Επίσημη θέση Vlafo για το συμβάν.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αλήθεια εκεί που λέει οτι οι παπάδες έχουν τα περισσότερα παιδιά, αλλά τα συντηρούν γιατί "πεθαίνει κανένας- ανασταίνεται κανένας" , γονατίζω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ

Έχει και πει και άλλα κορυφαία ο Ήλειος πάντα με την βοήθεια της ΑΑΑ ποιότητας των προϊόντων της ηλειακης χλωρίδας.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πάντως από μαλλί φαίνεται πολύ καλή δοτρια να έχει... λέτε να λειτουργεί ο μπαφος σαν την fina ??
Μεταξυ σοβαρού και αστείου υπάρχει thread στο reddit που εξηγεί πως οι εξαρτημένοι ναρκομανεις στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν έχουν προβλήματα αραίωσης λόγω του ότι τα ναρκωτικά μέσω συγκεκριμένων μηχανισμών στον εγκέφαλο λειτουργούν καταπραυντικα ως προς την μετατροπή της DHT σε androstenol! Όσο παρανοϊκό και να ακούγεται παίζει και να ισχύει...
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μεταξυ σοβαρού και αστείου υπάρχει thread στο reddit που εξηγεί πως οι εξαρτημένοι ναρκομανεις στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν έχουν προβλήματα αραίωσης λόγω του ότι τα ναρκωτικά μέσω συγκεκριμένων μηχανισμών στον εγκέφαλο λειτουργούν καταπραυντικα ως προς την μετατροπή της DHT σε androstenol! Όσο παρανοϊκό και να ακούγεται παίζει και να ισχύει...
Ναρκομανείς θα μας κάνεις όλους με αυτά που λες αδελφέ χαχα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναρκομανείς θα μας κάνεις όλους με αυτά που λες αδελφέ χαχα
Ουτε καν. Μακριά. Δεν παίζουμε με αυτά Male. 1 τετρακις εκατομμύριο φορές ραφλα και να συνεχίσω τη ζωή μου πάρα εξάρτηση με το οτιδήποτε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Μεταξυ σοβαρού και αστείου υπάρχει thread στο reddit που εξηγεί πως οι εξαρτημένοι ναρκομανεις στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν έχουν προβλήματα αραίωσης λόγω του ότι τα ναρκωτικά μέσω συγκεκριμένων μηχανισμών στον εγκέφαλο λειτουργούν καταπραυντικα ως προς την μετατροπή της DHT σε androstenol! Όσο παρανοϊκό και να ακούγεται παίζει και να ισχύει.
Μην το σκέφτεσαι καθόλου, 2-3 τσιγράκια την μέρα έχεις double bonus, κρατάς μαλλί και αρχίζεις τους χρησμούς σαν την Πυθία.
 

bobby

Well-Known Member
Μεταξυ σοβαρού και αστείου υπάρχει thread στο reddit που εξηγεί πως οι εξαρτημένοι ναρκομανεις στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν έχουν προβλήματα αραίωσης λόγω του ότι τα ναρκωτικά μέσω συγκεκριμένων μηχανισμών στον εγκέφαλο λειτουργούν καταπραυντικα ως προς την μετατροπή της DHT σε androstenol! Όσο παρανοϊκό και να ακούγεται παίζει και να ισχύει...
Άμα είναι να το ρίξουμε στα ναρκωτικά για γλιτώσουμε την καράφλα, την μαμήσαμε……
 

aeratos28

Just aeratos
Γιάννη,ποτέ,δεν έχω βρίσει μανάδες και αυτά τα οποία ξεστόμισε ο τύπος..ΔΕΝ είμαι αληταμπουρας στο πληκτρολόγιο.το να τσιτωνεις μια κουβέντα να υπάρχει βαβούρα,δεν έχει καμία σχέση με τέτοιου είδους βρισιές..ας χαλαρώσουμε όλοι λίγο,ας κάνουν και αυτοί πλάκα,δεν είναι κακό.αυτο κάνω και εγώ .όμως σε περιπτώσεις οι οποίες γίνεται προσπάθεια το άσπρο να βαφτιστεί μαύρο,θα με βρουν απέναντι..γτ αυτό,προσπαθούν να το κάνουν άνθρωποι οι οποίοι έχουν δει το φόρουμ σαν πορτοφόλι και μόνο και δεν δέχονται αντικειμενικές απόψεις γτ τους χαλάει τη δουλειά..ούτε σερίφης είμαι ούτε εισαγγελέας ούτε τπτ..αλλά 5 πράγματα που βλέπω θα τα πω .τώρα όσον αφορά το θέμα γνώσεις που αναφέρεις ξανά,σου ξαναλέω ,το τι καταλαβαίνω και τι όχι,και το τι ρόλο θέλω να έχω στο φόρουμ είναι δικό μου θέμα..υπεραναλυσεις γραπτές,εγώ δεν κάνω. Δεν έχω υπομονή για κανένα λόγο και ποτέ δεν είχα τη διάθεση και τη σκέψη να εξηγησω στον καθένα το κάθε τι. Ούτε είχα ποτέ βλέψεις στο να μιλάει το φόρουμ για την προσφορά μου .αδιάφορο μου είναι .μπαίνω,κάνω χαβαλε με 3-5-10 ανθρώπους ,λέω και καμιά χαζομάρα,θα δω 5-10 περιστατικά από επεμβάσεις,θα πω την γνώμη μου για το τι χρειαζόταν,αν μπήκαν όσα έπρεπε και άλλα διάφορα,αν έχω όρεξη και μέχρι εκεί .ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός .δεν λειτουργώ όπως άλλοι. Όπως και εσύ..όσο περίεργο λοιπόν και αν σου φαίνεται ,ναι,το κάθε τι που συζητείται,το γνωρίζω εδώ στο φόρουμ..θεωρητικά,όχι τεχνικά,για να μην μπερδευομαστε..ε και?τι έγινε?μην περιμένεις από εμένα τέτοια συζήτηση εδώ μέσα..εγώ θα δω το κεφάλι σου και θα σου πω τι χρειάζεσαι για άψογο αποτέλεσμα...και πολύ είναι αυτό που θα κάνω,γτ βαριέμαι ..όχι ειρωνικά,αλλά τα τελευταία 10-13 χρόνια καθημερινά βλέπω ΤΑ ΠΑΝΤΑ σε ότι έχει να κάνει με μεταμόσχευση thats all
Καλά όσο για το θέμα ότι είμαι σε στρατόπεδο γιατρού και στημένος..απλά γελάω
Αφηστε λωκους τρυπες και μαναδες εξω γιατι θα ανεβει η τεστοστερονη και μετα η 5α ρεδουκταση θα μας γλεντησει και θα κανει επικη μετατροπη σε…ξερετε τι…
 

Denvi

Well-Known Member
Μεταξυ σοβαρού και αστείου υπάρχει thread στο reddit που εξηγεί πως οι εξαρτημένοι ναρκομανεις στην συντριπτική πλειοψηφία τους δεν έχουν προβλήματα αραίωσης λόγω του ότι τα ναρκωτικά μέσω συγκεκριμένων μηχανισμών στον εγκέφαλο λειτουργούν καταπραυντικα ως προς την μετατροπή της DHT σε androstenol! Όσο παρανοϊκό και να ακούγεται παίζει και να ισχύει...
Ισως αναλογως την εξαρτηση. Με τον μπαφο μην ελπιζετε παντως, γιατι καραφλα σιγουρα παιζει, απλα μαλλον δε σ' απασχολει χαχαχ
 

vlafo

Well-Known Member
Γιάννη
Δεν με γνωρίζεις προσωπικά και δεν σε γνωρίζω.Απόλυτα λογικό πίσω από ένα πληκτρολόγιο μέσα στην ανωνυμία.
Εν τούτοις η εμπειρία μου στους ανθρώπους και η ηλικία μου,μου επιτρέπουν να αποκωδικοποιώ σωστά με ποιούς έχω να κάνω ακόμα και πίσω απο το μόνιτορ.
Σε παρακολουθώ και μου είσαι συμπαθής.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά στη μμ σου και θα πάνε.
Η γνώμη σου για μένα είναι παντελώς λάθος και απλά δεν με έχεις φιλτράρει σωστά.
Δεν είχα τίποτα περίεργες σχέσεις με τον Τιρκαλά. Είμαι τόσο καθαρός που τα έχω πει στον αέρα όλα.
Απλά ταίριαξαν τα χνώτα μας σαν χημεία επάνω στο κομμάτι των μμ,μιλήσαμε πάρα πολύ στο χρονικό διάστημα που τον μελετούσα πριν μπω για μμ και κατά τη διάρκεια του χειρουργείου,τον εκτιμώ απεριόριστα και τον σέβομαι σαν γιατρό πάνω από όλα και σαν άνθρωπο και that's it.
Ούτε φίλος μου είναι,ούτε σχέσεις έχουμε πέρα από κάποια επαφή αραιά και που για να μαθαίνει νέα μου και αυτό είναι όλο.
Θα μπορούσα αντίστροφα να πω και εγώ το ίδιο για πολλά άτομα συμπεριλαμβανωμένου και εσένα μέσα, πως αντίστοιχα αποθεώνετε και εσείς τον αντίστοιχο γιατρό που κάνετε μμ.
Δεν έχει νόημα όμως αυτό και θα ήταν παιδικό απο την πλευρά μου.
Δεν το έχω κάνει ποτέ.

Η διαφορά μου είναι σε σχέση με τους άλλους που υποστηρίζουν τους αντίστοιχα δικούς τους γιατρούς,είναι πως το κάνω πολύ έντονα χωρίς να με ενδιαφέρουν οι αντιδράσεις,με λίγα λόγια χωρίς καμία διπλωματία.Για αυτό μπορείς να με ψέξεις αλλά τουλάχιστον θα ξέρεις ότι είμαι αληθινός.
Είναι κάτι ανάλογο σαν τον Giorgios-3 που φαίνεται πολύ περισσότερο από εμένα, αλλά δεν είναι παρά ένας ασθενής ευχαριστημένος που λέει την άποψη του συγκεκριμένα βασιζόμενη σε επιχειρήματα πολύ φωναχτά και πολλές φορές χάνει τον δίκιο του.
Ανήκω στην κατηγορία που δεν δυναμίτιζω ποτέ το κλίμα αν και εκρηκτικός σαν χαρακτήρας και ξέρω πότε να κάνω πίσω και πότε όχι.
Δεν μπορώ όμως την αδικία με τίποτα.
Εκεί είναι που κάνω ακραία πράγματα.
Συνεπώς θεώρησε ότι εκεί δεν αφήνω κάτω τίποτα να πέσει.

Σε ενημερώνω λοιπόν πως όσο και να θέλουμε να υπάρχει ισότητα εδώ μέσα και δικαιοσύνη στην ουσία είναι ουτοπικό και δεν υπάρχει και δε φταίει ο mod για αυτό.
Απλά είναι αδύνατο.
Εινα μια ισορροπία τρόμου δύσκολη να επιτευχθεί.Έχει και αυτός ένα μερίδιο ευθύνης προφανώς σαν απόλυτα υπεύθυνος,αλλά το μεγαλύτερο είναι των μελών και σίγουρα δεν μπορούμε να τον εγκαλούμε κάθε λίγο και λιγάκι σαν να είναι θηριοδαμαστής.
Δύσκολη δουλειά αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει.
Οι παρεξηγήσεις είναι μέσα στο πρόγραμμα,το θέμα είναι αν έχεις την διάθεση και το σθένος να το αλλάξεις αυτό.

Αν δεν αλλάξουν τα μελη νοοτροπία δεν μπορεί τίποτα να γίνει.
Και εκεί έγκειται η δυσκολία.

Σου εύχομαι καλή Ανάσταση με υγεία και πάνω από όλα πολλά μαλλιά και νέο λουκ.
 

tol

Well-Known Member
Κυριοι καλησπερα θα ακολουθησει ένα λιγο μακροσκελες ποστ το οποιο όμως δεν εχει να κανει με μαλλια…Νιωθω την αναγκη να το γραψω καθως μετα από πολύ σκεψη θα αποχωρησω ουσιαστικα απλα πριν το πραξω θελω να πω καποια πραγματα για να ‘’καθαρισω’’ μεσα μου και να μην εχω εκκρεμοτητες…

Σε ολο αυτό τον κακο χαμο που δεν πρεπει να ξαναγινει ποτε ,συμμετειχα και εγω και εκραξα τον Vlafo τον οποιο πραγματι παντα εβλεπα πολύ πονηρα και θεωρουσα (και ακομα θεωρω)ότι εχει τουλαχιστον περιεργες σχεσεις με τον γιατρο σε οτι αφορα τα σχολια του τα οποια παντα εξυμνουσαν το γιατρο αλλα και μιλαγε λες και ειναι αντιπροσωπος του σε πολλα θεματα αλλα ας μεινουμε εδω...Η δικη μου παρεμβαση δεν ειχε ως στοχο ειλικρινα να βλαψω καποιον γιατι συνεργαζομαι με καποιο γιατρο ή ειμαι σε συνεργασια με καποιον αλλον, αλλα για την προστασια του φορουμ και επειδη εχω ξαναδει παρομοια περιστατικα και η αδικια με ενοχλει…Όπως και να χει ομως μπορει να εχω αδικο και αν υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα να σε αδικησα vlafo θα ηθελα να σου ζητησω συγνωμη…

Ειδατε όμως ότι αντιστοιχα σαν και μενα ειτε εχω δικιο ειτε αδικο ,καποιοι, αναμεσα τους και ο βλαφο ειπαν πραγματα για αλλους όπως π.χ ο cvial που ας το πουμε ετσι γνωριζονταν και δια ζωσης ή αφησαν υπονοουμενα ο ενας για τον αλλον…Ενας μυλος δηλαδη που δεν εχει τελειωμο…Και μεσα από ένα φορουμ με μονα στοιχεια το τι γραφει εδώ ο καθενας (στη ζωη μας πισω απο την οθονη μπορει να κρυβεται καθε λογης ανθρωπος)και μονο τροπο επικοινωνιας κειμενακια, ευκολα δηγμιουργουνται παρεξηγησεις και παρερμηνειες…

Προσωπικα από ολο αυτό τον χαμο κραταω τα θετικα δηλαδη έναν Tol με τον οποιο ακομα και όταν διαφωνουσα για την φινα ας πουμε δεν μπορουσα καν να νευριασω μαζι του γιατι ο ανθρωπος περα από τον τρομερο λογο του και τα επιχειρηματα του, εμπνεει με την απιστευτη παιδεια του και είναι πραγματικος κυριος,κραταω τον μικρο Legwg James ο οποιος εχει τα κακαλα να ζητησει συγνωμη την στιγμη που αλλοι που εχουν την διπλασια ηλικια του και το μονο που εκαναν ηταν να δυναμιτιζαν το κλιμα χωρις καν να απαντανε και να λενε επιχειρηματα, κραταω το σχολιο του tasos33 το οποιο ηταν απολυτα ευστοχο και αντικειμενικο…Και αλλους πολλους κραταω βασικα αλλα αν τους αναφερω θα ξημερωσουμε…

Οσον αφορα τον Pan77 δε νομιζω ότι εκανε κατι επιτηδες…Αν καποιος είναι τρελος ,ζαβος ή το οτιδηποτε δεν τον αντιμετωπιζουν ετσι…Όταν καποιος νομιζουμε οτι χρηζει βοηθειας καλυτερα να αφηνουμε να πεσει και κατι κατω ή εστω να μην ασχολουμαστε…Η αποψη μου είναι ότι ενώ ειχε αλλα στο μυαλο του περι οργανωσης κτλπ,του κακοφανηκε η προχειροτητα του Τιρκαλα η οποια ειτε είναι γενικη ειτε εκεινη τη μερα ο ανθρωπος δεν αντιμετωπισε το περιστατικο όπως επρεπε για δικους του λογους...Τονιζω την δικη του περιπτωση γιατι καποιοι συμφωνω με τον Pan ότι παιζουν αλλους ρολους αλλα την πληρωσαν και μελη όπως o James,o Leroy,o Bobby κτλπ που πραγματικα δεν εχουν τετοιες προθεσεις…

ΥΓ. Αερατε(αν δε στο πω δεν θα αντεξω) επιμενω ότι cvial και panos1982 εχουν ξεστραβωσει το φορουμ και ολοι οι αλλοι ειμαστε καλοι για παρατηρητες μονο,αιντε και καποιοι για υποβολεις,απλα το αφησα να παει στην ευχη όταν με ειπες ασεβαστο γιατι ατομα σαν εσενα όταν εκφερει καποιος αντιθετη γνωμη παθαινουν ένα μινι παραληρημα και μετα αν τους πας και κοντρα σε ‘’ξεβαφτιζουν’’…Από κοντα θα τα λεγαμε ωραια αλλα τετοιες κουβεντες μεσω πληκτρολογιου μονο κοντρες φερνουν και πρεπει να γραψεις 300 φορες ώστε τελικα…να μη βγαλεις ακρη..Αυτο ειλικρινα αν θες αλλαξε το…Μπορει να Εισαι γ@μω τα παιδια αλλα αυτό βελτιωσε το λιγο ρε συ…Δεν εισαι ο αστυνομικος ουτε ο equalizer του φορουμ…Ξερω εισαι το 6αρι,το αμυντικο χαφ εδώ μεσα αλλα δεν γινεται σε κάθε μανουρα να μη λειπεις!!!!Και να ξερεις ακομα και τωρα καποιους τους βλεπω με υποπτο ματι απλα δεν θελω να τους αναφερω γιατι δεν θεωρω ότι αξιζει…Εσυ όμως ξερω ότι μπορει να εχεις αυτην την τρελα να μανουριαζεις σαν παλαβος αλλα δεν θεωρω ότι εισαι βαλτος ουτε 1%...Αφηστε λωκους τρυπες και μαναδες εξω γιατι θα ανεβει η τεστοστερονη και μετα η 5α ρεδουκταση θα μας γλεντησει και θα κανει επικη μετατροπη σε…ξερετε τι…

Εγω αποφασισα ουσιαστικα να αποχωρησω για δικους μου λογους αλλα θα ενημερωσω το νημα μου όπως προειπα σε ένα άλλο ποστ…Οποιος νομιζει ότι μπορω να βοηθησω σε κατι συγκεκριμενο μπορει να με ταγκαρει ή να μου στειλει inbox…Οσοι μου εχουν στειλει για το οποιοδηποτε θεμα εχουν καταλαβει ότι ποτε δεν προωθουσα κανεναν και παντα σε ότι ηξερα προσπαθουσα να το μεταδωσω με πληρη αναλυση ειτε αφορα μαλλια ειτε οτιδηποτε…

Να ειστε ολοι παντα καλα με υγεια και να εχετε ανοιχτα τα ματια σας!!!

Φιλε Γιαννη, θα σε παρακαλουσα (θαρρω εκ μερους και ολου του forum) να παραμεινεις κοντα μας.

Εισαι ενα απο τα πιο παλια μελη του forum. Εχεις προσφερει πολλα στην κοινοτητα του forum. Η περιπτωση της μεταμοσχευσης σου δεν εχει αφησει κανεναν ασυγκινητο και εχεις την αμεριστη συμπαρασταση μας. Μακαρι να πανε ολα καλα στη συνεχεια και, αν επιλεξεις να συνεχισεις στο δυσβατο μονοπατι των μεταμοσχευσεων, να εισαι αισιοδοξος οτι η κατασταση θα βελτιωθει.

Οσον αφορα στις ενστασεις/αποψεις σου για το κλιμα που επικρατει στο forum, συμφωνω σε μεγαλο βαθμο.
Ομως, φιλε μου, δε θα πρεπει μας επηρεαζει σε βαθμο να θελουμε να αποχωρησουμε απο αυτο.

Τουλαχιστον τα αντικειμενικα και ουδετερα μελη καλο θα ηταν να παραμενουν ενεργα και να προσπαθουν με τη φωνη της λογικης να αντιμαχονται καθε ειδους προσπαθεια χειραγωγησης και αγρας πελατων που διεξαγεται απο καποιους επιτηδειους.

Ελπιζω να αναθεωρησεις την αποφαση σου και να εξακολουθουμε να σε εχουμε κοντα μας.

Καλη ανασταση να εχουμε, με υγεια και χαρα!
 
Μπλουζα