Επικείμενη μεταμόσχευση μαλλιών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τις έκανα PDF γιατί είχαν μεγάλο μέγεθος και δεν τις φόρτωνε

Τωρα ανοιξαν καλυτερα. Εχεις παχιά και ωραία τρίχα και η δότρια σου φαίνεται πολύ καλή. Δεν έχεις γερό θέμα απ'όσο βλέπω εγω. Βασικα δεν ξερω αν εισαι για ΜΜ, αυτό θα στο πουν τα έμπειρα μέλη. Ακολουθείς κάποια θεραπεία ; Φινα η Μινοξ ;
 

daskalos4

New Member
Τωρα ανοιξαν καλυτερα. Εχεις παχιά και ωραία τρίχα και η δότρια σου φαίνεται πολύ καλή. Δεν έχεις γερό θέμα απ'όσο βλέπω εγω. Βασικα δεν ξερω αν εισαι για ΜΜ, αυτό θα στο πουν τα έμπειρα μέλη. Ακολουθείς κάποια θεραπεία ; Φινα η Μινοξ ;
Όχι τώρα τίποτα. Κ γενικά το πιο βαρύ που έχω βάλει είναι τύπου regaine κλπ που τα έπαιρνα μόνος μου. Χωρίς συμβουλή δερματολόγου
 

andy.k

Active member
Απ όσο βλέπω εγώ, χεις μικρό πρόβλημα. Όχι τόσο μπροστά όσο πίσω κυρίως. Μπροστά ένα προσδιορισμο της hairline αν κάνεις θα έδινε πολλούς πόντους και πίσω νομίζω ότι πρέπει να κάνεις πυκνωση. Πιστεύω με 2Κ gts, μπορεί να λέω και πολλά, θα μπορούσες να έχεις φοβερό αποτέλεσμα. Φαινεται να έχεις καλή δοτρια και τρίχα με κορυφαία ποιότητα.
 

piros75

Well-Known Member
Έχεις αρκετά κατσαρό μαλλί που ενέχει κινδύνους υψηλού transection (δηλαγή τραυματισμού και νέκρωσης του θύλακα που προσπαθεί να βγάλει το εκάστοτε εργαλείο) και άρα ίσως στην περίπτωσή σου να πρέπει να χρησιμοποιηθεί διάμετρος εργαλείου και μεγαλύτερη του ενός για ασφάλεια, αλλά το πρόβλημά σου είναι μικρό και θεωρητικά λύνεται εύκολα. Διάβασε προσεχτικά τις εναλλακτικές που έχεις. Θα βρεις όλη την πληροφορία που χρειάζεσαι στο φόρουμ. Κατόπιν, αποφασίζεις.
 
Μπλουζα