Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

6 ψεκασμούς συνολικά εκεί που έχεις αραίωση και απλώνεις με τα δάκτυλα

τελικά,τι αραίωση έχεις;! ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

σπυρο πες και καμια φορα σε κανεναν να διαβασει τιποτα απο οσα λεμε τοσους μηνες εδω μεσα...δεν κανει κακο...με το μου μπαινει ο καθενας εδω μεσα ζητα θεραπεια λες και ειναι εδω ιατρικο κεντρο...ο καθενας την θεραπεια θα την βγαλει για τον εαυτο του ο ιδιος αφου πρωτα εχει την σωστη ενημερωση και διαβασει ολα οσα εχουμε πει εδω μεσα και εκτος...
 

kondax

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

dim74 διαβαζω τωρα 3 μερες γενικα στα φορουμ και ειπα να κανω μια ερωτηση λιγο να κατασταλαξω καπου!
Ευχαριστω παντως σπυρο για τη βοηθεια συντομα θα ανεβασω και μια φωτογραφια!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

αυτό λέω τους τελευταίους 8 μήνες στο forum - αποτέλεσμα;!
 

dim74

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

kondax δεν το λεω για σενα...απλα δεν εχει κανεις την υπομονη να διαβασει πρωτα και να μαθει τι ειναι η καθε ουσια,τι δουλεια κανει.. και μετα να αποφασισει τι να βαλει,τι να παρει και τι οχι!για λιγες μερες ακομα ε δεν θα χασουμε τα μαλλια μας!εδω μεναμε τοσα χρονια χωρις σωστη θεραπεια!
 

dont

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Το μονο που βλεπω εγω ειναι αλλαγη στο μηκος των μαλλιων του, πιθανον να οφειλεται στο BIG3 :p. Αποτελεσμα που με πειθει μονο στου Ακη τις φωτο εχω δει.
 

vayero

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

dim74 είπε:
σπυρο πες και καμια φορα σε κανεναν να διαβασει τιποτα απο οσα λεμε τοσους μηνες εδω μεσα...δεν κανει κακο...με το μου μπαινει ο καθενας εδω μεσα ζητα θεραπεια λες και ειναι εδω ιατρικο κεντρο...ο καθενας την θεραπεια θα την βγαλει για τον εαυτο του ο ιδιος αφου πρωτα εχει την σωστη ενημερωση και διαβασει ολα οσα εχουμε πει εδω μεσα και εκτος...

Συνετό θα ήταν να μην κατακρίνουμε άμεσα οποιονδήποτε, γιατί η ύλη που προσφέρεται για μελέτη εδώ είναι τεράστια και κυρίως δεν είναι με τον πλέον εργονομικό τρόπο ταξινομημένη, πράγμα δικαιολογημένο αφού δεν είχες τα θέματα όλα από την αρχή και κάθε τόσο προκύπτουν νέα στην πορεία. dim74 ούτε εσένα θέλω να κριτικάρω αλλά ούτε και τα παιδιά που δημιούργησαν τον χώρο αυτό, γιατί πιστεύω ότι όπως πρέπει να δίνεται κατανόηση ότι είναι κουραστική η επανάληψη στα ίδια θέματα, άλλο τόσο πρέπει να δίνεται κατανόηση και σε αυτόν που εισέρχεται πρωταρχικά αναζητώντας μία αρωγή στο πρόβλημα του (που κοινώς είναι και πρόβλημα μας κατά μία έννοια). Ο καθένας έχει την προσωπική του ζωή και μέσα από τους ρυθμούς της ίσως να μην έχει τον κατάλληλο χρόνο, ώστε κάθε φορά να μπορεί να αναζητήσει κάτι που τον ενδιαφέρει. Προσωπικά έχω διαβάσει από τον χειμώνα που έγινα μέλος σχεδόν όλη-αν όχι όλη την θεματολογία, παρ'ολα αυτά δεν μπορώ να θυμάμαι με λεπτομέρεια τα πάντα. Συνοπτικά θέλω να πω ότι όλοι μπορούμε να έχουμε μία αλληλοστήριξη και αλληλοβοήθεια. Φιλικά πάντα όλα αυτά και χωρίς παρεξήγηση.
 

Μ32

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Παιδες αυτο ειναι αληθεια.εδω υπαρχουν παρα πολλες χρησιμες πληροφοριες.αλλα ο μεγαλος αυτος ογκος δεν εχει κ την καλυτερη δυνατη ταξινομηση,κ ετσι υπαρχουν μπερδεματα.δεν ειναι μομφη αυτο το λεω με συμπαθεια κ πολυ σεβασμο στην δουλεια που γινεται εδω περα
 

Joda

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

πρεπει ομως να αρχιζει να διαβαζον πολλοι γιατι ο καθενας το βλεπει διαφορετικα το θεμα..σιγουρα ειναι δυσκολο στην αρχη αλλα υπαρχουν τοσα τοπικ με θεμα αυτους που εχουν μπει και ρωτανε για θεραπεια.και να εξηγησουν οι πιο παλιοι τι σημαινει τριχοπτωση καποιος καινουριος δεν προκειται να καταλαβει τι παιζει αν δεν διαβασει απο μονος του,να δει και 5-6 βιντεακια κτλ..
 

FITNESSMAN

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

καλο απογευμα!! σχετiκα με το big3 (finasteride,minoxidil,kekotonazol) θελω να πω κατι σχετικο απο προσωπικη εμπειρια.εκανα χρηση big3 5 χρονια με πολυ καλα αποτελεσματα,ισαξια σχεδον με τις φωτογραφιες του ΑΚΗ!! σταματησα για 6 μηνες με τραγικα αποτελεσματα ...εφτασα σχεδον στο δευτερο σταδιο των φωτογραφιων του ΑΚΗ.τωρα ξαναρχισα παλι.εχω παρει φωτο απο την τωρα κατασταση και θα τις περασω για συγκριση μετα απο χρηση 1 χρονου big3.γνωμη μου ειναι οτι το big3 αυτη τη στιγμη ειναι η αποτελεσματικοτερη αντιμετωπιση της ανδρογενητικης αλωπεκιας αποδεδειγμενα και επιστημονικα!!! δοκιμασα στο 6μηνο διακοπης big3 οτι αλλο κυκλοφορει εδω (revivogen,spirolactone k.α) με αρνητικα αποτελεσματα. προτεινω ανεπιφυλακτα το big3 σε ολους.μετα τα 5 χρονια χρησης big3 εκανα εξετασεις ορμονικες και ηταν αριστες.τα αποτελεσματα τα εχω περασει εδω σε αλλο topic.φιλικα Γιαννης απο Χανια!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sovagg

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

FITNESSMAN είπε:
καλο απογευμα!! σχετiκα με το big3 (finasteride,minoxidil,kekotonazol) θελω να πω κατι σχετικο απο προσωπικη εμπειρια.εκανα χρηση big3 5 χρονια με πολυ καλα αποτελεσματα,ισαξια σχεδον με τις φωτογραφιες του ΑΚΗ!! σταματησα για 6 μηνες με τραγικα αποτελεσματα ...εφτασα σχεδον στο δευτερο σταδιο των φωτογραφιων του ΑΚΗ.τωρα ξαναρχισα παλι.εχω παρει φωτο απο την τωρα κατασταση και θα τις περασω για συγκριση μετα απο χρηση 1 χρονου big3.γνωμη μου ειναι οτι το big3 αυτη τη στιγμη ειναι η αποτελεσματικοτερη αντιμετωπιση της ανδρογενητικης αλωπεκιας αποδεδειγμενα και επιστημονικα!!! δοκιμασα στο 6μηνο διακοπης big3 οτι αλλο κυκλοφορει εδω (revivogen,spirolactone k.α) με αρνητικα αποτελεσματα. προτεινω ανεπιφυλακτα το big3 σε ολους.μετα τα 5 χρονια χρησης big3 εκανα εξετασεις ορμονικες και ηταν αριστες.τα αποτελεσματα τα εχω περασει εδω σε αλλο topic.φιλικα Γιαννης απο Χανια!!

Γιατι σταματησες ρε Γιαννη??Εισαι κ πατριωτακι(κ εγω απο Κρητη).Ειδες sides απ τη φινα??
 

FITNESSMAN

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Kαλησπερα.οχι δεν ειδα καμια παρενεργεια απο τη φιναστεριδη.τη σταματησα απλα επειδει πιστευω οτι καποια στιγμη πρεπει να γινετε καποια αποθεραπεια απο τη φιναστεριδη.5 χρονια χρησης ειναι πολλα.οπως και να το κανουμε η φιναστεριδη ειναι φαρμακο και πρεπει να κανεις και αποθεραπεια καποιες φορες.εγω βεβαια αργησα να κανω αποθεραπεια,αλλα καλυτερα αργα παρα ποτε.πιστευω ανα τριμηνο πρεπει να σταματας 1-2 βδομαδες.και κατι αλλο γνωμη μου και παλι.μην ανακατευεται ουσιες και φαρμακα απο μονοι σας χωρις καμια επιστημονικη ερευνα η χωρις καμια εγκριση απο εγκυρους οργανισμους..το καθενα ξεχωριστα.πχ regaine me dutasteride πιστευω οτι ειναι λαθος να ανακατευεται.ξεχωριστα το regaine ξεχωριστα η dutasteride.οπως και τοσα αλλα που διαβαζω οτι ανακατευουν εδω.και ανακατεψα και εγω κατα καιρους με μηδαμινα αποτελεσματα.και κατι αλλο.οποιος φτιαξει το φαρμακο κατα της φαλακρας θα πλουτισει.εχουν ξοδευτει τεραστια ποσα δισεκατομυρια απο εταιριες φαρμακων για να βρεθει το φαρμακο που θα λυσει το προβλημα.πιστευεται οτι ολα αυτα που δοκιμαζουμε εδω δεν τα εχουν δοκιμασει οι εταιριες φαρμακων??? τα εχουν δοκιμασει ολα και ακομα 1000 ισως,, αλλα δεν δουλευουν η εχουν τεραστιες παρενεργειες και δεν τα βγαζουν στην αγορα.γι αυτο πιστευω οτι πρεπει να αρκεστουμε προς το παρον σ αυτα που αποδεδειγμενα δουλευουν που ειναι ασφαλη για την υγεια μας,και εχουν παρει εγκριση απο τους φαρμακευτικους οργανισμους ολων των χωρων,και αυτα ειναι η finasteride η minoxidil και η kekotonazolh.φιλικα Γιαννης απο Χανια.
 

sovagg

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Γιαννη προσωπικα αν δεν ειχα sides απο τη φινα και μου ειχε δωσει κ αποτελεσματα,δεν θα τη σταματουσα.Απλα απο το 1mg θα μειωνα τη δοση σταδιακα μεχρι 0.5mg ας πουμε για συντηρηση,αλλα ΣΤΑΔΙΑΚΑ.Τωρα η κατασταση των μαλλιων σου πως ειναι??Θα ξεκινησεις παλι big3???(Αν μπορεις στειλε μου σε παρακαλω μια φωτο σου κατα τη διαρκεια που εκανες big3 και μια τωρα να συγκρινω αποτελεσματα,ειτε με p.m ειτε εδω στο φορουμ).
 

FITNESSMAN

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

sovagg είπε:
Γιαννη προσωπικα αν δεν ειχα sides απο τη φινα και μου ειχε δωσει κ αποτελεσματα,δεν θα τη σταματουσα.Απλα απο το 1mg θα μειωνα τη δοση σταδιακα μεχρι 0.5mg ας πουμε για συντηρηση,αλλα ΣΤΑΔΙΑΚΑ.Τωρα η κατασταση των μαλλιων σου πως ειναι??Θα ξεκινησεις παλι big3???(Αν μπορεις στειλε μου σε παρακαλω μια φωτο σου κατα τη διαρκεια που εκανες big3 και μια τωρα να συγκρινω αποτελεσματα,ειτε με p.m ειτε εδω στο φορουμ).
καλημερα.οπως εγραψα η κατασταση των μαλλιων μου αυτη τη στιγμη ειναι οτι εχουν αραιωσει πολυ.εχω ξεκινησει εδω και μια βδομαδα παλι big3.φιναστεριδη 1.25mg,kirkland πρωι βραδυ ,fungoral 3 φορες την βδομαδα.επισης χρησιμοποιω σπιρο του doctor lee 5% 1-2 φορες την μερα..
 

sovagg

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Μπορεις να ανεβασεις μια φωτο απο την τωρινη σου κατασταση και μια απο τοτε που εκανες big3 για να τις συγκρινουμε??
 

FITNESSMAN

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

καλησπερα.φιλε μου προσπαθω να ανεβασω 2 φωτο η μια μετα απο 4 χρονια χρησης big3 και η αλλη μετα απο σταματημα 6 μηνων,αλλα οπως εχω ξαναπει δεν ανεβαινουν.κανω επισυναψη της φωτο στο κειμενο και δεν την ανεβαζει.θα ηταν πολυ χρησιμο να μπορουμε να ανεβαζουμε ευκολα φωτο και εμεις που δεν ειμαστε ειδικοι στους υπολογιστες.θα εβγαιναν πραγματικα χρησιμα συμπερασματα.αλλωστε πιστευω οτι σε να site οπως αυτο οι φωτο και οχι τα λογια προσφερουν τα πιο χρησιμα συμπερασματα.
 

sovagg

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

FITNESSMAN είπε:
καλησπερα.φιλε μου προσπαθω να ανεβασω 2 φωτο η μια μετα απο 4 χρονια χρησης big3 και η αλλη μετα απο σταματημα 6 μηνων,αλλα οπως εχω ξαναπει δεν ανεβαινουν.κανω επισυναψη της φωτο στο κειμενο και δεν την ανεβαζει.θα ηταν πολυ χρησιμο να μπορουμε να ανεβαζουμε ευκολα φωτο και εμεις που δεν ειμαστε ειδικοι στους υπολογιστες.θα εβγαιναν πραγματικα χρησιμα συμπερασματα.αλλωστε πιστευω οτι σε να site οπως αυτο οι φωτο και οχι τα λογια προσφερουν τα πιο χρησιμα συμπερασματα.


Πηγαινε στο imageshack ανεβασε τες εκει και γραψε το λινκ στο σαιτ
 

SE-freak

New Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

Άκης είπε:
Ο συγκεκριμένος χρήσης, κάνει χρήση του big 3 για 32 μήνες.
Ε, δεν άντεξα και είπα να το προσθέσω να το δείτε. Τρομερό αποτέλεσμα.
Ελπίζω να δούμε και δικά μας αποτελέσματα.

Regaine 5% 2φορές την ημέρα
Proscar 1mg την ημέρα
Nizoral+T/Sal


Πωπω, μάλλον έχω γίνει διάσημος :)
 

lalakos

Member
Απ: Επιτυχής θεραπεία χρήστη του big3

SE-freak είπε:
[quote author=Άκης link=topic=91.msg579#msg579 date=1219247753]
Ο συγκεκριμένος χρήσης, κάνει χρήση του big 3 για 32 μήνες.
Ε, δεν άντεξα και είπα να το προσθέσω να το δείτε. Τρομερό αποτέλεσμα.
Ελπίζω να δούμε και δικά μας αποτελέσματα.

Regaine 5% 2φορές την ημέρα
Proscar 1mg την ημέρα
Nizoral+T/Sal


Πωπω, μάλλον έχω γίνει διάσημος :)
[/quote]


πλάκα κάνεις.... ρε συ SE-freak Έλληνας!!!!!! wow :worshipper

οκ, όλοι έχουμε διαβάσει το success story σου....


Τι να πω, είσαι απλώς το καλύτερο αποτέλεσμα που έχω δει ως τώρα. Χμμμ ωραίο να σε έχουμε στη παρέα εδώ.... 8) ;D

χμμμμμ... δεν είχα μπει ποτέ στο blog σου για να διαβάσω από που είσαι... Nice...

Άντε ας ελπίζουμε ότι η δεύτερη δεκαετία μετά το μιλένιουμ θα μας έχει ευχάριστες εκπλήξεις...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα