Διεπίστωνες οτι είσαι οκ..... και προχώραγες σε μια first class hairtransplant.... και καθάριζες εφ'ορου ζωης...... :-[
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

badday

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

με τα παιδια που εχουν κανει την θεραπεια τι γινεται;
 

geo.

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

Μετά από 5,5 μήνες που έκανα την πρώτη θεραπεία με βλαστοκύτταρα, αλλά και μετά από άλλους 3 που έκανα και την δεύτερη, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι η μεγαλύτερη μ*λ*κί* της ζωής μου. Πέταξα στη κυριολεξία 4000 ευρώ και τα αποτελέσματα είναι μηδέν. Όχι μόνο δεν πύκνωσαν τα μαλλιά μου (όπως μου έλεγαν) αλλά και η τριχόπτωση συνεχίζει με τον ίδιο ρυθμό , και μάλιστα στους κροτάφους και στη κορυφή που δώσαμε και τη μεγαλύτερη έμφαση έχουν αραιώσει κι’ άλλο furious3 furious3 furious3
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

geo. είπε:
Μετά από 5,5 μήνες που έκανα την πρώτη θεραπεία με βλαστοκύτταρα, αλλά και μετά από άλλους 3 που έκανα και την δεύτερη, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι η μεγαλύτερη μ*λ*κί* της ζωής μου. Πέταξα στη κυριολεξία 4000 ευρώ και τα αποτελέσματα είναι μηδέν. Όχι μόνο δεν πύκνωσαν τα μαλλιά μου (όπως μου έλεγαν) αλλά και η τριχόπτωση συνεχίζει με τον ίδιο ρυθμό , και μάλιστα στους κροτάφους και στη κορυφή που δώσαμε και τη μεγαλύτερη έμφαση έχουν αραιώσει κι’ άλλο furious3 furious3 furious3

??? ??? ???
Τοσο χαλια ρε συ geo;Αλλη μια ελπιδα μας πεταμένη στα σκουπιδια.
Ο γιατρος τι λεει; ::)
 

geo.

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ας μην το σχολιάσω καλύτερα .........
 

lalakos

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

geo. είπε:
Μετά από 5,5 μήνες που έκανα την πρώτη θεραπεία με βλαστοκύτταρα, αλλά και μετά από άλλους 3 που έκανα και την δεύτερη, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι η μεγαλύτερη μ*λ*κί* της ζωής μου. Πέταξα στη κυριολεξία 4000 ευρώ και τα αποτελέσματα είναι μηδέν. Όχι μόνο δεν πύκνωσαν τα μαλλιά μου (όπως μου έλεγαν) αλλά και η τριχόπτωση συνεχίζει με τον ίδιο ρυθμό , και μάλιστα στους κροτάφους και στη κορυφή που δώσαμε και τη μεγαλύτερη έμφαση έχουν αραιώσει κι’ άλλο furious3 furious3 furious3

τι να πω ρε γαμότο... ούτε λίγο regrowth δεν έδειξε??? :down :-[
 

Jakard

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

geo. είπε:
ας μην το σχολιάσω καλύτερα .........

Συγνωμη περιμενες να γινει δουλεια με ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΑ στην ΕΛΛΑΔΑ? . Φιλε καλα να παθεις σορρυ κιολας . Το ονομα του ποστ Ειναι ισοδυναμο με Λιακοπουλο . Σε λιγο θα παμε στην Τακλα μακαν να πολεισουμε τον Βισον των πραγματικα κιριαρχω των Περσεων ο οποιος καλεσε τους ΡΑΝ ποθ προερχοντε απο τον Ε-Κενταυρο απογωνει των νεφελιμ σαφεστατα, για το πως θα αντιμετωπισουνε τους παντοδιναμους Ελλινες. ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ
 

jimakos88

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

οντως jakard. απο την στιγμη που τα θηρια(histogen-anderans klp) παλευουν χρονια στο θεμα ,τι να γυρευει η αλεπου(ελλαδισταν) στο παζαρι?
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

geo. είπε:
Μετά από 5,5 μήνες που έκανα την πρώτη θεραπεία με βλαστοκύτταρα, αλλά και μετά από άλλους 3 που έκανα και την δεύτερη, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι η μεγαλύτερη μ*λ*κί* της ζωής μου. Πέταξα στη κυριολεξία 4000 ευρώ και τα αποτελέσματα είναι μηδέν. Όχι μόνο δεν πύκνωσαν τα μαλλιά μου (όπως μου έλεγαν) αλλά και η τριχόπτωση συνεχίζει με τον ίδιο ρυθμό , και μάλιστα στους κροτάφους και στη κορυφή που δώσαμε και τη μεγαλύτερη έμφαση έχουν αραιώσει κι’ άλλο furious3 furious3 furious3

μάλιστα. μου την δίνει πολύ αυτή η κατάσταση να χώνεις τα λίγα πολύτιμα φράγκα σου και να μην βλέπεις τρίχα και οχι μονο αυτό αλλά και να χειροτερεύει η κατάσταση, τι να πώ. την πατάει ένας και βάζουμε όλοι μυαλό. geo σε καταλαβαίνω ρε φίλε υπομονή μπάς και βγάλουν κανα νέο φάρμακο
 

alexXXX

Active Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ρε παιδες τα πραγματα ειναι απλα και οσοι εχουν λιγο νιονιο θα συμφωνησουν λυση δεν υπαρχει αν ειναι να πεσουν θα πεσουν τι σαββατο βραδυ τι κυριακη πρωι.τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι ενα καλοστυμενο κολπο θεραπειες,μεταμοσχευσεις κλπ για βγαζουν καποιοι το μεροκαματο και καλα κανουν δεν τους κατηγορω ειναι και δυσκολες εποχες.εγω πιστευω για να βρεθει λυση πιο γρηγορα πρεπει οσοι αντιμετωπιζουν προβλημα τριχοπτωσης να σταματησουν να κανουν το παραμικρο γτ οτι υπαρχει μεχρι στιγμης ειναι μη αποτελεσματικο κ επικινδυνο.ετσι αυτοι που τα κονομανε ισως βγαλουν κατι καλυτερο κ πιο ασφαλες.εγω παντως αισθανομαι πολυ καλυτερα το κεφαλι μου απο τοτε που σταματησα τις θεραπειες δεν με τρωει σχεδον καθολου κ εχω κ λιγοτερη τριχωπτωση .με αυτα που εβαζα στο κεφαλι μου εφευγαν σαν τρελλα τα μαλλια τωρα εχω την τριχοπτωση που ειχα παντα .παντως για να μην νομιζετε πως το παιζω ανετος και μενα με πειραζει που εχω αραια μαλλια και πολυ μαλιστα κ αν βγει κατι που θα με πεισει θα ειμαι ο πρωτος που θα το κανω αλλα οχι αυτα τα καραγκιοζιλικια που μας πλασαρουν ελεος !!
 

kwstas34

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

σωστός o αλεχχχ ;) ακριβώς ετσι ειναι... εμείς διαιωνίζουμε το πρόβλημα μας ...όσο πουλάνε δεν παίζει να μας δώσουνε κάτι παραπάνω...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

@alexXXX , @kwstas34 εν μέρει έχετε δίκιο, αλλά για σκεφτείτε..., αν κάποιος από εμάς ήταν στην "βιομηχανία" και παρασκεύαζε ένα νεο επαναστατικό φάρμακο, που να ήταν πολύ καλύτερο από αυτά που είναι τώρα και όντος είχε πολύ καλύτερα αποτελέσματα, δεν θα το προωθούσε? δεν θα είχε κέρδος? Ακόμα και ένα φάρμακο που να έλεινε οριστικά το πρόβλημα..., δεν σημένει ότι θα σταματούσε να πουλάει σε βάθος χρόνου. Ο πλυθησμός αναναιώνετε συνεχώς...
 

badday

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ωχ ρε geo λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία και τα χρήματα που έχασες και για όλους μας που ούτε αυτό δουλεύει. Πάντως πραγματικά θα ήθελα να ακούσω τι λέει ο γιατρός :-[

alexXXX είπε:
ρε παιδες τα πραγματα ειναι απλα και οσοι εχουν λιγο νιονιο θα συμφωνησουν λυση δεν υπαρχει αν ειναι να πεσουν θα πεσουν τι σαββατο βραδυ τι κυριακη πρωι.τωρα ολα τα υπολοιπα ειναι ενα καλοστυμενο κολπο θεραπειες,μεταμοσχευσεις κλπ για βγαζουν καποιοι το μεροκαματο και καλα κανουν δεν τους κατηγορω ειναι και δυσκολες εποχες.εγω πιστευω για να βρεθει λυση πιο γρηγορα πρεπει οσοι αντιμετωπιζουν προβλημα τριχοπτωσης να σταματησουν να κανουν το παραμικρο γτ οτι υπαρχει μεχρι στιγμης ειναι μη αποτελεσματικο κ επικινδυνο.ετσι αυτοι που τα κονομανε ισως βγαλουν κατι καλυτερο κ πιο ασφαλες.εγω παντως αισθανομαι πολυ καλυτερα το κεφαλι μου απο τοτε που σταματησα τις θεραπειες δεν με τρωει σχεδον καθολου κ εχω κ λιγοτερη τριχωπτωση .με αυτα που εβαζα στο κεφαλι μου εφευγαν σαν τρελλα τα μαλλια τωρα εχω την τριχοπτωση που ειχα παντα .παντως για να μην νομιζετε πως το παιζω ανετος και μενα με πειραζει που εχω αραια μαλλια και πολυ μαλιστα κ αν βγει κατι που θα με πεισει θα ειμαι ο πρωτος που θα το κανω αλλα οχι αυτα τα καραγκιοζιλικια που μας πλασαρουν ελεος !!


Alexx Συμφωνω απολυτα με αυτό που λες.. Και εγω τα ξυρισα και νιωθω πολύ καλυτερα από πριν ..μπορει να ειμαι πολύ καλυτερος με μαλλια αλλα τουλαχιστον τωρα δεν κρυβομαι από κανεναν ουτε κοροιδευω τον εαυτό μου πλεον ..αφου εχουμε την υγεια μας ολα πανε καλα :)
 

gelisva

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

να μαζευτουμε να τον δειρουμε να σου πω εγω μετα.. :worshipper...ετσι πρεπει να κανουμε..δωσε κανα φραγκο σε κανενα και καντον μαυρο..εγω ετσι θα εκανα..
 

kakashi

Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

φιλε μου geo πραγματικα λυπαμαι που δεν εγινε κατι με την περιπτωση σ.βεβαια εσυ αυτο που χρειαζεσαι ειναι να σταθεροποιηθει η κατασταση σ γιατι απο μαλλι εχεισ πολυ.παντως κριμα τα βλαστοκυτταρα ελπιζω να βελτιωθουν ρε γαμωτο....και μια αλλη ερωτηςη θα ηθελα να κανω...δλδ οι φωτο που ειχε ανεβασει ο geo με το μαλλι του τι σταδιο τριχοπτωσης ειναι?σιγουρα οχι 3 οπως γραφει .ειναι 1?2?το ρωταω αυτο γιατι προσπαθω να προσδιορισω το δικο μ σταδιο.απο κροταφους και hairline ειμαι κανονικα λιγο πιο πiσω ο αριστερος αλλα κανονικα.οπως ολοι οι 19 χρονοι(το μεσο ορο)αλλα τα υπολοιπα ειναι λιγο πιο αραια απο του geo και εχουμε καποια διαφορα στην κορυφη εμενα εχει ενα μικρο κενο.βεβαια τα μαλλια μ ειναι ετσι απο τα 5 μου.Αν και εχουν αραιωσει καπως.
sorry gia to off-topic
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

gelisva είπε:
να μαζευτουμε να τον δειρουμε να σου πω εγω μετα.. :worshipper...ετσι πρεπει να κανουμε..δωσε κανα φραγκο σε κανενα και καντον μαυρο..εγω ετσι θα εκανα..

Να βαλουμε ολοι μαζι φραγκα,να μαζεψουμε καμια λεγεωνα σκυλαραπες και να τους στειλουμε για "consultations" σε κλινικες,γιατρους,ερευνητες της κωλαρας και φαρμακευτικες...αυτο που οι αμερικανοι αποκαλουν BIG TIME :bravo:..για το ποτε θα σταματησεις να βλεπεις ραφλες να περιφερονται ουτε που θα το καταλαβεις..το ποτε οι πλαστικοι θα σε ρωτανε"Τι θελεις να γινεις παιδι μου?Brad Pitt?Rock Star?Backstreet Boy?" ουτε που θα το καταλαβεις.. :yeah:
 

squirrel

New Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

ενταξει ρε παιδια,βγαλαμε ολοι τα συμπερασματα μας:''πως ειναι δυνατον να πιστευεις σε τετοιες θεραπειες geo,επρεπε να το καταλαβεις geo,εγω δεν θα εδινα τα λεφτα μου geo...και αλλα πολλα που μπορει νε σκεφτεται ο καθενας''.πριν βγει ομως ο geo και πει την εμπειρια του ολοι σκεφτομασταν αν εχουν αποτελεσμα τα βλαστοκυτταρα και παρακαλουσαμε ποτε θα παει καποιος να θυσιαστει για χαρη μας.εχω να πω στον φιλο geo να μην στεναχωριεται καθολου για τα χρηματα , υπαρχουν και αλλοι που εχουν χασει περισσοτερα ελπιζοντας οτι θα βρουν λυση στο προβλημα τους.συγχαρητηρια για την προσπαθεια σου και σε ευχαριστουμε γιατι μεσα απο την δικη σου ιστορια μαθαμε ακομα περισσοτερα για το δικο μας προβλημα.πραγματικα χρειαζομαστε ανθρωπους σαν κι εσενα γιατι μας βοηθανε να μην χανουμε τα χρηματα μας και να μην νιωσουμε προδομενοι απο τους δηθεν επιστημονες.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εφαρμοζεται στην Ελλαδα μεθοδος με βλαστοκυτταρα???

squirrel είπε:
ενταξει ρε παιδια,βγαλαμε ολοι τα συμπερασματα μας:''πως ειναι δυνατον να πιστευεις σε τετοιες θεραπειες geo,επρεπε να το καταλαβεις geo,εγω δεν θα εδινα τα λεφτα μου geo...και αλλα πολλα που μπορει νε σκεφτεται ο καθενας''.πριν βγει ομως ο geo και πει την εμπειρια του ολοι σκεφτομασταν αν εχουν αποτελεσμα τα βλαστοκυτταρα και παρακαλουσαμε ποτε θα παει καποιος να θυσιαστει για χαρη μας.εχω να πω στον φιλο geo να μην στεναχωριεται καθολου για τα χρηματα , υπαρχουν και αλλοι που εχουν χασει περισσοτερα ελπιζοντας οτι θα βρουν λυση στο προβλημα τους.συγχαρητηρια για την προσπαθεια σου και σε ευχαριστουμε γιατι μεσα απο την δικη σου ιστορια μαθαμε ακομα περισσοτερα για το δικο μας προβλημα.πραγματικα χρειαζομαστε ανθρωπους σαν κι εσενα γιατι μας βοηθανε να μην χανουμε τα χρηματα μας και να μην νιωσουμε προδομενοι απο τους δηθεν επιστημονες.

δεν σε καταλαβαινω....εννοειται οτι κανεις δεν του ειπε τιποτα που να τον προσβαλλει οπως π.χ οτι εκανε χαζομαρα....και φυσικα τον ευχαριστουμε που μοιραστηκε την εμπειρια του και τωρα γνωριζουμε....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα